PDA

Zobacz pełną wersję : Proszę o opinie o kosiarkach firm Husar oraz NAC



gustafso
29-04-2009, 09:06
Mam zamiar zakupić kosiarkę spalinową z napędem i zastanawiam się nad kosiarkami firm Husar oraz NAC . Proszę o opinie dotyczącą tych firm ewentualnie jakies inne propozycje .
Trawnik bedzie miał okolo 1700 metrow a fundusze to okolo 1000 - 1100 zl .

jarkotowa
29-04-2009, 09:48
Ja mam kosiarkę NAC od roku. Używana bardzo intensywnie - kosimy pół hektara co 2 tygodnie. Po roku oddaliśmy ją do serwisu na "przegląd". Wyregulowanie, ustawienie, wymiana filtrów, olejów, świec. Nie znamy się na takich urządzeniach więc nie chcieliśmy w niej grzebać.

gustafso
29-04-2009, 10:01
Mozesz podac symbol uzywanej kosiarki NAC ??

Marek_2
06-05-2009, 09:02
Witam,

Posiadam 6,5 konną kosiarkę husar od dwóch sezonów i poza ostrzeniem noża, wymianą oleju i filtra nic przy niej nie robiłem. Kosi na prawdę świetnie cena obecna tego modelu to 1100zł więc mieści się w Twoim budżecie.
Widziałem jeszcze takie 5KM kosiarki husar w cenie 1000zł
O kosiarkach NAC słyszałem nie pochlebne opinie.
Pozdrawiam

jarkotowa
06-05-2009, 13:46
Przepraszam za przerwę, ale trzeba było kosić :wink:

Mam taką kosiarkę:
http://www.nac.com.pl/?link=productCard.html&ProductId=66&idCat=1

Marcin38__
28-11-2009, 13:54
WITAM,


POSIADAM FIRMĘ ZAJMUJĄCĄ SIĘ KOSZENIEM TRAWNIKÓW OD 2 LAT UŻYWAMY GŁÓWNIE KOSIAREK HUSAR KTÓRE PRACUJĄ NIEKIEDY PO 8 GODZIN NA DOBĘ ! SPRZĘT SPISUJE SIĘ BARDZO DOBRZE!

POZDRAWIAM

yamamoto
04-02-2010, 15:46
Mam 2,5 roku kosiarkę NAC 6,75KM z napędem. Sprzęt jest świetny. Mam trawnik prawie 2000m kw. a więc nie ma łatwo. Mimo to po 2 sezonach pali "na dotyk", zero problemów, kosi rewelacyjnie.
Jestem zadowolony więc w tym roku dokupiłem sobie piłę łańcuchową NAC. Drewno pociąłem ja, sąsiad i szwagier. Piłę tez mogę szczerze polecić.
A co to Husar? W internecie jest mało informacji o tej marce. Zero sklepów itp. To chyba jakiś wynalazek?

Marcin38__
08-02-2010, 15:01
Witam,

Kolega chyba nie doinformowany..!? oto link do pierwszego z brzegu produktu husar :
http://www.husar.net.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=15&Itemid=23

Kilku moich znajomych używa sprzętu HUSAR są bardzo zadowoleni z pił husar mówią że sprzęt praktycznie bezawaryjny ja mam głównie do czynienia z kosiarkami tej firmy i mam takie samo zdanie. W ubiegłym roku kupiłem kosę husar 3,8km zamiata jak huragan tnie trawę i gałęzie grubości palca .

Widać że nie są to produkty martketowe. A wiadomo co się sprzedaje w marketach.


Pozdrawiam

daniel99
24-02-2010, 21:40
Korzystając z mojego doświadczenia polecam z czystym sumieniem kosiarki husar .
Sprzęt wykonany z solidnych materiałów, laweta z solidnej grubej blachy, farba nie odpada po pierwszym koszeniu tak jak to czasem bywa....

Kosiarki montowane na solidnych silnikach ja używam mojej kosiarki już 4 sezony i nic przy niej nie robiłem (oczywiście poza wymianą oleju, filtra i świecy:) ale to są sprawy eksploatacyjne

Sprzęt naprawdę dobry i nie drogi, Ja posiadam dokładnie taką kosiarkę:

http://www.husar.net.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=19&Itemid=28

Wcześniej miałem STIGE sąsiad na kosiarkę NAC też bardzo narzeka

pozdro

rychu1212
26-02-2010, 20:33
Też mam dylemat jaką kosiarkę wybrać ...

