PDA

Zobacz pełną wersję : Podejmę się budowy w systemie gospodarczym - Bydgoszcz-Toruń



Pinesio
14-05-2009, 02:16
może ten post będzie dziwny .. ale

Wykonywałem usługi budowlane w latach 1997-2006 w pełnym zakresie robót. Od wykopu fundamentów, wod-kan, CO, instalacje elektryczne oraz wszelkie prace wykończeniowe ( prócz więźby dachowej pow 200m2 podłóg z drewna egzotycznego i systemów ogrzewania kominkowego ) Wykonałem kilkanaście projektów kompleksowych remontów mieszkań od całkowitej rozbiórki do oddania pod klucz. 4 budowy domów jednorodzinnych od wykopu fundamentów skończywszy na meblach w salonie i kuchni.

Wszystkie prace wykonałem nie z potrzeby zarobku ale z hobby (ale też i nie za free) i na tą okoliczność mogę przedstawiać długą listę referencyjną. Prowadzę zupełnie inną działalność gospodarcza nie związaną z budowlanką i od 3 lat nie pracowałem w tym temacie.

Po trzech latach siedzenia za biurkiem potrzebuje nowego wyzwania. Aż mnie nosi. W okresie maj - październik jeśli jest ktoś kto chciałby podjąć się budowy lub wykończenia domu ( w zakresie podanym wyżej ) w systemie gospodarczym podjąłbym się chętnie.Dysponuje w tym okresie wolnym czasem 14.00 - 22.00 i chętnie spaliłbym nadmiar sił na jakiejś budowie.

Jeśli byłby ktoś zainteresowany podam GG 2702833 lub proszę pisać na PRIV

Endriuszka
14-05-2009, 11:00
a dalej w strone Włocławka tez sie podejmiesz budowy ????

robiłes moze cos w okolicach Ciechocinka ????

prosze o podanie co/gdzie i u kogo robiles :) ??

Pinesio
15-05-2009, 18:42
Niestety wszystkie budowy w okolicach Bydgoszczy. W Twoich okolicach jedynie odział Dominet Banku we Włocławku i Toruniu ( całkowita poprawka po ekipie która zrobiła tam kapitalny remont i .. wszystko popękało )

Co się tyczy budów to od wykopu fundamentów do stanu surowego zamknietego - Prądocin, Małe Rudy - Od stanu surowego do zamieszkania - wszystkie media, Bydgoszcz - 4 obiekty - kompletne wkończenie od stanu surowego ( wszystkei media + regips, ocieplenie poddasza, podłogi okna malowanie ) Osielsko, Zielonka 2 budowy.

Z uwagi na ochronę danych osobowych nei podaje nazwisk na forum.
Ale mogę bez problemu podać adresy i nr tel na priv.

ps. robiliśmy je w ekipach 2- 3 osobowych.