PDA

Zobacz pełną wersję : Wiadomość dla przyjaciół tomek1950



Strony : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

glowac
18-05-2009, 21:24
Widzę, że dziś śpiewacje Tomaszowi.
hmmmmmmmmmmmm, tylko czy Tomasz chce to usłyszeć?
(ps. moje własne kochane dziecię prosi mnie, żebym nie śpiewała :roll: , drugie malutkie 7 mść na szczęście jeszcze uwielbia moje wycie :wink: ).
To my z mężem Tomaszu trochę dla Ciebie powyjemy w tę burzową noc ;)
- jutro pobudka?????

Katarina Ols
18-05-2009, 21:25
śledzę z niecierpliwością kolejne wieści o Twoim stanie zdrowia, jeszcze trochę i znowu będziesz nadawał z Komturii!

jakby co mogę pójść pośpiewać pod szpital :wink:

Chef Paul
18-05-2009, 21:28
Tomek!!!!!
... i widzę nas wszystkich - Ciebie, Majkę mojego Szanownego - siedzących pod 100-letnim modrzewiem ze szklanicami w ręku!!!! Budź się - mi się udało Tobie tym bardziej się uda!!!!!! :D :D :D ... chętnie dołączyłbym do tak zacnego Towarzystwa ... zagrychę jaką przywlókłbym do szklanicy ... a jakże :) ... to na kiedy ta balanga ? :wink:

Czas cały czekam na dobre wieści i Jestem z Tomkiem mi Jego Rodziną

tola
18-05-2009, 21:34
To jak Chef zagrychę przygotuje, to ja też nieśmiało się wpraszam, pozmywam po tym jakby co :roll:
Tomku, zagrycha Chefa, słyszałeś?

ewabart
18-05-2009, 21:57
Tomku,
chociaż Cię nie znam to jestem gorącą fanką FM i jak przeczytałam co są w stanie zrobić tutaj pozostali użytkownicy dla innego forumowicza to bardzo się wzruszyłam. Zazdroszczę, a jednocześnie cieszę się, że również jestem małą częścią tej społeczności.

Życzę Ci dużo zdrowia i szybkiego powrotu w pełni sił oraz dużo siły dla Twojej dzielnej rodziny

Pozdrawiam,
Ewa

amalfi
18-05-2009, 22:01
Tomku. Własnie wróciłam i padam na twarz. Ide spac i mam nadzieję, że po piątej rano sztachniemy się razem świeżym powietrzem jak sie obudzimy.

Eugeniusz_
18-05-2009, 22:01
Czekamy.......................

Piątka
18-05-2009, 22:14
ja też czekam z ufnościa i usmiechem :D
życzę Ci spokojnej nocy i szybkiego powrotu do zdrowia :)

zygmor
18-05-2009, 22:27
No Tomku kończ to spanie, jak jutro zajrzę na forum to mają tam być od Ciebie same dobre wieści.

1Gabrysia
18-05-2009, 22:32
Tomuś - obiecuję, ze temu neurologowi co na Ciebie krzyczał pojadę i osobiście do tyłka nakopię - ale żeby to zobaczyć musisz oczka otworzyć i zacząć patrzeć, słuchać , mówić , śmiać się :wink:
czekamy tu wszyscy :roll:

To jest bardzo dobry neurolog, niech krzyczy ile wlezie, byleby się Tomek obudził.
Były jakieś komplikacje kardiologiczne, ale podali leki. Oddycha niby samodzielnie, ale jednak ze wspomaganiem respiratora. Znikła opuchlizna z twarzy. Jak sie do jutra rana do 10 nie obudzi, to będą lekarze coś innego kombinować. Mama pytała pielęgniarkę o odleżyny, podobno nie ma. Ruszać Tatę może tylko wykwalifikowany personel, bo cały jest popodłączany do różnych sprzętów.
Reszta bez zmian.
Jestem dobrych myśli jednak, ale straszne jest to czekanie.

bratki
18-05-2009, 22:41
Gabrysiu, znów dzięki za wieści. Powolutku i do przodu. :)

Gosiek33
18-05-2009, 22:41
Dzięki za nowe wieści, masz rację czekanie jest najtrudniejsze... dla czekających

rasia
18-05-2009, 22:46
Dobre wiadomości :D Jutro będą jeszcze lepsze 8) W sprawach neurologicznych, to czasem trzeba krzyknąć, a czasem bardzo, bardzo cierpliwie poczekać...

Piątka
18-05-2009, 22:50
dzięki :) trzymaj się :)

malka
18-05-2009, 23:13
Gabrysiu - dzięki za wieści :)

Nie ma odleżyn - to kamień z serca, bo nie ukrywam,że to mocno mnie martwiło. To straszne pskudztwo, sprawia ogromny ból, a wbrew pozorom nie trudno sie ich nabawić (2-3 godziny bez zmiany pozycji i martwica gotowa).
Proszę zwróćcie uwagę personelowi by jednak choć minimalnie , ale zmieniali Tomkowi pozycje tak co 2 godziny. Ideałem było by łóżko z materacem przeciwodleżynowym (koniecznie zmiennociśnieniowy),warto zapytać w szpitalu czy jest mozliwość skorzystania z takiego, a jeśli nie to można je wypożyczyć.
Gabrysiu, a przychodzi rehabilitant ? jeśli tak to na jak długo?


Siły życze dla Was wszystkich i ściskm mocno

Gosia-Anbudowa
18-05-2009, 23:24
Tomku ja wiem, że TY "nocny Marek" jesteś ale rano :roll: :wink:
nooo dobra, jakoś kole południa to wstaniesz co?

buziaki zostawiam :D

braza
18-05-2009, 23:25
Tomek!!!!!
... i widzę nas wszystkich - Ciebie, Majkę mojego Szanownego - siedzących pod 100-letnim modrzewiem ze szklanicami w ręku!!!! Budź się - mi się udało Tobie tym bardziej się uda!!!!!! :D :D :D ... chętnie dołączyłbym do tak zacnego Towarzystwa ... zagrychę jaką przywlókłbym do szklanicy ... a jakże :) ... to na kiedy ta balanga ? :wink:

Czas cały czekam na dobre wieści i Jestem z Tomkiem mi Jego Rodziną


Termin balangi do ustalenia, poczekamy, aż się Tomek wypowie, kiedy będzie Mu najwygodniej wybrać się z Komturii :D Jak Ty Chefie zagrychę robisz, to ja mogę dołączyć do Toli z tym zmywaniem ... :D

Gosia-Anbudowa
18-05-2009, 23:42
Tomek!!!!!
... i widzę nas wszystkich - Ciebie, Majkę mojego Szanownego - siedzących pod 100-letnim modrzewiem ze szklanicami w ręku!!!! Budź się - mi się udało Tobie tym bardziej się uda!!!!!! :D :D :D ... chętnie dołączyłbym do tak zacnego Towarzystwa ... zagrychę jaką przywlókłbym do szklanicy ... a jakże :) ... to na kiedy ta balanga ? :wink:

Czas cały czekam na dobre wieści i Jestem z Tomkiem mi Jego Rodziną


Termin balangi do ustalenia, poczekamy, aż się Tomek wypowie, kiedy będzie Mu najwygodniej wybrać się z Komturii :D Jak Ty Chefie zagrychę robisz, to ja mogę dołączyć do Toli z tym zmywaniem ... :D

to ja kawe będę robiła :oops: :wink:
plujkę 8) :lol:

joola
18-05-2009, 23:55
Tomek!!!!!
... i widzę nas wszystkich - Ciebie, Majkę mojego Szanownego - siedzących pod 100-letnim modrzewiem ze szklanicami w ręku!!!! Budź się - mi się udało Tobie tym bardziej się uda!!!!!! :D :D :D ... chętnie dołączyłbym do tak zacnego Towarzystwa ... zagrychę jaką przywlókłbym do szklanicy ... a jakże :) ... to na kiedy ta balanga ? :wink:

Czas cały czekam na dobre wieści i Jestem z Tomkiem mi Jego Rodziną


Termin balangi do ustalenia, poczekamy, aż się Tomek wypowie, kiedy będzie Mu najwygodniej wybrać się z Komturii :D Jak Ty Chefie zagrychę robisz, to ja mogę dołączyć do Toli z tym zmywaniem ... :D

to ja kawe będę robiła :oops: :wink:
plujkę 8) :lol:

Ja pozamiatam :wink:

malka
18-05-2009, 23:58
Tomek!!!!!
... i widzę nas wszystkich - Ciebie, Majkę mojego Szanownego - siedzących pod 100-letnim modrzewiem ze szklanicami w ręku!!!! Budź się - mi się udało Tobie tym bardziej się uda!!!!!! :D :D :D ... chętnie dołączyłbym do tak zacnego Towarzystwa ... zagrychę jaką przywlókłbym do szklanicy ... a jakże :) ... to na kiedy ta balanga ? :wink:

Czas cały czekam na dobre wieści i Jestem z Tomkiem mi Jego Rodziną


Termin balangi do ustalenia, poczekamy, aż się Tomek wypowie, kiedy będzie Mu najwygodniej wybrać się z Komturii :D Jak Ty Chefie zagrychę robisz, to ja mogę dołączyć do Toli z tym zmywaniem ... :D

to ja kawe będę robiła :oops: :wink:
plujkę 8) :lol:

Ja pozamiatam :wink:

Ja wyniosę śmieci i pozmywam podłogi :wink:

bonetka
19-05-2009, 00:55
Witaj spiący Królewiczu :)
zgadnij co robię ? .....serniczek :) o 24 włozyłam do piekarnika ...czemu tak póżno ? bo .....byłam na " poświeceniu pól " wiesz tu wioski dookoła i skoro się tu czasami mieszka to trzeba się wtapiać w mazurski krajobraz , zwyczaje i być z ludzmi którzy tu mieszkają . Kiedyś ksiądz jezdził furmanką :) ale teraz ...samochody wszyscy mają i modlą się pod Krzyżem ( przewaznie w każdej wiosce stoi gdzieś przy drodze ) . Tym razem proszono nie tylko o dobre urodzaje , zdrowie rolników ale także i Twoje . o siłę , pokananie wszystkich trudności , o wytrwałość... .Modliło się z sumie 25 osób ( to mała wioska ) . Póżniej kolacja z Przewielebnym a co ma się te koneksje :lol: ( zakupy itd i pózno do domu dotarłam )
Serniczek myslę że jutro dotrze do Ciebie ale musisz mi osobiście powiedziec czy dobry , bo wiesz każdy ma inne podniebienie :lol: i kubeczki smakowe też :) Ty masz komturowe wiec nie wiem czy bardziej w stronę pańską czy taką trochę mniej ? :lol:
ps. już sie upiekł

coś czas mi się nie zgadza ...bo jest faktycznie 2 ...a nie 1 ....

mikopiko
19-05-2009, 00:57
Tomciu - a ja specjalnie dziś z myślą o Tobie golonkę na słodko-ostro w sosie sojowym pichce co mi ją BRAMER przypomniał :wink: , i także cały czas myśląć o Tobie cierpiałam 2,5 godziny bez internetu podczas nakładania nowych szponów, o takich:
http://img245.imageshack.us/img245/4079/paznokcie1.jpg

a potem poszłam powyrywać chwasty na skarpie , podlać iglaczki, nakarmić rodzinkę , zołzę i Fidulka .... z teraz jestem tutaj i wspieram z całych sił :D

No to ja zrobiłam sama po raz pierwszy tipsy :o choć się od dawna do tego przymierzałam :roll: oczywiście z myślą o Tomku :P
całkiem niedawno skończyłam :roll: ...

http://img527.imageshack.us/img527/1052/dsc00549k.jpg

lump praski
19-05-2009, 01:41
Ojej. :D Takimi fajnie sie stuka........ :D

Baru
19-05-2009, 01:49
Gdyby nie to, że mocno chora godzina to też bym się domagała, cobyś się zbudził wreszcie.
Ale nie będę taka - dam Ci czas do wczesnego popołudnia, zgoda? :lol:

Bramer
19-05-2009, 03:14
no dobra
ja powiem tak:
o północy - gwiazdy świeciły
o pierwszej - gwiazdy świeciły
o drugiej - gwiazdy świeciły
o trzeciej... :roll: już nie

ale o czwartej ptaki się obudziły i śpiewają !


P.S.
Komturze, nie znam Cię osobiście, ale czytam fm-a od trzech lat i...znam Cię!

przecież wystarczy spojrzeć na zdjęcia, na Twoją rodzinę... i na Twoją rodzinę fm-ową
i wszystko staje się jasne, jakim jesteś człowiekiem...
dla mnie, po prostu...dobrym
i Bóg o tym wie...

ewiwa
19-05-2009, 03:55
Aniele Boży Stróżu Mój,
Ty nie stój tak, tylko
idź do Tomka i pomóż mu wstać.

Dołączam swoją modlitwę o zdrowie dla Ciebie Tomku. Będzie dobrze, wstawaj powolutku.

m&k
19-05-2009, 04:22
Tomku,

nie tylko Twoi przyjaciele z forum są z Tobą myślami, ale też wszyscy czytelnicy uwielbiający Twój dziennik - jak ja..
wstawaj już, szkoda wiosny, śpiewu ptaków, zapachu rosy o poranku, ciszy leśnych drzew..

1950
19-05-2009, 05:06
wcale się Tobie nie dziwię, że ciężko Ci wstać,
ja też dzisiaj zaspałem,
ale już święty czas wstawać,

Pobudka!!!!!!!!!!!!!

