PDA

Zobacz pełną wersję : co sądzicie o dachowce von Muller



LAVIANA
01-12-2003, 12:44
Proszę o doświadcenia z użytkowania

michalus
01-12-2003, 14:48
Mam dachowke Von Muller kasztan angoba od czerwca na dachu. Wyglada bardzo ładnie. Fachowcy ktorzy ja kladli bardzo pozytywnie sie o nie wyrażali. Kupilem ja po promocyjnej ceniew kwietniu. Polecam,nie mam zastrzezen
pozdrawiam Michalus

pirat
01-12-2003, 14:55
no to sie pochwale choć juz to robiłem tez mam tę dachóweczkę ... Holenderska płaska angoba kasztan (slicznie wygląda) ...kupiona i kładziona wiosną tego roku . była promocja że niby II gatunek i ma odbarwienia .... powiem tak odbarwienia takie co to ich prawie nie widać było kilka dachówek z innymi odcieniami ale poprostu ich nie kładli na dachu to co zostało hurtownia przyjeła bez problemu ... gwarancje mam oryginalna niemiecka na dachówkę .... gasiory, dachówki krawędziowe, uchwyty do dachówke wszytsko idealnie pasowało... dekarze ją chwalili ze prosta i dobrze sie kładzie ...
A i nikt nie ma dachu w takim kolorze :-) fajnie z daleka wygląda ... bo odcien kasztanu dachówek ROBENA jest ciut inny

01-12-2003, 14:56
Ja jestem na etapie wyboru dachówki.
Powiem szczerze, że Mullera równiez biora pod uwagę, ale zniechęca mnie mała gładkość angobowanej powierzchni. Mała.. oczywiście odnosząc ja do Creatona (z górnej półki), lub do Rupp'a (z tej samej półki). Po kilkunastu dniach poszukiwań najbardziej podoba mi się właśnie Rupp.