Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Mazurskie Meble - opinie



Lookita
28-04-2007, 20:51
Czy macie jakies dosiwadczenia praktyczne z tymi mebelkami?Jak je oceniacie?W sensie praktycznym oczywiscie.......Poszukuje mebli w stylu nowoczesnym...do kuchni chyba namierzylismy...ale wiedzy nigdy za malo ......

Grazia-Ol
30-04-2007, 13:53
Dokładniej proszę , co to za meble. Czy nazwa pochodzi od producenta?

Lookita
30-04-2007, 14:21
http://www.tuttisensi.pl/
czy ma ktos cos takiego lub od nich,jako producenta cokolwiek?

Izula71
01-02-2008, 14:36
Zachorowałam na zestaw mebli właśnie tego producenta (system Ottawa B4, zdaje się :D ). Odpowiada mi styl tych mebli i kolor (dąb złoty), ale ich jeszcze nie widziałam (w żadnym sklepie prowadzącym sprzedaż mebli tej firmy nie ma ich na ekspozycji).
Bardzo proszę wszystkich, którzy użytkują, bądź znają jakieś opinie o meblach tego producenta, o głos w tej kwestii. Jeśli ktoś ma dodatkowo ten właśnie wybrany przeze mnie zestaw, to będę wdzięczna podwójnie za opinię.

Pozdrawiam serdecznie
Iza

Izula71
04-02-2008, 10:08
Ponawiam moją prośbę. Za tydzień przeprowadzka, więc sprawa wyboru mebli niezwykle pilna :lol: .

Z góry dziękuję za wszystkie opinie.

Pozdrawiam

Aga - Żona Facia
28-12-2008, 17:32
Mam pytanie do forumowiczów, którzy zakupili meble TUTTI SENSI ( www.tuttisensi.pl ) lub mają zamiar to zrobic. Czy uważacie że są warte swojej ceny (czemu takie drogie?), jak sie je użytkuje? Jak pielęgnuje?

Mi podoba się zestaw CALDO.

Aga - Żona Facia
29-12-2008, 17:03
Hm widze dużo ludzi zagląda, ale niestety nikt chyba nie wie o co chodzi :roll:

Aga - Żona Facia
29-12-2008, 17:04
http://www.tuttisensi.pl/tuttisensi.php?id=108&idf=290&idk=1

maslak
29-12-2008, 21:33
nam podoba się seria Bello i nawet mieliśmy zamiar kupić tylko na żywo są niestety dużo ciemniejsze niż na zdjęciach na stronie.
Mamy z Mazurskich Mebli serię imperia - jest to co prawda inna seria i inna półka cenowa ale jak dla nas jakość w stosunku do ceny bdb Tutti sensi są drogie bo w naturalnym fornirze itp. My doszliśmy do wniosku że narysujemy co chcemy (chcieliśmy kupić dwie witryny a zamiast tego będzie jedna większa), pokażemy zdjęcia i jak dogadamy się co do ceny to meble zrobi nam stolarz (albo taki co robił nam kuchnie albo drugi który robił drzwi, obaj robią różne meble więc i z takimi nie powinni mieć problemu)

Aga - Żona Facia
30-12-2008, 08:40
Fajny pomysł z tym stolarzem. Tez o tym myślałam, ale nie mam takiego znajomego. Ten co nam robił meble kuchenne takich mebli nie robi.

ingga
16-04-2009, 22:04
Macie jakieś doświadczenia z meblami firmy „Mazurskie Meble”
Jak jest z ich jakością?
Zdjęcia miło widzialne :D

czandra
21-04-2009, 22:01
Mzurskie Meble to teraz kilka firm, gdyż jakieś półtora roku temu firma ta ogłosiła upadłość i teraz pod jedną nazwą działa kilka firm: MM Trading, MM Sleping, MMI CHC i cos tam jeszcze. Generalnie do wyprzedaży zapasów magazynowych. Nie jest to moim zdaniem pewny zakup, bo może sie okazać potem, że danej firmy już nie ma i nie będzie komu załatwić reklamacji, a to sie zdarza, zwłaszcza przy meblach z płyty.

