PDA

Zobacz pełną wersję : Jestem znudzona sex-em....



anty..
21-11-2003, 13:57
Jestem znudzona sex-em, co robić?
Mąż jest kochany i mamy dopiero po 30 lat. Poradźcie coś, ale bez głupich tekstów.

Anty...

Majka
21-11-2003, 15:38
znajdźcie sobie jakies inne hobby :D

21-11-2003, 15:42
Seksuologia






wątek nr 160
oddano głosów: 0



• unikam seksu
benisia 20.11.2003 15:05 odpowiedz na list


Od dłuższego czasu odrzuca mnie od seksu. Mąż jest kochany, czuły, mówi, że
mnie kocha, że go podniecam i najchętniej to zaraz by się zemną kochał.A ja
już nie mogę tego słuchać, boję się wieczorów i tego, że on znowu będzie się
chciał kochać, a ja albo dam się przkonać i ulegnę (i może w trakcie się
wciągnę i będzie ok., albo będę płakać w poduszkę) albo znów powiem nie, co
pociągnie za sobą skwaszoną atmosferę wieczoru i pełne żalu i spojrzenie
męża. Doszło do tego, że jak on chce mnie w ciągu dnia przytulić ja
sztywnieję bo odbieram to jak wstęp do pieszczot przed którymi uciekam.
Kocham męża, mamy dzieci, wspólne zainteresowania, własne mieszkanie, pracę,
naprawdę jest nam ze soba dobrze, i było by super gdyby nie ten seks...



• Re: unikam seksu
sloggi 20.11.2003 17:04 odpowiedz na list


Może powiedz mu szczerze, ze nie masz ochoty na sex. Z tym, ze wówczas nie
powinnaś być zazdrosna jeśli zacznie ten seks uprawiać z inną panią. Sama
rozumiesz - to są naturalne potrzeby organizmu.
Nie powinna wymusza na mężu abstynencji tylko dlatego, że sama nie masz ochoty
na uprawianie sexu.
--
"Ząb za ząb, miłość za miłość" /.../
Salon, nie za zbytnio w starym stylu



• Re: unikam seksu
evil.man 21.11.2003 00:26 odpowiedz na list


No to rzeczywiscie jest super. Tylko gdyby nie ten maly drobiazg - seks. Dla
faceta dobry seks, to polowa udanego zwiazku. I prosze sie nie oburzac, ale tak
jest i nie tylko ja tak mysle.



• Re: unikam seksu
marcin1973 21.11.2003 13:52 odpowiedz na list


Jakbym czytał moją żonę. Mam taki sam związek jeśli chodzi o seks. Prawie go
nie ma. I wiesz co? Myślę o seksie z innymi kobietami. I pewno jestem bliski
realizacji.
Marcin

> Od dłuższego czasu odrzuca mnie od seksu. Mąż jest kochany, czuły, mówi, że
> mnie kocha, że go podniecam i najchętniej to zaraz by się zemną kochał.A ja
> już nie mogę tego słuchać, boję się wieczorów i tego, że on znowu będzie się
> chciał kochać, a ja albo dam się przkonać i ulegnę (i może w trakcie się
> wciągnę i będzie ok., albo będę płakać w poduszkę) albo znów powiem nie, co
> pociągnie za sobą skwaszoną atmosferę wieczoru i pełne żalu i spojrzenie
> męża. Doszło do tego, że jak on chce mnie w ciągu dnia przytulić ja
> sztywnieję bo odbieram to jak wstęp do pieszczot przed którymi uciekam.
> Kocham męża, mamy dzieci, wspólne zainteresowania, własne mieszkanie, pracę,
> naprawdę jest nam ze soba dobrze, i było by super gdyby nie ten seks...







--------------------------------------------------------------------------------

Poleć ten adres swoim znajomym | Ustaw ten serwis jako Stronę Startową | Dodaj tę stronę do Ulubionych | Napisz do nas, jeśli na tej stronie są błędy

pyzia
21-11-2003, 15:42
Może budowa domu ? To w nawiązaniu do innego hobby :wink:

21-11-2003, 15:45
Znaleziono: 1

Leczenie zaburzeń seksualnych

Kod: pmd03
Tytuł: Leczenie zaburzeń seksualnych
Cena: 47,60 49,50
Stan: W sprzedaży

Wysyłka: Sprawdź koszty przesyłki
Autor: Stanislav Kratochvil
Data wydania: 2002
Format / Stron: 17x24cm, oprawa twarda / 230
ISBN: 83-207-1675-6
Wydawca: Iskry
Kategoria: Podręczniki / Medycyna
Opis: Monografia autorstwa wybitnego specjalisty seksuologa, poświęcona diagnozowaniu i leczeniu zaburzeń erekcji, ejakulacji, a także oziębłości, anorgazmii i pochwicy.

