PDA

Zobacz pełną wersję : Wiadomość dla przyjaciół tomek1950



Strony : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

jamles
23-05-2009, 19:00
jamles... a co to jest liga...? :oops:
:o :o :o
o ekstralidze piłkarskiej myślałem :wink:

i ona jest lepsza od kankana? :roll:
nie znam odpowiedzi :oops: biorę kase, niech inni zagrają :wink:

matka dyrektorka
23-05-2009, 19:56
odśwież, odśwież , odśwież .....
wieści żadnych więc, jeszcze jedno odśwież i do roboty ....
nic :roll:
hm to jeszcze raz ....
i jeszcze
i do skutku .

Amtla
23-05-2009, 20:00
Trochę się spóźniłam dzisiaj, ale dopiero obiadek zjadłam....

A może tak trzeba się czasem dobrze wyspać, żeby potem z przyjemnością wstać? Jeśli to nawet taki sen....

mpb1971
23-05-2009, 20:08
Super wieści :lol: :lol: , oby tylko takie pojawiały się w tym wątku.
Trzymam kciuki za dalsze postępy. Trzymaj się Tomku.

Gosiek33
23-05-2009, 20:46
Czekam na jakieś wieczorne wieści

bonetka
23-05-2009, 20:46
Mam wiadomości !!! :)
Ponieważ Tomaszek był nadpobydliwy p. doktor zaordynował środki uspakajace po których śpi . Wszystko jest w porządku tylko mniej się wierci :)
Majeczka kontaktowała się z p.rehabilitantką która stwierdziła że za wcześnie na rozpoczęcie tych zabiegów ale podpowiedziała że reh. powinna się odbywać w Poliklinice i nalezy zarezerowować sobie w niej miejsce.
Majka Wszystkim ogromnie dziękuje za wsparcie , za modlitwy , za więzi duchowe z Tomaszkiem.
ps. Majeczko dziękuję za wieści bo bardzo się tu wszyscy denerwowaliśmy.
Odpoczywaj trochę i dbaj o siebie ..i sen ...koniecznie!!! ....

bratki
23-05-2009, 20:48
Pan doktor wyraźnie zazdrości Tomkowi tego kankana...

Gosiek33
23-05-2009, 20:48
Toć on pewno też kankana próbuje, a tu mu w kimy każą iść :wink: Tak, tak Tomku za wcześniej na podskoki. Zdrowiej, a sen to zdrowie :P

johnzee
23-05-2009, 20:50
Bonetka mnie ubiegła:D , za wolno jechałem do mojej Kochanej Małgosi, a takiego ładnego posta sobie zaplanowałem.
Mimo wszystko jednak go napiszę bo szkoda żeby się zmarnował:wink: .

Witam, właśnie wróciłem do Warszawy ale mam od Mamy najnowsze wieści :D .
Na początek uspokoję wszystkich, jest lepiej i są postępy (piszę to na wstępie gdyż nie jestem sadystą). To tyle tytułem wstępu, teraz zaczynam budować napięcie:
Wyjechaliśmy z komturii trochę późno bo szukaliśmy dokumentów, tak więc dotarliśmy do szpitala około 14.
Wszedłem na salę i obok łóżka zobaczyłem trzy puste torebki po krwi.
Na monitorze następujące : niskie ciśnienie, powolne tętno, trochę zbyt wysokie stężenie CO2. Połaskotałem w stopę na dzień doby a tu nic, zero mimiki twarzy, zero kontaktu, niestety od ratownika na oddziale zbyt wiele nie udało się wyciągnąć (mówił, że jest O.K.) a lekarz był na obiedzie. Pomyślałem sobie: w nocy coś się stało (krwotok lub coś w tym stylu), nastąpiło jakieś pogorszenie stanu zdrowia, powiększył się obrzęk mózgu. Ogólnie kontakt i parametry przedstawiały się jak przed czterema dniami.
Dobra dosyć tego, już mówię co się stało. Tata w nocy zaczął trochę rozrabiać i wyrywać sobie rurki (a sporo tego wisi na wieszaku przy łóżku) i dla własnego bezpieczeństwa zostały mu podane leki nasenne, jeden z lekarzy mówił kilka dni temu, że jest to normalna procedura w tego typu sytuacjach.
"Więc" (z jakiegoś dziwnego powodu uwielbiam rozpoczynać zdanie od tego słowa) pomimo, iż wygląda na pogorszenie, jest to postęp i idzie ku lepszemu.

Żelka
23-05-2009, 20:52
Nadpobudliwy? A jaki ma byc, jak wszyscy tutaj go wolaja, to wstac chce i sie odezwac do ludzi. :P

matka dyrektorka
23-05-2009, 20:57
trzeba teraz zapodać Komturowi lekturę wyciszającą , żeby nie wierzgał przy wybudzaniu :wink:
myślę że zamiast kankana jakieś łagodne bujanie trzeba by zastosować :roll:
Jaśku nie wiesz nawet jak się cieszę z tych nowin :D

joola
23-05-2009, 21:01
Na początek uspokoję wszystkich, jest lepiej i są postępy (piszę to na wstępie gdyż nie jestem sadystą). To tyle tytułem wstępu, teraz zaczynam budować napięcie:

Dzięki Ci dobry człowieku :D Żelcia ma rację, Tomek wyrywa się do tego Kankana a raczej do Jeziora Łabędziego :lol:

maksiu
23-05-2009, 21:01
Jaśku... dziękuje za wieści, dobre, lepsze, coraz lepsze....

A że nadpobudliwy? sam bym pewnie tak zareagował na tyle leżenia :D

Bonetce również dziękuje, każda wiadomość o stanie Komtura jest tu wyczekiwana z niecierpliwością

pozdrawiam
m.

braza
23-05-2009, 21:02
Doktora możemy gdzieś w kąciku posadzić, a niech sobie chłopina popatrzy na te występy, skoro tak mu żal!!!!

Komtur do boju się szykuje ... ja Wam mówię, zdrowo nas obcyndoli za to budzenie :-? :wink: :D

bonetka
23-05-2009, 21:09
Jasiek :) Ty o za wolnym jezdżeniu nie mów ...masz jezdzić bezpiecznie i nie ma co się spieszyć .....i masz odpocząć !!! i musisz zacząć spać !!!
Ja napisałm ogólnie bo nic nie wiedzielismy żeby wszytskich uspokoić ..Zawsze powinniście pisać jak najczęściej bo tutaj się porządnie denerwujemy ...czym więcej wiadomości tym lepiej.
ps. Kochana Małgosiu bardzo Cię proszę zajmij się Naszym Królewiczem odpowiednio ....otocz go troskiwą opieką, niech odsapnie ....PROSZĘ ...

aniawmuratorze
23-05-2009, 21:10
Bardzo mnie cieszą te wieści :D
chciałabym pewnie nie ja jedna :wink: żeby juz te ruki wokól Ciebie Tomku zniknęły i żebyś mógł machać dowoli
Buziaki :D

tabaluga1
23-05-2009, 21:11
No to teraz już będzie tylko lepiej. Pamiętam, że z moją siostrą było podobnie, kiedy zaczęła się wybudzać wyrywała sobie respirator (tylko że ją przypięli pasami :-? ).
Majko, Gabrysiu, Jaśku
czuwajcie przy Tomku, ale też oszczędzajcie siły, bo kiedy Tomek się wybudzi po tak długiej śpiączce, pewnie nie będzie mógł spać. Wtedy też na pewno będzie Was baaardzo potrzebował.

bratki
23-05-2009, 21:14
thx, johnzee!

Paty
23-05-2009, 21:16
jak chłopina rwie się do cancana...........z nami we śnie nogami macha, miało być bez gaci wiec jeszcze bardziej się kce............to go znowu uśpili..................zazdrośnicy w białych fartuchach.................chcecie popatrzyć "biało armio" to gadajcie dla was też zatańczymy............a nie nam tak Komtura maltretować................

daggulka
23-05-2009, 21:20
ja też się bardzo, bardzo cieszę że u Tomeczka coraz lepiej :D

malka
23-05-2009, 21:21
No Tomaszu,aleś narozrabiał :lol:

cudnie :D

asia.malczewska
23-05-2009, 21:42
Tabaluga, mój Tato też sobie wyrywał respirator i musieli go przywiązywać do łóżka za nadgarstki ale to również było blisko momentu budzenia się ...
Znaczy idzie na lepsze, kochani! :D
Tomeczku, dziękujemy Ci, że powoli dajesz nam jakieś znaki, że jesteś z nami. Bez nich ciężko byłoby nam wierzyć, że dokończysz pisać Dziennik z Komturią w tle ...
Teraz mogę iść spać spokojnie 8)

ponury63
23-05-2009, 21:44
Thriller z happy end'em :o
Z piątku na sobotę, więc Tomek pewnie chciał gdzieś wyskoczyć na grilla ;)

Dziękujemy za dobre wieści, oby Tomek po wyspaniu się nie łobuzował zanadto ;)
Trzymam mocno i za Jego zdrowie, i za Wasze nerwy, by nie były wystawiane na trudne chwile, a sen był spokojny o stan rycerskiego rekonwalescenta

Piątka
23-05-2009, 21:49
zagladam sprawdzić jakie wieści..ja sie nie znam, ale mam nadzieję, że wszystko bedzie ok, że na wszystko dobre zawsze trzeba czasu..
pozdrawiamy serdecznie :)

frosch
23-05-2009, 21:50
Jasku ,bonetko dziekujemy za wiesci !!!
Tomus , nie szalej tak , bo Cie beda dluzej na oddzaile przetrzymywac i nie zdazysz na Zlot :wink: :wink:
udawaj grzecznego prosze , a zobaczysz jak dziewczyny przygotowalay piekny uklad taneczny specjalnie dla Ciebie :D

Agduś
23-05-2009, 21:51
Przeżyłam nalot tabunu przyjaciół ośmiolatki! Kiedy tylko wyszli i udało mi się spacyfikować naszą prywatną gromadkę, wpadłam poczytać. No i dobrze zrobiłam, bo wieści dobre! Przyłączam się do chóru okrzyków radości, ale dzisiaj tak jakoś ciut ciszej, bo najwyraźniej zbyt glośno krzyczeć już nie należy.
Pomalućku, więc, pomalućku ku dobremu!

barranki2
23-05-2009, 21:53
Uffff... Tylko tak dalej, komturze. Bo wiesz, my tu wszyscy czekamy :wink:

malgos2
23-05-2009, 22:03
Czekamy i piwo chlodzimy. 8)

tola
23-05-2009, 22:09
Codziennie zaglądam, by przeczytać, że już nie trzeba się martwić bo jest dobrze i z każdym dniem będzie już tylko lepiej.
Kiedy mojemu Tacie po drugim zawale serce przestało pracować, kiedy siedziałam pod drzwiami OIOM-u i czekałam na wiadomości które miał przynieść lekarz, lęk nie pozwalał mi oddychać.
Elektrostymulator pobudzał serce do pracy.
Serce musiało podjąć samoczynną pracę, a każdy kolejny dzień kiedy nie chciało samo bić, dawał coraz mniejsze szanse.
Ale ja cały czas wierzyłam że zacznie, mimo upływu dni.
I tak się stało :D
A tu w wyzdrowienie Tomka wierzy tylu ludzi, więc musi być dobrze, nie może być inaczej.

coolibeer
23-05-2009, 22:15
Panie Tomku niech pan się nie boi całe forum muratora za Panem stoi ;) Wracaj do zdrowia

Ya
23-05-2009, 22:30
Komtur słusznie robi - wszak na rurze to niewiasty tańczą a nie podłączają do człowieka ;)
Cieszę się z dobrych wiadomości i mocna ściskam kciuki za dalsze postępy.
Pozdrawiam też całą dzielną rodzinę. Fajnie ma Wasz Tato mając takich ludzi przy sobie. :)
Pozdrawiam
Ya

amalfi
23-05-2009, 22:57
I znowu Go uśpili :-?
Co chłopak chce pokazac, że już obudzony, to Go usypiają. A że sie wierci? Po tylu dniach bez wiercenia to chyba ma prawo?

Oj Tomek, czeka Cie jeszcze trening bodźców z Komturową jako prowadzącą :)
Pani Komturowa tez powinna się wyspac, bo myśle, że zmęczona. Pozdrawiam cała rodzinkę.

DPS
24-05-2009, 05:00
Bardzo, bardzo ucieszona jestem z rana, bo tylko o takiej godzinie mój net komórkowy raczy mnie w ogóle łączyć. :-?
Zagryzam paluchy i czekam więc na rano, żeby tutaj zaraz pędzić.
A tutaj takie dobre wieści! :D :D :D
Tomeczku, wierzymy, że będziesz już niedługo całkiem zdrowy, bo przecież inaczej być nie może! 8)
Kankan na Ciebie czeka, modrzew ogromny też z , zbroja już pewnie wypolerowana na błysk - czas wracać!!! :D
Jasiek - my Ci bardzo, bardzo dziękujemy za takie wieści, a bonetka rację ma - koniecznie odpoczywajcie, bo jesteście potrzebni Tomkowi silni i zdrowi (ha, rymło mi się! :lol: ), nie możecie się narażać na syndrom zużycia. :wink:
Modlę się cały czas, chociaz nie mam neta w dzień, no i ćwiczę. 8)
Będę bosssska! :lol: :lol: :lol:

braza
24-05-2009, 05:40
Ja tylko powiem tak :Tomek, zostaw te rurki, udawaj że one Ciebie w ogóle nie interesują, to te białe zjawy medyczne nie dadzą Ci spokoju!!! Jak już się odczepią razem z tymi rurkami - wtedy im pokażesz, na co stać Wielkiego Komtura!!!

Powodzenia Tomaszu, trzymaj się!!!