1950
19-05-2009, 05:08
Tomek!!!!!
... i widzę nas wszystkich - Ciebie, Majkę mojego Szanownego - siedzących pod 100-letnim modrzewiem ze szklanicami w ręku!!!! Budź się - mi się udało Tobie tym bardziej się uda!!!!!! :D :D :D ... chętnie dołączyłbym do tak zacnego Towarzystwa ... zagrychę jaką przywlókłbym do szklanicy ... a jakże :) ... to na kiedy ta balanga ? :wink:

Czas cały czekam na dobre wieści i Jestem z Tomkiem mi Jego Rodziną


Termin balangi do ustalenia, poczekamy, aż się Tomek wypowie, kiedy będzie Mu najwygodniej wybrać się z Komturii :D Jak Ty Chefie zagrychę robisz, to ja mogę dołączyć do Toli z tym zmywaniem ... :D

to ja kawe będę robiła :oops: :wink:
plujkę 8) :lol:

Ja pozamiatam :wink:

Ja wyniosę śmieci i pozmywam podłogi :wink:
a ja się będę byczył :lol:

DPS
19-05-2009, 05:38
Tomek!!!!!
... i widzę nas wszystkich - Ciebie, Majkę mojego Szanownego - siedzących pod 100-letnim modrzewiem ze szklanicami w ręku!!!! Budź się - mi się udało Tobie tym bardziej się uda!!!!!! :D :D :D ... chętnie dołączyłbym do tak zacnego Towarzystwa ... zagrychę jaką przywlókłbym do szklanicy ... a jakże :) ... to na kiedy ta balanga ? :wink:

Czas cały czekam na dobre wieści i Jestem z Tomkiem mi Jego Rodziną


Termin balangi do ustalenia, poczekamy, aż się Tomek wypowie, kiedy będzie Mu najwygodniej wybrać się z Komturii :D Jak Ty Chefie zagrychę robisz, to ja mogę dołączyć do Toli z tym zmywaniem ... :D

to ja kawe będę robiła :oops: :wink:
plujkę 8) :lol:

Ja pozamiatam :wink:

Ja wyniosę śmieci i pozmywam podłogi :wink:
a ja się będę byczył :lol:

Ja będę Ciebie goniła do roboty! 8)

braza
19-05-2009, 06:02
Skoro tu tylu chętnych do pracy, to ja się pobyczę z Dochtorem, a co :D

Hej Komturze, to na kiedy szykować tę balangę?????? Sam widzisz, nie ma zmiłuj!!!!!

Dzień dobry tak w ogóle! Majeczko, dla Ciebie mocne uściski zostawiam, Bardzo Dzielna Kobieto!!!!

maciek01
19-05-2009, 06:07
Tomek!!!!!
... i widzę nas wszystkich - Ciebie, Majkę mojego Szanownego - siedzących pod 100-letnim modrzewiem ze szklanicami w ręku!!!! Budź się - mi się udało Tobie tym bardziej się uda!!!!!! :D :D :D ... chętnie dołączyłbym do tak zacnego Towarzystwa ... zagrychę jaką przywlókłbym do szklanicy ... a jakże :) ... to na kiedy ta balanga ? :wink:

Czas cały czekam na dobre wieści i Jestem z Tomkiem mi Jego Rodziną


Termin balangi do ustalenia, poczekamy, aż się Tomek wypowie, kiedy będzie Mu najwygodniej wybrać się z Komturii :D Jak Ty Chefie zagrychę robisz, to ja mogę dołączyć do Toli z tym zmywaniem ... :D

to ja kawe będę robiła :oops: :wink:
plujkę 8) :lol:

Ja pozamiatam :wink:

Ja wyniosę śmieci i pozmywam podłogi :wink:
a ja się będę byczył :lol:

Ja będę Ciebie goniła do roboty! 8)

Ja póki będę trzeźwy mogę odstawiać samochody gości z podjazdu na parking. :D ( o ile dostąpie zaszczytu ...)

Piątka
19-05-2009, 06:16
dzień dobry :D
pobudka!

joola
19-05-2009, 06:34
Dzień dobry Tomku. Wstawaj pomalutku, piękne słonko świeci, ptaki śpiewają, kawę przyniosłam. Ziaba pewnie przyniesie Ci pyszne śniadanko...wstawaj...
http://republika.pl/blog_ni_3315338/3676964/tr/filizanka_kawy.jpg

ziaba
19-05-2009, 06:37
Lece lece !!!

http://www.inspirander.pl/files/gotowanie/śniadanie.jpg


Dziś słaby dzień na zrywanie się z łóżka..

Dzieńdobry Tomku.

Gronki
19-05-2009, 06:41
Tomku, mobilizuj się. Jesteśmy z Tobą

malka
19-05-2009, 06:46
Dzień dobry Tomku

słońce Ci przyniosłam...bo jakos tak p[ochmurnie dziś

http://img.chip.pl/c/7/3/e/f/3ef01f03b6c1532f2f3884bc0249c67e.jpg

braza
19-05-2009, 06:49
Ja póki będę trzeźwy mogę odstawiać samochody gości z podjazdu na parking. :D ( o ile dostąpie zaszczytu ...)

Oooops ... odnosze wrażenie, że nie narobiłbyś się za długo... :wink: :D

maksiu
19-05-2009, 06:52
Nowy dzień, co to dziś miało być?!?!?

AAa...... już wiem.... Tomek się dziś obudzi, popatrzy na swoich najbliższych i zapyta:
"Długo spałem?"

No to POBUDKA ŚPIOCHU!!!!!!

pozdrawiam
maksiu

bratki
19-05-2009, 06:56
Tomku,

dziś jest bardzo dobry dzień na pobudkę. Robić Ci w polu (jeszcze) nie każą, więc się nie ociągaj. :)

Whisper
19-05-2009, 07:08
Obudź się Komturze, wszyscy tak Cię o to proszą!
Trzymamy z Luśką kciuki...

elutek
19-05-2009, 07:12
Tomku, dzień dobry :)
śniłeś mi się dziś, pływaliśmy razem w Krzywej Kucie, cudnie było, ciepło, słonecznie...
/Krzywa Kuta - moje ulubione mazurskie jezioro :D /

myślę o Tobie prawie bez przerwy /jak widać w nocy też 8) /
i wszystkie moje dobre myśli Ci wysyłam

jarkotowa
19-05-2009, 07:20
Ok śpiochu, masz czas do 10.00 - dla śpiochów pora na wstawanie w sam raz.
Ale nie próbuj spać ani minuty dłużej. Nie każ nam dłużej czekać. Tak nie wypada :wink:

matka dyrektorka
19-05-2009, 07:22
nastawiłam Ci budzik na 11:15 chyba nie za wcześnie ?
wytrzymuję w niepaleniu :D

JAM
19-05-2009, 07:27
Hm, czyżby Tomek uczył nas cierpliwości ...
... ale już wystarczy tak :)
Napiszę Tobie co u nas w lesie może zachęci Cię do wstawania :)
u nas w lesie to jest tak: słoneczko pięknie zagląda przez okno, rude Baśki przyszły na śniadanko, zawsze przychodzą rano na ucztę pod świerkiem po orzeszki; a świerk jest wielki, dostojny i lat ma już wiele. Obiecuję fotkę i zobaczysz jak się obudzisz tylko wstawaj już wstawaj!!!
Pliszki siedzą na kominie i urządzają koncert, a zięby obraziły się troszkę , bo "munż" nie pozwolił im zrobić gniazdka na piecu w starej chałupie:)
Dudki przyleciały za późno i lokum w dziupli w starej gruszy okazało się zajęte przez sikorki, więc tylko pięknie się przywitały i zadomowiły się obok w rozwalającym dom, ale to było w kwietniu a teraz maj soczyście zielony
Konwalie majowe tak długo wyczekiwane znowu nie mogły pokazać swojego piękna, bo liście mają słodziutkie więc sarenki nie pogardziły taką ucztą, a niech im tam na zdrowie :)
Widzisz Tomku ile życia do podglądania w Twoim lesie, wiec szybciutko wstawaj bo szkoda dnia !

Żelka
19-05-2009, 07:28
Hej Tomku!
Melduje sie tylko abys wiedzial, ze mysle o Tobie.
Lece dalej zalatwiac sprawy zdrowotne. Wiesz co to znaczy po Warszawie sie poruszac, nie...
Wieczorem dopiero zerkne i mam nadzieje, ze juz beda dobre wiadomosci od Ciebie.
Sciskam mocno!

Ew-ka
19-05-2009, 07:45
....i ja zerkam tutaj wyczekując nowych -dobrych wieści o Twoim zdrówku :D
a Ty wciąż śpisz i śpisz ......wiesz ,że od długiego spania robią sie zmarszczki ?
chociaż kiedyś słyszałam ,że zmarszczki są oznaką udanego sexu :lol:
Majka i Dzieci dzielnie przy Tobie czuwaja a my tutaj próbujemy gadać o wszystkim i o niczym..... cobyś sie troszkę zrelaksował :D
czekam z utęsknieniem na Twoją pobudkę :D
pozdrawiam Majkę i Dzieci :D

Agduś
19-05-2009, 07:48
Wpadłam zobaczyć, co słychać. Cisza, na razie nikt nie śpiewa, wszyscy po cichutku witają i do wstawania namawiają. I dobrze, bo u nas dzień jakiś taki leniwy, lekko pochmurny i mglisty. Ale wstać warto, bo powietrze rześkie i ptaszęta napinają.
To dobry dzień na obudzenie się! Naprawdę!

jamles
19-05-2009, 07:51
Tomku u mnie dzisiaj długo oczekiwany taki prawdziwie wiosenny deszcz, ale teraz to ja raczej czekam na Ciebie

EDZIA
19-05-2009, 07:58
Tomku u mnie dzisiaj długo oczekiwany taki prawdziwie wiosenny deszcz, ale teraz to ja raczej czekam na Ciebie

Nie było innej opcji, wczoraj trawniki kosiłam :D
Dzień dobry Tomku, jak napisał Jamles rano miła niespodzianka, wreszcie pada,
Tak dobrze rozpoczęty dzień musi się dobrze skończyć i tu już Twoja w tym głowa żeby tak było.

Popatrz jak moje śpiochy do śniadania się pchają

http://images41.fotosik.pl/123/619cb5a10398517c.jpg

Maluszek
19-05-2009, 08:16
Tomeczku
budź się szybciutko bo u mnie w końcu :D po prawie roku czekania :( stolarz wczoraj rozpocząl prace :D Podbitka piękna się robi :D Mam nadzieję, że wpadniesz zobaczyć to moje cudo :D

całuję gorąco :D

jamles
19-05-2009, 08:22
Tomeczku
budź się szybciutko bo u mnie w końcu :D po prawie roku czekania :( stolarz wczoraj rozpocząl prace :D Podbitka piękna się robi :D Mam nadzieję, że wpadniesz zobaczyć to moje cudo :D

całuję gorąco :D
i dlatego nie przyniosłaś oponków :roll: :wink:

Maluszek
19-05-2009, 08:25
Tomeczku
budź się szybciutko bo u mnie w końcu :D po prawie roku czekania :( stolarz wczoraj rozpocząl prace :D Podbitka piękna się robi :D Mam nadzieję, że wpadniesz zobaczyć to moje cudo :D

całuję gorąco :D
i dlatego nie przyniosłaś oponków :roll: :wink:
No i są oponki. Specjalnie wypieczone dla Ciebie Tomeczku :D Mam nadzieję, że ich zapach Cię w końcu obudzi :D

http://agitprop.typepad.com/photos/uncategorized/donuts.jpg

daggulka
19-05-2009, 08:27
jaaaaaaakie słodziachne :D - Eeeedzia... ja rudaska, rudaska plissssss- ino dziewczynkę bo grzeczniejsze są niż chopcy kocurki :D

Tomuś - czekam na wieści , pora na sniadanie i kawkę - czas na pobudkę :P

nitubaga
19-05-2009, 08:42
.... łaaa jakie pyszne oponki.... :o


Tomku wstał byś już... bym mogła się Ciebie zapytać czy się można poczęstować... bo ja bez pytania to nie lubię :)


.... też myślę.... :)

aniawmuratorze
19-05-2009, 09:15
Dzień dobry wszystkim to ja się przysiądę do kawki jeśli można bo ciśnienie dzisiaj leci z pieca na łeb :roll: i jak tu się obudzić no jak :roll:
ale robota, czeka forum czeka więc nie ma na co czekać i wstawać trzeba :D

No i co nowego u Ciebie Tomku ? :D

[/i]

Gosia-Anbudowa
19-05-2009, 09:19
dzień doberek przyszłam powiedzieć :D
Tomek wstałeś? :roll:

Gosiek33
19-05-2009, 09:42
Tomku czekamy na wieści od Ciebie

JANINKI-AMORKI82
19-05-2009, 09:50
Witaj Tomku, właśnie popijam drugą kawkę bo wstałam dziś bardzo wcześnie i po odczytaniu wszystkich wpisów tutaj wzięłam się za sprzątanie generalne, a teraz sobie odpoczywam, całą przyjemność z odpoczywania po takiej robocie wysyłam do Ciebie.

sharoon
19-05-2009, 09:56
Przyłączam się do oczekujących na dobre wieści i ślę duuużo pozytywnej energii dla Komtura i Całej Komturii... :)

Nefer
19-05-2009, 10:14
Tomek!!!!!
... i widzę nas wszystkich - Ciebie, Majkę mojego Szanownego - siedzących pod 100-letnim modrzewiem ze szklanicami w ręku!!!! Budź się - mi się udało Tobie tym bardziej się uda!!!!!! :D :D :D ... chętnie dołączyłbym do tak zacnego Towarzystwa ... zagrychę jaką przywlókłbym do szklanicy ... a jakże :) ... to na kiedy ta balanga ? :wink:

Czas cały czekam na dobre wieści i Jestem z Tomkiem mi Jego Rodziną


Termin balangi do ustalenia, poczekamy, aż się Tomek wypowie, kiedy będzie Mu najwygodniej wybrać się z Komturii :D Jak Ty Chefie zagrychę robisz, to ja mogę dołączyć do Toli z tym zmywaniem ... :D

to ja kawe będę robiła :oops: :wink:
plujkę 8) :lol:

Ja pozamiatam :wink:

Ja wyniosę śmieci i pozmywam podłogi :wink:
a ja się będę byczył :lol:

Ja będę Ciebie goniła do roboty! 8)

Ja póki będę trzeźwy mogę odstawiać samochody gości z podjazdu na parking. :D ( o ile dostąpie zaszczytu ...)