21-11-2003, 17:14
Poczytaj sobie,złe forun wybrałaś

MAŁŻEŃSTWO DOSKONAŁE
Van de Velde

Nasławniejszy w świecie podręcznik sztuki kochania - jest tłumaczonym na niemal wszystkie języki świata pozwala zgłębić tajemnicę - na czym polega doskonałość we dwoje. Książka ta uczy bowiem nie tylko technicznych możliwości odbywania stosunków płciowych w różnych pozycjach, ale przede wszystkim wyzwala ludzi z ograniczonego typu myślenia oraz z kompleksów, poczucia winy i lęków, które doprowadzały do rozwoju nerwic i do dysharmonii seksualnej w małżeństwie.
SEKS W ŻYCIU KOBIETY
Susan Quilliam

Pierwsza, bogato ilustrowana publikacja seksualna o kobietach i dla kobiet, "Seks w życiu kobiety" rozpatruje wszelkie aspekty kobiecej płciowości. Od kołyski aż po jesień życia, każda z nas pozostaje istotą seksualną. Pięknie ilustrowana, bardzo dokładne rysunki, gorąco polecam dziewczynom oraz kobietom.

Niektóre artykuły w/w książek były pomocny przy tworzeniu tej strony.





Copyright & 2002 - 2003 design ::ep:: Wszelkie prawa zastrzeżone.

buba48
08-11-2004, 13:23
Jestem znudzona sex-em, co robić?...


...trudna sprawa. :roll: Jakaś odmiana, albo może zmiana lub zamiana ? :P

Charlie
10-11-2004, 15:00
niesamowite - ja się bez tego nie mogę obejść a Ty masz dość !!!

Dzień bez orgazmu to dzień stracony - życie jest krótkie.

10-11-2004, 19:31
Może Ci trochę tej ochoty odstąpić?
A tak serio to jesteś znudzona czy nie masz ochoty?

Funia
14-11-2004, 17:07
No to rzeczywiście problem, nie zazdroszcze
może trzeba partnera wymienić?

Dałabym ci mojego - ja nie wiedzieć czemu ciągle mam na niego ochotę :oops:

Ale chyba lepiej nie ryzykować, co??

thalex
14-11-2004, 22:28
Jestem znudzona sex-em, co robić?
Mąż jest kochany i mamy dopiero po 30 lat. Poradźcie coś, ale bez głupich tekstów.

Anty...
Pogadaj na spoko z mężem jak się sprawa ma i zaproponuj mu trochę rzadziej np o połowę.
Musicie obrać jakiś kompromis bo całkiem nie można się odwracać od partnera.

Ew-ka
15-11-2004, 20:15
Jesteś znudzona ...... a mąż ?
Może oboje sie nudzicie?

15-11-2004, 23:59
jeśli to nuda, to rusz wyobraźnią, podziałaj na inne zmysły - zapach,smak,wzrok,dotyk nieznanych może "zakątków",rusz w teren,zmień okoliczności,może dzieci przeszkadzają,albo zdarła się płyta, bo ciągle ta sama...

Agnieszka1
16-11-2004, 10:13
Ej, przeciez sprawdzono naukowo ze kobieta w wieku 30 lat przezywa kryzys zwiazany z sexsem. Mezczyzna wtedy za to nabiera ochoty. A potem ( tylko nie pamietam czy przy 40 czy kiedy :lol: ) jest odwrotnie - kobieta ma wzmozona ochote a mezczyzna kryzys. Sa nawet opracowane krzywe zapotrzebowania na sex obu plci w roznym wieku. Niestety ale krzywa faceta i facetki przez wiekszosc czasu sie mijaja - ale jest moment kiedy sie spotykaja - trzeba ten momnet wykorzystac :P
No a w czasie gdy krzywe sie mijaja , czyli w czasie gdy nadchodzi znudzenie jednej osoby czy obu, cos zadzialac - tylko najgorzej jak sie nie chce nawet dzialac. Dowiedzono naukowo ze kobieta ma najwieksza ochote na sex w okresie dni plodnych - a wiec mozna wykorzystac te dni :P
Raz slyszalam w tv porade psychologa - rozebrac sie , usiasc na przeciwko siebie i sie sobie przygladac ale nie dotykac sie, tylko sie przygladac. Jesli poczujemy ochote to dalej tylko sie przygladac ( moze to nawet kilka dni trwac). A zblizyc sie jak juz bedzie sie rozpalonym do czerwonosci. Podobno taka kuracja wystarcza na kilka razy - po takim przygladaniu sie przez jakis czas bedzie sie napalonym na partnera :P

Co do tych krzywych - slyszalam kiedys jedna rade - "gdy obniza ci sie krzywa, napij sie dobrego piwa ..." :P
pozdrawiam wszystkich :P

kroyena
16-11-2004, 10:40
Kostucha to najlepszy afrodyzjak.

Tylko te niebezpieczne sporty to z umiarem. Można np. przejechać się 2 z tańszych sportów typu survival. Można się powspinać, ale sezon dla amatorów już zamknięty. Zabrać sięna pasażera do akrobacji powietrznych, rozpocząć kurs spadochronowy. Itp...