Żelka
24-05-2009, 06:38
Tomku dzis niedziela 24.maja. Czy to TEN dzien kiedy sie obudzisz?
Trzymam kciuki.

coulignon
24-05-2009, 06:56
Budź sie i nie rozrabiaj bo Cię znowu nafaszerują jakimś relanium... :wink:

Anna Wiśniewska
24-05-2009, 07:37
Super!
Bardzo, bardzo się cieszę! :lol:

Chyba wszystkie Tomki to rozrabiaki :lol:

bonetka
24-05-2009, 07:59
Witaj Wielki Komturze :)

Jak się czujesz ? czy dworzanie dbają o Ciebie ? czy nic Ci nie trzeba? jak apetycik ? bo ja śniadanie przyniosłam :) ( szparagi na czasie bo pózniej bedą łykowate więc trzeba korzystać )
Ziabka pewnie jeszcze śpi ..niech sobie odpocznie bo dziś niedziela :)
Słoneczko się usmiecha tu do nas i do Ciebie też pełną bużką :D trochę zimno ale ważne że ono jest i chce być z nami .
http://www.fulereny.blink.pl/mum/c.11.JPG
a moze gdzieś Cię swędzi czy łaskocze? ..to ja natychmiast nadwornego drapaczkowego :lol: przyślę
Depsia i zespół baletmistrzyń szlifuje swój warsztat . Szykuj się o Wielki na ucztę dla oka ..dla ciała też coś się znajdzie a dla podniebienia to koniecznie :lol:
http://www.fulereny.blink.pl/mum/c.12.JPG
to na razie preludium i tzw. lekkie trunki ..:)

daggulka
24-05-2009, 08:08
Wstałam i myślę ... zaznaczam, iż rzadko się to u mnie zdarza, ponieważ bez kawy te dwa słowa się u mnie wykluczają :oops: :lol: . Ale naprawdę myślę, że dziś na może będą jakieś nowe postępy :D ....czekam na wieści.

dzióbek
24-05-2009, 08:49
Witaj Tomku.
Po brzydkiej sobocie mamy piękną słoneczną niedziele (przynajmniej tu w zachodniopomorskim). W taki dzień muszą być dobre wieści - czekamy :lol: :lol:

kawika
24-05-2009, 10:58
Nooooooooo. Widać że nareszcie leżenie Tomkowi się znudziło...
I prawidłowo. Jeszcze więcej siły i woli walki życzymy :D

Aga J.G
24-05-2009, 11:32
Witam Cię Tomeczku niedzielnie i dziś ze sobą Nastkę przyprowadziłam :)
http://images44.fotosik.pl/124/4a0a150bfaf60532m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4a0a150bfaf60532.html)
U nas piekne słonko świeci.
Jasiek bardzo dzikuje za dobre wieści :)
I po tym co piszeszmoge stwierdzic że już jest dobrze, skoro Tomcio szaleje, ale z racji tego że na OIOM - ach nie lubią takich szaleńców, to się ich pacyfikuje :wink: :) I poweim Wam że tam są zawsze najbardziej spokojni pacjenci :) W sumie fajny oddział do pracy :)

Tomeczku nie szalej za bardzo, a może spodobałeś się personelowi i nie chcą Cię do nas wypuścic 8)

Pozdrawiam niedzielnie.

rasia
24-05-2009, 12:51
Każdy dzień przynosić będzie coś nowego... jak małe listki pojawiające się na wiosnę będziesz teraz Tomku rósł... w siłę neuronów i bodźców... 8)

tola
24-05-2009, 13:00
Witam niedzielnie Komturową Rodzinę.
Tomku, na śpiewanie przy Twoim szpitalnym łóżku bym się nie odważyła,
ale dziś wieczorem na koncercie Kasy Chorych i Marylki R. razem z przyjaciółmi zaśpiewamy dla Ciebie tak głośno, jak tylko się da.
Może usłyszysz i uśmiechniesz się pod wąsem, pozdrowienia zostawiam.

Chef Paul
24-05-2009, 15:18
OK ... Junior, dawaj jakieś następne DOBRE wiadomości

... u mnie przestało wreszcie padać :)
Wczoraj uwędziłem trochę żeberek
http://www.chefpaul.net/smoke/zeberkaPgd01b.jpg
... dziś do wędzareczki "maszerują" boczek i polędwiczka

Mam nadzieję, że Komtur "oczkiem rzuci" i wybierze jakieś przepisiki do swej nowej wędzarni (którą niebawem, zapewne w Komturii postawi)

pozdrówka dla Całej Rodzinki

johnzee
24-05-2009, 15:42
Wieści nowych zasadniczo nie posiadam, wiele zmian siostra moja Ula, razem ze swym mężem, bo oni przyjechali dziś Komtura doglądać, nie zauważyli.
Tata dalej jest pod działaniem leków uspokajających ale podobno trochę mniejszym, gdyż na dotyk reakcja wróciła.
Sumiennie komtura Córa jego stymuluje i opieką należytą otacza.
Na jutrzejszy dzień powrót do "tymczasowej, olsztyńskiej siedziby Komtura" planuję. Gdy tylko powrócę do "synowych obowiązków" wieści nowe na forum prześlę.

bonetka
24-05-2009, 16:00
Dziękujemy Jaśku ślicznie :)
Ja deserek przyniosłam .. krem czekoladowy , trzeba Komturku Cię wzmacniać .....ale tam jest jeszcze ...pachnący bez :D ( czujesz Tomeczku jak pachnie ? ) szkoda że już przekwita :(
http://www.fulereny.blink.pl/mum/c.13.jpg
ps. Chefie miesa nie jadam ale do Twoich pyszności oczka mi się śmieją :)

Chef Paul
24-05-2009, 16:24
Junior ... thank's



...
... Chefie miesa nie jadam ale do Twoich pyszności oczka mi się śmieją :)
... "każdemu wg potrzeb" cytując klasyka :)
Niektóre organizmy domagają się białka w tej formie (mój niechybnie w szczególności) :) :wink:

pozdrówka

matka dyrektorka
24-05-2009, 16:35
Zlitujcie się z tym żarełkiem , głodna jestem jak cholera , w lodówce mam echooooooooo i dwa jajka :oops:
Popijam wędzoną herbatę i myślę o wędzonej padlince ....
kapie mi na monitor :-? to się znęcanie nazywa :evil: :wink:
Tomek powiedz im coś !

Jaśku dzięki za informacje o postępach Komtura

sylvia1
24-05-2009, 16:51
a ja dziś na wystawie byłam z Lisą ... no cóż spodziewałam się że będzie lepiej niż 3 miejsce z oceną bdb ale jadąc powiedziałam że radochę z tej wystawy dla Tomka daję... To co Tomku nasza Lisunia chętnie cię poliże w nóżki oj jak ona to lubiiii :lol: :lol: :lol:

aniawmuratorze
24-05-2009, 18:35
Dzieci zwędziły mi kompa więc nie dałam rady zajrzeć wcześniej
Sobota i niedziela to dla moich dzieci czas na gry komputerowe
nie dają sobie wtedy wyrwać tego urządzenia z rąk.

Pogoda cudowna ciepła i słoneczna taka jaką lubię najbardziej.
Mam nadzieję ze do Ciebie Tomku na ten jo-om też troszkę słońca wpada
Trzymam kciuki za szybkie otwarcie Twych oczu :D

malka
24-05-2009, 19:24
Jaśku - dzięki :D a gadane to Ty masz po Ojcu :lol:




Komtur - buziaki przesyłam i dwa kuksańce za lenistwo :wink: - taka stymulacja (z zazdrości, bo ja nie mam czasu sie wyspać) :oops:

aniawmuratorze
24-05-2009, 19:25
a ja dziś na wystawie byłam z Lisą ... no cóż spodziewałam się że będzie lepiej niż 3 miejsce z oceną bdb ale jadąc powiedziałam że radochę z tej wystawy dla Tomka daję... To co Tomku nasza Lisunia chętnie cię poliże w nóżki oj jak ona to lubiiii :lol: :lol: :lol:

zawsze myślałam że tybetańce są czarne :roll:

Gratuluję występu

Aga J.G
24-05-2009, 19:47
Jasiek dzieki za wieści :)
Tomeczku mam nadzieje że w końcu Ci te leki odstawią i bedziesz wracał do formy szybciutko :)
Pozdrawiam wieczornie.

johnzee
24-05-2009, 20:25
Właśnie rozmawiałem z siostrą, wieczorem Tata zaczął dawać znaki, że słyszy!
Jeszcze nie może otworzyć oczu ale w odpowiedzi na zadawane pytania, mruży oczy.
Jak znam moją siostrę (socjolog), to bez wielokrotnej próby się nie obyło, tak więc informacja musi być precyzyjna i pewna.

sure
24-05-2009, 20:28
Świetnie! Teraz już będzie coraz lepiej!... :D

ziaba
24-05-2009, 20:29
Takie leżenie plackiem może człowieka rozsierdzić, to fakt.

Poza tym skoro Tomek zyzuje w kierunku ciała pięknego, znakiem jest gut.
Jak by za kolano lekarza dyżurnego ucapił, też by było nie zgorzej. :wink:

ambroma
24-05-2009, 20:32
Wspaniała wiadomość :D Krok po kroku, krok po kroczku....
Tomek będzie zdrowiał. Nie może być inaczej, skoro tylu ludzi o to zabiega na różne sposoby :D

maksiu
24-05-2009, 20:32
Jasku, to są cudowne wieści... tak bardzo czekamy właśnie na takie wiadomości

Oj już wkrótce Komtur stanie na nogi, już wkrótce

m.

EDZIA
24-05-2009, 20:32
Właśnie rozmawiałem z siostrą, wieczorem Tata zaczął dawać znaki, że słyszy!
Jeszcze nie może otworzyć oczu ale w odpowiedzi na zadawane pytania, mruży oczy.
Jak znam moją siostrę (socjolog), to bez wielokrotnej próby się nie obyło, tak więc informacja musi być precyzyjna i pewna.

To super wiadomość,
Dziękujęmy Jaśku.

adam_mk
24-05-2009, 20:34
"zaczął dawać znaki, że słyszy!"

A czego słucha? :roll:
Kumaty był zawsze...
Głupot mu jakich nie gadać, bo się zeźli i mu się pogorszy... opiepszy...

Ale jakby nawet....
Wytrzymamy... :lol:
Adam M.

bratki
24-05-2009, 20:35
johnzee, piękne wieści! :)

ziaba
24-05-2009, 20:35
Tomek nadaje kodem !!!!! :D :D :D

Cudna wiadomość, cuuudna :D :D

poryczałam się :oops:

Anna Wiśniewska
24-05-2009, 20:45
Super!!!
JUHUUU!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

daggulka
24-05-2009, 20:46
boszszszsz..... jaka cudna wiadomość .... Tomciu - jeśli czytają Ci i słyszysz - wiedz , ze wszyscy Ci tu kibicujemy - my tu czekamy na Ciebie ..... wracaj szybko do nas :P

Gosia-Anbudowa
24-05-2009, 20:51
ja to wiem kiedy "przylecieć" 8) :oops: :lol: :lol:
dzięki za dobre wieści :D :D :D

Gosiek33
24-05-2009, 20:55
Tomek nadaje kodem !!!!! :D :D :D

Cudna wiadomość, cuuudna :D :D

poryczałam się :oops:

się też wzruszyłam. Fantastyczna wiadomość, dzięki :lol:

Nefer
24-05-2009, 20:57
nooooooooooo to chyba trzeba zacząć pisać z głową :):)
Tomasz - nie daaaaaaaaaaaaaaaaawaj się :):) już jesteś bliżej świata :)

ziaba
24-05-2009, 20:59
Hm... :roll:


właściwie możemy mu zacząć szeptać świństewka do ucha :oops: :oops:

Żelka
24-05-2009, 20:59
Tomku Waleczny Komturze.., ale nam dzis prezent zrobiles. :P No to co, jutro oczka otwieramy?!
Sciskam mocno i piatka od Twojego kumpla Stefka. :wink:

gabriela
24-05-2009, 21:00
Bardzo sie ciesze, jednak nasze modly i obecnosc przy Tobie "duchem" pomogly!

bonetka
24-05-2009, 21:10
Jasieczku :) ...wiadomość wspaniała !!!
Tomaszku nie miałam co do tego żadnych wątpliwości . Nawet dzisiaj będąc na Mszy i modląc się o Twoje zdrowie myślałam kiedy w końcu :) ( bo wiesz ja nieciepliwa jestem i wszystko zawsze robię szybko .. mówię , chodzę , robię jeżdżę, pisżę , myślę itd ...co wcale nie zawsze jest dobre ale ten typ tak ma :(
Przesyłam Ci ...łąkę pełną kwiatów ..i uśmiech dziecka :) bo czy może być coś piękniejszego ? ..pamiętaj że wnuki czekają na Ciebie ..Rodzina , i my wszyscy tutaj .....BARDZO CZEKAMY ...
http://www.fulereny.blink.pl/mum/left-5.jpg

frosch
24-05-2009, 21:15
jasko dzieki za cynka :D

Jeszcze pare dni do tomkowych urodzin
bedzie niczym nowo narodzony :lol:
Tomciu !!!! jesli slyszysz co do Ciebie mowie , to wiedz , ze myslimy z Bodziem o Tobie i czekamy z niecierpliwoscia na termin naszego najblizszego spotkania
Buziaki :oops: /to tak dla stymulacji...nie zeby cos teges ...przynajmniej nie oficjalnie na forum :wink: / :D

Gwoździk
24-05-2009, 21:15
na pewno Tomasz usłyszał śpiew Marilyn Nefer Monroe...w utworze zespołu KMF .... i zmrużył oczy ze szczęścia...



:D :D :D

Nefer
24-05-2009, 21:16
na pewno Tomasz usłyszał śpiew Marilyn Nefer Monroe...w utworze zespołu KMF .... i zmrużył oczy ze szczęścia...



:D :D :D

Na pewno :) Oby tylko przytomności od tego nie stracił :):) Będziemy się starać :)

Gwoździk
24-05-2009, 21:21
Będziemy się starać :)

jeśli o staraniu mowa ... to szukaj reszty zespołu ...

PS. Nie myśl, że pozwolę Ci wystąpić solo :evil:


:wink: :wink:
:D :D :D :D

Kruela
24-05-2009, 21:24
Cieszą dobre wieści, bardzo cieszą :) Tomku wiesz, że tu na Ciebie wszyscy czekają :) Wracaj szybko.

mpb1971
24-05-2009, 21:27
Piękne niedzielne wiadomości :lol: :lol: :lol: . Jutro z samego rana zajrzę tu, żeby sprawdzić czy już otworzyłeś oczy Tomku. Pozdrawiam i dalej ślę dobrą energię :lol:

Nefer
24-05-2009, 21:29
Będziemy się starać :)

jeśli o staraniu mowa ... to szukaj reszty zespołu ...