Jeżeli gustujesz w takich meblach, to polecam ci firmę Szynaka http://www.szynaka.pl/typ-1-115-PL.htm , która ma uznaną reputację. Kupili kilka fabryk po Mazurskich Meblach. Ich produkty ą zdecydowanie lepszej jakości niż MMm no i nie powinno być problemów z serwisem.

ingga
24-04-2009, 23:21
Dziękuję za informację,

Co do firmy szynaka tez bralam je pod uwagę, w katalogu jest kilfa fajnych pozycji, niestety nie znalazłam tych interesujących mnie w żadnym salonie, a ja muszę je najpierw zobaczyć na zywo

asizo
25-04-2009, 06:47
Dziękuję za informację,

Co do firmy szynaka tez bralam je pod uwagę, w katalogu jest kilfa fajnych pozycji, niestety nie znalazłam tych interesujących mnie w żadnym salonie, a ja muszę je najpierw zobaczyć na zywo

My zamówiliśmy kilka elementów z Szynaki - system Contessa. Bardzo nam sie spodobały, oglądaliśmy w sklepie. Wyglądają naprawdę porządnie. Mają fronty z litego drewna. Będą u nas za ok. 3 tyg.

A co do Mazurskich Mebli, to w katalogu wyglądają super, ale w rzeczywistości niestety bardzo kiepsko. Słaba okleina, meble bardzo mało solidne, jakby miały się zaraz rozlecieć. I np. białe szuflady wewnątrz komody wenge. Ogólnie, po tym co zobaczyłam, a obejrzałam ich sporo, to raczej nie polecam, bo chyba szybko się zniszczą.

Anulek2005
25-04-2009, 07:39
Asizo zamelduj proszę, jak Twoje meble przyjdą, jak z ich jakością (po sprawdzeniu organoleptycznym :wink: ). Spodobały mi się na stronce, która była wyżej w tym wątku :D

asizo
25-04-2009, 08:13
Asizo zamelduj proszę, jak Twoje meble przyjdą, jak z ich jakością (po sprawdzeniu organoleptycznym :wink: ). Spodobały mi się na stronce, która była wyżej w tym wątku :D

Dobrze, Anulek :wink: Zamelduję się. W sklepie oglądałam bardzo dokładnie i mi się podobały, wykonanie też, a jestem raczej z tych marudnych :wink: Mebli szukamy od kilku miesięcy i naprawdę, jak do tej pory, tylko te mi podpasowały. Większość, które oglądaliśmy tylko na zdjęciach prezentowały się ładnie, a w rzeczywistości, porażka! A ta Contessa, jak na meble za tą cenę (nie są bardzo tanie, ale też nie przesadnie drogie), to wyglądają na porządne. Najbardziej podoba mi się, ze mają lite fronty i to dodaje im smaku. Oczywiście najbardziej to bym chciała coś z Klose, np., ale te ceny :roll:
Mam nadzieję, ze dokonaliśmy dobrego wyboru i po paru miesiacach nie zaczną wychodzić jakieś wady. :roll: Jakby co, można reklamować, bo to porządna firma.

Laszka
05-10-2010, 15:49
Ja dałam się nabrać na ładny wygląd mebli Imperia. Naprawde ładnie wyglądają. Niestety nikomu ich nie polecam, maja tak cienkę powłokę jakby były wykończone pergaminem. Niestety dowiedziałam się o tym dopiero jak je zmontowaliśmy. Gdy chcieliśmy ułożyć TV od razu szafka uległa uszkodzeniu, teraz boje się ich nawet dotykać. Mocniejsze naciśnięcie powoduje ,że zostaje na meblach wgłębienie. Dobrze, że nie mamy już dzieci bo meble nie przetrwałyby nawet roku. Szkoda tylko ,że producent nie zadbał o jakość. Przecież emeryci tez chcą mieć ładne mieszkania a tu figa, jeszcze będziemy je spłacać przez wiele miesięcy.
ODRADZAM ZAKUP