PDA

Zobacz pełną wersję : problemy z junkersem



mustang22
04-04-2009, 20:33
junkers nie chce grzać mi wody palnik się pali.jedyni przy malym przepływie wody mogę z niego wyciagnac troche cieplej wody.próbowalem czyścić nagrzewnice, mialem ciepłą wode przez tydzień ale to chyba nie to

beton44
04-04-2009, 20:51
może zaprosić na wizytę /niestety odpłatną/

kogoś kto się na tym zna :o

zbigmor
06-04-2009, 07:18
junkers nie chce grzać mi wody palnik się pali.jedyni przy malym przepływie wody mogę z niego wyciagnac troche cieplej wody.próbowalem czyścić nagrzewnice, mialem ciepłą wode przez tydzień ale to chyba nie to


Może przeanalizujmy dane.
Nie masz ciepłej wody-czyścisz nagrzewnicę (wężownicę?)-masz ciepłą wodę przez 1 tydzień.
Skąd wniosek, że to chyba nie to? :o

campera
16-04-2009, 21:07
Witam!
Witam!
W sierpniu kupiłam mieszkanie z gazowym podgrzewaczem wody tzw. junkersem. I wszystko było by dobrze, gdyby nie te problemy co się dzieją teraz. otóż od pewnego czasu zaczal po prostu WARIOWAC. Raz gorąca woda a raz lodowata, a świeczka cały czas się pali. Nie rozumiem co się dzieje. A jeszcze miesiąc temu kontrolowałam stan junkersa. Czy mieliscie podobne problemy? Moze czas juz wymienić Junkers na nowy? Proszę o POMOC.

mariankossy
16-04-2009, 21:39
Rizebrać i wyczyścić "grzybek" , ale na zmianę twgo junkersa chyba przyszedł już czas :lol:

Ile to ma lat???