To ja przywiozę mój słynny tort makowy - widzę, że nikt nie pomyślał o słodkościach :):) :roll:

elutek
19-05-2009, 10:23
To ja przywiozę mój słynny tort makowy - widzę, że nikt nie pomyślał o słodkościach :):) :roll:

jak nie - ziaba na rurze ma zatańczyć :lol: :wink:
/też bym chciała to zobaczyć :) /

Nefer
19-05-2009, 10:28
To ja przywiozę mój słynny tort makowy - widzę, że nikt nie pomyślał o słodkościach :):) :roll:

jak nie - ziaba na rurze ma zatańczyć :lol: :wink:
/też bym chciała to zobaczyć :) /

No to mamy komplet - i coś dla ducha i coś dla ciała.
Ja nie zatańczę na rurze, bo nie chciałabym obrzydzać Wam jedzenia :)

daggulka
19-05-2009, 10:34
Ja nie zatańczę na rurze, bo nie chciałabym obrzydzać Wam jedzenia :)

śśśśśśś wymyśliła :roll:

joola
19-05-2009, 10:43
Ja nie zatańczę na rurze, bo nie chciałabym obrzydzać Wam jedzenia :)

śśśśśśś wymyśliła :roll:
Gooopia baba no :lol: Ziaba na rurze a ja tradycyjnie...na stole zatańczę :lol:

bonetka
19-05-2009, 10:45
Witaj Tomku

miałam Majeczkę i Jaśka ( ale ładny Chłopak no , no :) ) u siebie na śniadaniu :D ...wiozą ode mnie koszyczek nie tylko z ciastem ale też z najlepszymi życzeniami ...wybudzenia z tej krainy snu i zdrowia .
Przed g.12 na OIOM nie wpuszczają wiec jakieś świeże wiadomości będą po tej godzinie .
Wybudzaj się powoli bo tu wszyscy czekają i martwią się. Jak się nie obudzisz sam to lekarze zaczną coś działać w tym temacie wiec się postaraj . Zawsze byłeś bardzo dzielny więc i teraz dasz radę .
Zobacz jakie piękne słoneczko dla Ciebie :) a jaka kawka z rana :) i Ludki całą noc nie spali ...czuwali ......przy Tobie, z Tobą , dla Ciebie :)

Aga J.G
19-05-2009, 10:47
dzień dobry Tomeczku :)
Moj dziec pozwala na FM tylko raz dziennie, wieć wpadam zobaczyć co tam u Ciebie budź się kochany, choć u nas dziś pogoda tylko do spania.

A że ciężko się oczy otwiera po tych lekach to ja bardzo dobrze wiem, też na mnie krzyczeli że mam się budzić a mi tak błogo było. Więc poniekąd Cię rozumię.
Ale nie ma to tamto trzeba wstawać, bo jeszcze tyle do zrobienia.

Wysyłam dobre mysli i pierwsze usmiechy mojej Nastki :)

Całuski dla całej Twojej rodzinki.

frosch
19-05-2009, 11:00
Tomek , porobiolach juz co mom zrobic w chaupie i kukom tera co u Ciebie slychac ...widza , ze jeszcze drzymiesz
gulasz sie juz warzi , bydzie dzisioj Placek po Bytomsku
nie wiym czy lubisz ,ale tys u mie wszysko jod , co jo ci dala :D
zur sie juz kisi
na sobota bydzie fertig
jak sie obudzisz to Ci pozwola godac nawet zurek ( pamiytosz jak Cie pouczalach , ze u mie w doma to ino zur sie podowo ? :lol: )
leca dalyj (bezuch mom a jeszcze do roboty cza leciec)
narka , czekom na dobre wiesci lod Ciebie :D

asia.malczewska
19-05-2009, 11:29
Tomek , porobiolach juz co mom zrobic w chaupie i kukom tera co u Ciebie slychac ...widza , ze jeszcze drzymiesz
gulasz sie juz warzi , bydzie dzisioj Placek po Bytomsku
nie wiym czy lubisz ,ale tys u mie wszysko jod , co jo ci dala :D
zur sie juz kisi
na sobota bydzie fertig
jak sie obudzisz to Ci pozwola godac nawet zurek ( pamiytosz jak Cie pouczalach , ze u mie w doma to ino zur sie podowo ? :lol: )
leca dalyj (bezuch mom a jeszcze do roboty cza leciec)
narka , czekom na dobre wiesci lod Ciebie :D

ech ... jeżeli Ty, Tomek, tak samo jak ja lubisz słuchać jak froschka gada po śląsku to już na pewno próbowałeś cichaczem otworzyć jedno oko ... tak dla sprawdzenia, czy gada sama czy ... eee, innej opcji nie ma - na pewno sama :D
Lecę uczyć tych, co im się w szkołach nie chciało a teraz mus :lol:
pa pa, Tomku - wpadnę wieczorkiem!

Kruela
19-05-2009, 11:41
Tomku :) i ja przybiegłam zobaczyć co słychać. Przeciągnij się zdrowo, otwórz oczy i uśmiechnij się szeroko :) ... na to wszyscy czekają :)

ziaba
19-05-2009, 11:51
No widzę , że nam się tudej grupa tańcująca zawiązała.
Rura rurom, ale mamy pomysła z Brazą , żeby kankana wywinąć jak się paczy. 8)

Takich figur


http://www.impreza.biz/imprezy_firmowe/bale_integracyjne/8_3_kankan4.jpg


nie będzie . 8)
[/b][/i]

asia.malczewska
19-05-2009, 11:59
o kuchnia, braza, podołasz ? :o :o :o
Tomek, no teraz to musisz otworzyć oczy na takie dictum ... :D

ziaba
19-05-2009, 12:04
Ciiiicho ciicho , przecie piszę że tego nie będzie .
Może być co innego.

Jest w zapasie wybór "miss mokrego podkoszulka" FM.
( w tle słyszę głośne wiwaty aprobaty 8) )

mayadaski
19-05-2009, 12:12
Czekam na wiesci...

Tak samolubnie: nie wyobrazam sobie FM bez Komutra....zawsze podczytywalam...prosze: wracaj....nie mam co czytac...
:cry: :cry: :cry:

Maja

Afrodyta
19-05-2009, 12:18
Południe już minęło, a u nas cudny wiosenny, ciepły deszczyk pada...... :wink:

Pozdrawiam i czekam na Ciebie z utęsknieniem. Budź się budź, już najwyższa pora :wink:

madd
19-05-2009, 12:30
Czy brak wieści to dobre wieści?

braza
19-05-2009, 12:34
Grubą krechą podkreślam to co Ziaba pod zdjęciem poglądowym napisała - takich figur nie będzie!!!!!! - o innych pomyślimy :D

marjucha
19-05-2009, 12:35
No dobra,
Tomek budź się, bo mnie w końcu z roboty wywalą, przez to ciągłe sprawdzanie powiadomień z tego wątka. :wink:

mycha.:)
19-05-2009, 12:57
Tomku widzę masz bardzo dużo tutaj przyjaciół, więc warto otworzyć oczka i do nich wrócić :D

selimm
19-05-2009, 13:09
no co tam ?

aneska
19-05-2009, 13:13
(...)
miałam Majeczkę i Jaśka ( ale ładny Chłopak no , no :) ) u siebie na śniadaniu :D ...wiozą ode mnie koszyczek nie tylko z ciastem (...)

...twoja kaczka to podobno cuuuudo (kiedyś o przepis poproszę)

z najnowszysch informacji:
Tomek przejewia oznaki budzenia się. Ziewa, porusza się nieznacznie... jakby się budził, ale w zwolnionym tempie.
Teraz został zabrany na tomograf, więc pewnie późnym popołudniem lub pod wieczór będą jakieś konkretne wieści. Niedomagania związane z płucami i sercem są pod kontrolą.

...tak więc chyba przydałby się ten kankan co by bodźce zwiększyć maksymalnie. gorzej jak im tam na OIOMIe wszyscy chorzy powstawają i figury zaczną raobić :roll:

JAM
19-05-2009, 13:15
Anesko, ja tam mogę kankana, zorbę i obertasa oby tylko pomogło :):)

sylvia1
19-05-2009, 13:19
Tomku no ja rozumiem duszno, parno niż jak diabli to i spać się chce... ale ja grzecznie proszę oczęta otworzyć... :roll: :wink:

elutek
19-05-2009, 13:21
z najnowszysch informacji:
Tomek przejewia oznaki budzenia się. Ziewa, porusza się nieznacznie... jakby się budził, ale w zwolnionym tempie

:D

arcobaleno
19-05-2009, 13:33
Zaglądam w oczekliwaniu co chwila ..
aneska - dzięki za informacje !
Oby tak dalej ! :D

AgnesK
19-05-2009, 13:34
Ależ to będzie impreza jak Tomek do nas wróci:)
Forum chyba na cały dzień zamilknie... :lol:
Co niektórzy ino mineralną będą mogli wznieść toast ( :cry: ), ale Tociu drogi, to będzie najfantastyczniejszy toast w życiu.
Dawaj sygnał, że już możemy!! :lol: :lol:

maksiu
19-05-2009, 13:35
z najnowszysch informacji:
Tomek przejewia oznaki budzenia się. Ziewa, porusza się nieznacznie... jakby się budził, ale w zwolnionym tempie.
Teraz został zabrany na tomograf, więc pewnie późnym popołudniem lub pod wieczór będą jakieś konkretne wieści. Niedomagania związane z płucami i sercem są pod kontrolą.


Anesko dziękuje za dobre wiadomości od Tomka, wygląda na to że powoli, ale konsekwentnie idzie do przodu jego leczenie, poczekamy wszyscy ile będzie trzeba, najważniejsze aby efekt był takiego wszyscy oczekują

pozdrawiam
m.

rrmi
19-05-2009, 13:37
Zaglądam w oczekliwaniu co chwila ..
aneska - dzięki za informacje !
Oby tak dalej ! :D
I ja podobnie , no ale widac wiesci coraz lepsze , nie ma co szybko wstawac , bo sie w glowie moze zakrecic , bo takiej dlugiej nocy :D :wink:

maksiu
19-05-2009, 13:38
Ależ to będzie impreza jak Tomek do nas wróci:)
Forum chyba na cały dzień zamilknie... :lol:
Co niektórzy ino mineralną będą mogli wznieść toast ( :cry: ), ale Tociu drogi, to będzie najfantastyczniejszy toast w życiu.
Dawaj sygnał, że już możemy!! :lol: :lol:

Ja tam mogę i cały rok tylko mineralną, jeśli to tylko mogło by Tomkowi pomóc
pozdrawiam
m.

jamles
19-05-2009, 13:44
Ależ to będzie impreza jak Tomek do nas wróci:)
Forum chyba na cały dzień zamilknie... :lol:
Co niektórzy ino mineralną będą mogli wznieść toast ( :cry: ), ale Tociu drogi, to będzie najfantastyczniejszy toast w życiu.
Dawaj sygnał, że już możemy!! :lol: :lol:

Ja tam mogę i cały rok tylko mineralną, jeśli to tylko mogło by Tomkowi pomóc
pozdrawiam
m.
no, Ty to masz przećwiczone :lol: nawet pamiętam jak Tomek próbował Ciebie nawrócić, że ...... wodę to tylko zwierzęta :wink:

daggulka
19-05-2009, 13:44
bardzo dobre wieści ... Tomeczku - juz czas - możesz wolniutko wstawać , byle systematycznie i skutecznie :D

aneska
19-05-2009, 13:45
z najnowszysch informacji:
Tomek przejewia oznaki budzenia się. Ziewa, porusza się nieznacznie... jakby się budził, ale w zwolnionym tempie.
Teraz został zabrany na tomograf, więc pewnie późnym popołudniem lub pod wieczór będą jakieś konkretne wieści. Niedomagania związane z płucami i sercem są pod kontrolą.


Anesko dziękuje za dobre wiadomości od Tomka, wygląda na to że powoli, ale konsekwentnie idzie do przodu jego leczenie, poczekamy wszyscy ile będzie trzeba, najważniejsze aby efekt był takiego wszyscy oczekują

pozdrawiam
m.

...jak mówiła Majka, lekarze nie są aż tak optymistycznie nastawienii, jakby nie chcieli rozbudzać nadzieji... nie jestem lekarzem... nie znam się na tym... ale ta nadzieja jest tak ważna...
...może wieczorem będą nowe wieści

bratki
19-05-2009, 13:45
A może zabrać Tomkowi kompocik? Czy co tam innego co go tak w tym śnie cieszy i zniewala?

Będzie musiał poprosić :P

DPS
19-05-2009, 13:54
Tooooomeeeeek! :D :D :D :D :D :D
Ja wiedziałam, że będziesz wyłaził z tego!!!! :D :D :D :D :D
Lekarze zawsze jakos gadają tak, żeby nie rozbudzać nadziei. :evil: :o
A ja mówiłam tez Majeczce - u nas w rodzinie, starszy pan, warzywkiem miał być.
Chodzi, rozumie wszystko, uczy się mówić, jest samodzielny. :D :D :D
A sporo starszy od Tomka. :wink:

No to Tomek to biegał niedługo będzie. :D :D :D :D

Tomuś, ja już nawet na ten drugi koniec Polski do Ciebie sie wybiorę na wizytę, ale budź się, serduszko nasze, budź!!! :D :D :D

Gosiek33
19-05-2009, 14:08
rusza się i ziewa :lol: :lol: :lol: to super, czekam na dalsze wieści

sharoon
19-05-2009, 14:51
Mój Ojciec po zatruciu tlenkiem węgla był w śpiączce przez kilka dni, a jak go wybudzili, przez dwa tygodnie był trochę otępiały, ale po kilku następnych zupełnie wrócił do zdrowia. Tomkowi pójdzie szybciej, skoro takie ma tutaj wsparcie!

Pozdrawiam i bez przerwy ślę dobre fluidy... :D

1Gabrysia
19-05-2009, 15:08
Dopiero teraz mogłam wejść na FM, bo właśnie wróciłam z pielgrzymki do Loretto (gdzieś koło Wyszkowa), gdzie w ramach białego tygodnia udała sie klasa mojego synka. Wszystkie dzieci modliły się za Jurkowego dziadka, a ja wrzuciłam karteczki do dwóch specjalnych puszek na prośby.
Mama mi mówiła przez telefon, że ma wrażenie, że Tomek reaguje trochę na to, co się do niego mówi czy czyta.
Czekamy i czekamy dalej.
Kochani dziękuję najmocniej jak potrafię.

jamles
19-05-2009, 16:04
no to czekamy na wieści, oczywiście optymistyczne będą

Nefer
19-05-2009, 16:05
(...)
miałam Majeczkę i Jaśka ( ale ładny Chłopak no , no :) ) u siebie na śniadaniu :D ...wiozą ode mnie koszyczek nie tylko z ciastem (...)