PS. Nie myśl, że pozwolę Ci wystąpić solo :evil:


:wink: :wink:
:D :D :D :D


Staaaaary - ja z natury jestem solistką (chyba, że Warszwska Grupa Babska się dołączy :))

monia i marek
24-05-2009, 21:31
Wspaniałe wieści!!Można spać spokojnie :wink:

Gwoździk
24-05-2009, 21:35
Staaaaary - ja z natury jestem solistką


... nie chcesz ze mną "grać" dla Tomka ? :(

jamles
24-05-2009, 21:49
Wspaniałe wieści!!Można spać spokojnie :wink:
kolorowych snów 8)
ja dzisiaj 3mam nocny dyżur to będę zaglądał czy nie ma jeszcze lepszych wieści,

Anoleiz
24-05-2009, 21:50
ja mogiem robić za chórek jakby co... znaczy się tło... ;)


bosz jakie fantastyczne wiadomości, co dopiero wróciłam,
i właśnie jadąc samochodem sobie wieczorkiem myślałam,
co tam u Tomka, czy może ma dość już tego leżenia plackiem ;)
a tu prosz :)

dzięki wielkie za takie nowinki, oby częściej nam czytać było,
o postępach w zdrowieniu :))

Aga J.G
24-05-2009, 21:50
Super wieści i nawet udało mi się dziś je przeczytać.
Moge iśc spać spokojnie :)

Nefer
24-05-2009, 21:51
Staaaaary - ja z natury jestem solistką


... nie chcesz ze mną "grać" dla Tomka ? :(

Chyba żartujesz - jak tylko wyję - Ty grasz :):)

joola
24-05-2009, 21:55
Hm... :roll:


właściwie możemy mu zacząć szeptać świństewka do ucha :oops: :oops:

Tomek dla Ciebie :wink:

Tomek obudził się koło drugiej.
Pierwsza też była niezła - pomyślał. 8)

Jednym z ulubionych akcentów kapitana Stelmacha w studium wojskowym Politechniki Warszwskiej było powiedzenie:
- A buty to się wam mają świecić jak psu co!?
Na co kompania zgodnie i z entuzjazmem odkrzykiwała:
-Jaja!
Raz kapitan z dumą popatrzył w dół i ku ogromnej radość kompani dodał:
-Albo jak moje 8) :wink:

Gwoździk
24-05-2009, 22:02
Staaaaary - ja z natury jestem solistką


... nie chcesz ze mną "grać" dla Tomka ? :(

Chyba żartujesz - jak tylko wyję - Ty grasz :):)

ulżyło mi :D

... tak Ci Marilyn króciutko wyjaśnię, że Ty będziesz tak wyła jak ja gram ....

....bo sekcja rytmiczna (perkusja i bas) "wystukują rytm" ... melodię grają ci na gitarach, keyboardach, pianinach itd. ...

... a takich na razie nie mamy KMF :(


PS. Jeżeli nie zgłoszą się Ci od melodii .. to zagramy i zaśpiewamy sami , OK?

joola
24-05-2009, 22:05
Ja mogę ew. pograć na nerwach 8) :wink:

Anoleiz
24-05-2009, 22:07
Staaaaary - ja z natury jestem solistką


... nie chcesz ze mną "grać" dla Tomka ? :(

Chyba żartujesz - jak tylko wyję - Ty grasz :):)

ulżyło mi :D

... tak Ci Marilyn króciutko wyjaśnię, że Ty będziesz tak wyła jak ja gram ....

....bo sekcja rytmiczna (perkusja i bas) "wystukują rytm" ... melodię grają ci na gitarach, keyboardach, pianinach itd. ...

... a takich na razie nie mamy KMF :(


PS. Jeżeli nie zgłoszą się Ci od melodii .. to zagramy i zaśpiewamy sami , OK?


no ja się kurna zgłaszam... ale nikt tego nie zauważa
myślałby kto że ja taka mikra jakaś jestem czy co... :P

Nefer
24-05-2009, 22:09
Staaaaary - ja z natury jestem solistką


... nie chcesz ze mną "grać" dla Tomka ? :(

Chyba żartujesz - jak tylko wyję - Ty grasz :):)

ulżyło mi :D

... tak Ci Marilyn króciutko wyjaśnię, że Ty będziesz tak wyła jak ja gram ....

....bo sekcja rytmiczna (perkusja i bas) "wystukują rytm" ... melodię grają ci na gitarach, keyboardach, pianinach itd. ...

... a takich na razie nie mamy KMF :(


PS. Jeżeli nie zgłoszą się Ci od melodii .. to zagramy i zaśpiewamy sami , OK?

Jasssne :) Może się uda skołować jakiś od melodii . Słyszałam o takich jednych :)

Gwoździk
24-05-2009, 22:12
Jednym z ulubionych akcentów kapitana Stelmacha w studium wojskowym Politechniki Warszwskiej było powiedzenie:
- A buty to się wam mają świecić jak psu co!?
Na co kompania zgodnie i z entuzjazmem odkrzykiwała:
-Jaja!
Raz kapitan z dumą popatrzył w dół i ku ogromnej radość kompani dodał:
-Albo jak moje 8) :wink:

Pewnego razu kapitan S. w studium wojskowym ..... wchodząc na zajęcia zobaczył leżącego na podłodze peta ...
"Czyj to jest pet?" - zapytał ...

...na sali cisza ....

"Czyj to pet?" - kapitan S. zapytał ponownie...

...na sali cisza ....

"Pytam ostatni raz ... czyj to jest pet?" - zapytał zniecierpliwiony...

Po chwili usłyszał odpowiedź anonimowego studenta ...
"Niczyj ... można wziąć"

Gwoździk
24-05-2009, 22:19
No no ... coś się kręci ...

Zespół KMF (KOMTUR &MURATOR FRIENDS):
Marilyn Nefer Monroe - śpiew :D
joola - gra na nerwach (świetna linia melodyczna):wink:
Anolilez - wciąż się zgłasza .. ale nikt jej nie zauważa .. chociaż nikt nie wie na czym gra :wink:
Gwoździk - bębny

Kruela
24-05-2009, 22:19
Staaaaary - ja z natury jestem solistką


... nie chcesz ze mną "grać" dla Tomka ? :(

Chyba żartujesz - jak tylko wyję - Ty grasz :):)

ulżyło mi :D

... tak Ci Marilyn króciutko wyjaśnię, że Ty będziesz tak wyła jak ja gram ....

....bo sekcja rytmiczna (perkusja i bas) "wystukują rytm" ... melodię grają ci na gitarach, keyboardach, pianinach itd. ...

... a takich na razie nie mamy KMF :(


PS. Jeżeli nie zgłoszą się Ci od melodii .. to zagramy i zaśpiewamy sami , OK?

Jasssne :) Może się uda skołować jakiś od melodii . Słyszałam o takich jednych :)


Ja mam melodię do spania ;) :lol: ... jak się nada to chętnie zachrapię ;) ... na nerwach też potrafię ;) :lol: ... ale jeżeli to nie wystarczy to mogę na cymbałkach, albo trójkącie ;) ... ewentualnie kastaniety lub grzechotka ;) ... to jak nadam sie do orkiestry? :lol: :lol:

Gwoździk
24-05-2009, 22:22
No no ... coś się kręci ...

Zespół KMF (KOMTUR &MURATOR FRIENDS):
Marilyn Nefer Monroe - śpiew :D
joola - gra na nerwach (świetna linia melodyczna):wink:
Anolilez - wciąż się zgłasza .. ale nikt jej nie zauważa .. chociaż nikt nie wie na czym gra :wink:
Gwoździk - bębny
Kruela - grzechotka i walenie cymbałów w łeb ... i co najważniejsze ... pięknie gra na trójkącie :o :o :o :o

Nefer
24-05-2009, 22:25
Ciekawy jaki skład tego trójkąta ... hmm...

Anoleiz
24-05-2009, 22:27
dobra to ja mogę na klawiszach albo gitarze popierd.niczać :)

nada się? :)

Kruela
24-05-2009, 22:28
Ciekawy jaki skład tego trójkąta ... hmm...


Ależ ty Monroe ciekawa jesteś ;) :lol: :lol:

Gwoździk
24-05-2009, 22:30
Zespół KMF (KOMTUR &MURATOR FRIENDS):
Marilyn Nefer Monroe - śpiew :D
joola - gra na nerwach (świetna linia melodyczna):wink:
Anolilez - gra na klawiszach więziennych... lub gitarze (nie wiadomo jakiej ... ) :wink:
Gwoździk - bębny
Kruela - grzechotka i walenie cymbałów w łeb ... i co najważniejsze ... pięknie gra w trójkącie , o który zazdrosna jest Marilyn :o :o :o :o

Kruela
24-05-2009, 22:31
Gwoździku ;) dobrze wiesz, że trójkąt(cik) ;) jest młodszym bratem perkusji :) ... a od jutra zamieniam się w grzechotnika i walę w łeb każdego cymbała ;) :lol: :lol: ... próby ruszają pełna parą :)

frosch
24-05-2009, 22:34
chcialam spiewac , ale Nefera chce sama :-? :evil:
juz nawet cwicze spiew od dwoch lat na 3 glosy z kropeczka :lol:
grac tez moge ........na zwloke :roll:
ale z tanca tez nie zrezygnuje :roll:
:D :D :D

Gwoździk
24-05-2009, 22:35
Gwoździku ;) dobrze wiesz, że trójkąt(cik) ;) jest młodszym bratem perkusji :) ...

... no no ... prawdziwego muzyka mamy w zespole :o :o :o



a od jutra zamieniam się w grzechotnika i walę w łeb każdego cymbała ;) :lol: :lol: ... próby ruszają pełna parą :)

... tylko nie wal gwoździa w łeb ... :wink: ... innych cymbałów owszem :wink: :D :D :D

Gwoździk
24-05-2009, 22:38
Zespół KMF (KOMTUR &MURATOR FRIENDS):

Marilyn Nefer Monroe - śpiew :D
joola - gra na nerwach (świetna linia melodyczna):wink:
Anolilez - gra na klawiszach więziennych... lub gitarze (nie wiadomo jakiej ... ) :wink:
Gwoździk - bębny
Kruela - grzechotka i walenie cymbałów w łeb ... i co najważniejsze ... pięknie gra w trójkącie , o który zazdrosna jest Marilyn :o :o :o :o[/quote]
Froschka - chórki ..... oraz .... gra na ... zwłokę ... (bezcenne)

Gwoździk
24-05-2009, 22:40
Mam pomysł na "wspólny" repertuar ... ale o tym jutro :wink:

tola
24-05-2009, 22:43
jeśli będziecie grać tak jak gitarzyści Maryli Rodowicz na dzisiejszym koncercie, to będzie czad,
ja grałam dawno temu na skrzypcach, pewnie już nic nie pamiętam, ale jak dacie mi szansę, to spróbuję się nadać :wink:
Tomku, Białystok śpiewał z Marylą dla Ciebie, aż szyby w domach drżały.
Jak dobrze jest przeczytać to, co Jasiek dziś napisał, słyszysz... :D

Nefer
24-05-2009, 22:43
Jeeeesoooo - wchodzę ww wszystko oprócz niemieckich arii barokowych :) Nawet dla Tomka się nie przełamię :)

aniawmuratorze
24-05-2009, 23:01
Jaśku świetna wiadomości :D

Tomku mam nadzieję że uszy Ci nie zwiędły od naszego gadania

Dobrej nocki wszystkkim życzę i do zzabaczenia w poniedziałek czyli dzisiaj :wink:

barranki2
24-05-2009, 23:39
Zespół KMF (KOMTUR &MURATOR FRIENDS):

Marilyn Nefer Monroe - śpiew :D
joola - gra na nerwach (świetna linia melodyczna):wink:
Anolilez - gra na klawiszach więziennych... lub gitarze (nie wiadomo jakiej ... ) :wink:
Gwoździk - bębny
Kruela - grzechotka i walenie cymbałów w łeb ... i co najważniejsze ... pięknie gra w trójkącie , o który zazdrosna jest Marilyn :o :o :o :o
Froschka - chórki ..... oraz .... gra na ... zwłokę ... (bezcenne)[/quote]

Gwoździku, no to jeszcze - barranek nr 1 - gitara prawie rytmiczna (jak sie uda zlapać ten, no, rytm chyba? czy rym?) a barranka numer 2 - wiolonczela, ale bez przesady, bo jeszcze trzeba będzie z szafy ją wyjąć :wink:

Tomaszku, czekamy i prawie gramy i śpiewamy :wink:

braza
24-05-2009, 23:40
A ja słuchając i oglądając te występy obiecuję, że spróbuję nie zwariować i nikogo nie zamordować :D

Jasiek ... no takie wieści to ja lubię najbardziej :D :D Uściski dla Was wszystkich!!!!!

Grażyna1966
25-05-2009, 00:06
Siedzę cichutko jak mysz pod miotła, może pianino? moze gitary dzwięk? moge tez zawyć, w rytm chóralnego śpiewu moich psów?, jesli teksty trza podrzucić ? zobowiązuje się że mogę coś sklecić, ale dajcie mi najpier się nie rozlecieć, bo ja tylko na cienka nutke gram, ale jak trza to umiem basa dać ;)

Anoleiz
25-05-2009, 01:04
Zespół KMF (KOMTUR &MURATOR FRIENDS):

Marilyn Nefer Monroe - śpiew :D
joola - gra na nerwach (świetna linia melodyczna):wink:
Anolilez - gra na klawiszach więziennych... lub gitarze (nie wiadomo jakiej ... ) :wink:
Gwoździk - bębny
Kruela - grzechotka i walenie cymbałów w łeb ... i co najważniejsze ... pięknie gra w trójkącie , o który zazdrosna jest Marilyn :o :o :o :o


mogą być i więzienne byleby zgodnie brzmiały i nastrojone były ;)

a gitara bądź jaka, klasyczna lub elektryczna, coś tam pod melodię brzdąknę,
przeca i tak Neferka wyciem zagłuszy ;)

Nefer
25-05-2009, 01:05
Jak umiesz negro spirituals - nie ma sprawy - to mi wychodzi, ale musze wypić :):)

JANINKI-AMORKI82
25-05-2009, 05:34
człowiek odcięty od świata a tu takie dobre wiadomości, TOMKU - walcz dzielnie dalej, staraj się, wiem, że Ci trudno, ale daj z siebie wszystko, posyłam CI moją dzisiejszą dobrą energię oraz pozytywny nastrój.

