PDA

Zobacz pełną wersję : BUDOWA DOMU W KOSZALINIE



dacek
30-04-2009, 10:03
Poszukuję rzetelnej ekipy do budowy bardzo prostego domku (100m) w Koszalinie za rozsądne pieniądze.Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt [email protected]
:wink:

paczek22
05-02-2014, 11:10
wszystkich budujacych swoj domek pozdrawiam i życzę powodzenia. ja na szczęście jestem juz po. byla to długa i wyboista droga bo budowalem sam systemem gospodarczym. Mieszkańców Koszalina jednak chcialbym przestrzec przed golosłownymi przedstawicielami firm którzy oferuja gruszki na wierzbie a później po otrzymaniu pieniedzy nie maja chwili czasu dla juz "bylych" klientów. Uważajcie przyszli wlaściciele domów zwlasza na Pana "przedstawiciela" firmy DACH oferujacej okna plastikowe, jeżdżącego czerwoną terenówką, dużo on mówi i obiecuje a później ciężko sie go o cokolwiek doprosić. Ja mam z nim bardzo niemiłe doswiadczenia, montowalem od nich okna pod koniec 2013 r. i niestety niemiło to wspominam... potrosze żałuję że zdecydowałem sie na tą firmę, przedstawił mi on co prawda ciut lepszą oferte niz konkurencja, ale gdybym wiedzial że to taki "nieprofesjonalny" czlowiek to wolałbym zapłacić konkurencji więcej a oszczędzić sobie niepotrzebnych nerwów i telefonów do w/w....
jeszcze raz powodzenia...