...twoja kaczka to podobno cuuuudo (kiedyś o przepis poproszę)

z najnowszysch informacji:
Tomek przejewia oznaki budzenia się. Ziewa, porusza się nieznacznie... jakby się budził, ale w zwolnionym tempie.
Teraz został zabrany na tomograf, więc pewnie późnym popołudniem lub pod wieczór będą jakieś konkretne wieści. Niedomagania związane z płucami i sercem są pod kontrolą.

...tak więc chyba przydałby się ten kankan co by bodźce zwiększyć maksymalnie. gorzej jak im tam na OIOMIe wszyscy chorzy powstawają i figury zaczną raobić :roll:

Noooooooo ja też bym ziewała jak by mnie tak kazali spać dłuuugo :):)
BUDŹ SIĘ TOMASZKU POWOLUTKU, bo chyba nikt nie lubi być z wyrka zrywany..BUziaki :)

barranki2
19-05-2009, 16:19
taaaak, gwałtowne przebudzenie bywa niezdrowe. Zatem budź się w swoim tempie, my czekamy... Czekamy... Czekamy...
Posiedzimy sobie, pogadamy i poczekamy... Nam się nie spieszy...

jamles
19-05-2009, 16:28
Posiedzimy sobie, pogadamy i poczekamy... Nam się nie spieszy...
w skata pogramy :wink:
http://www.labedy.pl/skat/granovery/pik_as.jpg

andrzejka
19-05-2009, 16:28
Co tam u naszego Komtura :roll: :roll:
Sni jeszcze :roll:
Przyszłam zobaczyć co nowego.
Czekamy , czekamy niecierpliwie
i za przebudzenie kciuki trzymamy.

malka
19-05-2009, 16:32
Posiedzimy sobie, pogadamy i poczekamy... Nam się nie spieszy...
w skata pogramy :wink:
http://www.labedy.pl/skat/granovery/pik_as.jpg

nauczysz :oops: :oops:

kilku próbowało, a ja taka niekumata jestem :oops:


Tomku, czekamy....my mamy czas.....

jamles
19-05-2009, 16:41
Posiedzimy sobie, pogadamy i poczekamy... Nam się nie spieszy...
w skata pogramy :wink:
http://www.labedy.pl/skat/granovery/pik_as.jpg

nauczysz :oops: :oops:

kilku próbowało, a ja taka niekumata jestem :oops:


Tomku, czekamy....my mamy czas.....
jasne 8)
Tomek też trochę umie ....... wie, że najważniejsze są ...... dupki :lol:

Żelka
19-05-2009, 16:43
Tomku jestem, mysle, sle pozytywna energie, modle sie o Twoje zdrowie.
Zdrowiej szybko.
Piatka od Stefka!

mpb1971
19-05-2009, 16:52
I ja czekam zaglądając tu co chwila i trzymając kciuki za dobre wieści

barranki2
19-05-2009, 16:54
Posiedzimy sobie, pogadamy i poczekamy... Nam się nie spieszy...
w skata pogramy :wink:
http://www.labedy.pl/skat/granovery/pik_as.jpg

nauczysz :oops: :oops:

kilku próbowało, a ja taka niekumata jestem :oops:


Tomku, czekamy....my mamy czas.....
jasne 8)
Tomek też trochę umie ....... wie, że najważniejsze są ...... dupki :lol:

A można rozszerzyć asortyment gier? Żeby się lepiej czekało?

majkoski
19-05-2009, 16:54
Dołączam się do pozytywnych myśli. Mocno trzymam kciuki i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

marekcmarecki
19-05-2009, 17:11
I co? Wiadomo coś? Bo tak zaglądam tu co jakiś czas... :-?

malka
19-05-2009, 17:19
Posiedzimy sobie, pogadamy i poczekamy... Nam się nie spieszy...
w skata pogramy :wink:
http://www.labedy.pl/skat/granovery/pik_as.jpg

nauczysz :oops: :oops:

kilku próbowało, a ja taka niekumata jestem :oops:


Tomku, czekamy....my mamy czas.....
jasne 8)
Tomek też trochę umie ....... wie, że najważniejsze są ...... dupki :lol:

no to trzymam za słowo :D kup z trzy tony cierpliwości i może się uda.

U nas tez karciane pany to "dupki" :lol:

Chef Paul
19-05-2009, 17:41
Tomek!!!!!
... i widzę nas wszystkich - Ciebie, Majkę mojego Szanownego - siedzących pod 100-letnim modrzewiem ze szklanicami w ręku!!!! Budź się - mi się udało Tobie tym bardziej się uda!!!!!! :D :D :D ... chętnie dołączyłbym do tak zacnego Towarzystwa ... zagrychę jaką przywlókłbym do szklanicy ... a jakże :) ... to na kiedy ta balanga ? :wink:

Czas cały czekam na dobre wieści i Jestem z Tomkiem mi Jego Rodziną


Termin balangi do ustalenia, poczekamy, aż się Tomek wypowie, kiedy będzie Mu najwygodniej wybrać się z Komturii :D Jak Ty Chefie zagrychę robisz, to ja mogę dołączyć do Toli z tym zmywaniem ... :D

to ja kawe będę robiła :oops: :wink:
plujkę 8) :lol:

Ja pozamiatam :wink:

Ja wyniosę śmieci i pozmywam podłogi :wink:
a ja się będę byczył :lol:

Ja będę Ciebie goniła do roboty! 8)

Ja póki będę trzeźwy mogę odstawiać samochody gości z podjazdu na parking. :D ( o ile dostąpie zaszczytu ...)

To ja przywiozę mój słynny tort makowy - widzę, że nikt nie pomyślał o słodkościach :):) :roll:


...
jak nie - ziaba na rurze ma zatańczyć :lol: :wink:
/też bym chciała to zobaczyć :) /


...
Gooopia baba no :lol: Ziaba na rurze a ja tradycyjnie...na stole zatańczę :lol:

... no to balanga przednia się szykuje,

Czekamy co Tomek na to, ... no i czy pod modrzewiem Wszyscy się zmieszczą ?

ps - Dochtór - Ty se jaj nie rób, zes tym "nieróbstwem", ... grilla bedziesz rozpalał i drewna donosił :) ;)

dragasia
19-05-2009, 17:58
Nie bylo mnie pare dni a tu taka smutna wiadomosc. No ale na szczescie czytam, ze juz jest lepiej :D Tomek wszystcy na Ciebie czekamy wracaj do nas

Małgonia
19-05-2009, 18:04
pozytywnych mysli juz tyle dolatuje do Ciebie Tomku, że naprawdę nie masz juz wyjścia - obudz się i zobacz ile osób czeka tu na Ciebie!

braza
19-05-2009, 18:11
Po modrzewia wszyscy wlezą, spokojnie. W razie czego to się modrzewia przesunie :wink:
Jamles, ja tez w skata nie umiem więc masz drugą uczennicę, kto wie czy nie bardziej tępą :oops: więc weź ze sobą co najmniej 7 ton cierpliwości :D

1950
19-05-2009, 18:20
[quote:de467ca6e0="braza"]Tomek!!!!!
... i widzę nas wszystkich - Ciebie, Majkę mojego Szanownego - siedzących pod 100-letnim modrzewiem ze szklanicami w ręku!!!! Budź się - mi się udało Tobie tym bardziej się uda!!!!!! :D :D :D ... chętnie dołączyłbym do tak zacnego Towarzystwa ... zagrychę jaką przywlókłbym do szklanicy ... a jakże :) ... to na kiedy ta balanga ? :wink:

Czas cały czekam na dobre wieści i Jestem z Tomkiem mi Jego Rodziną


Termin balangi do ustalenia, poczekamy, aż się Tomek wypowie, kiedy będzie Mu najwygodniej wybrać się z Komturii :D Jak Ty Chefie zagrychę robisz, to ja mogę dołączyć do Toli z tym zmywaniem ... :D

to ja kawe będę robiła :oops: :wink:
plujkę 8) :lol:

Ja pozamiatam :wink:

Ja wyniosę śmieci i pozmywam podłogi :wink:
a ja się będę byczył :lol:

Ja będę Ciebie goniła do roboty! 8)

Ja póki będę trzeźwy mogę odstawiać samochody gości z podjazdu na parking. :D ( o ile dostąpie zaszczytu ...)

To ja przywiozę mój słynny tort makowy - widzę, że nikt nie pomyślał o słodkościach :):) :roll:


...
jak nie - ziaba na rurze ma zatańczyć :lol: :wink:
/też bym chciała to zobaczyć :) /


...
Gooopia baba no :lol: Ziaba na rurze a ja tradycyjnie...na stole zatańczę :lol:

... no to balanga przednia się szykuje,

Czekamy co Tomek na to, ... no i czy pod modrzewiem Wszyscy się zmieszczą ?

ps - Dochtór - Ty se jaj nie rób, zes tym "nieróbstwem", ... grilla bedziesz rozpalał i drewna donosił :) ;)[/quote:de467ca6e0]
ja se jaj nie robię,
ja będę Komturowi dotrzymywał towarzystwa,
a on nie może się angażować,
to i mnie nie uchodzi :lol: :lol:

Ya
19-05-2009, 18:26
Ya też zaglądam co chwila. I wreszcie dobra wiadomość. Okazało się, że nie jest to taki zły dzień jaki był od rana :)
Budź się Tomku czym prędzej !

Ślę dobre myśli :)
Ya

Depi
19-05-2009, 18:29
Kurcze - żebyśmy Tomkowi nie przedawkowali tej pozytywnej energii, jak tyle osób cały czas promieniuje w niego ;)

Ew-ka
19-05-2009, 18:34
[quote:c20b016edf="braza"]Tomek!!!!!
... i widzę nas wszystkich - Ciebie, Majkę mojego Szanownego - siedzących pod 100-letnim modrzewiem ze szklanicami w ręku!!!! Budź się - mi się udało Tobie tym bardziej się uda!!!!!! :D :D :D ... chętnie dołączyłbym do tak zacnego Towarzystwa ... zagrychę jaką przywlókłbym do szklanicy ... a jakże :) ... to na kiedy ta balanga ? :wink:

Czas cały czekam na dobre wieści i Jestem z Tomkiem mi Jego Rodziną


Termin balangi do ustalenia, poczekamy, aż się Tomek wypowie, kiedy będzie Mu najwygodniej wybrać się z Komturii :D Jak Ty Chefie zagrychę robisz, to ja mogę dołączyć do Toli z tym zmywaniem ... :D

to ja kawe będę robiła :oops: :wink:
plujkę 8) :lol:

Ja pozamiatam :wink:

Ja wyniosę śmieci i pozmywam podłogi :wink:
a ja się będę byczył :lol:

Ja będę Ciebie goniła do roboty! 8)

Ja póki będę trzeźwy mogę odstawiać samochody gości z podjazdu na parking. :D ( o ile dostąpie zaszczytu ...)

To ja przywiozę mój słynny tort makowy - widzę, że nikt nie pomyślał o słodkościach :):) :roll:


...
jak nie - ziaba na rurze ma zatańczyć :lol: :wink:
/też bym chciała to zobaczyć :) /


...
Gooopia baba no :lol: Ziaba na rurze a ja tradycyjnie...na stole zatańczę :lol:

... no to balanga przednia się szykuje,

Czekamy co Tomek na to, ... no i czy pod modrzewiem Wszyscy się zmieszczą ?

ps - Dochtór - Ty se jaj nie rób, zes tym "nieróbstwem", ... grilla bedziesz rozpalał i drewna donosił :) ;)[/quote:c20b016edf]

mam 7 spódnic do Kankana ....układu nauczę chętne koleżanki ....ale takie po 40-tce .... bo młodsze mogłyby Komturowi zaszkodzic i poważnie serduszko uszkodzić a .......40-tki bedą w sam raz :wink:

tola
19-05-2009, 18:35
List do Tomka

Tomku
już 19 dni maja za nami, to tak piękny miesiąc, że chciałabym, byś obudził się jak najszybciej, bo wiesz, bzy pachną, konwalie, jak przekwitną, trzeba będzie cały rok czekać.
Mam nadzieję, że tego nie prześpisz, tak się nie godzi.
W forumowej KK zapas Specjalnego Tyskiego Żubra dla Ciebie zrobiony.
Schowany w tajemnej szafce na zapleczu, klucza pilnuję na zmianę z Joolą i AgąJ.G.
Smutno nam bez Ciebie w KK, więc nie skazuj nas na kawiarnianą samotność zbyt długo, to nie dobre jest.
Nie wiem, czy wiesz, ale miałeś do tej pory piętnaście tysięcy czterysta dziewięćdziesiąt pięć odwiedzin, nie wszyscy odwiedzający za każdym razem mówią, bo hałas byłby straszny. Ale zaglądają z troską, by sprawdzić czy się obudziłeś.
To absolutny rekord szpitalnych odwiedzin, musimy to zgłosić do Księgi Rekordów Guinnessa. Cały świat będzie pod wrażeniem.
W TV za chwilę zaczną się Wiadomości. Wiadomości jak wiadomości, ale prognozę pogody obejrzeć trzeba.
Czekam na słońce i na dobre wiadomości od Twojej Gabrysi.
Wierzę, że to już niedługo.
Kończąc pozdrawiam serdecznie, jak zawsze - tola

asia.malczewska
19-05-2009, 18:38
Ziewaj ziewaj Tomek, tylko se szczęki nie zwichnij od zbyt długiego ziewania :D
jak ktoś już wcześniej napisał - my ludzie cierpliwe - poczekamy ... 8)

Ew-ka
19-05-2009, 18:40
Witaj Tomku

miałam Majeczkę i Jaśka ( ale ładny Chłopak no , no :) ) u siebie na śniadaniu :D ...wiozą ode mnie koszyczek nie tylko z ciastem ale też z najlepszymi życzeniami ... :)

bonetka -dobra z Ciebie kobitka :D dobrze ,że mieszkasz w Olsztynie i masz dobre serduszko skore do pomocy Majce i Jaśkowi :D
dla Ciebie różyczka z mojego ogródka

http://images26.fotosik.pl/194/75345a47887b7ce5med.jpg
:D

daggulka
19-05-2009, 18:51
żądna jestem .... wiedzy żądna :roll: .... mam nadzieje, że jutro rano będzie już coś więcej wiadomo co tam u Tomcia :roll:

Baru
19-05-2009, 19:39
mam 7 spódnic do Kankana ....układu nauczę chętne koleżanki ....ale takie po 40-tce .... bo młodsze mogłyby Komturowi zaszkodzic i poważnie serduszko uszkodzić a .......40-tki bedą w sam raz :wink:
Ew-ka!
A prawie 40stki mogą być? Po czwórce dzieci... :lol:
Tomek!
Jak się nie obudzisz i nie nakrzyczysz - to ja nie wiem co się stanie. Sam słyszysz, co się tu dzieje.

joola
19-05-2009, 19:40
Od postu Toli ilość odwiedzin wzrosła do (15750) piętnastu tysięcy siedmiuset pięćdziesięciu tysięcy :D Rzeczywiście taka ilość szpitalnych odwiedzin nadaje się do Rekordu Ginesa :wink:
Tomku, mojego synka a jak wiesz Twojego imiennika (stąd mam strrraszny sentyment do facetów o tym imieniu :oops: )też ciężko obudzić rano więc już wiem, że chyba wszystkie Tomki tak mają 8)

Ew-ka
19-05-2009, 19:45
mam 7 spódnic do Kankana ....układu nauczę chętne koleżanki ....ale takie po 40-tce .... bo młodsze mogłyby Komturowi zaszkodzic i poważnie serduszko uszkodzić a .......40-tki bedą w sam raz :wink:
Ew-ka!
A prawie 40stki mogą być? Po czwórce dzieci... :lol: .
prawie .....też mogą zatańczyć :lol: a te po 4-ce dzieciaków to dopiero mile widziane, bo przy takiej gromadce wyćwiczone na maxa :wink:

joola
19-05-2009, 19:46
mam 7 spódnic do Kankana ....układu nauczę chętne koleżanki ....ale takie po 40-tce .... bo młodsze mogłyby Komturowi zaszkodzic i poważnie serduszko uszkodzić a .......40-tki bedą w sam raz :wink:
Ew-ka!
A prawie 40stki mogą być? Po czwórce dzieci... :lol:
Tomek!
Jak się nie obudzisz i nie nakrzyczysz - to ja nie wiem co się stanie. Sam słyszysz, co się tu dzieje.

