PDA

Zobacz pełną wersję : Bosch rotak II 40 czy spalinówka ?



mk77
19-04-2009, 16:03
Witam

Zastanawiam się nad zakupem kosiarki.
Do koszenia mam (a w zasadzie będę mieć) niecałe 400m2 trawnika. Trawnik równy, bez górek i dołków w kształcie prostokąta. Zamierzam kosić ją regularnie raz w tygodniu.
Nie wiem co wybrać ? czy tytułowego boscha za około 870zł czy jakąś spalinówkę za podobną cenę. Krótko mówiąc, lepsza porządne elektryczna czy najtańsza spalinówka ?

PS: na elewacji budynku mam wyprowadzone gniazdka elektrycznie, więc nie bezie większego problemu z dostępem do prądu.

Kris_1999
20-04-2009, 10:49
Mialem podobny dylemat, 500-600 m2. Kupilem Stige za ok. 600 zeta. Mysle ze jest porownywalna z drozszym Boschem. Wazne bylo dla mnie latwa mozliwosc podnoszenia i opuszczania kosiarki (przydaje sie przy moich pozbrukowych obrzezach). Nie zaluje wyboru.

Jakbym mial wiecej pieniedzy, kupilbym spalinowke ale nie byle jaka, oczywiscie z napedem, czyli wydalbym min. 2x wiecej. A moze nawet samojezdny trakorek? Wtedy mialbym z koszenia przyjemnosc. Nie kupuje nigdy najtanszej tandety. W tym przypadku albo odpadnie ci kolko, albo bedzie gubic skoszona trawe itp.

Problem z ciagnacym sie kablem elektrycznym mozna przezyc :)