Mój trawnik wynosi około 2000m kw Słyszałem dużo dobrych opinii o kosiarkach HUSAR więc chyba się zdecyduje na 6,5km z wyrzutem bocznym, funkcją mielenia i napędem .
Wiosna tuż tuż więc trzeba już o tym pomyśleć:)

Napiszę jak już wypróbuję swojego husara:)

Pozdrawiam

ctojsterakos
11-04-2010, 16:39
Widziałem te Husary w Biedronce. Takie sobie, zwykła chińszczyzna.
Nie wiem co tak chwalicie.

mario-a
04-08-2010, 16:52
Witam,

Kolega chyba nie doinformowany..!? oto link do pierwszego z brzegu produktu husar :
http://www.husar.net.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=15&Itemid=23

Kilku moich znajomych używa sprzętu HUSAR są bardzo zadowoleni z pił husar mówią że sprzęt praktycznie bezawaryjny ja mam głównie do czynienia z kosiarkami tej firmy i mam takie samo zdanie. W ubiegłym roku kupiłem kosę husar 3,8km zamiata jak huragan tnie trawę i gałęzie grubości palca .

Widać że nie są to produkty martketowe. A wiadomo co się sprzedaje w marketach.


Pozdrawiam



GRATULACJE!
KOSA o pojemności 52 cc moc 3,8km (raczej KM) nie spotkałem się z takimi mocami przy takiej pojemności. Ta firma jest cudowna - mają lepsze moce uzyskane z danej pojemności niż profesjonalne produktu innych liczących się na świecie marek.
Człowieku brednie piszą na stronie, którą linkujesz i ty szczęśliwy użytkownik potężnej w moc kosy rozpowszechniasz głupoty (albo... pracujesz w tej firmie??? i
znalazłeś metodę na reklamę swoich produktów, chyba masz dużo czasu-słabo się sprzedają ?).
Już po zdjęciach i konstrukcji widać, że to bajer. Kosa ma max 2-2,5 KM i to wszystko. Może pijany Husar nakleił inną złą naklejkę.
Ciekawi mnie fakt , iż każda wypowiedź o HU... jest linkowana ich cudownymi wymyślonymi w dane techniczne produktami (np.kosiarka o
prędkości obrotowej silnika 3600 min- to raczej obroty przy maksymalnej mocy silnika)
CIEKAWE CZY COŚ SIĘ ZMIENIŁO W ZAKRESIE SERWISU??? BO TO BARDZO SŁABA STRONA TEJ FIRMY, a sprzęt z wyglądu owszem fajny, lecz nie jest to towar do
patrzenia.

Pozdrawiam

sqrczak
20-09-2010, 18:39
GRATULACJE!
KOSA o pojemności 52 cc moc 3,8km (raczej KM) nie spotkałem się z takimi mocami przy takiej pojemności. Ta firma jest cudowna - mają lepsze moce uzyskane z danej pojemności niż profesjonalne produktu innych liczących się na świecie marek.
Człowieku brednie piszą na stronie, którą linkujesz i ty szczęśliwy użytkownik potężnej w moc kosy rozpowszechniasz głupoty (albo... pracujesz w tej firmie??? i
znalazłeś metodę na reklamę swoich produktów, chyba masz dużo czasu-słabo się sprzedają ?).
Już po zdjęciach i konstrukcji widać, że to bajer. Kosa ma max 2-2,5 KM i to wszystko. Może pijany Husar nakleił inną złą naklejkę.
Ciekawi mnie fakt , iż każda wypowiedź o HU... jest linkowana ich cudownymi wymyślonymi w dane techniczne produktami (np.kosiarka o
prędkości obrotowej silnika 3600 min- to raczej obroty przy maksymalnej mocy silnika)
CIEKAWE CZY COŚ SIĘ ZMIENIŁO W ZAKRESIE SERWISU??? BO TO BARDZO SŁABA STRONA TEJ FIRMY, a sprzęt z wyglądu owszem fajny, lecz nie jest to towar do
patrzenia.

Pozdrawiam

Cóż, ta firma ogólnie jest cudowna. Kupiłem sobie podrasowaną ;) piłę od nich.
I cóż. Nie idzie w żaden sposób wyregulować łańcucha. Poprosiłem sprzedającego (kupowałem to na allegro) żeby podesłał mi zdjęcia obrazujące dokładnie miejsce w którym naciąga się łańcuch (instrukcja to xero z xero). Bo to, co wydawało się regulacją po prostu nie zdaje egzaminu. Obiecał że już zaraz wyśle. Przypomniałem się raz, przypomniałem drugi i po trzecim przestało mi się chcieć przypominać. Trzymając toto w ręku wiem już, ze pozytywne opinie tutaj i na innych forach, to raczej kwestia nadymanego marketingu.