Ja protestuje!!! Ja zawsze chciałam zatańczyć Kankana! Ja się zbliżam do stosownego wieku ... jestem już prawie... Toooomeeeek! No powiedz coś tej naszej Ew-ce!

Ew-ka
19-05-2009, 19:50
mam 7 spódnic do Kankana ....układu nauczę chętne koleżanki ....ale takie po 40-tce .... bo młodsze mogłyby Komturowi zaszkodzic i poważnie serduszko uszkodzić a .......40-tki bedą w sam raz :wink:
Ew-ka!
A prawie 40stki mogą być? Po czwórce dzieci... :lol:
Tomek!
Jak się nie obudzisz i nie nakrzyczysz - to ja nie wiem co się stanie. Sam słyszysz, co się tu dzieje.

Ja protestuje!!! Ja zawsze chciałam zatańczyć Kankana! Ja się zbliżam do stosownego wieku ... jestem już prawie... Toooomeeeek! No powiedz coś tej naszej Ew-ce!
joolka - na takich chudych śledziikach jak TY -spódnice sie nie trzymają :lol: Tomek -powiedz coś Jooli ....łona krzyczy na babkę :wink:
no dobra ...bedziesz w rezerwie :lol:

joola
19-05-2009, 19:55
mam 7 spódnic do Kankana ....układu nauczę chętne koleżanki ....ale takie po 40-tce .... bo młodsze mogłyby Komturowi zaszkodzic i poważnie serduszko uszkodzić a .......40-tki bedą w sam raz :wink:
Ew-ka!
A prawie 40stki mogą być? Po czwórce dzieci... :lol:
Tomek!
Jak się nie obudzisz i nie nakrzyczysz - to ja nie wiem co się stanie. Sam słyszysz, co się tu dzieje.

Ja protestuje!!! Ja zawsze chciałam zatańczyć Kankana! Ja się zbliżam do stosownego wieku ... jestem już prawie... Toooomeeeek! No powiedz coś tej naszej Ew-ce!
joolka - na takich chudych śledziikach jak TY -spódnice sie nie trzymają :lol: Tomek -powiedz coś Jooli ....łona krzyczy na babkę :wink:
no dobra ...bedziesz w rezerwie :lol:
Ja mogę nawet przytyć żeby dostać te rolę 8) :wink: do rezerwy, to w wojsku biorą :lol: I nie krzyczę, tylko głośno i wyraźnie mówię i nie na babkę tylko na żonę dziadka. O!

Agduś
19-05-2009, 20:00
mam 7 spódnic do Kankana ....układu nauczę chętne koleżanki ....ale takie po 40-tce .... bo młodsze mogłyby Komturowi zaszkodzic i poważnie serduszko uszkodzić a .......40-tki bedą w sam raz :wink:
Ew-ka!
A prawie 40stki mogą być? Po czwórce dzieci... :lol:
Tomek!
Jak się nie obudzisz i nie nakrzyczysz - to ja nie wiem co się stanie. Sam słyszysz, co się tu dzieje.

Ja protestuje!!! Ja zawsze chciałam zatańczyć Kankana! Ja się zbliżam do stosownego wieku ... jestem już prawie... Toooomeeeek! No powiedz coś tej naszej Ew-ce!
joolka - na takich chudych śledziikach jak TY -spódnice sie nie trzymają :lol: Tomek -powiedz coś Jooli ....łona krzyczy na babkę :wink:
no dobra ...bedziesz w rezerwie :lol:
Na mnie spódnica się będzie trzymała. Do czterdziestych urodzin już tak dużo mi nie zostało, dzieci mam trzy sztuki - załapię się???
Wprawdzie do tańca mam taki sam talent jak do śpiewu, ale w dobrej intencji mogę i zatańczyć.
Wieczór nadchodzi... Czy wieczorem warto się budzić? Pewnie, że warto - świerszczyki grają, żaby pewnie kumkają tu i ówdzie, czasem jakiś burek zaszczeka, że domu pilnuje, ostatnie bzy pachną i pierwsze akacje, że o konwaliach nie wspomnę. Warto się budzić wieczorem!!! Naprawdę warto!

ziaba
19-05-2009, 20:06
Informacja techniczna składu grupy kankana.

W pierwszym rządku te falujące górą. 8)

Między nimi co drugie te - o długich kończynach dolnych. :D

Między nimi wetknie się co trzecią farbowaną, a co drugą karmiącą bądź
błogosławioną stanem.

Dyrekcja.

ps. bijatyki będa karane odebraniem służbowych pantalonów.

Gosiek33
19-05-2009, 20:07
Może za chwilę jakieś nowe wieści dotrą do nas. Miało się coś dziać wieczorem, oczywiście poza naszym grupowym ruszeniem :roll: Kciuki trzymam

jamles
19-05-2009, 20:07
jakby komuś trzeba było to stare sadło darmo oddam :lol:

ziaba
19-05-2009, 20:09
Poczekaj do zimy.
Komtur dokarmi sikorki. 8)

Ew-ka
19-05-2009, 20:10
Ja mogę nawet przytyć żeby dostać te rolę 8) :wink: do rezerwy, to w wojsku biorą :lol: I nie krzyczę, tylko głośno i wyraźnie mówię i nie na babkę tylko na żonę dziadka. O!
joolka- jak TY coś przytyjesz to ja tyle samo schudnę
:lol:

braza
19-05-2009, 20:16
mam 7 spódnic do Kankana ....układu nauczę chętne koleżanki ....ale takie po 40-tce .... bo młodsze mogłyby Komturowi zaszkodzic i poważnie serduszko uszkodzić a .......40-tki bedą w sam raz :wink:
Ew-ka!
A prawie 40stki mogą być? Po czwórce dzieci... :lol:
Tomek!
Jak się nie obudzisz i nie nakrzyczysz - to ja nie wiem co się stanie. Sam słyszysz, co się tu dzieje.

Ja się kwalifikuję ... już dawno po :D Ewcia - czy to będą lekcje wirtualne, czy w realu???? :wink:

Ew-ka
19-05-2009, 20:18
mam 7 spódnic do Kankana ....układu nauczę chętne koleżanki ....ale takie po 40-tce .... bo młodsze mogłyby Komturowi zaszkodzic i poważnie serduszko uszkodzić a .......40-tki bedą w sam raz :wink:
Ew-ka!
A prawie 40stki mogą być? Po czwórce dzieci... :lol:
Tomek!
Jak się nie obudzisz i nie nakrzyczysz - to ja nie wiem co się stanie. Sam słyszysz, co się tu dzieje.

Ja się kwalifikuję ... już dawno po :D Ewcia - czy to będą lekcje wirtualne, czy w realu???? :wink:powiem Wam ( przerabialam to :lol: ) ,że próby w realu sa o niebo lepsze niż sam występ :D
czyli proby będą pod modrzewiem w Realu ...albo w Biedronce :roll: :wink:

aniawmuratorze
19-05-2009, 20:21
mam 7 spódnic do Kankana ....układu nauczę chętne koleżanki ....ale takie po 40-tce .... bo młodsze mogłyby Komturowi zaszkodzic i poważnie serduszko uszkodzić a .......40-tki bedą w sam raz :wink:
Ew-ka!
A prawie 40stki mogą być? Po czwórce dzieci... :lol: .
prawie .....też mogą zatańczyć :lol: a te po 4-ce dzieciaków to dopiero mile widziane, bo przy takiej gromadce wyćwiczone na maxa :wink:

to i ja przed 40 alw po czwórce się zgłaszam :wink:

DPS
19-05-2009, 20:26
Niniejszym domagam się miejsca w zespole kankanowym.
Wiekowo i rozmiarowo kwalifikuję się doskonale.
W razie odmowy podejmę stosowne kroki administracyjne.

Aplikantka.

P.S.
Odebranie służbowych pantalonów grozi szokiem otoczenia, należy przygotować leki pierwszej potrzeby.

markoto
19-05-2009, 20:32
Ja to sie ewentualnie pod te 40 zalapie, bo ani falujaca gora, ani dlugie nogi, ani farbowana ani w stanie blogoslawionym :)

Zochna
19-05-2009, 20:35
u mnie troche z opoznieniem 21.30.
przesylam dobre mysli :D

BetaGreta
19-05-2009, 20:36
Witaj,
nie mieliśmy okazji się poznać ale wierzę że to uczynimy bo w końcu niedługo już zlot forumowy.
Moja córka ma biały tydzień w kościele więc będziemy się modlić za Ciebie codziennie.
Niesamowita jest tutaj energia i siła na forum więc na pewno zostanie Tobie przekazana.
Dołączam do czuwających i czekam na dobre wieści.
Pozdrawiam,
BetaGreta

frosch
19-05-2009, 20:36
a kedy tancujecie?
bo jo 40- tka przekrocza w lipcu ( :roll: :evil: :oops: )
ale trzech bajtli swoich , dwa od chopa , 2 psy i jednego "kota" mom, a co :D
moga tyz przybrac abo sie przefarbic na gowie (i nie ino) jak bydzie cza ...
moga tyz w zapasce zatancowac a nawet zaspiwac "Poszla Karolinka " abo "Szla Dzieweczka " do Tomeczka zaspanego :wink:
to jak ? :roll:

Ew-ka jajco Ci wydropia po zanjomosci 8) :oops:

braza
19-05-2009, 20:37
mam 7 spódnic do Kankana ....układu nauczę chętne koleżanki ....ale takie po 40-tce .... bo młodsze mogłyby Komturowi zaszkodzic i poważnie serduszko uszkodzić a .......40-tki bedą w sam raz :wink:
Ew-ka!
A prawie 40stki mogą być? Po czwórce dzieci... :lol:
Tomek!
Jak się nie obudzisz i nie nakrzyczysz - to ja nie wiem co się stanie. Sam słyszysz, co się tu dzieje.

Ja się kwalifikuję ... już dawno po :D Ewcia - czy to będą lekcje wirtualne, czy w realu???? :wink:powiem Wam ( przerabialam to :lol: ) ,że próby w realu sa o niebo lepsze niż sam występ :D
czyli proby będą pod modrzewiem w Realu ...albo w Biedronce :roll: :wink:

To ja w sobotę pod modrzewiem teren wyrównam, cobyśmy w jakie dołki nie powpadały ... Biedronka mi nie pasi, wolę Real :D

monka
19-05-2009, 20:39
Ziaba to ja jako matka polka karmiąca melduję gotowość do odtańczenia kankana dla naszego Tomka 8)

Ew-ka
19-05-2009, 20:44
wiecie ...tych spodnic chyba nie styknie :lol: trza bedzie poszyć nowe ...szczegolnie dla tych chudziutkich i niedokarmionych :wink:

to co .....kiedy zaczynamy?

1Gabrysia
19-05-2009, 20:47
Właściwie to wiele nowego nie wiem. To zapalenie płuc jest bardzo ciężkie. Tata do tomografii był znowu bardziej naładowany usypiaczami, wynik bedzie dopiero jutro. Nic nie otwiera oczu, nic a nic nie rusza gałkami ocznymi. Rusza troszkę dwiema rękami (wcześniej tylko lewą), przeszkadza mu rurka w gardle.
Czekamy co powiedzą jutro na obchodzie. Ale jak dotąd żaden lekarz nie wypowiadał się jakoś konkretniej o sprawach neurologicznych.

EDZIA
19-05-2009, 20:47
wiecie ...tych spodnic chyba nie styknie :lol: trza bedzie poszyć nowe ...szczegolnie dla tych chudziutkich i niedokarmionych :wink:

to co .....kiedy zaczynamy?

A po 50 tce( tzn.po 50 urodzinach,) mogą być?

ziaba
19-05-2009, 20:50
W związku ze znacznym zainteresowaniem Grupy Kankana, derekcja wnosi o rozpatrzenie zwołanie Grupy Baletu Klasycznego Męskiego.

Chętni proszeni o podanie rozmiaru rajtuzek.

joola
19-05-2009, 20:52
W związku ze znacznym zainteresowaniem Grupy Kankana, derekcja wnosi o rozpatrzenie zwołanie Grupy Baletu Klasycznego Męskiego.

