PDA

Zobacz pełną wersję : TADEXIM, Kock, pow. lubartów, woj.lubelskie, okna, drzwi



aedi
06-05-2009, 08:28
Witam wszystkich, chciałbym przestrzec wszystkich z korzystania z usług firmy TADEXIM z Kocka (producenta okien i drzwi) Okna jakie mi dostarczono (miesiąc po terminie) odbiegały zupełnie od tego co zamawiałem tzn. profil okienny był zupełnie inny, szyby w oknach bez gazu i jakichkolwiek certyfikatów, szprosy okienne maja przesunięcie względem siebie średnio jakieś 2-3 cm. Oczywiście wg. właściciela firmy wszystko jest w porządku i tylko się czepiam, po moich dalszych interwencjach stwierdził że mam pecha (szczyt chamstwa i bezczelności) Po moim dalszym dochodzeniu swoich racji, dowiedziałem się że proceder z profilami i szybami uprawiany jest od dłuższego czasu tzn. inne profile i szyby są wyceniane, a co innego jest produkowane. Proponuje wszystkim zainteresowanym zmiana stolarki w domu omijanie tej firmy dalekim łukiem, a tym którzy skorzystali sprawdzenie wszystkich tych rzeczy o których pisałem, bo na pewno u państwa jest podobna sytuacja. NIE POLECAM

BOHO
06-05-2009, 15:52
idziesz z tym do sądu ?

czmirek
06-05-2009, 17:04
idziesz z tym do sądu ?

po co? zeby tulac sie po sadach?
w lublinie obok dworca stoja chlopcy zza buga oni znaja tryb przyspieszony.
bedzie tanio i szybko. oczywiscie kazdy robi z nimi interesy na wlasny rachunek

aedi
06-05-2009, 17:21
idziesz z tym do sądu ?
Na razie nie mogę iść z tym do sądu ponieważ nie mogę doprosić się faktury, więc wygląda to tak jakbym okna wyprodukował sobie sam i sam sobie je wstawił.Więc kogo mam do sądu pozwać.

BOHO
06-05-2009, 20:23
na początek wyślij do nich pismo z żądaniem zaległej faktury i do wiadomości Urzędu Skarbowego..... powinno pomóc.....
rozumiem, że masz potwierdzenia zapłaty za te okna.....

Ewa7506
06-05-2009, 21:03
Współczuję... Czy producenci stolarki drewnianej z woj. lubelskiego to sami partacze? Miałam ogromne problemy z producentem drzwi z Biłgoraja - po roku przepychanek zabrali to badziewie i oddali kasę- ale ile nerwów zjadłam to moje. A teraz pozostał do naprawy porozbijany tynk i 6 tygodni w syfie w oczekiwaniu na nowe drzwi. Też zastanawiam się nad "reklamą" tej firmy.