PDA

Zobacz pełną wersję : Wyciąganie szamba z przed posesji...



Prezo
10-04-2009, 21:59
Witam :)
Czy ktoś kiedyś wykonywał coś takiego, żeby szambo można było wyciągać z przed posesji <poza ogrodzeniem> ?? W moim przypadku szambo jest oddalone od płotu o jakieś 10m... Zastanawiam się jak to wykonać... Może ktoś już miał z tym do czynienia - także proszę o pomoc :) Z góry dzięki :) Pozdro :)

pablitoo
10-04-2009, 22:17
Trudna sztuka tytułowania postów się kłania ...

Chodzi Ci zapewne o opróżnianie zawartości szamba przez tzw szybkozłączkę - zamocowaną np w ogrodzeniu gdy zbiornik znajduje się dalej ...

Oczywiście że się tak da i się tak robi i mnóstwo o tym było na naszym forum ...

:-?

edde
10-04-2009, 23:02
a ja myślałem że autor chce z ziemi wyciągnąć szambo i nie wie jak (no z tytułu by tak właśnie wynikało...)

Prezo
10-04-2009, 23:15
No fakt - źle zatytułowałem post :P Ale jestem po 14 godzinach pracy :( Także proszę się nie dziwić :P Nie mam już głowy do myślenia :P Ja nie wiem czy to było na forum czy nie było - po prostu chcę wiedzieć jak to zrobić ;)

elli3
11-04-2009, 00:44
podpinam się do posta.też mnie to interesuje

pablitoo
11-04-2009, 14:38
No fakt - źle zatytułowałem post :P Ale jestem po 14 godzinach pracy :( Także proszę się nie dziwić :P Nie mam już głowy do myślenia :P Ja nie wiem czy to było na forum czy nie było - po prostu chcę wiedzieć jak to zrobić ;)

To wykrzesaj z siebie choć odrobinę samozaparcia i ciekawości tudzież chęci i poszukaj na forum ... - nawet nasza kulawa wyszukiwaczka poda Ci mnóstwo informacji .

Prezo
11-04-2009, 22:06
No fakt - źle zatytułowałem post :P Ale jestem po 14 godzinach pracy :( Także proszę się nie dziwić :P Nie mam już głowy do myślenia :P Ja nie wiem czy to było na forum czy nie było - po prostu chcę wiedzieć jak to zrobić ;)

To wykrzesaj z siebie choć odrobinę samozaparcia i ciekawości tudzież chęci i poszukaj na forum ... - nawet nasza kulawa wyszukiwaczka poda Ci mnóstwo informacji .
Dobra coś tam już wiem na ten temat ;) Skorzystałem z google :P Bo ta forumowa wyszukiwarka to jest kompletne dno :D

raffran
11-04-2009, 23:11
My tak mamy. Waz (tzw.ssacy) zakonczony odpowienia szybkozlaczka.
Gotowe weze sa stosunkowe drogie i nie zawsze pasuja dlugoscia. Taniej wychodzi kupic waz z metra i zlacze,ktore mozna samemy zarobic.
Moge podac miejsce w Gdyni gdzie kupowalem to wszystko.

Prezo
12-04-2009, 18:52
My tak mamy. Waz (tzw.ssacy) zakonczony odpowienia szybkozlaczka.
Gotowe weze sa stosunkowe drogie i nie zawsze pasuja dlugoscia. Taniej wychodzi kupic waz z metra i zlacze,ktore mozna samemy zarobic.
Moge podac miejsce w Gdyni gdzie kupowalem to wszystko.
Ok możesz dać namiary na ten sklep :)
Mam jeszcze pytanie... Jakiej wielkości jest to szambo, które masz u siebie wkopane ?? I ogólnie ile to kosztowało i z kąd kupiłeś ;) Bo być może też będę tym zainteresowany ;)
Dzięki i pozdro :)

raffran
12-04-2009, 19:14
Ok możesz dać namiary na ten sklep :)
Mam jeszcze pytanie... Jakiej wielkości jest to szambo, które masz u siebie wkopane ?? I ogólnie ile to kosztowało i z kąd kupiłeś ;) Bo być może też będę tym zainteresowany ;)
Dzięki i pozdro :)[/quote]

Waz i zlaczke kupilem w Gdyni na Hutniczej mniej wiecej na przeciwko Makro.
Dokladnego adresu i nazwy nie pamietam. Od ulicy jest widoczna na budynku reklama.
Jesli chodzi o szambo to mamy 10m3, niestety nie powiem teraz skad poniewaz bylo ono w gesti glownego wykonawcy. Ja tylko dostarczylem na wlasna reke ten wlasnie waz. Cala reeszta juz byla w rekach hydraulika,ktory robil cala instalacje.