DPS
25-05-2009, 05:55
Tomuś, kochany, jak cudownie, że wracasz do nas!!! :D :D :D
Ja to biedna jestem, ani nie mogę zobaczyć co słychać wieczorkiem, bo neta wcale nie mam wtedy, ani nie mogę w wątku o 21.30 nic napisać, chociaż duchem to ja zawsze z Tobą jestem.
I w zespole Gwoździka śpiewać mogę, a co, wie, że umiem szanty śpiewać, to nad jeziora mazurskie w sam raz się nadadzą.
Oczywiście, tak jak Froszka, z kankana nie zrezygnuję, nie na darmo żyrandol pobiłam, gacie podarłam i linie zerwałam przy ćwiczeniach!
Koleżanki ze wsi namówiłam, to Koło Gospodyń Wiejskich ze mną ćwiczy teraz, chłopy każą nam ćwiczyć na dworze, bo mówią, że szkody robimy, ale ja wiem, że oni wszyscy wiszą na płocie, jak my w sadzie ćwiczymy i głupa rżną, że niby pilnują, żeby nikt obcy nie podglądał.
Teraz to juz mamy lokalny zespół kankanowy, baby nieźle sobuie radzą, nawet pantalony poszyły i kiecki, a chłopy to na sianokosy nie chcą iść, tylko na płocie w sadzie wiszą.
O, tutaj fotka z prób:

http://bi.gazeta.pl/im/3/1921/z1921653X.jpg

Ale i śpiewać poradzimy, co to dla nas, jak Tomek oczy otworzy i koncert będzie to i zaśpiewamy dla niego z zespołem Gwoździka, jakiś chórek Neferce zrobimy albo za support porobimy, bo my to zdolne kobity jesteśmy i damy radę. :D
No to ja lecę, ale myślami tutaj zostaję, cały czas! 8)

Paty
25-05-2009, 06:23
co to za fotki.............mnie ucięło, nie rozpoznaje się , proszę o szersze kadry............

Gwoździk
25-05-2009, 06:46
Zespół KMF (KOMTUR &MURATOR FRIENDS):

Marilyn Nefer Monroe - śpiew solo (poza ariami :wink: ) :D
joola - gra na nerwach (świetna linia melodyczna):wink:
Anolilez - gra na klawiszach więziennych :wink: .. lub gitarze (już wiadomo - klasycznej ... )
Gwoździk - bębny
Kruela - grzechotka i walenie cymbałów w łeb :wink: ... i co najważniejsze ... pięknie gra w trójkącie , o który zazdrosna jest Marilyn :o :o :o :o
Froschka - chórki ..... oraz .... gra na ... zwłokę ... (bezcenne):D
tola - skrzypce (na dachu) :wink:
barranek nr 1 - gitara rytmiczna (dodatkowo dzwoneczek na szyi :wink: )
barranek nr 2 - wiolonczela (dodatkowo dzwoneczek na szyi :wink: )
Grażyna 1966 - pianino, teksty oraz wycie w chórkach :wink:
DPS - chórki w partiach wyższych czyli w "pantalonach" :wink:

aniawmuratorze
25-05-2009, 06:54
Dzień dobry Tomku !!
dzień dobry Forumy i Forumki !!

Słońce pięknie świeci i dzień zapowiada się ciepły prawie letni
Idę porozsyłać moje latorośle do placówek szkoleniowych
Niech się uczą jeszcze przez chwilę bo niedługo wakacje i 2 miesięczna laba
do której odliczają dni z niecierpliwością
W marzeniach widzą już wyjazd na Mazury i zabawy w jeziorze i włóczegi po lesie z kuzynostwem

Mam nadzieję ze to dzisiaj Tomku otworzysz oczy a wtedy okrzyki radości naszej rozlegną się po całym forum dotrą do jego najdalszych i najbardziej zakurzonych zakamarków.
Ściskam mocno i czekam Tomku na Ciebie

aniawmuratorze
25-05-2009, 06:55
Gwoździk mój dzwonek od roweru mogę dorzucić nówka sztuka :wink:

braza
25-05-2009, 07:03
Przyszłam Cię połaskotać trochę, kolejka do gilania widze z lekka mniejsza, bo wszyscy trenują zawzięcie, to wykorzystam! Wcześniej wypchali mnie z niej, takie pazerne :-? :D
Dzień dobry :D

Gwoździk
25-05-2009, 07:07
Zespół KMF (KOMTUR &MURATOR FRIENDS):

Marilyn Nefer Monroe - śpiew solo (poza ariami :wink: ) :D
joola - gra na nerwach (świetna linia melodyczna):wink:
Anolilez - gra na klawiszach więziennych :wink: .. lub gitarze (już wiadomo - klasycznej ... )
Gwoździk - bębny
Kruela - grzechotka i walenie cymbałów w łeb :wink: ... i co najważniejsze ... pięknie gra w trójkącie , o który zazdrosna jest Marilyn :o :o :o :o
Froschka - chórki ..... oraz .... gra na ... zwłokę ... (bezcenne):D
tola - skrzypce (na dachu) :wink:
barranek nr 1 - gitara rytmiczna (dodatkowo dzwoneczek na szyi :wink: )
barranek nr 2 - wiolonczela (dodatkowo dzwoneczek na szyi :wink: )
Grażyna 1966 - pianino, teksty oraz wycie w chórkach :wink:
DPS - chórki w partiach wyższych czyli w "pantalonach" :wink:
aniawmuratorze - gra na dzwonku od roweru

ziaba
25-05-2009, 07:09
Dobry wielce dzień !


No to śniadanko

http://img530.imageshack.us/img530/6295/tostlososdscf0049podpisua2.jpg

A wiesz Tomaszku , że w tym tygodniu zapowiadają upały pod 30 stopni podchodzące ?
Wodę grzeję w basenie, materace czas dmuchać , a Ty śpisz...

arcobaleno
25-05-2009, 07:24
Śledzę i czytam, nie zawsze mam czas napisać, ale jestem myslami i całym sercem !
Coraz lepsze wiadomosci !!
Tomku - powoli, powoli - wracasz do nas !!

sebo8877
25-05-2009, 07:24
Gwoździk - jakby co to ja się nadam - uwielbiam suchać płyt- "chodnikowych" tak więc mogę robić jakomeneloman coby wychwycić wszelakie dobrze zaśpiewane nuty...
Tomek 3-ym się daj spokój tym rurom - jeszcze tylko chwila i Ci to powyjmują.
Dawaj bracie.
Jako iż mam ratownika medycznego w domu - to dyskutuję z Anią moją wielce i zażarcie (chyba czasem ma juz dośc tłumaczenia mi co z tym mózgiem jak i dlaczego)....
Jak dobrze pamiętam Tomek trafił do szpitala i był zdiagnozowany - i tu padło pytanie o odszkodowanie - o ile sobie dobrze przypominam chcieli go zostawić na obserwacji ale on wyszedł na własną odpowiedzialność. (jak się mylę to mnie poprawcie - z lenistwa mi się nie chce wracać do początku>>) jako iż podtwardówkowy wylew jest to taki mały pikollo który pomalutku się sączy i daje w "dupe" po kilku dniach. Wylew podtwardówkowy zatem jest praktycznie niemożliwy do zdiagnozowania od razu - tylko obserwacja pacjenta pozwala na reakcje w trakcie obserwacji. Tak więc w kwestii odszkodowania ewentualnego dla Tomka możemy mieć kłopot. Ale może mijam się z prawdą - bo jeżeli nie zaproponowali mu obserwacji i nie wspominali o tym to nalezy się zastanowić juz nad schematem walki o odszkodowanie.
Trzymaj się Tomuś - walcz czekamy tu na Ciebie
Sebo8877

JAM
25-05-2009, 07:33
Tyle dni bez netu, siedziałam jak na szpilkach ale kciuki za Tomka trzymałam mocniascie, i co ... :) dobre wieści, tak trzymaj Tomku !!!

bratki
25-05-2009, 07:35
Gwozdziku,

ja dołączam z Bethovenem i Bachem (tacy dwaj co fajne melodyjki na komórki piszą) oraz z uzdolnonymi muzycznie sprzętami domowymi: radośnie popiskują pralka i zmywarka, a nad wszystkim góruje czajnik.

Gwoździk
25-05-2009, 07:37
Zespół KMF (KOMTUR &MURATOR FRIENDS):

Marilyn Nefer Monroe - śpiew solo (poza ariami :wink: ) :D
joola - gra na nerwach (świetna linia melodyczna):wink:
Anolilez - gra na klawiszach więziennych :wink: .. lub gitarze (już wiadomo - klasycznej ... )
Gwoździk - bębny
Kruela - grzechotka i walenie cymbałów w łeb :wink: ... i co najważniejsze ... pięknie gra w trójkącie , o który zazdrosna jest Marilyn :o :o :o :o
Froschka - chórki ..... oraz .... gra na ... zwłokę ... (bezcenne):D
tola - skrzypce (na dachu) :wink:
barranek nr 1 - gitara rytmiczna (dodatkowo dzwoneczek na szyi :wink: )
barranek nr 2 - wiolonczela (dodatkowo dzwoneczek na szyi :wink: )
Grażyna 1966 - pianino, teksty oraz wycie w chórkach :wink:
DPS - chórki w partiach wyższych czyli w "pantalonach" :wink:
aniawmuratorze - gra na dzwonku od roweru
sebo8877 - obsługa miksera (miksowanie płyt chodnikowych) oraz jako meneloman :roll: (cokolwiek by to nie znaczyło :wink: )
bratki - gra na instrumentach wirujących :wink: w rytm Bacha i Betho... Betho ... no tego wielkiego psa z filmu :wink:

agnieszkakusi
25-05-2009, 07:38
Sebo myślę, że nie. Ja jakieś dwa lata temu wracając z pracy miałam podobny wypadek. Przed przejazdem kolejowym facet wjechał mi w tył. Nie chciałam karetki, bo nic mi nie było. To był akurat piątek. W sobotę czułam juz bóle głowy, karku. W niedzielę wylądowałam w szpitalu gdzie okazało się, że mam coś z kręgosłupem szyjnym. Chodziłam dwa tygodnie w kołnierzu. Na koniec zebrałam całą dokumentację i dostałam odszkodowanie z OC sprawcy, mojego NW z ubezpieczenia samochodu i ubezpieczenia grupowego z pracy.
Myślę, że jak Tomek dojdzie do siebie to spokojnie może się starać o odszkodowanie.
Tomku, cały czas myślę...

kawika
25-05-2009, 07:39
Dzień dobry TOMKU..
Bardzo dobre wieści, bardzo się cieszę i energię dobrą przesyłam...

Paty
25-05-2009, 07:41
mnie bardzo proszę wziąć jako cześć grupy tanecznej...........będę się wiła wśród śpiewająco ----grających............jako że mam obszyte pantalony czerwoną koronka, seksi wycięte ewentualnie na wielki koncert uszyję sobie kombinezon z przeźroczystej siatki i tylko w newralgicznych punktach naszyje koronkę..........zostało jeszcze ze 2 metry..........

Gwoździk
25-05-2009, 07:44
Paty - przykro mi ... ale poza tańcem musisz na czymś grać lub śpiewać ... np. w partiach górnych...
....zapisać Cię do nich (pantalonów znaczy)?

Paty
25-05-2009, 07:46
dobra niech będzie .............będę się wiła z tamburynem w ręku.........

bratki
25-05-2009, 07:48
No tak. W podstawówce do chóru mnie nie chcieli, teraz Gwoździk też mnie do zespołu nie przyjął. :cry:

aka-jonek
25-05-2009, 07:52
Ja tam do zespołu się nie kwalifikuję i nawet się nie pcham :wink:, ale myślę, że dzisiaj jest ten dzień i Tomek otworzy wreszcie oczy :D.
aka

Gwoździk
25-05-2009, 07:54
No tak. W podstawówce do chóru mnie nie chcieli, teraz Gwoździk też mnie do zespołu nie przyjął. :cry:

nie wkurzaj mnie bo pałką przywalę :wink: ... jesteś w zespole od poprzedniej strony :D

Gwoździk
25-05-2009, 07:57
Zespół KMF (KOMTUR &MURATOR FRIENDS):

Marilyn Nefer Monroe - śpiew solo (poza ariami :wink: ) :D
joola - gra na nerwach (świetna linia melodyczna):wink:
Anolilez - gra na klawiszach więziennych :wink: .. lub gitarze (już wiadomo - klasycznej ... )
Gwoździk - bębny
Kruela - grzechotka i walenie cymbałów w łeb :wink: ... i co najważniejsze ... pięknie gra w trójkącie , o który zazdrosna jest Marilyn :o :o :o :o
Froschka - chórki ..... oraz .... gra na ... zwłokę ... (bezcenne):D
tola - skrzypce (na dachu) :wink:
barranek nr 1 - gitara rytmiczna (dodatkowo dzwoneczek na szyi :wink: )
barranek nr 2 - wiolonczela (dodatkowo dzwoneczek na szyi :wink: )
Grażyna 1966 - pianino, teksty oraz wycie w chórkach :wink:
DPS - chórki w partiach wyższych czyli w "pantalonach" :wink:
aniawmuratorze - gra na dzwonku od roweru
sebo8877 - obsługa miksera (miksowanie płyt chodnikowych) oraz jako meneloman :roll: (cokolwiek by to nie znaczyło :wink: )
bratki - gra na instrumentach wirujących :wink: w rytm Bacha i Betho... Betho ... no tego wielkiego psa z filmu :wink:
Paty - tamburyn oraz wicie się jak piskorz :D

jarkotowa
25-05-2009, 08:02
Nie było mnie tu przez 2 dni a tu takie dobre wiadomości.
Trzymam kciuki za następne tomkowe odruchy.
Tomek, daj jakiś czytelny znak żebyśmy wiedzieli czy akceptujesz to co się tu wyprawia. Ludzie już od zmysłów odchodzą, mózgi się lasują, nerw łapie przy każdym logowaniu. Tomek pliiiiis, daj wyraźniejszy znak. Czekamy na ciebie.

