PDA

Zobacz pełną wersję : Polecam Firme DEANTE



Ricardus
26-03-2009, 11:46
Witam wszystkich

Jestem bardzo zadowolony z podejścia do klienta Firmy Deante.Firma zajmuje się armaturą łazienkowa i kuchenna. Bardzo przystepne ceny i ładne wzory.
Miałem problem z jedną cieknacą baterią . Zadzwoniłem , umóił się ze mna serwisant, przyjechał naprawił i po sprawie . Szybko sprawnie i bezproblemowo.

A juz zaczynałem być negatywnie nastawiony po tym jak bateria zaczeła cieknąć :) a tu miłe zaskoczenie .

Wniosek - sa jeszcze firmy dbające o klientów.

gzajac
26-03-2009, 13:49
A ja od 3 tygodni dzwonie do ich centralnego serwisu, i za każdym razem obiecują że już wysłali część zamienną i że skontaktuje się ze mną lokalny serwisant i do tej pory nikt nie zadzwonił.

Też na początku byłem zadowolony z produktu (panel natryskowy Toscano), ale serwis coś im szwankuje.

Pozdrawiam,
Grzesiek

Darek Rz
26-03-2009, 20:38
Witam

W ciągu kilku dni dostalem telefon od firmy ze mogę odebrać nową baterię w lokalnym sklepie handlującym ich armaturą ,a uszkodzoną oddać do tegoz sklepu . Nikt nawet nie oglądał czy uszkodzenie jakie opisalem przez telefon jest zgodne z prawdą . Inna sprawa ze "stara" bateria pękła prawie na pół (korpus) co nie powinno mieć miejsca po kilku tygodniach użytkowania .

Ricardus
27-03-2009, 09:10
Jednak nie jest tak cukierkowo jak w moim przypadku , a juz sie cieszyłem :-?

Ktos może coś wiecej napisać o tej firmie ? Jakie miał doświadczenia z firmą i jej produktami ?

KAS01
09-04-2009, 10:14
Z ich serwisu jestem zadowolony. Mam m.in. ich deszczownie. Zamontowana dlugo po zakupie. Po jakims czasie zaczela przeciekac bateria. Rozkrecilem ja i okazalo sie, ze pekniety jest bardzo drobny plastikowy element w zwrotnicy. Zadzwonilem chyba bezposrednio do magazynu czesci zamiennych, powiedzialem co i jak. Gwarancja juz minela, ale nie mialo to znaczenia. Chciano tylko abym przyslal zamowienie na czesc mailem. Zostalo to uznane za reklamacje i bardzo szybko dostalem ta zwrotnice przesylka kurierska. Za darmo.

pozdrawiam
Konrad

ajawor55
13-12-2016, 11:06
Czy mógłby ktoś wyrazić opinię na temat aktualnej obsługi serwisowej firmy DEANTE? Widzę, że ostatnie wpisy są sprzed 7 lat, a rozważam zakup wszystkich baterii do domu tej marki. Jak z gwarancją, obsługą klienta itd? :)

Zdun Darek B
13-12-2016, 13:09
Napisz to pytanie do tych którzy polecali ich 7 lat temu... Ciekawe jak dzisiaj oceniają te produkty.

Kaizen
13-12-2016, 19:03
Jak z gwarancją, obsługą klienta itd? :)

Dla mnie Deante poległo. Kupiłem wszystkie baterie do mieszkania. Po czterech latach zaczęło mi kapać rdzą przy śrubunku w baterii prysznicowej.

Po rozebraniu siedziska wyglądały tak:

375798

Odpowiedź serwisu:
Informujemy, iż zgłoszenie reklamacyjne zostało odrzucone z powodu upłynięcia 2 letniego okresu gwarancyjnego

Dla porównania poprzednio miałem baterię termostatyczną wannową Kludi. Do przekręcenia temperatury powyżej 38* trzeba wcisnąć na niej przycisk. Połamał się. Serwis mógł jak najbardziej spuścić mnie na drzewo, bo uszkodzenie mechaniczne. Ale przyjechał serwisant, wymienił całą gałkę, przeprosił...

Już nawet mniejszy pan pikuś, czy Deante miało formalnie rację (bo miało). Dla mnie większy Pan Pikuś, że taki badziew sprzedają (rączka w górę, kto widział tak skorodowane siedziska i ile miały lat). I zamiast przeprosić i wysłać dwie sztuki z przeprosinami (w ich sklepie kosztują 9zł/szt w detalu), to się cieszą, że ten badziew wytrzymał dłużej, niż gwarancja.

cezary.pl
13-12-2016, 21:11
Kupiłem 16 lat temu baterię umywalkową z dżojstikiem i dzyndzlem podnoszącym korek spustowy w sklepie IKEA. Kosztowała na ówczesne czasy fortunę 550,- zł.
Bateria zdziadziała i jest porysowana, napis z nazwą firmy znikł, kilka razy zmieniałem skorodowane sitko wylewki, ale urządzenie do dzisiaj działa znakomicie.

To były chyba czasy jak jeszcze Chińczycy jeździli rowerami.

Pozdrawiam
Cezary

ajawor55
14-12-2016, 07:45
Ok dziękuję Wam za odpowiedzi, choć przyznaję Kaizen że trochę mnie zmartwiłeś :p. Na szczęście mam jeszcze trochę czasu do zakupu. Może temat się rozwinie i pojawią się jakieś pozytywne opinie :D

Kaizen
14-12-2016, 08:17
Jeszcze jedno - mam baterię kuchenną Deante z wyciąganą wylewką.

375837

Od nowości przełącznik funkcji chodził tak sobie. Coraz częściej się przycinał a w końcu się rozpadł. Ponieważ mieszkanie poszło do wynajęcia a najemcy nie żalili się, to tak zostało.

Ale przypadkiem trafiłem na dokładnie taką samą słuchawkę u Chińczyków - już do mnie idzie i najemcy dostaną prezent pod choinkę :)

https://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-Dual-model-Replacement-Kitchen-Faucet-Spray-Head-Chrome-Finsihed/32572492797.html

Czyli czysta chińszczyzna, a nie polska produkcja.