Agnieszka1
16-11-2004, 14:14
Kostucha to najlepszy afrodyzjak.

Tylko te niebezpieczne sporty to z umiarem. Można np. przejechać się 2 z tańszych sportów typu survival. Można się powspinać, ale sezon dla amatorów już zamknięty. Zabrać sięna pasażera do akrobacji powietrznych, rozpocząć kurs spadochronowy. Itp...

:roll: hmmm czyli ze co ... bo : o co chodzi kroyena? :oops:
Dobrze zmarznac czy akrobacje wprowadzic dla urozmaicenia sexu polecasz??? :lol:

Majka
16-11-2004, 14:31
Hm, nie wiem, czy zauwazyliście ale pierwszy post był datowany sprzed roku :roll: Może juz nie jest znudzona........ :D

Agnieszka1
16-11-2004, 14:32
Hm, nie wiem, czy zauwazyliście ale pierwszy post był datowany sprzed roku :roll: Może juz nie jest znudzona........ :D


No i co , a dobrze wiedziec tak na zapas jak inni sobie radza :P :wink:

mechanics
16-11-2004, 14:39
Jestem znudzona sex-em, co robić?
Mąż jest kochany i mamy dopiero po 30 lat. Poradźcie coś, ale bez głupich tekstów.

Anty...

Mało napisałaś, ale przede wszystkim zadałbym sobie pytanie jaki seks mnie kręci, bo jakos nie moge uwierzyć, że wogóle nie masz ochoty na seks, tylko nie masz na niego ochoty z mężem. To rozumiem, bo po iluśtam latach małżeństwa seks wciąż z tą samą osobą, w tym samym łóżku w podobnych pozycjach każdemu by się znudził, dlatego trzeba sobie to jakoś urozmaicić. Z drugiej strony sądzę, że trwały związek pozwala na zajebisty seks, jaki nie będzie nigdy możliwy z jednorazowym partnerem, bo seks to coś więcej niż tylko doznanie cielesne.
Osobiście też mam obecnie ten problem, bo spodziewamy się dzidziusia i możliwści mam ograniczone, ale trzeba sobie jakoś radzić ;)

mechanics
16-11-2004, 14:41
Hm, nie wiem, czy zauwazyliście ale pierwszy post był datowany sprzed roku :roll: Może juz nie jest znudzona........ :D

Faktycznie...
To chyba jakas prowokacja, kto wywlekł taki stary post?

antek5
24-11-2004, 14:12
Zgodzę się z Mechaniksem w sprawie ,że stały związek gwarantuje większą paletę doznań.Nie ma to jak wierność i zaufanie oraz pewność,że jest się tym jedynym i niezastąpionym.A w miarę upływu lat gdy związek dojrzewa seks jest jak dobre wino , które smakuje się z przyjemnością.
Życzę wytrwałości.

jareko
06-01-2005, 12:44
zaskoczenie - jejku - ogromne zaskoczenie - nawet nei tym iz ktos jest sexem znudzony (nie wiem jak to mozliwe ;) ) ale samym tematem na ktory w wyszukiwarce przez przypadek trafilem - toz to forum to nie tylko skarbnica wiedzy budowlanej ...... zaskocznoy jejku i to jak zaskoczony jestem :)

_bogus_
06-01-2005, 16:39
zaskoczenie - jejku - ogromne zaskoczenie - nawet nei tym iz ktos jest sexem znudzony (nie wiem jak to mozliwe ;) ) ale samym tematem na ktory w wyszukiwarce przez przypadek trafilem - toz to forum to nie tylko skarbnica wiedzy budowlanej ...... zaskocznoy jejku i to jak zaskoczony jestem :)
Szukałeś słowa "sex"? ;-) ;-) ;-) ;-)

smartcat
06-01-2005, 17:11
zaskoczenie - jejku - ogromne zaskoczenie - nawet nei tym iz ktos jest sexem znudzony (nie wiem jak to mozliwe ;) ) ale samym tematem na ktory w wyszukiwarce przez przypadek trafilem - toz to forum to nie tylko skarbnica wiedzy budowlanej ...... zaskocznoy jejku i to jak zaskoczony jestem :)
Szukałeś słowa "sex"? ;-) ;-) ;-) ;-)

A może w serwisie randkowym jareko zapodał "30 lat" -ki lub "znudzona" meżem
:-) :-) :-)

jareko
06-01-2005, 18:25
nie - a tez tutaj 30-tki znudzone mezem znalesc mozna? ;)
Szukalem postu charliego dotyczacego szyb - i ten watek sie tez pojawil ku mojemu zaskoczeniu - jakze milemu :)
wiec gdzie te 30-tki sa? ;)

fripp
22-01-2005, 21:13
Toz to Woody Allen powiedzial kiedys - bodaj we "wszystko, co chcielibyscie...." , ze po slubie wzrasta liczba mezczyzn zamykajacych sie w lazience i czestotliwosc owych odosobnien (on to powiedzial wprost, ja troche dookola :wink: