PDA

Zobacz pełną wersję : Śmierdzący problem



AgnieszkaG.
11-04-2009, 14:43
Nasi sąsiedzi wprowadzili sie w grudniu do wybydowanego domu. Od stycznia zaczęło śmierdzieć im szambo. W zasadzie smierdzi od niego codziennie, a w dni kiedy wiatr wieje od nich do nas to poprostu ciężko to znieść. Nie wiem, jaki typ szamba mają zainstalowany, może to POŚ, tego niestety nie wiem. W każdym razie mieszkaja już ponad 3 mieś. i nie widziałam, aby szambo wywozili. Czy od jakiegos typu "kanalizacji" ma prawo śmierdzieć, nie myślę o momencie wywozu przez szambiarke, bo wtedy to czasami ma prawo. Pracuję na dworzu we własnej szkółce z roslinami i niestety męczą mnie te smrody. Nie chcę z nimi zadzierać, musze sie jakos przygotować merytorycznie do rozmowy z nimi, bo ja sobie nie wyobrażam tych smrodów latem. Co oni moga mieć nie tak z tym szambem? Wiem, ze mi nie odpowiecie, ale chociaż podpowiedźcie, jak ugryźć problem.

kukla
11-04-2009, 17:17
Witam
prawdo podobnie ma pełną drugą komore wtedy czuć co dzień więcej
idz do sąsiada i poprostu powiedz niech sprawdzi szambo chyba nie
ugryzie bo morze być tak że odpowietrznik ma wpierwszej komoże
a nie wdrugiej

Zdrowych i wesołych swiąt

elli3
13-04-2009, 08:32
no może sąsiedzi nie wiedzą że stan napełnienia szamba musza sprawdzać bo mieszkali w bloku z kanalizacją.podpowiedz im że są bakteria do szamba które niweluja smród, bo może nie wiedzą.
a swoją drogą to jeśli tobie przeszkadza to im tez musi przecież .....