bratki
25-05-2009, 08:02
No tak. W podstawówce do chóru mnie nie chcieli, teraz Gwoździk też mnie do zespołu nie przyjął. :cry:

nie wkurzaj mnie bo pałką przywalę :wink: ... jesteś w zespole od poprzedniej strony :D

Ło cholipka, nie dość żem przygłucha, to jeszcze niedowidzę :x

Dziięęęęęki El Komendanto! :D

Gwoździk
25-05-2009, 08:02
UWAGA ... przez kilka godzin nie będę mógł na bieżąco aktualizować listy KMF ...

ale proszę składać propozycje ... a ja je później dopiszę

ziaba
25-05-2009, 08:11
Propozycje składać..tak oficjalnie czy na priva :roll: 8)

Anoleiz
25-05-2009, 08:14
na priva nie można bo będzie się posądzonym o kumoterstwo i łapówkarstwo ;))

Tomku - zdrowiej całkiem po prostu :)

miej siły zwalczyć choróbsko odwagą cywilną, siłom i godnościom osobistom :)

asia.malczewska
25-05-2009, 08:15
Łojessuuuu Tomek!
jak ja lubię wchodzić na FM i czytać takie wieści !!!!
no teraz to ty szybciutko się zbieraj, bo chyba swiętujemy coś w tym tygodniu koło czwartku, nie? :D
Mam w czwartek tylko jedne zajęcia to się mogę na...ić jak Messerschmitt (czy jakoś tak - frosch, no weź mnie popraw, bo mnie ten język się myli ... :roll: )
Kochany jesteś chłopak, że nam robisz takie przyjemności przed poniedziałkiem ... 8)

monikach
25-05-2009, 08:25
ale cudna wiadomość!! :D
i to przy poniedziałku 8) :D
Tomek moc serdeczności przesyłam dla Ciebie i Twojej rodzinki :D

Maluszek
25-05-2009, 08:27
Jaśku - dzięki dobre wieści :D

Tomeczku - szybciutko wstawaj bo 27 czerwiec już niedługo. A spotkanie bez Ciebie to nie spotkanie :(

ziaba
25-05-2009, 08:28
proszę składać propozycje ...

Formularz


1.Nick..

2.Wiek..
3.Waga..
4.Stan uzębienia.. ( braki wpisać np .3GL ( 3 górna lewa ) )
5.Znaki szczególne..
6.Szczegóły wyróżniające .. ( zdjęcie mile widziane , najlepiej 3D )
7.Ocena własna w skali 0-6
8. Ocena Grupy Sąsiedzkiej 0-6..( pisemna, potwierdzina parafialnie )
9.Wyciąg konta..
10.Wyciąg z kieszeni..

Szczegółowo :

a. najlepiej umiem..
b. najlepsza/y jestem w..

daggulka
25-05-2009, 08:28
mnie też możecie wcisnąć jakąś mała rólke ... potrafie niewiele , ale mogę powyć :oops: :lol:

Tomuś ...kochany ... wstawaj - takie piękne słoneczko :D

monikach
25-05-2009, 08:30
UWAGA ... przez kilka godzin nie będę mógł na bieżąco aktualizować listy KMF ...

ale proszę składać propozycje ... a ja je później dopiszę

na nerwach to gram najlepiej :roll: ale na flecie też kiedyś nieźle mi szło :oops: :wink:

ziaba
25-05-2009, 08:31
Ja mogę odwracać uwagę. :oops:

Maluszek
25-05-2009, 08:36
ale wagę to koniecznie trzeba podawać :oops:

retrofood
25-05-2009, 08:40
ja umiem dmuchać... w szyjkę flaszki!

ziaba
25-05-2009, 08:41
Wieść niesie , że wagę można w kubikach Zuluskich dawać,

ziaba
25-05-2009, 08:42
Retro a widzisz..nieznane są ścieżki zdolności .

Agduś
25-05-2009, 08:44
Mogę grać na kieliszkach - niemelodyjnie wprawdzie, ale dźwięk ładny. Kieliszki przywiozę własne.

Jeszcze z pół godzinki temu miałam szewski poniedziałek (zrywanie dzieci po późnym pójściu do spania nie należy do przyjemności), ale teraz humor zdecydowanie mi się poprawił. Włączam więc wysyłanie dobrej energii i czekam na kolejne coraz lepsze wieści.

Aga J.G
25-05-2009, 08:47
Witaj Tomeczku w piekny słoneczny poniedziałek :)
Dziś Nastak była 1 raz u pani doktor i wszystko z nią wporządku - waga ciężka, chyba na sumo ją zapiszę bo kruszynka waży 5300, miesiąc temu wychodząc ze szpitala ważyła 3900.

Jak widac mi najlepiej wychodzi obecnie tuczenie noworodka, nie wiem do której grupy to się nadaje 8)

A mój kręgosłup dziś odmówił posłuszeństwa, wkładając młodą do auta z fotelikiem ledwo ją wtaszczyłam tak mi cos przeskoczyło i boli jak diabli a jak tu się leczyć zobaczymy na razie mam plan poleczyć się telefonicznie :wink: :)

A więc zdrowiej nam Tomeczku szybciutko :)
Wysyłam słoenczko dla Ciebie i Twojej wspaniałej rodzinki.

Baru
25-05-2009, 08:48
Dzień dobry chciałam powiedzieć :)
Jasiek tradycyjnie coraz lepsze wiadomości nam tu przekazuje...
Wielki Komtur powraca! :lol:
PS. Chyba muszę zintensyfikować próby kankana... kij z trawskiem!! :lol:

anSi
25-05-2009, 08:50
Ja gram w zielone. Nadawam sie do do partii gornych lub dolnych. Uniwerslnam jednym slowem. Moge tez wydawac dzwieki antypodami. No to jak? Bede w zespole?

Maluszek
25-05-2009, 08:51
Mogę grać na kieliszkach - niemelodyjnie wprawdzie, ale dźwięk ładny. Kieliszki przywiozę własne.
To ja mogę wypijać z tych kieliszków zawartość - coby jeszcze lepsze dzwięki z nich były :D

Aga J.G
25-05-2009, 08:54
Mogę grać na kieliszkach - niemelodyjnie wprawdzie, ale dźwięk ładny. Kieliszki przywiozę własne.
To ja mogę wypijać z tych kieliszków zawartość - coby jeszcze lepsze dzwięki z nich były :D

Chetnie bym Ci Maluszku pomogła ale nie mogę 8)

Maluszek
25-05-2009, 08:58
Mogę grać na kieliszkach - niemelodyjnie wprawdzie, ale dźwięk ładny. Kieliszki przywiozę własne.
To ja mogę wypijać z tych kieliszków zawartość - coby jeszcze lepsze dzwięki z nich były :D

Chetnie bym Ci Maluszku pomogła ale nie mogę 8)
wypiję za Ciebie :D

Aga J.G
25-05-2009, 09:02
Mogę grać na kieliszkach - niemelodyjnie wprawdzie, ale dźwięk ładny. Kieliszki przywiozę własne.
To ja mogę wypijać z tych kieliszków zawartość - coby jeszcze lepsze dzwięki z nich były :D

Chetnie bym Ci Maluszku pomogła ale nie mogę 8)
wypiję za Ciebie :D

dzieki Ci dobra kobieto :)

Agduś
25-05-2009, 09:49
Na wszelki wypadek napełnię wodą, żeby mieć na czym grać do końca.
Mineralną.

bratki
25-05-2009, 09:53
Na wszelki wypadek napełnię wodą, żeby mieć na czym grać do końca.
Mineralną.

jak zwierzęta! :wink:

Maluszek
25-05-2009, 09:54
Na wszelki wypadek napełnię wodą, żeby mieć na czym grać do końca.
Mineralną.
Agduś - uwierz mi, napełnione winkiem będą lepiej brzemieć :D

retrofood
25-05-2009, 09:59
wy tu o piciu, a ja modły w tym kościele składałem

http://images46.fotosik.pl/131/36aca7c1a10a99d9med.jpg

aniawmuratorze
25-05-2009, 10:15
retro a slub czyj był w tym kościele ? :D

Żelka
25-05-2009, 10:24
Hej Tomku!
Melduje sie tylko abys wiedzial, ze wciaz mysle o Tobie i dobre fluidy przesylam.
Wybieram sie wlasnie z Stefkiem na spacer po polach. Zabieramy duzy, kolorowy wiatrak. Zawsze jakas atrakcje musze miec bo chlop nie widzi sensu w spacerowaniu dla spacerowania. Jak chodzic to po cos.
No to do uslyszenia. Mam nadzieje, ze jak zerkne nastepnym razem, ze juz bedziesz obudzony na calego.
Trzymam dla Ciebie kciuki. Wszystko bedzie dobrze, zobaczysz. :P

Kruela
25-05-2009, 10:25
Na wszelki wypadek napełnię wodą, żeby mieć na czym grać do końca.
Mineralną.
Agduś - uwierz mi, napełnione winkiem będą lepiej brzemieć :D

Zgadzam sie z Maluszkiem ;) ... i ja za Agę J.G tez pomogę ;)

Kruela
25-05-2009, 10:28
Tomku czekamy na wieści, że otworzyłeś oczy i chcesz już do Komturii jechać :) :lol:


Gwoździku czy mam grać? ... :lol: :lol: :lol:

barranki2
25-05-2009, 10:33
Zespół KMF (KOMTUR &MURATOR FRIENDS):

Marilyn Nefer Monroe - śpiew solo (poza ariami :wink: ) :D
joola - gra na nerwach (świetna linia melodyczna):wink:
Anolilez - gra na klawiszach więziennych :wink: .. lub gitarze (już wiadomo - klasycznej ... )
Gwoździk - bębny
Kruela - grzechotka i walenie cymbałów w łeb :wink: ... i co najważniejsze ... pięknie gra w trójkącie , o który zazdrosna jest Marilyn :o :o :o :o
Froschka - chórki ..... oraz .... gra na ... zwłokę ... (bezcenne):D
tola - skrzypce (na dachu) :wink:
barranek nr 1 - gitara rytmiczna (dodatkowo dzwoneczek na szyi :wink: )
barranek nr 2 - wiolonczela (dodatkowo dzwoneczek na szyi :wink: )
Grażyna 1966 - pianino, teksty oraz wycie w chórkach :wink:
DPS - chórki w partiach wyższych czyli w "pantalonach" :wink:
aniawmuratorze - gra na dzwonku od roweru
sebo8877 - obsługa miksera (miksowanie płyt chodnikowych) oraz jako meneloman :roll: (cokolwiek by to nie znaczyło :wink: )
bratki - gra na instrumentach wirujących :wink: w rytm Bacha i Betho... Betho ... no tego wielkiego psa z filmu :wink:
Paty - tamburyn oraz wicie się jak piskorz :D

No czaderska formacja się szykuje :D :D :D

ziaba
25-05-2009, 10:33
Z tego co mówi nauka, na wysokich oktanach jest się bardziej wydajnym.

:roll:

sylvia1
25-05-2009, 10:44
Właśnie rozmawiałem z siostrą, wieczorem Tata zaczął dawać znaki, że słyszy!
Jeszcze nie może otworzyć oczu ale w odpowiedzi na zadawane pytania, mruży oczy.
Jak znam moją siostrę (socjolog), to bez wielokrotnej próby się nie obyło, tak więc informacja musi być precyzyjna i pewna.

super wieści rewelacyjne... No to Tomku budzimy się się budzimy...

Mały
25-05-2009, 10:46
Tomek - pomyśl o tych młodziutkich "pigułach", które ponoć pod spodem niewiele mają ... ;)

bonetka
25-05-2009, 10:54
Dzień dobry Tomku :)

Jak samopoczucie ? ..w naszym rejonie piękny dzień :D pachnie majem , słychać ptaki ...słoneczko łaskocze ..wiaterek leniwie przeciąga się :) cudnie :D
Ja z drugim sniadankiem
http://www.fulereny.blink.pl/mum/c.15.jpg
dzisiaj selawki i zapach róży ...oczywiście coś słodkiego ..lizaczek kwatuszkowy bardzo kolorowy ....
będziemy Cię nęcili ...zapachami , kolorami , dzwiękami , zmysłami smaku itp.
Miłego dnia :)

Redakcja
25-05-2009, 10:59
Cała Redakcja trzyma kciuki za zdrowie Tomka. Wracaj Komturze do tylu ludzi, którzy czekają na Twój powrót.

retrofood
25-05-2009, 11:02
retro a slub czyj był w tym kościele ? :D

nie mój przecież... a za Tomka i tak modły wznosiłem.

jamles
25-05-2009, 11:03
hejnał teraz grają, pewnie będą nowe dobre wieści od Tomka

dode
25-05-2009, 11:06
Ojej, wystarczy na chwilę wyjechać, a tu takie rzeczy :cry: .

trzymam kciuki bardzo mocno, wysyłam dobrą energię i wiarzę, że będzie dobrze.