Chętni proszeni o podanie rozmiaru rajtuzek.
Bo to będzie Jezioro Łabędzie :wink:

daggulka
19-05-2009, 20:53
Właściwie to wiele nowego nie wiem. To zapalenie płuc jest bardzo ciężkie. Tata do tomografii był znowu bardziej naładowany usypiaczami, wynik bedzie dopiero jutro. Nic nie otwiera oczu, nic a nic nie rusza gałkami ocznymi. Rusza troszkę dwiema rękami (wcześniej tylko lewą), przeszkadza mu rurka w gardle.
Czekamy co powiedzą jutro na obchodzie. Ale jak dotąd żaden lekarz nie wypowiadał się jakoś konkretniej o sprawach neurologicznych.

Gabrysiu - trzeba się uzbroić w cierpliwość i nie poddawać .... Twój tato bardzo dużo przeszedł , dojście do siebie po takiej sytuacji musi trwać :roll: .
My też się uzbroimy w cierpliwość , bo jak już ktoś powiedział wcześniej pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł :wink: :lol: .

Musi być dobrze ....potrzeba tylko więcej czasu . Tomek wie, że wszyscy na niego czekają - on wie, że musi wyzdrowieć :wink: .

joola
19-05-2009, 20:53
Gabrysiu o której będzie jutro coś wiadomo?

braza
19-05-2009, 20:54
W związku ze znacznym zainteresowaniem Grupy Kankana, derekcja wnosi o rozpatrzenie zwołanie Grupy Baletu Klasycznego Męskiego.

Chętni proszeni o podanie rozmiaru rajtuzek.
Bo to będzie Jezioro Łabędzie :wink:

Takie :roll:

http://krakow.zaprasza.net/wydarzenia/teatry/makroconcert/trockadero04.jpg

Tomek ... Ty to musisz zobaczyć!!!!!!

ziaba
19-05-2009, 20:54
Gabrysiu

Serduszko nasze kochane..

Nie daj się nikomu i niczemu.
Nie pozwól złym myślom istnieć.

Jutro będzie lepiej niż dziś. Zobaczysz.

jamles
19-05-2009, 20:55
Właściwie to wiele nowego nie wiem .....Czekamy co powiedzą jutro na obchodzie....
cierpliwie czekamy na dobre wiadomości

markoto
19-05-2009, 20:55
Gabrysiu nic sie nie wypowiadaja bo czekaja na wybudzenie.

arcobaleno
19-05-2009, 20:55
Czekamy co powiedzą jutro na obchodzie

My też czekamy - trzymajcie się dzielnie !

joola
19-05-2009, 20:56
Właściwie to wiele nowego nie wiem. To zapalenie płuc jest bardzo ciężkie. Tata do tomografii był znowu bardziej naładowany usypiaczami, wynik bedzie dopiero jutro. Nic nie otwiera oczu, nic a nic nie rusza gałkami ocznymi. Rusza troszkę dwiema rękami (wcześniej tylko lewą), przeszkadza mu rurka w gardle.
Czekamy co powiedzą jutro na obchodzie. Ale jak dotąd żaden lekarz nie wypowiadał się jakoś konkretniej o sprawach neurologicznych.

Gabrysiu - trzeba się uzbroić w cierpliwość i nie poddawać .... Twój tato bardzo dużo przeszedł , dojście do siebie po takiej sytuacji musi trwać :roll: .
My też się uzbroimy w cierpliwość , bo jak już ktoś powiedział wcześniej pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł :wink: :lol: .

Musi być dobrze ....potrzeba tylko więcej czasu . Tomek wie, że wszyscy na niego czekają - on wie, że musi wyzdrowieć :wink: .

Noooo...już sobie wyobrażam...Tomek...rajtuzki...Jezioro Łabędzie... :lol: Ech..rozmarzyłam się :wink:

rrmi
19-05-2009, 20:58
Gabrysiu o której będzie jutro coś wiadomo?Pewnie dopiero po obchodzie .

Ew-ka
19-05-2009, 20:58
Właściwie to wiele nowego nie wiem. To zapalenie płuc jest bardzo ciężkie. Tata do tomografii był znowu bardziej naładowany usypiaczami, wynik bedzie dopiero jutro. Nic nie otwiera oczu, nic a nic nie rusza gałkami ocznymi. Rusza troszkę dwiema rękami (wcześniej tylko lewą), przeszkadza mu rurka w gardle.
Czekamy co powiedzą jutro na obchodzie. Ale jak dotąd żaden lekarz nie wypowiadał się jakoś konkretniej o sprawach neurologicznych.
Gabrysiu - trzymajcie sie rodzinnie ...my tu takie bzdury wypisujemy a tam Tomek walczy o każdy oddech ..... przechodzicie teraz taki ciężki czas ,ale w Bogu nadzieja ,że bedzie dobrze ,że Tomek zwalczy to zapalenie płuc i wroci do Was do Nas w pełni sił .
Mysle ,że pomimo tych wypisywanych głupotek -kazdy po ciuchutku,wzaciszu swego domku zwraca sie do Najwyższego z prośbą o zdrówko dla Tomka . Wiara ,wiara jest tym co nas trzyma
Pozdrawiam cieplutko
Ewa

frosch
19-05-2009, 21:00
Gabrysiu! bydzie gut !!! oboczysz !!!!

ew-ka to jak? mom tanczyc ? moga tyz hopem jakim zakrencic jak bydzie cza :wink:

bratki
19-05-2009, 21:01
Gabrysiu, trzymajcie się - zapalenie płuc u leżących chorych zawsze jest ciężkie. "Płuca goją się w ruchu" - takie hasła wiszą na oddziałach pulmonologicznych. Dlatego tak ważne są te oklepywania, przewracania itd. Ale przecież nie zawsze pomogą, wtedy trzeba liczyć na leki. No i czas jest potrzebny. Wam wszystkim z Tomkiem na czele dużo sił życzę, i wierzę, że trudności miną i będzie dobrze.

aniawmuratorze
19-05-2009, 21:01
Właściwie to wiele nowego nie wiem. To zapalenie płuc jest bardzo ciężkie. Tata do tomografii był znowu bardziej naładowany usypiaczami, wynik bedzie dopiero jutro. Nic nie otwiera oczu, nic a nic nie rusza gałkami ocznymi. Rusza troszkę dwiema rękami (wcześniej tylko lewą), przeszkadza mu rurka w gardle.
Czekamy co powiedzą jutro na obchodzie. Ale jak dotąd żaden lekarz nie wypowiadał się jakoś konkretniej o sprawach neurologicznych.

Dzięki Gabrysiu za wieści
Będziemy całą noc dobre myśli przesyłać Tomkowi

Wszyscy byśmy chcieli już, zaraz, natychmiast a to niestety czasem nie wychodzi :roll: trzeba poczekać cierpliwie i wierzyć mocno że wszystko się ułoży
Bądźcie dzielni ! bądźcie mocni! siłą naszych modlitw Gabrysiu

Ew-ka
19-05-2009, 21:01
ew-ka to jak? mom tanczyc ? moga tyz hopem jakim zakrencic jak bydzie cza :wink:

możesz ? musisz :lol:

monka
19-05-2009, 21:01
Gabrysiu będzie dobrze, mocno w to wierzę. Trzeba się tylko uzbroić w cierpliwość.

ziaba
19-05-2009, 21:03
Tak strasznie bym chciała, żeby Tomek kiedy to wszystko przeczyta/usłyszy..żeby się uśmiechał. :oops:

Ew-ka
19-05-2009, 21:04
wiecie ...tych spodnic chyba nie styknie :lol: trza bedzie poszyć nowe ...szczegolnie dla tych chudziutkich i niedokarmionych :wink:

to co .....kiedy zaczynamy?

A po 50 tce( tzn.po 50 urodzinach,) mogą być?

Edziu -Ty to masz w tym układzie solówkę ze szpagatem :lol:

Afrodyta
19-05-2009, 21:05
Nie mam siły dziś cokolwiek pisać. Ślę więc mnóstwo uśmiechów :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
I jeszcze więcej uścisków. Cierpliwości, będzie dobrze :wink:

Ew-ka
19-05-2009, 21:06
Tak strasznie bym chciała, żeby Tomek kiedy to wszystko przeczyta/usłyszy..żeby się uśmiechał. :oops:

no ...a jak zobaczy tańczące Forumki w Kankanie to sie popłacze ze śmichu :lol:

coulignon
19-05-2009, 21:06
Tak strasznie bym chciała, żeby Tomek kiedy to wszystko przeczyta/usłyszy..żeby się uśmiechał. :oops:


I tak będzie. Hej! (z góralskim zaśpiewem :wink: )

tola
19-05-2009, 21:10
Gabrysiu, teraz już nie tylko dla Tomka, ale dla Was wszystkich potrzeba wiele sił, więc o Was wszystkich myślę i wspieram jak umiem.
Życie wystawiło Was na ciężką próbę, ale wierzę, że wyjdziecie z niej zwycięsko.
Trzymam mocno.

malka
19-05-2009, 21:11
Brak złych wiadomości, to ciągle dobre wiadomości
Gabrysiu.......siły życzę i spokoju dla Was

joola
19-05-2009, 21:11
Gabrysiu o której będzie jutro coś wiadomo?Pewnie dopiero po obchodzie .
Nooo chodzi mi o której będzie obchód, czy trzeba czekać do południa :roll:

Anoleiz
19-05-2009, 21:14
brak wiadomości to też dobra wiadomość...

ślemy uściski i myśli dobre cały czas, wzmocni się Tomek to i się obudzi w swoim czasie :)

a ja aplikuje do tych falujących górą...
no dołem też faluje, to może chociaż na tyły się załapie? :)

rrmi
19-05-2009, 21:15
Gabrysiu o której będzie jutro coś wiadomo?Pewnie dopiero po obchodzie .
Nooo chodzi mi o której będzie obchód, czy trzeba czekać do południa :roll:Ludzie gadaja , ze w poludnie wlasnie .
Mysle jednak , ze dzis w nocy cos sie zmieni .

daggulka
19-05-2009, 21:18
Gabrysiu o której będzie jutro coś wiadomo?Pewnie dopiero po obchodzie .
Nooo chodzi mi o której będzie obchód, czy trzeba czekać do południa :roll:Ludzie gadaja , ze w poludnie wlasnie .
Mysle jednak , ze dzis w nocy cos sie zmieni .

ło matko ... jasnowidz jakiś cy cuś? :roll: :lol:

joola
19-05-2009, 21:18
Gabrysiu o której będzie jutro coś wiadomo?Pewnie dopiero po obchodzie .
Nooo chodzi mi o której będzie obchód, czy trzeba czekać do południa :roll:Ludzie gadaja , ze w poludnie wlasnie .
Mysle jednak , ze dzis w nocy cos sie zmieni .
Oj rmisiu, oby, oby...

Gosiek33
19-05-2009, 21:21
Gabrysiu teraz Ty i rodzina musicie wypoczywać i nie dawać się złym myślom, abyście mieli siłę gdy tata oczy otworzy i na was spojrzy :P Wszystko będzie dobrze

Paty
19-05-2009, 21:29
ja również zapisuje się na cancana możecie mnie ubrać w majtole z falbankami,będę wywijać kuprem przez łóżkiem Komtura...........

trzymać proszę dla mnie miejsce w układzie, ćwiczyć będę zaocznie , proponuje aby Ew-ka przesłała kasatę instruktażową ze swojego weselnego kankana , a najlepiej dała ją na YouTubie co by wszyscy zainteresowani (ane) zerkły i miedzy jednym gotowaniem a sprzątaniem poćwiczyły...............


Ziaba na prezesa kankanowców !!!!!!!!!!!!!! primabalerina z pierwszego rzędu , powinna mieć najkrótszą spódnicę i największy dekolt :lol: :lol: :lol: :lol:



TOMKU ----------modle się za Ciebie.........

bonetka
19-05-2009, 21:42
Myślę , że obchód to raczej rano g.9-10 .....i wtedy lekarze coś powiedzą . Poza tym jest ich pewnie kilku i wtedy podejmują decyzję co do dalszych zabiegów , badań , przebiegu leczenia itd.
Chyba też są dwie strony medalu ..jedna to taka ze skoro to głowa to jest ból i sen ma tę dobrą stronę że mniej boli ( z dnia na dzień będzie mniejszy ) a druga to taka że własnie po wybudzeniu można będzie ocenić czy wszystko jest w porządku i czy komórki odpowiedzialne za rózne funkcje organizmu pracują jak trzeba ( ważne dla jak najszybszej rehabilitacji ) .
Ew-ka
Dziękuję prześlicznie za różę ..jest piękna i w kolorze jaki lubię :)
Nie mieszkam w Olsztynie tylko w W-wie ale bywam sezonowo blisko Komturii :D
Gabrysiu
rozmwiałam z Twoją Mamą i Ona wie że jestem do dyspzycji ze wszystkim ... gotowaniem , sprzątaniem , opieką nad Dinarem co tylko będzie trzeba. Wystaczy telefon ......
Głowa do góry będzie dobrze ..musi być !!!.......jesteście w naszych sercach i myślach w każdej sekundzie .....
Tomeczku
no wiesz, tyle spać i jeszcze ziewać ??? :) no coś Ty ...
Słyszysz nasze myśli ? ..pewnie tak ....ale musisz jeszcze zobaczyć !!! ..ludzi których kochasz , piękny świat .....bo czy jest coś piękniejszego niż BYĆ ?

futrzak 61
19-05-2009, 22:07
Dołączam do wszystkich ślących Tomkowi pozytywną energię. Trzymam mocno kciuki za Niego i jego bliskich.

DPS
19-05-2009, 22:11
Nie jest to zwykła choroba - jest to trudna próba.
Ale wierzę, że nasz Tomek walczy ze wszystkich sił i że zwalczy tę niemoc.
Gabrysiu - trzymajcie sie dzielnie, Wasz Tata jest tak cudownym Człowiekiem, że Wy nie możecie byc inni, na pewno jesteście wszyscy tacy jak On, A skoro tak - to umiecie walczyć i trudności przezwyciężać.
My Was wszystkimi dobrymi myslami wspieramy, modlimy się za Tomka i za Was.
Będzie dobrze, musi byc dobrze.

aka-jonek
19-05-2009, 22:15
Słyszysz nasze myśli ? ..pewnie tak ....ale musisz jeszcze zobaczyć !!! ..ludzi których kochasz , piękny świat .....bo czy jest coś piękniejszego niż BYĆ ?
No właśnie...
Dzisiaj dobranoc, a jutro znowu tu będziemy z nadzieją, że to właśnie w tym dniu otworzysz oczy i ujrzysz najbliższych, którzy tam są z Tobą, a potem może i do nas mrugniesz okiem i znowu będzie tak jak zawsze było...
Tęsknimy za Tobą i opowieściami z Komturii.
aka

Basia1112
20-05-2009, 00:16
Tomku,czekamy...A ja po 40, z jednym tylko przychówkiem nadam się do tego kankana?

