PDA

Zobacz pełną wersję : Jak to zrobić?



samuray200
04-05-2009, 12:17
Jestem posiadaczem działki rolnej o powierzchni 0,25 ha która w rejestrze gruntów widnieje jako pastwiska trwałe. Co muszę zrobić żeby na tej działce rozpocząć bubowę? Dodam że działka przylega do drogi powiatowej oraz sąsiaduję z inną działką na której są zabudowania. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jest to działka rolna , a gmina nie planuje w tej chwili zmiany owego planu proszę o podpowiedź jak ugryźdź ten problem. Myślałem już o dokupieniu ziemi aby stworzyć siedlisko, ale w naszym kraju ludzie pogłupieli i za 1 hektar ziemi chcą prawie tyle co za dom w stanie surowym.

Trociu
04-05-2009, 14:50
Myślałem już o dokupieniu ziemi aby stworzyć siedlisko, ale w naszym kraju ludzie pogłupieli i za 1 hektar ziemi chcą prawie tyle co za dom w stanie surowym.wiesz - niektórzy za 10 arów płacili jak za gotowy dom ;)

Trociu
04-05-2009, 14:50
W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jest to działka rolna , a gmina nie planuje w tej chwili zmiany owego planu proszę o podpowiedź jak ugryźdź ten problem. Może sprzedaż tej działki i kupno takiego przeznaczonej pod budowę.

samuray200
04-05-2009, 15:09
No nie pomagasz takimi podpowiedziami :evil:

sSiwy12
04-05-2009, 16:26
Na własny koszt zmienić zapisy MPZP dla tej działki, skłonić Radę Gminy do uchwalenia i zatwierdzenia tych zmian.