Gdyby KMF poszukiwał jeszcze chętnych mogę być pomocna w wyciu w chórkach, ew. w tanecznej solówce ( może być i przy rurze). 8)

DPS
25-05-2009, 11:26
dobra niech będzie .............będę się wiła z tamburynem w ręku.........
:lol: :lol: :lol:
To ja poproszę o miejsce do czynienia rytmicznych przytupów, coby wijąca się lepiej jeszcze się wiła. :lol:

jamles
25-05-2009, 11:35
a techniczny w tym zespole jest potrzebny :roll:
sprzęta muzyczne mogę ponosić, najlepiej to skrzypce od Toli 8)
ewentualnie wiolonczela, pianino odpada :lol:
mógłbym jeszcze ponosić nuty do tych kieliszków o ile nie będą mineralne 8)

Sloneczko
25-05-2009, 11:48
Na pianinie mogę ja, ale żadne tam arie ;)

matka dyrektorka
25-05-2009, 12:03
to ja głupa mogę grać :D
tylko czy to wszystko Komturowi nie zadzkodzi :roll:

Chef Paul
25-05-2009, 12:18
... do "hałasowania" wraz z KMF mogę się przyłączyć
takie perkusyjne rytmy chochelką :D
http://www.chefpaul.net/smiles/cookG1.gif

... no nie "śmiem" drugiej perkusji proponować :roll: :wink:
http://www.chefpaul.net/pictures/drums1.jpg

... pięknymi sielawkami powyżej Bonetka mnie nad wodę wygania ... idę jakieś "octówki" może przywlekę ... na zagrychę się nadadzą

ps - hej, ... tam przy organach ... "wszystkiego najlepszego na nowej drodze" :lol: :wink:

rusek007
25-05-2009, 12:36
Jak wszyscy wiedza, nasza olsztyńska służba zdrowia słynie z pięknych pielęgniarek, Tomek wybieraj:

http://www.szakal.olsz.pl/img/foto4.jpg

bonetka
25-05-2009, 12:53
Ja nie facet ale piekno lubię w każdej postaci :lol: ja tę środkową wybieram :D
Chefie pwodzenia w łowieniu :) a moze robaka użyczyć ???
dawaj tę drugą perkusję dawaj .....przecież tak całą dobę to nikt nie wytrzyma bo to zaprawionym trzeba być ...a tak zastępstwo się zorganizuje ...
Ja mogę na basie bo jakoś na tym obsady nie ma ...grałam kiedyś 4 lata w zespole a co myslicie że babki nie potrafią ? ...a Helka tak na perkusji dawała że i facet czasami się chował :lol: to były czasy ....jajeczka były że hej ..bo my dziewczyny czadowe byłyśmy ..( niestety co po niektórym zostało do dziś :D )
Tomeczku
chmurzy się chyba będzie padać...... a jak u Ciebie Duszko ?
jeszcze jedno
mówilismy o falowaniu dolnym i górnym ...a środkowe ? ...przecież taniec brzucha też moze być :D i jaki egzoootyczny ....i nie trzeba się marwić o koronki itd. ....wszytsko moze być odkryte albo lekko zawoalowane ... :D

Jasiek :) ..pisz coś ...pisz , bo my tu CZEKAMY ....

Gwoździk
25-05-2009, 14:02
:o :o :o o kurde ... ile zgłoszeń ... :o

zaraz zaktualizuję skład KMF :D

Gwoździk
25-05-2009, 14:27
Zespół KMF (KOMTUR &MURATOR FRIENDS):

Marilyn Nefer Monroe - śpiew solo (poza ariami :wink: ) :D
joola - gra na nerwach (świetna linia melodyczna):wink:
Anolilez - gra na klawiszach więziennych :wink: .. lub gitarze (już wiadomo - klasycznej ... )
Gwoździk - bębny
Kruela - grzechotka i walenie cymbałów w łeb :wink: ... gra na trójkącie , odpijanie z kieliszków
Froschka - chórki ..... oraz .... gra na ... zwłokę ... (bezcenne):D
tola - skrzypce (na dachu) :wink:
barranek nr 1 - gitara rytmiczna (dodatkowo dzwoneczek na szyi :wink: )
barranek nr 2 - wiolonczela (dodatkowo dzwoneczek na szyi :wink: )
Grażyna 1966 - pianino, teksty oraz wycie w chórkach :wink:
DPS - chórki w partiach wyższych czyli w "pantalonach" :wink:
aniawmuratorze - gra na dzwonku od roweru
sebo8877 - obsługa miksera (miksowanie płyt chodnikowych) oraz jako meneloman :roll: (cokolwiek by to nie znaczyło :wink: )
bratki - gra na instrumentach wirujących :wink: w rytm Bacha i Betho... Betho ... no tego wielkiego psa z filmu :wink:
Paty - tamburyn oraz wicie się jak piskorz :D
ziaba - chce odwracać uwagę ... czyli gra na saksie :D
monikach - flet "nieprosty" :wink:
retrofood - dmuchanie ... w szyjkę flaszki
Agduś - gra na kieliszkach
daggulka - wycie w partiach niższych i napełnianie kieliszków
Maluszek - odpijanie z kieliszków w celu zmiany tonacji
dode - chórki wysokie ... bo na rurze
jamles - tzw. techniczny ... zbiera po koncercie puste butelki po zespole ... (ma prawo je potem sprzedać) :D
Słoneczko - gra na pianinie .. w pianie :wink:
matka dyrektorka - ma chęci ... ale nie wie na czym zagra :wink:
Chef Paul - perkusja :D (nie koliduje ze mną bo ja walę w bębny)
bonetka - basssss (no wreszcie ... bo do rytmu trzeba dwojga perkusji i basu)

ghost34
25-05-2009, 14:29
jamles - tzw. techniczny ... zbiera po koncercie puste butelki po zespole ... (ma prawo je potem sprzedać)

to ja sapefniam owe flaszki ..plus..pisem siem na lekkie osuszenie powyzszych ale jak to se mnom umirkhoffanie :)

Żelka
25-05-2009, 15:36
Czy juz ktos cos dobrego sie dowiedzial?

Aha, Tomku moj i Stefka spacer z duzym wiatrakiem byl nieco inny niz nam sie wydawalo, ze bedzie.
Jak sie okazalo ten wiatraczek nie byl zrobiony aby wiatr wytrzymac. :lol: Co chwila jakas czesc sie odrywala i z wiatrem po polu latala..., a ja za nia. Stefek zdziwiony patrzal co w mame wstapilo, ze lata po polu i wrzeszczy. :lol:
W koncu wracalismy do domku z wiatraczkiem w czesciach. :lol:

Gwoździk
25-05-2009, 15:56
Zespół KMF (KOMTUR &MURATOR FRIENDS):

Marilyn Nefer Monroe - śpiew solo (poza ariami :wink: ) :D
joola - gra na nerwach (świetna linia melodyczna):wink:
Anolilez - gra na klawiszach więziennych :wink: .. lub gitarze (już wiadomo - klasycznej ... )
Gwoździk - bębny
Kruela - grzechotka i walenie cymbałów w łeb :wink: ... gra na trójkącie , odpijanie z kieliszków
Froschka - chórki ..... oraz .... gra na ... zwłokę ... (bezcenne):D
tola - skrzypce (na dachu) :wink:
barranek nr 1 - gitara rytmiczna (dodatkowo dzwoneczek na szyi :wink: )
barranek nr 2 - wiolonczela (dodatkowo dzwoneczek na szyi :wink: )
Grażyna 1966 - pianino, teksty oraz wycie w chórkach :wink:
DPS - chórki w partiach wyższych czyli w "pantalonach" :wink:
aniawmuratorze - gra na dzwonku od roweru
sebo8877 - obsługa miksera (miksowanie płyt chodnikowych) oraz jako meneloman :roll: (cokolwiek by to nie znaczyło :wink: )
bratki - gra na instrumentach wirujących :wink: w rytm Bacha i Betho... Betho ... no tego wielkiego psa z filmu :wink:
Paty - tamburyn oraz wicie się jak piskorz :D
ziaba - chce odwracać uwagę ... czyli "seksofonistka" :D
monikach - flet "nieprosty" :wink:
retrofood - dmuchanie ... w szyjkę flaszki
Agduś - gra na kieliszkach
daggulka - wycie w partiach niższych i napełnianie kieliszków
Maluszek - odpijanie z kieliszków w celu zmiany tonacji
dode - chórki wysokie ... bo na rurze
jamles - tzw. techniczny ... zbiera po koncercie puste butelki po zespole ... (ma prawo je potem sprzedać) :D
Słoneczko - gra na pianinie .. w pianie :wink:
matka dyrektorka - ma chęci ... ale nie wie na czym zagra :wink:
Chef Paul - perkusja :D (nie koliduje ze mną bo ja walę w bębny)
bonetka - basssss (no wreszcie ... bo do rytmu trzeba dwojga perkusji i basu)
ghost34 - wspiera duchowo KMF (pojawia się zawsze po potarciu flaszki)

Kruela
25-05-2009, 16:02
Toż to cała orkiestra :) :lol: :lol:


Tomku :) wstawaj dyrygenta brak ;)

Gwoździk
25-05-2009, 16:04
Toż to cała orkiestra :) :lol: :lol:


Tomku :) wstawaj dyrygenta brak ;)

proponuję Jaśka ... ale musi się zgodzić, bo to dobrowolna kapela

Gwoździk
25-05-2009, 16:05
...najwyżej mnie ochrzani ...

Gwoździk
25-05-2009, 16:07
Zespół KMF (KOMTUR &MURATOR FRIENDS):


johnzee - dyrygent
Marilyn Nefer Monroe - śpiew solo (poza ariami :wink: ) :D
joola - gra na nerwach (świetna linia melodyczna):wink:
Anolilez - gra na klawiszach więziennych :wink: .. lub gitarze (już wiadomo - klasycznej ... )
Gwoździk - bębny
Kruela - grzechotka i walenie cymbałów w łeb :wink: ... gra na trójkącie , odpijanie z kieliszków
Froschka - chórki ..... oraz .... gra na ... zwłokę ... (bezcenne):D
tola - skrzypce (na dachu) :wink:
barranek nr 1 - gitara rytmiczna (dodatkowo dzwoneczek na szyi :wink: )
barranek nr 2 - wiolonczela (dodatkowo dzwoneczek na szyi :wink: )
Grażyna 1966 - pianino, teksty oraz wycie w chórkach :wink:
DPS - chórki w partiach wyższych czyli w "pantalonach" :wink:
aniawmuratorze - gra na dzwonku od roweru
sebo8877 - obsługa miksera (miksowanie płyt chodnikowych) oraz jako meneloman :roll: (cokolwiek by to nie znaczyło :wink: )
bratki - gra na instrumentach wirujących :wink: w rytm Bacha i Betho... Betho ... no tego wielkiego psa z filmu :wink:
Paty - tamburyn oraz wicie się jak piskorz :D
ziaba - chce odwracać uwagę ... czyli "seksofonistka" :D
monikach - flet "nieprosty" :wink:
retrofood - dmuchanie ... w szyjkę flaszki
Agduś - gra na kieliszkach
daggulka - wycie w partiach niższych i napełnianie kieliszków
Maluszek - odpijanie z kieliszków w celu zmiany tonacji
dode - chórki wysokie ... bo na rurze
jamles - tzw. techniczny ... zbiera po koncercie puste butelki po zespole ... (ma prawo je potem sprzedać) :D
Słoneczko - gra na pianinie .. w pianie :wink:
matka dyrektorka - ma chęci ... ale nie wie na czym zagra :wink:
Chef Paul - perkusja :D (nie koliduje ze mną bo ja walę w bębny)
bonetka - basssss (no wreszcie ... bo do rytmu trzeba dwojga perkusji i basu)
ghost34 - wspiera duchowo KMF (pojawia się zawsze po potarciu flaszki)[/quote]

bratki
25-05-2009, 16:16
Tomku, idę teraz na bardzo-wazne-spotkanie-wagi-kluczowej i... jak wrócę, mam nadzieję poczytać o kolejnych Twoich osiągnięciach. :)

Chyba potrzebujemy Antykaszpirowskiego. Coś w duchu: "Twoja lewa powieka już nie jest ciężka, z każdą chwilą robi się lżejsza, lżejsza... Prawa też unosi się ciągnięta do góry rzęsami... światło wpada i słychać co raz wyraźniejsze głosy"

Poćwiczysz?

zygmor
25-05-2009, 16:16
Tomuś,
taka ładna pogoda, nie daj się dłużej prosić wstawaj.

1Gabrysia
25-05-2009, 16:21
Uwaga
Komtur otworzył jedno oko. Ponoć dwa razy. Aneska to widziała. Wróżka jaka czy, co?

malgos2
25-05-2009, 16:23
Suuuuuper. Trzymamy kciuki za oka otwieranie. :wink:

daggulka
25-05-2009, 16:24
nooo, to dzis jedno , jutro drugie .....już niedługo dacie mu laptoka do ręki coby osobiście przeczytał jak mu kibicowaliśmy :D

aniawmuratorze
25-05-2009, 16:28
Dzięki Gabrysiu za te wieści
Tomku bardzo się cieszę nawet nie wiesz jak bardzo :D

zygmor
25-05-2009, 16:58
No to czekamy Tomku na to drugie oko.

elutek
25-05-2009, 17:14
No to czekamy Tomku na to drugie oko.

bardzo czekamy :)

tola
25-05-2009, 17:18
Tomku, puszczasz do nas "oko", to znaczy że dobrze jest :D
Gabrysiu, dziękujemy za wiadomości.
28 maja tak blisko, czuję, że to będą niezwykłe urodziny naszego Komtura.
Trzymam za to nieprzerwanie.

malka
25-05-2009, 17:36
No i ruszyło....dziś jedno oko...jutro drugie :D

Tomaszku... no dawaj...dawaj.....dasz radę.....
świat taki piękny, a Ty śpisz.....

a my czekamy




Gwoździk, to ja tak nieśmiało na cymbałach moge pogrywać, tylko po "instrumenta" musze na Wiejską pojchać

Amtla
25-05-2009, 17:37
To faktycznie , 28 maja najlepsi ludzie się rodzili :D

Tomek, o czym śnisz jeszcze? Muszą być ładne, skoro po jednym oczku...ale zawsze do przodu :D

Pozdrawiam całą rodzinę Tomka

aneska
25-05-2009, 17:40
Uwaga
Komtur otworzył jedno oko. Ponoć dwa razy. Aneska to widziała. Wróżka jaka czy, co?

...prawdę mówiąc wpadłam zasmarkana i zachrypiona do szpitala (przeziębienie się przypętało okrutne), dziecko na korytarzu zostawiłam... Tomka nie poznałam bo bez brody... mówię: Tomku obudź się, bzy przkwitają... kurna wiosny szkoda... A Tomek do mnie oko otworzył, próbował cos mówić, tylko ta ruraka w tchwicy... matko jak się cieszę :D

DPS
25-05-2009, 17:51
O Matko jedyna, Przenajświętsza i wszyscy święci!!! :o :D :D :D :D :D :D :D
Jak ja się cieszę, Tomek!!!! :D :D :D :D :D :D :D
Już do nas wracasz, już chcesz gadać, już chcesz kankana zobaczyć i występu KMF posłuchać!!! :D :D :D :D :D

Hurrrraaaa!!!!! :D :D :D :D :D :D :D

Jutro na bank będą dwa oczka otwarte, a kto wie - może tę rurkę nawet wyjmą? :D :D :D :D :D :D :D
Juhuuuuuuuu!!!!

