PDA

Zobacz pełną wersję : Jak wykorzystac duza dzialke rolna???



Sylwia73
18-04-2009, 15:16
Mam pytanie: mam mozliwosc zakupu dzialki budowlano-rolnej w ok. Krakowa, ktora graniczy z lasem bez szans na odrolnienie. Czesc rolna o powierzchni 50 lub 100 arow jest troche pochylona. W tym momencie zakrzewiona/zaniedbana. Zastanawiam sie czy da sie cokolwiek tam zrobic. Czy da sie ja jakos wykorzystac w sensowny sposob, jakas szkolka lesna, uprawa roz, konopi indyjskich :wink: ?

Elfir
18-04-2009, 17:58
A znasz sie na tym? Masz czas na zrobienie szkółki?
IMHO najłatwiej posadzić świerk lub jodłę na drzewka świąteczne - ale trzeba byłoby ogrodzić teren i postawic przed swietami strażnika, by złodzieje nie wycieli.

Sylwia73
18-04-2009, 20:33
Nie znam sie kompletnie na tym. Natomiast byc moze bede posiadaczka takiej powierzchni rolnej i zastanawiam sie czy zostawic te ziemie w spokoju, niech dalej zarasta krzakami, czy jednak jakos to zagospodarowac. Drzewek na wycinke jakos mi szkoda.....
To pole rolne jest polaczone z wlasciwa dzialka dosc waska i kreta droga, krzaki nie beda wiec widoczne z ogrodu :)

Elfir
20-04-2009, 07:24
To zostaw tak jak jest. Nawet nie ogradzaj. Niech te biedne zające i sarny maja gdzie biegać.