Nefer
20-05-2009, 00:37
Tomek,

Gabrysia pisze, że tak sobie z tym budzieniem, ale to nie Twoja wina, bo Cię faszerują lekami...
Pisze też, że poruszasz łapkami. Dobrze. Nie martw się - już niedługo wyjma Ci tę rurę - to okropne uczucie, wiem. Ale już niedługo. Na pewno dostajesz mocne antybiotyki na to zapalenie płuc... ale to tak jest z respiratorami...
Zresztą Ty to wszystko wiesz. Ściskam Cię mocno i wierzę, że juz niedługo będzie mniej bolało...Trzymaj się Tomek. Całuję.

Gosia-Anbudowa
20-05-2009, 00:40
nocne buziaki zostawiam :D :D :D

1950
20-05-2009, 02:59
nawet nocą nie dają Ci spać,
ale tak trzeba,

braza zaprosiła nas pod swojego modrzewia,
froschka obiecała kluski szlonskie,
o bonetce to już nie wspomnę, ta to różności przygotowuje,
Neferka jakimś ciastem się odgrażała,
Chef, będzie robił cuda z grila,
Depsia , ma w swojej szafie różne dziwy łącznie ze śliwkami z wina,

a my będziemy siedzieć razem z brazą pod modrzewiem i będziemy się byczyć,

wrażenia estetyczne ma nam zapewnić zespół hurys tańczących kankana :lol:
dodatkowo, coś wspominali o jakiś nieogolonych giczołach pląsających przed nami,
ale to chyba nas ktoś straszył :-?

tymu cza po lekućku przygotowywać się do pobudki,

lump praski
20-05-2009, 04:57
Tomku - z nadzieja czekamy .

DPS
20-05-2009, 05:55
Dzień dobry, Tomeczku. :D
Świat dzisiaj taki słoneczny i piękny - w sam raz na obudzenie.
Pewnie na grządki nie zdążę, zanim do pracy pójdę, a tam tyle pracy już...
Trzymam te śliwki w winie :lol: , żebyś mógł ich pojeść, jak przyjedziesz, kochany.
No dobra, Majce też dam, też Ją bardzo lubię. :wink:
Muszę zerkać na chlebek rosnący w foremkach, za jakąś godzinkę chyba już włączę piekarnik.
Pyszny jest taki domowy chleb na zakwasie, jak się obudzisz, to nauczę Cię robić taki, chcesz?
Modliłam się długo dzisiaj rano o Twoje zdrówko i o Zeljki Stefka, bo ich straszą operacją na skoliozę...
Nie mogę się już doczekać zakończenia roku szkolnego, trochę zmęczona jestem już pracą.
No i synek mój starszy wtedy przyjedzie z uczelni do domu, będzie ponad miesiąc. :D
Czas brać się do pracy.
A Ty budź się, Tomku, powoli - czas wracać do nas...
Buziaki i pozdrowienia i uściski dla Ciebie i dla Twojej Rodziny ślę.
Czekamy na Ciebie.

JANINKI-AMORKI82
20-05-2009, 06:08
Witaj Tomku, cały czas ślę do Ciebie pozytywne myśli i fluidy. I przesyłam zapach porannej kawy.

Gosiek33
20-05-2009, 06:35
Dzień dobry Tomku, słoneczko świeci, zapowiada się ładny dzionek. Zdrowiej

malka
20-05-2009, 06:40
Tomku.....czekamy , myslimy ,i tesknimy, wracaj do nas....

Zochna
20-05-2009, 06:47
dzien dobry :)

Maluszek
20-05-2009, 06:54
Dzień dobry Tomeczku :D
Mam nadzieję, że dzisiaj otworzysz już oczy - wszyscy na to czekamy z niecierpliwością.

Ślę gorące całuski dla Ciebie i Twojej rodziny :D
Gabrysiu - dziękujemy za wszelkie nowiny o Tomku :D

ziaba
20-05-2009, 06:59
Śniadanko przyszło

http://www.hotelchatter.com/files/3873/Grand_Taipei_Breakfast.jpg

Kawa też będzie.

No Tomek, nie ma bata, upierdliwie znów będziemy Cię stymulować do odzewu..

JAM
20-05-2009, 07:07
Dzieńdoberek,

słonko za oknem, ptaszki ćwierkają, chce się żyć !
śniadanko widzę juz na stole :)
Tomku wszyscy czekają !

My też jesteśmy myślami z Tobą w Pięćmorgowym lesie :)

braza
20-05-2009, 07:12
Tomek ... no dawaj Chopie, już pora!!!!! Mój modrzew czeka, ławeczkę zrobię większą i mocniejszą, bo Chefie twierdzi, że na na Jego doopsko za mała :roll: ... goopoty wygaduje, ale niech tam!!!! Przynajmniej Dochtór nie marudzi :wink: Aaaa i jeszcze ... nieogolonych giczołów nie będzie, rajtuzki wyfasujemy :wink:

Życie jest piękne, szkoda go na sen!!!!

http://www9l.incredimail.com/scache/im//gallery/content/200806181240/content_10722_prev.jpg

mpb1971
20-05-2009, 07:12
Tomku, wczorajszy dzień był smętny i wcale Ci się nie dziwię, że nie chciałeś wstawać. Ale dziś? Koniecznie otwórz oczy, poczuj świeże, rześkie powietrze i majowe promienie słońca. Koniecznie musisz to zobaczyć :lol:

Afrodyta
20-05-2009, 07:12
Dziś Matka Natura trochę sie zagapiła. Przy porannej kawie rozlała mleko za oknem. Oj, będzie piękny dzień. Słoneczko już ciekawie zagląda do okien i budzi śpiochów swymi ciepłymi promieniami.

Dobrego, promiennego, humoru na dzisiejszy dzionek życzę Gabrysi, Majce i wszystkim tym, którzy cierpliwie czekają, aż forumowy Śpioch się zbudzi.

joola
20-05-2009, 07:13
Dzień dobry. U mnie słonko nieśmiało wychodzi :D Kawę przyiosłam świeżo parzoną, więc może Tomka zapach obudzi :D

http://www.dworek.jaroslaw.pl/delonghi/ec650.jpg

ziaba
20-05-2009, 07:17
Grupa Baletująca proszona o odebranie rozmiarówek

http://m.onet.pl/_m/5d70418c07652c56e5a8790839f8502d,14,1.jpg

Maluszek
20-05-2009, 07:18
jakie fajne te rajtuzki :lol: :lol: :lol:

ziaba
20-05-2009, 07:23
Maluszek Ty się tak nie śmiej ..bo Ci kto jeszcze troki i gumki z pantalonów wyciągnie przed samym występem.. 8)

:wink: :wink:

Żelka
20-05-2009, 07:26
Tomku nawet nie wiesz jak ja Cie rozumiem. Na pewnie pytania nie ma odpowiedzi.
Ale walczyc trzeba z calych sil. Bo to o usmiech na twarzach naszych bliskich chodzi, nawet nie o nas samych.
Dla nich walcz Tomeku, bo jestes im bardzo potrzebny.
Mysle wciaz o Tobie i tak jak nadzieje mam dla mojego Stefka tak samo mam je dla Ciebie.
I tak jak Ewka pisze Szukac sily tam gdzie ona jest jasilniejsza - w Bogu.
Trzymaj sie przyjacielu i walcz dzielnie i uparcie.
Sciskam Cie mocno.

XX
20-05-2009, 07:26
Tomek wstawaj - chwaliłeś się, że jeździsz na biegówkach to stary wstawaj - bez kondycji przegrasz ze mną...

joola
20-05-2009, 07:27
Maluszek Ty się tak nie śmiej ..bo Ci kto jeszcze troki i gumki z pantalonów wyciągnie przed samym występem.. 8)

:wink: :wink:

Przeca to menskie do tego Jengziora Łabądziego :wink:

Maluszek
20-05-2009, 07:27
Ziabo - dla dobra sprawy to i pantalony pozwolę sobie założyć :D

joola
20-05-2009, 07:28
Widzę Gabrysię na horyzoncie może będą jakieś wiadomości :roll:

pasie
20-05-2009, 07:32
Widzę Gabrysię na horyzoncie może będą jakieś wiadomości

Czekamy z niecierpliwością :D :D :D

1Gabrysia
20-05-2009, 07:38
Witajcie,
nie mam żadnych nowych wieści, liczę, że koło południa coś będzie nowego. Pierwszy raz się roześmiałam od kilku dni, rozwalił mnie Wasz wątek kankanowo-baletowy. No kurcze mój Tata musi wstać jak najszybciej, żeby też sie pośmiać.
To że mnie widać, to nie znaczy wcale, że jestem, bo nie mogę u siebie wyplenić głupiego zwyczaju zostawiania komputera włączonego. On się strasznie długo odpala, więc myśle sobie, że na chwilkę to się nie opłaca, a potem dziecko np mi przerwie i już przez kilka godz. nie wracam.
Bardzo Wam dziękuję.
Mi też te Wasze dialogi pomagają.
Gabrysia

anSi
20-05-2009, 07:41
Wstawaj, szkoda dnia....:)

BetaGreta
20-05-2009, 07:42
Dzień dobry chciałam powiedzieć i wierze, że taki będzie.

ambroma
20-05-2009, 07:52
Trzymam cały czas kciuki za Tomka i bardzo, bardzo pragnę aby jak najszybciej nastąpił przełom.

aniawmuratorze
20-05-2009, 08:00
Cześć Tomku :D
ten tydzień jakiś zwariowany jest ciągle gdzieś muszę jeździć i coś załatwiać :roll:
ale tak to już jest jak budowa domu na głowie i czwórka szkrabów do ogarnięcia
jednak jeśli jest choć mały sukces w ciągu dnia to z uśmiechem zamykam oczy wieczorem i wiem że wszystko się ułoży w swoim czasie we właściwym dla siebie tempie
wpadam oczywiście tu do Ciebie o różnych porach byś wiedział że czekamy na Twoje przebudzenie
każda dobra wiadomość od Ciebie to iskierka która rozświetla to forum
czekam oczywiście na wielkie ognisko by ogrzać się, naładować energią, pośmiać razem z Tobą
Do zobaczenia śpiący rycerzu nie daj na siebie za dlugo czekać
Miłego dnia pełnego słońca pa :D

PS zgłosiłam się nawet do kankana chociaż z poczuciem rytmu to u mnie na bakier ale czego się nie robi dla Ciebie :lol:

mpb1971
20-05-2009, 08:02
Grupa Baletująca proszona o odebranie rozmiarówek

http://m.onet.pl/_m/5d70418c07652c56e5a8790839f8502d,14,1.jpg

oplułam laptopa :lol: :lol: :lol: :lol:

takie zdjęcia powinny być publikowane z ostrzeżeniem :lol: :lol: :lol:

Tomku musisz koniecznie to zobaczyć.
Gabrysiu, trzymajcie się mocno, dobrze, że dziewczyny Cię rozśmieszyły, śmiech daje siłę. Pozdrawiam

asia.malczewska
20-05-2009, 08:15
nawet nocą nie dają Ci spać,
ale tak trzeba,

braza zaprosiła nas pod swojego modrzewia,
froschka obiecała kluski szlonskie,
o bonetce to już nie wspomnę, ta to różności przygotowuje,
Neferka jakimś ciastem się odgrażała,
Chef, będzie robił cuda z grila,
Depsia , ma w swojej szafie różne dziwy łącznie ze śliwkami z wina,

a my będziemy siedzieć razem z brazą pod modrzewiem i będziemy się byczyć,

wrażenia estetyczne ma nam zapewnić zespół hurys tańczących kankana :lol:
dodatkowo, coś wspominali o jakiś nieogolonych giczołach pląsających przed nami,
ale to chyba nas ktoś straszył :-?

tymu cza po lekućku przygotowywać się do pobudki,

ja przylecę z nalewkami domowymi, co je Komtur na sylwka u Gagaty po kolei próbował ... :oops:

Anoleiz
20-05-2009, 08:16
rajtuzki gites,
jezioro ła-będzie jak trza :)

tylko jak bedom białe to trza coś z tymi sarnimi nogami zrobić
jakieś woskowanie czy cuś ;)

bo jak czarne to i widać nic nie będzie ;)

Tomeczku, wszyscy ładnie proszą, czekają,
no nie godzi się tak nas trzymać w niepewności

dzisiaj dzień zaczął się niezbyt ładnie,
jakaś ta pogoda niezdecydowana była,
ale teraz pięknie się zrobiło i ciepło, roślinkom to służy
wszystko rośnie jak szalone,
a jak rano wstaje, to taki harmider na zewnątrz,
wszystkie ptaki się przekrzykują
pewnie też chcą Cię obudzić :)

myślę o Was, więc tu jestem - stale :)

frosch
20-05-2009, 08:17
i jo już zech jest tomciu :D
widza , żeś jeszcze nie łotwar ślipków :roll:
trudno, poczekom jeszcze trocha

gabrysiu dobrze, ze piszesz co slychac u taty
kazda wiadomosc od Ciebie na wage zlota
smiech to zdrowie , wiec sobie nie zaluj
my tu takie pierdoly nieraz piszemy , ale wiemy , ze Tomek ma duze poczucie humoru (czesto sam z nami zartowal) , wiec pozwalamy sobie tutaj na rozne takie ...ale to tylko dlatego, zeby tata wiedzial , ze o nim myslimy , ze troszczymy sie o jego zdrowie i ....ze wszystko zrobimy , zeby do nas wrocil :D

tola
20-05-2009, 08:18
Tomku, pozdrawiam ze słonecznego Podlasia.
Czekamy na Twoje przebudzenie niecierpliwie, może dziś?