Tomek, kochamy Cię, dzielny nasz Komturze!!!!! :D :D :D :D :D :D :D

maciek01
25-05-2009, 17:57
Uwaga
Komtur otworzył jedno okno. :D Ponoć dwa razy. Aneska to widziała. Wróżka jaka czy, co?

Gabrysiu, powiedz Mu żeby zamknął na noc, bo ma być chłodna. :lol:

braza
25-05-2009, 18:02
Jedno oko otworzył i zaraz zamknął :roll:

Komturze, możesz otwierać drugie, ta zgraja przebierańców w pantalonach i rajtuzkach to naprawdę my!!!!!!! :D :D

maksiu
25-05-2009, 18:10
Uwaga
Komtur otworzył jedno oko. Ponoć dwa razy. Aneska to widziała. Wróżka jaka czy, co?

...prawdę mówiąc wpadłam zasmarkana i zachrypiona do szpitala (przeziębienie się przypętało okrutne), dziecko na korytarzu zostawiłam... Tomka nie poznałam bo bez brody... mówię: Tomku obudź się, bzy przkwitają... kurna wiosny szkoda... A Tomek do mnie oko otworzył, próbował cos mówić, tylko ta ruraka w tchwicy... matko jak się cieszę :D


Rany, to dopiero rewelacyjna wiadomość... na prawdę się wzruszyłem, Tomek wraca do sił, jeszcze kilka dni i będzie jak nowy...

Tomku, nie masz pojęcia jak się ciesze, że nasze prośby, modły, życzenia dostrzega Najwyższa Instancja i dodaje Ci sił do walki o zdrowie.

m.

bonetka
25-05-2009, 18:21
Ja też bardzo się cieszę :) BARDZO .....

troche poczytałam odnośnie spiączki ....najlepszy osrodek to podobno prof. Talara od takich spraw .....W Bydgoszczy ma powstać druga w Europie klinika do spraw wybudzeń ze śpiączki pod względem jakości świadczonych usług ( prywatna ? doskonały sprzęt , kadra , wyniki ) . Najważniejsze to niedopuszczanie do odleżyn , pionizowanie oraz żywienie ( nie sztuczne a papki czy przecierane różne zupki itd ). Oczywiście działanie wszystkimi dostępnymi środkami na chorego aby go wybudzić .

Mam nadzieję że nasz Komturek sam się wybudzi a pózniej tylko rehabilitacja będzie potrzebna.
Tomku ...jesteś z TOBĄ ......do boju Skarbku ...i tak z werwą trochę .:) ...wiesz ja szybki bilek i bym chciała tak raz dwa :)

ewusia
25-05-2009, 18:43
to wspaniała wiadomość na koniec dnia :) dzielny Chłopczyk :D

Ya
25-05-2009, 18:44
Świetna wiadomość. Komtur łypnął na świat, czyli niedługo będzie czytał i odpisywał na te wszystkie teksty co my mu tu wypisujemy.

Będzie słychać śmiech w całej komturii :)

A do zespołu się dopisuję - mogę brzdąkać szkłem (pełnym) i grać na nerwach komu trzeba ;)

aka-jonek
25-05-2009, 19:03
Nareszcie !!! Teraz powinno być coraz lepiej :D :lol: :D
Pozdrawiam Komtura i posłańców, którzy niosą nam te dobre wieści!
aka

joola
25-05-2009, 19:05
Uwaga
Komtur otworzył jedno oko. Ponoć dwa razy. Aneska to widziała. Wróżka jaka czy, co?
Wspaniłała wiadomość. :D Tomek!Nie dziwię się, że z niedowierzaniem otwierasz oczy :roll: Matko Eektryczna, Święty Amperze co tutaj się wyprawia :roll: :wink: Tańce-śpiewańce-wygibańce!
Marilyn Nefer Monroe Ty jako główna solistka zespołu trenuj śpiewanie STO LAT Komturowi. Ja Ci potrzymam mikrofon 8) :wink:

matka dyrektorka
25-05-2009, 19:08
:D :D :D :D :D cieszę się ogromnie :D :D :D :D :D
Tomasz otwieraj drugie oko bo zagramy :wink:

matka dyrektorka - ma chęci ... ale nie wie na czym zagra
na kiju deszczowym mogiem albo diduridu :roll: albo zamiast się na egzotykę silić to po prostu na grzebieniu zagram :D

jarkotowa
25-05-2009, 19:09
Tomek, jutro do dzieła. Ma być piękna pogoda więc uwierz nam, warto i tym drugim oczkiem łypnąć. A powiesz nam chociaż co ci się śniło?

Sloneczko
25-05-2009, 19:11
...prawdę mówiąc wpadłam zasmarkana i zachrypiona do szpitala (przeziębienie się przypętało okrutne)

Nie rób tego więcej, a jak Tomek się zarazi?...

25-05-2009, 19:15
Bardzo sie cieszę że są postępy :D :D :D . Wiedziałam , że tak będzie. Parę dni temu miałam dziwne zdarzenie. Czytałam ten wątek gdy nagle bez powodu komputer mi się wyłączył. Wstałam więc i podeszłam do okna. W tym samym momencie zobaczyłam spadającą gwiazdę. Zgadnij Tomku jakie życzenie pomyslałam 8)
Zostawiam buziaki i czekam na dalsze wspaniałe wiadomości.

frosch
25-05-2009, 19:19
HURA !!!!! tomus !!! tylko tak dalej Kochany !!!
tylko prosze nie patrz na nas spod oka
otworz lepiej obydwa :wink:

gabrysiu, anesko dziekuje za wiadomosc :D

aneska
25-05-2009, 19:22
...prawdę mówiąc wpadłam zasmarkana i zachrypiona do szpitala (przeziębienie się przypętało okrutne)

Nie rób tego więcej, a jak Tomek się zarazi?...

...starałam się nie oddychać :wink:

a tak na prawdę to MUSIAŁAM tam pójść... :oops:

Sloneczko
25-05-2009, 19:23
Wiem, ale jest taki wynalazek jak maseczka.

Gwoździk
25-05-2009, 19:26
Zespół KMF (KOMTUR &MURATOR FRIENDS):


johnzee - dyrygent
Marilyn Nefer Monroe - śpiew solo 100 LAT :D
joola - trzyma mikrofon Marilyn i gra na nerwach (świetna linia melodyczna):wink:
Anolilez - gra na klawiszach więziennych :wink: .. lub gitarze (już wiadomo - klasycznej ... )
Gwoździk - bębny
Kruela - grzechotka i walenie cymbałów w łeb :wink: ... gra na trójkącie , odpijanie z kieliszków
Froschka - chórki ..... oraz .... gra na ... zwłokę ... (bezcenne):D
tola - skrzypce (na dachu) :wink:
barranek nr 1 - gitara rytmiczna (dodatkowo dzwoneczek na szyi :wink: )
barranek nr 2 - wiolonczela (dodatkowo dzwoneczek na szyi :wink: )
Grażyna 1966 - pianino, teksty oraz wycie w chórkach :wink:
DPS - chórki w partiach wyższych czyli w "pantalonach" :wink:
aniawmuratorze - gra na dzwonku od roweru
sebo8877 - obsługa miksera (miksowanie płyt chodnikowych) oraz jako meneloman :roll: (cokolwiek by to nie znaczyło :wink: )
bratki - gra na instrumentach wirujących :wink: w rytm Bacha i Betho... Betho ... no tego wielkiego psa z filmu :wink:
Paty - tamburyn oraz wicie się jak piskorz :D
ziaba - chce odwracać uwagę ... czyli "seksofonistka" :D
monikach - flet "nieprosty" :wink:
retrofood - dmuchanie ... w szyjkę flaszki
Agduś - gra na kieliszkach
daggulka - wycie w partiach niższych i napełnianie kieliszków
Maluszek - odpijanie z kieliszków w celu zmiany tonacji
dode - chórki wysokie ... bo na rurze
jamles - tzw. techniczny ... zbiera po koncercie puste butelki po zespole ... (ma prawo je potem sprzedać) :D
Słoneczko - gra na pianinie .. w pianie :wink:
matka dyrektorka - gra na unikatowym kenijskim instrumencie diduridu :wink:
Chef Paul - perkusja :D (nie koliduje ze mną bo ja walę w bębny)
bonetka - basssss (no wreszcie ... bo do rytmu trzeba dwojga perkusji i basu)
ghost34 - wspiera duchowo KMF (pojawia się zawsze po potarciu flaszki)
malka - gra na cymbałach z partyjnym dopalaczem
Ya - brzdąkanie pełnym szkłem

daggulka
25-05-2009, 19:26
mówię: Tomku obudź się, bzy przkwitają... kurna wiosny szkoda... A Tomek do mnie oko otworzył, próbował cos mówić, tylko ta ruraka w tchwicy... matko jak się cieszę :D

ciekawość mnie zżera :oops: ..... a patrzył i próbował mówić tak jakby Cie poznał?

EDZIA
25-05-2009, 19:31
Bardzo sie cieszę że są postępy :D :D :D . Wiedziałam , że tak będzie. Parę dni temu miałam dziwne zdarzenie. Czytałam ten wątek gdy nagle bez powodu komputer mi się wyłączył. Wstałam więc i podeszłam do okna. W tym samym momencie zobaczyłam spadającą gwiazdę. Zgadnij Tomku jakie życzenie pomyslałam 8)
Zostawiam buziaki i czekam na dalsze wspaniałe wiadomości.

Veruniu a mnie cały dzień intryguje mój sen, z którego pamiętam tylko otwarte i puste okienko odpowiedzi do tego tematu i pamiętam głos Tomka, pamiętam że ton tej rozmowy był poważny i wciągający, właściwie był to monolog bo Tomek mówił a ja przytakiwałam. Usiłowalam coś do niego napisać a On mówił i mówił...

Gwoździk
25-05-2009, 19:35
Tomek zdrowieje ... :D

... czas listę chętnych do zespołu KMF zamykać ...


... ponieważ pozwoliłem sobie zapoczątkować tę listę ... to i ją zakończę ... za dwie godziny ...

ziaba
25-05-2009, 19:37
No ja cieeeeee :D :D :D :D

Go Tomek Go !!!

Wielka radość w secu mojem, oj wielka. :D :D

A teraz Tomek obydwa otworzy i powie " (P.L.O) co się tu wyprawia :o, człowiek się położy na chwilę by odpocząć a tu Sodomia i Gomoria "

Sloneczko
25-05-2009, 19:37
Słoneczko - gra na pianinie .. w pianie :wink:

Wybaczcie, zapieniłam, ale przecież chodzi o zdrowie Tomka!!!

andre59
25-05-2009, 19:46
Tomek zdrowieje ... :D

... czas listę chętnych do zespołu KMF zamykać ...


... ponieważ pozwoliłem sobie zapoczątkować tę listę ... to i ją zakończę ... za dwie godziny ...
jakże to tak, beze mnie? :o :wink:
proszę mnie dopisać i rolę przydzielić :D

Gwoździk
25-05-2009, 19:49
Zespół KMF (KOMTUR &MURATOR FRIENDS):


johnzee - dyrygent
Marilyn Nefer Monroe - śpiew solo 100 LAT :D
joola - trzyma mikrofon Marilyn i gra na nerwach (świetna linia melodyczna):wink:
Anolilez - gra na klawiszach więziennych :wink: .. lub gitarze (już wiadomo - klasycznej ... )
Gwoździk - bębny
Kruela - grzechotka i walenie cymbałów w łeb :wink: ... gra na trójkącie , odpijanie z kieliszków
Froschka - chórki ..... oraz .... gra na ... zwłokę ... (bezcenne):D
tola - skrzypce (na dachu) :wink:
barranek nr 1 - gitara rytmiczna (dodatkowo dzwoneczek na szyi :wink: )
barranek nr 2 - wiolonczela (dodatkowo dzwoneczek na szyi :wink: )
Grażyna 1966 - pianino, teksty oraz wycie w chórkach :wink:
DPS - chórki w partiach wyższych czyli w "pantalonach" :wink:
aniawmuratorze - gra na dzwonku od roweru
sebo8877 - obsługa miksera (miksowanie płyt chodnikowych) oraz jako meneloman :roll: (cokolwiek by to nie znaczyło :wink: )
bratki - gra na instrumentach wirujących :wink: w rytm Bacha i Betho... Betho ... no tego wielkiego psa z filmu :wink:
Paty - tamburyn oraz wicie się jak piskorz :D
ziaba - chce odwracać uwagę ... czyli "seksofonistka" :D
monikach - flet "nieprosty" :wink:
retrofood - dmuchanie ... w szyjkę flaszki
Agduś - gra na kieliszkach
daggulka - wycie w partiach niższych i napełnianie kieliszków
Maluszek - odpijanie z kieliszków w celu zmiany tonacji
dode - chórki wysokie ... bo na rurze
jamles - tzw. techniczny ... zbiera po koncercie puste butelki po zespole ... (ma prawo je potem sprzedać) :D
Słoneczko - gra na pianinie .. w pianie :wink:
matka dyrektorka - gra na unikatowym kenijskim instrumencie diduridu :wink:
Chef Paul - perkusja :D (nie koliduje ze mną bo ja walę w bębny)
bonetka - basssss (no wreszcie ... bo do rytmu trzeba dwojga perkusji i basu)
ghost34 - wspiera duchowo KMF (pojawia się zawsze po potarciu flaszki)
malka - gra na cymbałach z partyjnym dopalaczem
Ya - brzdąkanie pełnym szkłem
andre59 - mistrz gitary solonej ... tfu... solowej

Sali
25-05-2009, 19:58
dołączam do zespołu trzymających kciuki za Tomka, wprawdzie się nie poznaliśmy, ale zdrowia życzę i szybkiego powrotu na forum :wink:

matka dyrektorka
25-05-2009, 20:01
Gwoździku, bo może ja jednak przy tym grzebieniu zostanę bo nie wiem czy ja go dmuchnę tego didarida :oops:

_BMBJ_
25-05-2009, 20:02
Życzę Ci wszystkiego najlepszego

coulignon
25-05-2009, 20:07
Zespół KMF (KOMTUR &MURATOR FRIENDS):


[andre59 - mistrz gitary solonej ... tfu... solowej


w tej sytuacji proponowałbym "mistrz gitary salowej" :D

Małgonia
25-05-2009, 20:10
cały czas trzymam kciuki za Komtura, talentów muzycznych nie mam ,żeby na jakims instrumencie przygrywac , ale za tło moge robić!
przyjmiecie ochotniczkę????????

asia.malczewska
25-05-2009, 20:16
Aneska jak ja ci zazdroszczę ... 8)
ale poważnie, to dlaczego ja tak daleko mieszkam, buuuu .... Miło by było wspomóc cię, Komturku, w szpitalu a potem w Komturii. Mam jednak jedną fajną informację: kamperek już wypożyczony, 10 lipca wyruszamy w Polskie i kto wie? może znów Komturia i piękne Mazury ???
Czekaj tam na mnie !!!

