PDA

Zobacz pełną wersję : Edzia - Archipelag - Komu się podoba???



DeeF
30-11-2003, 09:32
Zbieram opinię na temat projektu Edzia Archipelagu. Pomoże mi to podjąc właściwą decyzję.

magi
30-11-2003, 10:48
http://www.archipelag.pl/projekty/projekt.php?pid=56&ExtraNavText=Edzia

DeeF
30-11-2003, 21:35
Dzieki za link!!!!

Ewunia
01-12-2003, 00:52
Wcisnęłam TAK, ale ...
- to podpiwniczenie jakieś dziwne, niby jest, ale ten metraż jest nieporozumieniem
- kawałek pomieszczenia gospodarczego na poziomie parteru musi być, np. przy garażu, bo takiej kosiarki, czy taczki nie powleczesz do piwnicy
- na piętrze pomysł pustki nad pokojem, a pokoju nad garażem jest nierozsądny, powinno być odwrotnie. Zakładając, że salon jest od słonecznej strony, to na piętrze nad nim powinien być pokój, bo to i słonko nagrzeje i w nogi mniej ciągnie. I po co komu balkon od strony wjazdowej - jeśli już to raczej gdzieś od ogrodowej strony. Tylko, że tam dach nie bardzo pasuje do takich przeróbek

Więc może powinnam wcisnąć NIE? :-?

Doki
01-12-2003, 12:13
Wybralbym "tak sobie", gdyby bylo. Podpisuje sie pod zastrzezeniami Ewuni. No i jak dla siebie to przerobilbym ten projekt. Na pewno drewniane okna poszlyby precz. I na pewno przykrylbym pokoj dzienny stropem.

Co mi sie podoba: spore pomieszczenia, zamknieta kuchnia.
Co mi sie nie podoba: piwnica nie pod caloscia, garaz w bryle. Nie widze tez strychu.

01-12-2003, 22:10
[quote="Ewunia"]Wcisnęłam TAK, ale ...
:roll:
Dzięki, dzięki 8)
Co do piwnicy to po przeróbkach ma jej nie być, a pomieszczenie gospodarcze ma być właśnie obok garazu w miejscu wc i klatki schodowej do piwnicy.
Co do pietra to ciekawe spostrzeżenie. na pewno weźmiemy je pod uwagę. Strop nad pok. dziennym juz w planach!
:P