Gabrysiu, jeśli uśmiechnęłaś się czytając te kabaretowo-kankanowe wątki, to dobrze,
bo już chciałam trochę do porządku przywołać rozbrykane towarzystwo :wink:
Jak im się cugle popuści, to w taki galop idą, że aż forum się trzęsie 8) :wink:
Ale jak się uśmiechasz, to chwała im za to, ja wiekowo się nadaję, to może też się przyłączę...tylko te pantalony... :roll: :wink:
Ale dla Tomka...wszystko.

daggulka
20-05-2009, 08:19
nieeee no ..laski ... te rozmiarówki to faktycznie męskie som ...no ale od biedy można otworek zaszyć i bedzie git :D

Tomku - ja też ledwo gały otwarłam - przyszłam się przywitać :D
urlopik mam przymusowy , bo mi łożyska w samochodzie wyły i sprzęgło skrzypiało...więc zostawiłam moje kochanie u mechanika , a z mojej wsi to już autobusem mi się nie chce targać do miasta :oops: :lol:
więc korzystając z wolnego se zaprosiłam rolnika :lol:
dobra , dobra bez podtekstów ..... ziemię mi będzie ino bronował naokoło chałupy .... zagrabię ,zwalcuję , trawkę śliczniusią zasieje :D
a roboty przy tym że masakra ... może mnie nie być jakiś czas przy kompie , ale myślę o Tobie :P

zielony_listek
20-05-2009, 08:20
Śniadanko przyszło

http://www.hotelchatter.com/files/3873/Grand_Taipei_Breakfast.jpg



A co to jest w tym czerwonym kubku, drugim z lewej? Szczęka???

daggulka
20-05-2009, 08:21
mnie to na cytrynę wyglada .... bardziej mnie zastanawia ta różowa gąbka na samym dole :oops: :lol:

Maluszek
20-05-2009, 08:21
Tolu - będziesz uroczo wyglądać w panalonach :D
Natomiast obawiam się, że jak Tomek mnie w nich zobaczy to będzie chciał uciekać jak najdalej 8) :lol:

Gabrysiu - dzięki za wszelkie wieści :D
A śmiech i w takich sytuacjach bywa bardzo potrzebny :D Trzymaj się cieplutko :D

Piątka
20-05-2009, 08:22
hej, hej :) Tomek..Wstawaj..Wszyscy czekają :wink:

znalazłam jakis taki budzik..mam nadzieję, że nie za głośny :wink:
http://toys4boys.interia.pl/Szokujacy-budzik-o283.jpg

Anoleiz
20-05-2009, 08:22
bombelek ja tam widzę... :o

chociaż może jakiś wkład chlupnął...
:lol: :lol:

Piątka
20-05-2009, 08:30
gdzie bombelek? :wink:

frosch
20-05-2009, 08:31
tomciu moze moj budzik , ktory mam w telefonie i ktory skutecznie dziennie budzi mnie i Froscha pomoze ci wyrwac sie z tej dlugiej drzemki ....
http://kubus1307.wrzuta.pl/audio/1DJgl4p1rXi/hej_miski

ziaba
20-05-2009, 08:31
nieeee no ..laski ... te rozmiarówki to faktycznie męskie som ...no ale od biedy można otworek zaszyć i bedzie git :D


Prosze Daggulki.
Tu ma być balet z ptaszkami !!!!!!


No łabędziami. 8)

Maluszek
20-05-2009, 08:33
nieeee no ..laski ... te rozmiarówki to faktycznie męskie som ...no ale od biedy można otworek zaszyć i bedzie git :D


Prosze Daggulki.
Tu ma być balet z ptaszkami !!!!!!


No łabędziami. 8)

jak z ptaszkami .................
to ja sobie tak zaraz koło Tomeczka usiądę, żeby mieć lepszy widok 8) :wink: :lol: :lol: :lol:

jamles
20-05-2009, 08:35
to ja też z dzień dobry przyszedłem :D
Tomku skoro ja dzisiaj uporałem się ze zmywarką to Ty musisz się ze swoim zdrowiem też uporać :D
wierzę w Ciebie

ps. ja tego łabędziowego kankana będę z pierwszego stolika przy scenie oglądał oczywiście razem z Tomkiem

Anoleiz
20-05-2009, 08:37
gdzie bombelek? :wink:

w kawie?

kurcze się chyba plątam w zeznaniach, znaczy niewyspanam ;)

Anoleiz
20-05-2009, 08:38
tiaaa wszyscy chcą oglądać,
a wywijać w rajtuzkach z ptaszk... tfu .. łabędziami to nie będzie komu no... ;)

daggulka
20-05-2009, 08:40
nieeee no ..laski ... te rozmiarówki to faktycznie męskie som ...no ale od biedy można otworek zaszyć i bedzie git :D


Prosze Daggulki.
Tu ma być balet z ptaszkami !!!!!!


No łabędziami. 8)

dobra dobra ....niech se juz tak nie pochlebiają :wink: :lol:
niejeden godoł, że mo łabędzia a tu ino mały wróbelek sie pokazoł :oops: :lol:

Afrodyta
20-05-2009, 08:42
Gabrysiu - trzymajcie sie rodzinnie ...my tu takie bzdury wypisujemy a tam Tomek walczy o każdy oddech ..... przechodzicie teraz taki ciężki czas ,ale w Bogu nadzieja ,że bedzie dobrze ,że Tomek zwalczy to zapalenie płuc i wroci do Was do Nas w pełni sił .
Mysle ,że pomimo tych wypisywanych głupotek -kazdy po ciuchutku,wzaciszu swego domku zwraca sie do Najwyższego z prośbą o zdrówko dla Tomka . Wiara ,wiara jest tym co nas trzyma
Pozdrawiam cieplutko
Ewa

Te bzdury i głupoty też są bardzo potrzebne. Właśnie po to, aby najbliżsi mogli choć na chwilę zapomnieć o czekaniu, o smutku, o szpitalnych murach....

Na kankana to się nie załapię :-? Ledwo po 30-ce, "święta trójca" w domu +chłop i kot. Ni ma szans :( tyle, że farba z futra złazi. Może wersja dla juniorek? :wink: Do stołu też się dorzucę, a i winko kilkuletnie, własnego wyrobu, z winogronka leżakuje :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Anoleiz
20-05-2009, 08:44
nieeee no ..laski ... te rozmiarówki to faktycznie męskie som ...no ale od biedy można otworek zaszyć i bedzie git :D


Prosze Daggulki.
Tu ma być balet z ptaszkami !!!!!!


No łabędziami. 8)

dobra dobra ....niech se juz tak nie pochlebiają :wink: :lol:
niejeden godoł, że mo łabędzia a tu ino mały wróbelek sie pokazoł :oops: :lol:

najwyżej się wsadzi po skarpetce w celu zwiększenia ogladalności :oops:

jamles
20-05-2009, 08:46
To że mnie widać, to nie znaczy wcale, że jestem, bo nie mogę u siebie wyplenić głupiego zwyczaju zostawiania komputera włączonego
Gabrysia
no to masz po ojcu 8)
jak na nocnej szychcie zaglądałem na NK to się zawsze dziwiłem coś ten komtur na bezsenność cierpi :roll:
rozumie, że sowa ale o 4 rano w szkole :o
raz to nawet napisałem, co Ty jeszcze robisz przy kompie :roll: .....
odpisał za dwa dni, że o tej porze to już spał tylko zapomniał sprzęt wyłączyć :lol:

znowu ps. w robocie już nie umiem wleźć na NK :-? .... może to i dobrze :roll: :wink:

braza
20-05-2009, 08:47
Matko, oplułam się :D :D :D

daggulka
20-05-2009, 08:47
nieeee no ..laski ... te rozmiarówki to faktycznie męskie som ...no ale od biedy można otworek zaszyć i bedzie git :D


Prosze Daggulki.
Tu ma być balet z ptaszkami !!!!!!


No łabędziami. 8)

dobra dobra ....niech se juz tak nie pochlebiają :wink: :lol:
niejeden godoł, że mo łabędzia a tu ino mały wróbelek sie pokazoł :oops: :lol:

najwyżej się wsadzi po skarpetce w celu zwiększenia ogladalności :oops:

mnie zostały maski na pysk po ślifowaniu gładzi na kartongipsach .... taki rozmiar zwiększyłby .....hm.... oglądalność o jakieś 200% bez mała :roll: :lol:

jamles
20-05-2009, 08:49
tiaaa wszyscy chcą oglądać,
a wywijać w rajtuzkach z ptaszk... tfu .. łabędziami to nie będzie komu no... ;)
no właśnie o tego łabędzia chodzi :oops: no chyba, że ktoś podkolanówkę podrzuci :lol: :wink:

Anoleiz
20-05-2009, 08:51
możemy podrzucać nawet ze 3 :)
ważne żeby balety były :)

monia i marek
20-05-2009, 09:52
Kurcze, do późnych godzin nocnych ćwiczyłam balet wg Waszych instruktaży i rano zaspałam do pracy :lol:
Tomku, wstawaj, bo czas rozpocząć powitanie :wink: :D

Kruela
20-05-2009, 10:03
Tomku wstawaj szybko, bo tu nie lada atrakcje specjalnie dla Ciebie się szykują ;) ... pantalony super ;) odjechane a w nich kankan zatańczony, to będzie niesamowite przeżycie :) ... to ja mogę przygrywać na garnkach do tego tańca :)

Gabrysiu czekamy na wieści od Ciebie o każdej porze dnia i nocy. Myślami jesteśmy z całą Waszą rodziną i olbrzymią wiarą w wyzdrowienie Tomka :)

bonetka
20-05-2009, 10:05
Witaj Tomeczku
ja z drugim śniadaniem :) może serek ( do wyboru, do koloru ) może szyneczka parmeńska , moze suszone pomidorki ? .To jak, co wybierasz ?
http://www.fulereny.blink.pl/mum/s.jpg
Wiesz, dziś jechałam o g.4 samochodem. Było pięknie ..i słońce w całej okazałości i miejscami za welonem mgły . Wszystkie myśli kierowałam ku Tobie. Myslałam o Twojej silnej Rodzinie i tych wszystkich Ludziach dobrej woli Tutaj .
Tyle dobra, miłości i ludzikiej życzliwości . Obudz się już ...zobacz otaczający świat , jego piękno i magię . Czekamy ........
hallo grupa baletowa :D
a próby ? to tak bez przygotowania ? na żywioł ? a może ćwiczycie już w podgrupach ? :lol: ale to same damskie , męskie czy mieszane ? :lol:
a czy będą solówki ? bo ja ew. jeszcze jakieś dodatkowe lekcje bym wzięła ..no i szpagat będzie na końcu ??? bo trzeba by się zacząć rozciagać ..( oby się nie rozerwać na amen :lol: )

daggulka
20-05-2009, 10:28
przyleciałam na chwilę ... w oczekiwaniu na rolnika który będzie po 15 wzięłam się za pielenie kawałka pod skalniak na froncie ....ale mnie pysio zaczął piec, więc przylazłam do domu - patrzę w lustro a tu norrrrmalnie .... zjarana facjatka :o ... muszę se kapelusz słomkowy zakupić - taki z ogromnym rondem jaki moja babcia kochana miała zawsze jak szła na łąkę siano przewracać :D

tak więc wieści od Tomcia nie ma , więc idę dalej na szpadlu chwasty mordować :lol:

Aga J.G
20-05-2009, 10:39
Witaj Tomeczku w kolejeny dzień maja.
Dziś moja najmłodsza córcia kończy miesiąc, więc trzymamy kciuki we dwie żebyś oczka otworzył.
Ty za nas też trzymałeś więc teraz My się odwdzięczamy.

Co do kankana ja się chyba tylko nadaję do patrzenia, choć matka karmiąca jestem 8) Tylko czy mozna wywijać z dziecię uwieszonym przy piersi :wink: :)

Gabrysiu dzięki za wieści i jak dobrze że dziewczyny wywołały Twój uśmiech :)
Jesteście wspaniałą rodzinę wysyłam pozytywne mysli i całuski.

Gagata
20-05-2009, 10:43
Tomku Nasz Kochany - powoli, powoli, byle do przodu!

Nie wyłączamy myślenia o Tobie!
Wciąż przesyłamy pozytywne wibracje - to jest wielka siła!

No kiedy wreszcie powiemy Ci - DZIEŃ DOBRY :D ????

Nefer
20-05-2009, 10:44
Tomek - nie myśl sobie - ja tu cały czas jestem :):)

DPS
20-05-2009, 11:01
Kuźwa, poćwiczyć tego kankana chciałam i tera wstać nie mogie ze szpagatu... :o
Czy derekcja zapewniła jakis pluton ratunkowy dla przetrenowanych?
I pytam się, gdzie moja rozmiarówka pantalonów jest?
Bo te tam to jakieś mikre, ja słusznych rozmiarów jestem. :oops:
No i dźwig tera potrzebuję do wstania ze szpagatu. :roll:
Help!

ziaba
20-05-2009, 11:06
Z doskoku kontrola co się tu wyprawia. 8) :o :lol:

Cierpliwie czekamy na wieści.

Zochna
20-05-2009, 11:07
Bonetka - zlituj się .. ja o suchym jabłku od rana siedzę :roll: :wink:

Dzien dobry Tomku :D

ponury63
20-05-2009, 11:08
Dzień dobry Tomku
Nie było mnie kilka dni, choć myślami i tak cały czas jestem w olsztyńskim szpitalu i czuwam razem ze wszystkimi...
Ciągnąca się robota, której kibicowałeś od dawna, ma się ku końcowi :D ...tak myślę.. co prawda Forumowicze ofiarowują Ci rózne rzeczy, myśli, zadania, dzieła... ale nie mam odwagi, by dać Ci to zmęczenie i te zarywane noce ;) ale pracuje się lżej, myśląc o Tobie.. bo to co przeżywasz, co przeżywa Majka, Twoje dzieci, z żadną harówką nie może się równać..

Do łagodnego przebudzenia potrzeba dobrego klimatu...
Może fragment Peer Gynt (http://www.youtube.com/watch?v=PAbwMGZtIsY) Griega ?

Ale mam też coś, co nie jest tak znane, a mi - jak żaden inny utwór - kojarzy się ze wschodem słońca.. z uwagi na klimat, afrykańskie rytmy i tę wyjątkową majestatyczność nazwałem go (tak tylko dla siebie) "Przebudzenie słoni".. ale nie bierz tego do siebie ;) ..zresztą pewnie każdy znajdzie w tym utworze coś innego..
Malcolm McLaren - Obatala (http://www.youtube.com/watch?v=dg2GNCwLtDg)

Obudź się, jeśli już pora... daj znak Twej kochającej Rodzinie, że jesteś, że wracasz... czekamy...