Żelka
25-05-2009, 20:22
Tomku dzielny jestes, dasz rady. Pamietaj, jutro jest 26. maja. Dzien matki.
U nas slowo "Majka" znaczy matka.
Może dla Majki jutro cos ladnego powiesz. :P :wink:
Trzymam kciuki aby tak bylo.

aneska
25-05-2009, 20:27
mówię: Tomku obudź się, bzy przkwitają... kurna wiosny szkoda... A Tomek do mnie oko otworzył, próbował cos mówić, tylko ta ruraka w tchwicy... matko jak się cieszę :D

ciekawość mnie zżera :oops: ..... a patrzył i próbował mówić tak jakby Cie poznał?

miałam wrażenie, że tak...
za pierwszym razem otworzył oko i próbował coś powiedzieć... zaczęłam więcej mówić... znowu otworzył oko... miałam wrażenie, że spojrzał przytomnie...znowu próbował coś powiedzieć... ale to były sekundy...może nawet mniej...

Słoneczko: możesz być spokojna, że zachowałam odpowiednią ostrożność i rozsądek.

Zazdrośnica
25-05-2009, 20:28
TOMKU ! na wszystkie jasne pełne z największą pianą tego świata, czemu takiego stracha nam napędziłeś.

Ja pisać nie mogłam tylko przeczytałam to wszystko, bo mnie przez gardło nic nie przechodziło, dech zapierało do teraz... Tak dużo życzliwości otrzymałam jak miałam doła w Kawiarni od Ciebie i Szefowej.

I wielki szacun dla ZACNEJ FORUMOWEJ BRACI składam uniżenie i wielki od serducha dla TWOJEJ WSPANIAŁEJ RODZINY.

Jakby co to niedaleko mnie jest Konstancin, gdzie skutecznie z całego kraju rehabilitacje się odbywają. Jakby było potrzeba na ruchowe sprawy itp. to do mnie jak w dym, tu na miejscu mam to i dopytać się czy też miejsce zaklepać pomogę.

Czekam na każde nowiny, które są rewelacyjne z dnia na dzień :D

Mnie do łorkiestry możecie wrzucić na coś strunowego :P

johnzee
25-05-2009, 20:35
Mama do nas przed chwilą dzwoniła, że Tomek oddycha już przeponą, a nie jak dotąd samym szczytem płuc, choć dalej ma zapalenie płuc. Wygląda lepiej. Mrugał oczami, usiłował się uśmiechnąć kącikiem ust, bardzo poruszył się informacją, że jakieś tam drewno przywieziono do Komturii (chyba się o to martwił). Daleka jeszcze przed nim droga, ale jest o niebo lepiej. Piszcie proszę najzabawniej i najszaleniej, żeby było jutro co czytać.
Gabrysia

Mirek_Lewandowski
25-05-2009, 20:38
Oby jak najwięcej takich wiadomości.
Trzymaj się, Tomku. I szybko zdrowiej.

matka dyrektorka
25-05-2009, 20:39
Super wieści Gabrysiu


Mnie do łorkiestry możecie wrzucić na coś strunowego :P
możesz szarpać moje struny głosowe (do śpiewania one nie tego :oops: )

Agduś
25-05-2009, 20:40
Komtur to mistrz budowania napięcia! Ciiiiszaaaaa, drgnięcie ręki!!!, ciiiiszaaaa, ruch stopy, ciiiiszaaaa, ruchy gałek ocznych, ciiiiszaaaa, przeciągłe spojrzenie na cud-pielęgniarkę, ciiiiiszaa, mrużenie oczu w odpowiedzi na pytania, ciiiiiszaaaaa, mrugnięcie jednym oczkiem..... Hitchcock niech się schowa!

Za to brać forumowa ciszy nie znosi, więc zapełnia ją jak może śpiewem, tańcem z przytupami, jazgotem zespołu multiinstrumentalnego i gromkimi okrzykami radości od czasu do czasu.

galka
25-05-2009, 20:40
Anesko-daj Ci Boże zdrowia za takie dobre wiadomości.
Kończ szybko z tym przeziębieniem bo się dzieją wielkie rzeczy i trza być w formie :D

Jeśli skład zespołu otwarty to może ja bym mogła jako nadobna dziewica na harfie-co prawda nadobna inaczej i dziewica też inaczej :-?

frosch
25-05-2009, 20:42
ulala
sie dzieje tam u Tomka :o :D :D
i tak dalej Komturku

Frosch nie chce spiewac ani tanczyc :evil:
moze Ty przemowisz mu do serca :roll: 8)

stukpuk
25-05-2009, 20:42
Zespół KMF (KOMTUR &MURATOR FRIENDS):


johnzee - dyrygent
Marilyn Nefer Monroe - śpiew solo 100 LAT :D
joola - trzyma mikrofon Marilyn i gra na nerwach (świetna linia melodyczna):wink:
Anolilez - gra na klawiszach więziennych :wink: .. lub gitarze (już wiadomo - klasycznej ... )
Gwoździk - bębny
Kruela - grzechotka i walenie cymbałów w łeb :wink: ... gra na trójkącie , odpijanie z kieliszków
Froschka - chórki ..... oraz .... gra na ... zwłokę ... (bezcenne):D
tola - skrzypce (na dachu) :wink:
barranek nr 1 - gitara rytmiczna (dodatkowo dzwoneczek na szyi :wink: )
barranek nr 2 - wiolonczela (dodatkowo dzwoneczek na szyi :wink: )
Grażyna 1966 - pianino, teksty oraz wycie w chórkach :wink:
DPS - chórki w partiach wyższych czyli w "pantalonach" :wink:
aniawmuratorze - gra na dzwonku od roweru
sebo8877 - obsługa miksera (miksowanie płyt chodnikowych) oraz jako meneloman :roll: (cokolwiek by to nie znaczyło :wink: )
bratki - gra na instrumentach wirujących :wink: w rytm Bacha i Betho... Betho ... no tego wielkiego psa z filmu :wink:
Paty - tamburyn oraz wicie się jak piskorz :D
ziaba - chce odwracać uwagę ... czyli "seksofonistka" :D
monikach - flet "nieprosty" :wink:
retrofood - dmuchanie ... w szyjkę flaszki
Agduś - gra na kieliszkach
daggulka - wycie w partiach niższych i napełnianie kieliszków
Maluszek - odpijanie z kieliszków w celu zmiany tonacji
dode - chórki wysokie ... bo na rurze
jamles - tzw. techniczny ... zbiera po koncercie puste butelki po zespole ... (ma prawo je potem sprzedać) :D
Słoneczko - gra na pianinie .. w pianie :wink:
matka dyrektorka - gra na unikatowym kenijskim instrumencie diduridu :wink:
Chef Paul - perkusja :D (nie koliduje ze mną bo ja walę w bębny)
bonetka - basssss (no wreszcie ... bo do rytmu trzeba dwojga perkusji i basu)
ghost34 - wspiera duchowo KMF (pojawia się zawsze po potarciu flaszki)
malka - gra na cymbałach z partyjnym dopalaczem
Ya - brzdąkanie pełnym szkłem
andre59 - mistrz gitary solonej ... tfu... solowej

Prosze mnie tez wpisać, tylko co ja mogę zrobić , żeby tego nie zepsuć? :roll:

Zazdrośnica
25-05-2009, 20:43
Poprawka: wieści rewelacyjne z godziny na godzinę ! :D :D :D Już mi coraz lżej, wypuszczam jak z balonika powietrze, który radośnie furczy.

Matko dyrektorko ja mogę szarpać wszystkie struny aby tylko jakiś wydźwięk dawały.

galka
25-05-2009, 20:44
:D

Gwoździk
25-05-2009, 20:47
Zespół KMF (KOMTUR &MURATOR FRIENDS):


johnzee - dyrygent
Marilyn Nefer Monroe - śpiew solo 100 LAT :D
joola - trzyma mikrofon Marilyn i gra na nerwach (świetna linia melodyczna):wink:
Anolilez - gra na klawiszach więziennych :wink: .. lub gitarze (już wiadomo - klasycznej ... )
Gwoździk - bębny
Kruela - grzechotka i walenie cymbałów w łeb :wink: ... gra na trójkącie , odpijanie z kieliszków
Froschka - chórki ..... oraz .... gra na ... zwłokę ... (bezcenne):D
tola - skrzypce (na dachu) :wink:
barranek nr 1 - gitara rytmiczna (dodatkowo dzwoneczek na szyi :wink: )
barranek nr 2 - wiolonczela (dodatkowo dzwoneczek na szyi :wink: )
Grażyna 1966 - pianino, teksty oraz wycie w chórkach :wink:
DPS - chórki w partiach wyższych czyli w "pantalonach" :wink:
aniawmuratorze - gra na dzwonku od roweru
sebo8877 - obsługa miksera (miksowanie płyt chodnikowych) oraz jako meneloman :roll: (cokolwiek by to nie znaczyło :wink: )
bratki - gra na instrumentach wirujących :wink: w rytm Bacha i Betho... Betho ... no tego wielkiego psa z filmu :wink:
Paty - tamburyn oraz wicie się jak piskorz :D
ziaba - chce odwracać uwagę ... czyli "seksofonistka" :D
monikach - flet "nieprosty" :wink:
retrofood - dmuchanie ... w szyjkę flaszki
Agduś - gra na kieliszkach
daggulka - wycie w partiach niższych i napełnianie kieliszków
Maluszek - odpijanie z kieliszków w celu zmiany tonacji
dode - chórki wysokie ... bo na rurze
jamles - tzw. techniczny ... zbiera po koncercie puste butelki po zespole ... (ma prawo je potem sprzedać) :D
Słoneczko - gra na pianinie .. w pianie :wink:
matka dyrektorka - gra na unikatowym kenijskim instrumencie diduridu :wink:
Chef Paul - perkusja :D (nie koliduje ze mną bo ja walę w bębny)
bonetka - basssss (no wreszcie ... bo do rytmu trzeba dwojga perkusji i basu)
ghost34 - wspiera duchowo KMF (pojawia się zawsze po potarciu flaszki)
malka - gra na cymbałach z partyjnym dopalaczem
Ya - brzdąkanie pełnym szkłem
andre59 - mistrz gitary salowej
galka - dziewicza gra na dziewiczej harfie :wink:
zazdrośnica - elementy "szarpane"
Małgonia - podnosi do góry ...kurtynę :wink:
Sali - odgórnie przydzielam jej puzon
stukpuk - donosi piwo - bo tej roli na pewno nie zepsuje :wink:

joola
25-05-2009, 20:48
Mama do nas przed chwilą dzwoniła, że Tomek oddycha już przeponą, a nie jak dotąd samym szczytem płuc, choć dalej ma zapalenie płuc. Wygląda lepiej. Mrugał oczami, usiłował się uśmiechnąć kącikiem ust, bardzo poruszył się informacją, że jakieś tam drewno przywieziono do Komturii (chyba się o to martwił). Daleka jeszcze przed nim droga, ale jest o niebo lepiej. Piszcie proszę najzabawniej i najszaleniej, żeby było jutro co czytać.Gabrysia
Gabrysiu super wiadomość :D
Tomek dawno Cię w KK nie było więc dla Ciebie :wink:

Tak se z Ziabom korespondujemy :wink:


Doobry , doobry wsiem i owsiem.

Więc dziś dzień pod wyzwaniem wypięcia :oops: :oops:


Chwasty , chwasty... :lol:
Chociaż z drugiej strony ..jak już tak człowiek cały dzionek przywyknie szkoda na zmarnowanie odpuścić.


Podłogi na kolanach popastować i inne takie :oops: 8)


Przychodzi mąż do domu patrzy, a tu żona podłogę myje z pupą wypiętą
do góry.
Długo nie myśląc, podbiega, łapie za tyłek, spódnice podwija,
majtki w dół i ... 8)
Zrobił co chciał, a żona odwraca się do niego i mówi z politowaniem:
- Jesteś taki sam popieprzony jak chłopaki u mnie w robocie...

Mnie się zawsze podobało :

Policja przesłuchuje kobitkę co zgłosiła gwałt .
''Więc pani była w pozycji wypiętej , na kolanach, szorowała pani podłogę.. i czemu pani nie broniła się , nie uciekała..?"

"Na pomyte ?" :o

Gwoździk
25-05-2009, 20:55
Gwoździku, bo może ja jednak przy tym grzebieniu zostanę bo nie wiem czy ja go dmuchnę tego didarida :oops:

....myślę, że dasz radę dmuchnąć didarida ... podobno łatwo się to robi ...

... a i didarid bedzie zadowolony

:wink: :D

bonetka
25-05-2009, 20:55
No tak to rozumiem :D :D :D

trza przyspieszać ... nie ma w ogóle na co czekać ..
do przodka trza się przepychać ...
i na tym łożu wcale nie ma co wzdychać ...
było miło ale leżaczkowanie się skończyło
oczka szybko otwieramy i do wyjścia się zbieramy :D
a jak stamtąd już wyjdziemy to sobie poszalejemy :D
Komturku my bardzo czekamy i nisko się Tobie kłaniamy ...:D
Wstawaj Bartku bo już czas ...bo jak nie to w robocie będzie pas :)))

aniawmuratorze
25-05-2009, 20:59
no widzę że produkcja śmiesznych i wypiętych tekstów w toku
sama niestety nie mam talentu w tym kierunku
czy ja w ogóle mam jakiś talent :roll:
idę poszperać może co znajdę

Tomku nie wiem jak dajesz radę tego słuchać :roll: