PDA

Zobacz pełną wersję : Wiadomość dla przyjaciół tomek1950



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

johnzee
26-05-2009, 22:30
Witam, wróciłem ze szpitala i mam nowe, dobre wieści, wybaczcie że tak późno ale Bonetka nie pozwoliła mi napisać zanim nie zjem pysznego jedzonka.
Pewnie ma rację bo może zasłabł bym przy klawiaturze?
Postępy Komtur zrobił ogromne o ostatniej mej wizyty:
1. Przywitał mnie otwartym okiem (czuwać trza kto do komnaty wchodzi i czy aby na pewno się pokłonił);
2. Uśmiecha się (rad z widoku synowego widać);
3. Potrafi zaciskać rękę (jakże to tak syna inaczej powitać niźli prawicy uściskiem).

Wszystkie wyżej wymienione gesty, kurtuazyjnymi zwane wykonał ochoczo i z pełną świadomością,

Łoże niestety siły z Taty wysysa, bo słaby jeszcze, ale do sprawności umysłowej (dowcip zacny, synowy docenia i uśmiechem kwituje) oraz fizycznej powraca. Nadzieję żywić trzeba, iż działania cyrulików z olsztyńskiej twierdzy pozwolą na szybki do pełni sił powrót.

Pożegnanie bez uścisku dłoni obyć się również nie mogło,

Postów z forum (całości rad nierad nie byłem w stanie w jeden dzień przeczytać) wysłuchał z zaciekawieniem, co poniektóre pomysły kwitując uśmiechem lub brwi uniesieniem.

Kolejne wieści przyniosę w dniu jutrzejszym, gdy ponownie dane mi będzie z Ojcem mym dyskusję (no dobra monolog bardziej) przeprowadzić

asia.malczewska
26-05-2009, 22:32
hurrrrrrrraaaaaaaaaaa Jasiek! dawaj ryjek, niech Cię ucałuję!!!!!

Żelka
26-05-2009, 22:33
Żelcia, bo te nasze gacie to strasznie ważny rekwizyt kankanowy jest no :wink:
I tak nie dojdziecie czyje to sa, te w kropki.., no bo kropki mogly sie po drodze przypaletac... :lol:

adam_mk
26-05-2009, 22:34
No i widzisz! DA SIĘ!
Teraz mogę już spokojnie iść spać.

Jest dobrze!
Adam M.

galka
26-05-2009, 22:34
''-Jaśku-boj się Boga-nareszcie jesteś'' (sami swoi)

radość,radość i jeszcze raz radość,trza Cię uściskać za takie wieści :D

daggulka
26-05-2009, 22:35
barrrrrdzo dobrze, barrrdzo .... no sie wreszcie doczekałam ... to teraz moge iść spać spokojna
:D

ziaba
26-05-2009, 22:35
Ha !
To lubiem :D :D

Tomek, jesteś Wielki :D

Żelka
26-05-2009, 22:36
No! :D :D :D :wink: :wink: :wink:

BetaGreta
26-05-2009, 22:36
To teraz spokojnie mogę zmykać do łóżka. Jasiek, dzięki za zdanie relacji.
Wszystkim życzę spokojnej nocy.
Jutro oczywiście będę też wyczekiwać dobrych wieści.

Gwoździk
26-05-2009, 22:36
Prawdziwy Twardy Rockendrolowiec .... !!! :D :D :D :D

matka dyrektorka
26-05-2009, 22:36
Jasiek :D
miód na nasze serca lejesz :D :D :D

joola
26-05-2009, 22:36
No kamień z serca :D Neferka szykuj się do śpiewania! Kankanówny szykujcie się do Kankana! Wyprawimy Tomkowi urodziny, że HO HO! :D

aniawmuratorze
26-05-2009, 22:37
Jaśku niech ci ziemia lekką będzie
a Bozia w dzieciach wynagrodzi
idę spać spokojna o Tomkowe zdrówko

Tomku kochany jesteś !!!
Bardzo się cieszę z tych nowin

sylvia1
26-05-2009, 22:37
Jasiek mordo ty moja.... (parafrazując pewną reklamę) alez cudowne wieści... :D :D :D :D :D aż się gęba sama śmieje...

maksiu
26-05-2009, 22:38
No Jasiek!!! brawo brawo brawo... Dwa pierwsze dla Komtura, ostatnie dla Ciebie :D

No Tomek... nie ma lekko, musisz na jutro obmyślić coś nowego, co by jeszcze większe wrażenie na braci forumowej zrobiło :D

A na serio... to zdrowiej w jeszcze lepszym tempie :D
m.

Nefer
26-05-2009, 22:39
No kamień z serca :D Neferka szykuj się do śpiewania! Kankanówny szykujcie się do Kankana! Wyprawimy Tomkowi urodziny, że HO HO! :D
Gotowa jestem , gotowa, gotowa :):):) KOMTUR - nie ściemniaj tylko ruszaj się z tego wyrka :)

jamles
26-05-2009, 22:40
ale fajne wieści od komtura albo Jaśka :roll:
to ja za jeszcze lepsze info Żuberka wypije 8)

coulignon
26-05-2009, 22:41
no.... inaczej być nie mogło... Nacisk na wyzdrowienie ze strony opini publicznej był zbyt duży :wink:

rasia
26-05-2009, 22:42
Wieści zacne! :D Brawo Tomek! Szabla w dłoń!

braza
26-05-2009, 22:46
Jaaaasiuuuu Słońce Ty Nasze, no uściskam Cię kiedyś osobiście!!!!! J

Dzięki, dzięki, dzięki

http://www9l.incredimail.com/scache/im//gallery/content/200810061428/content_12896_prev.jpg

Gosiek33
26-05-2009, 22:46
W końcu doczekałam się :lol: Jasiek dzięki wielkie i racja to, że najpierw musiałeś się dobrze posilić by taka relację nam wszystkim tu zdać. Najważniejsze, że do sprawności umysłowej powraca, bo o fizyczną to już zadbają rehabilitanci :lol: :lol: :lol: i z dnia na dzień silniejszy będzie :lol:

joola
26-05-2009, 22:47
Żelcia, bo te nasze gacie to strasznie ważny rekwizyt kankanowy jest no :wink:
I tak nie dojdziecie czyje to sa, te w kropki.., no bo kropki mogly sie po drodze przypaletac... :lol:
Gacie to nie muchomor, z którego można kropki zdrapać ( i dać teściowiej) Ja tam swoje gacie poznam. W kropki som moje. Depsia ma koronkowe, Paty z czerwonymi haftkami czy jakoś tak. Ziaba gaci nie ma, bo ona górne partie będzie eksponować to i galoty jej niepotrzebne, ale jakby kto był zgorszony, to ja jej po starej znajomości gacie z RW załatwię :roll:

galka
26-05-2009, 22:52
Żelcia, bo te nasze gacie to strasznie ważny rekwizyt kankanowy jest no :wink:
I tak nie dojdziecie czyje to sa, te w kropki.., no bo kropki mogly sie po drodze przypaletac... :lol:
Gacie to nie muchomor, z którego można kropki zdrapać ( i dać teściowiej) Ja tam swoje gacie poznam. W kropki som moje. Depsia ma koronkowe, Paty z czerwonymi haftkami czy jakoś tak. Ziaba gaci nie ma, bo ona górne partie będzie eksponować to i galoty jej niepotrzebne, ale jakby kto był zgorszony, to ja jej po starej znajomości gacie z RW załatwię :roll:

mam oddać?

sure
26-05-2009, 22:53
Nie no.. jak tak dalej będzie, to się do zespołu zapiszę! :-?

(a, teraz doczytałam resztę wątku, tak szybko postów przybyło)

:D :D :D

tola
26-05-2009, 22:54
Wzruszyłam się i taka wzruszona pójdę spać.
Tomku, nawet nie wiesz ile nam radości sprawiają takie wiadomości :P
Przed snem zajrzę jeszcze do KK, stany magazynowe sprawdzić,
bo czytam, że Jamles Żuberkiem świętuje, ciekawe czy pamiętał by w zeszycik to wpisać :wink:
Dobrej nocy życzę całej Komturowej Rodzinie, Oiomkom i Forumkom.

Anoleiz
26-05-2009, 22:55
kurcza twarza, no... się doczekałam
:)

można spokojnie zasnąć będzie :lol:

bonetka
26-05-2009, 22:57
Chwilunia , chwilunia .....a gdzie ja na tej liście jezdem hę? :)

listunia to se moze być ale zmodyfikowana :)
0 .bonetka
1. wiadomo że ja ...
2. Anoleiz
3. Kruela
4. mpb1971
5. sylvia1
6. jarkotowa
7. Piątka
8. DPS (tylko zszyj te gacie, ja cię proszę kochana )
9. sure
10. sharon

no i czto mi zrobita ? chyba że mnie złapieta :)
pasi czy nie pasi ? :lol: :lol:

malka
26-05-2009, 22:58
I to jest to co chciałam usłyszeć :D

Tomaszku, kawał Komtura z Ciebie, i tak trzymaj


Ekipo Oiom-u, juz wiecie z kim macie do czynienia, więc ładnie nam sie Tomeczkiem opiekowac proszę, bo jak tam wpadniemy krokiem kankana...to......to.......to...














.no kurna nie wiem co :oops:

asia.malczewska
26-05-2009, 23:02
Chwilunia , chwilunia .....a gdzie ja na tej liście jezdem hę? :)

listunia to se moze być ale zmodyfikowana :)
0 .bonetka
1. wiadomo że ja ...
2. Anoleiz
3. Kruela
4. mpb1971
5. sylvia1
6. jarkotowa
7. Piątka
8. DPS (tylko zszyj te gacie, ja cię proszę kochana )
9. sure
10. sharon

no i czto mi zrobita ? chyba że mnie złapieta :)
pasi czy nie pasi ? :lol: :lol:

Bonetka, małpo ty jedna ... :lol:
ok, daruję, bo karmisz Komturowego synowca ... 8)

joola
26-05-2009, 23:07
Żelcia, bo te nasze gacie to strasznie ważny rekwizyt kankanowy jest no :wink:
I tak nie dojdziecie czyje to sa, te w kropki.., no bo kropki mogly sie po drodze przypaletac... :lol:
Gacie to nie muchomor, z którego można kropki zdrapać ( i dać teściowiej) Ja tam swoje gacie poznam. W kropki som moje. Depsia ma koronkowe, Paty z czerwonymi haftkami czy jakoś tak. Ziaba gaci nie ma, bo ona górne partie będzie eksponować to i galoty jej niepotrzebne, ale jakby kto był zgorszony, to ja jej po starej znajomości gacie z RW załatwię :roll:

mam oddać?

Eeee no jak Ci się podobają to...nie noo zatrzymaj je sobie. Ja mam jeszcze kilka par spoko. 8) W razie czego będzie mi raźniej na tym stole tańcować jak we dwie w tych gaciach wystąpimy.

matka dyrektorka
26-05-2009, 23:07
I to jest to co chciałam usłyszeć :D

Tomaszku, kawał Komtura z Ciebie, i tak trzymaj


Ekipo Oiom-u, juz wiecie z kim macie do czynienia, więc ładnie nam sie Tomeczkiem opiekowac proszę, bo jak tam wpadniemy krokiem kankana...to......to.......to...














.no kurna nie wiem co :oops:



to zaśpiewacie jak wam nasza orkiestra zagra :wink:

joola
26-05-2009, 23:08
Pozdrawiamy OIOM w Olsztynie :lol:

Anoleiz
26-05-2009, 23:12
machamy ładnie łapką do wszystkich członków OIOMu
coby się nie zrażali i dalej opiekowali się naszym Komturem
jak najlepiej potrafią :)

a dla Jaśka normalnie stosy uścisków
za taakie wiadomości
ech...
jak to miło coś pozytywnego na koniec dnia usłyszeć :)

Renia
26-05-2009, 23:14
W razie czego będzie mi raźniej na tym stole tańcować jak we dwie w tych gaciach wystąpimy.
Idźta spać wreszcie, przestańta juz tańcowac, bo jutro trza do roboty wstac , niecnoty jedne !

pasie
26-05-2009, 23:14
Jakie super wiadomości przed snem :D :D :D

monia i marek
26-05-2009, 23:14
Wieści coraz lepsze :D Pozdrowienia dla Tomka i całej rodziny :wink:

Anna Wiśniewska
26-05-2009, 23:15
Ale fajnie!!! :lol:
Tomku! Chciałabym Cię wyściskać i pogratulować :lol:

Nefer
26-05-2009, 23:15
Proszę przekazać storczyki ode mnie personelowi OIOM w Olsztynie - dziękuję :):)

http://www.kobieta.byc.pl/graphics/cymbidium1_45cc647638257.jpg

dobroszka
26-05-2009, 23:16
Super wieści :D :D Fantastyczne niusy na koniec dnia.A skoro występ za pasem to lecę ćwiczyć tę swoją grę wstępną .....popróbuję na mężu :wink: - nie ma wyboru chłopak bo to w słusznej sprawie :D

joola
26-05-2009, 23:21
Super wieści :D :D Fantastyczne niusy na koniec dnia.A skoro występ za pasem to lecę ćwiczyć tę swoją grę wstępną .....popróbuję na mężu :wink: - nie ma wyboru chłopak bo to w słusznej sprawie :D
Dobrosia dla mężczyzny gra wstępna, to pół godziny żebrania :wink:

Hrabia woła Jana:
- Janie, proszę przeprowadzić grę wstępną z Hrabiną, ja jeszcze poczytam...

bonetka
26-05-2009, 23:22
Asiulka :)
:P ha ...tra la la ......
trza się umieć ustawić nie ? ......frontowo...frontowo :lol: :lol: :lol:
Wy to Stara Gwardia a ja to nowa facjatka :D

ps. a z Jasieczkiem sciskac to na razie też tylko ja się mogę :) :P
no jak , przeprowadzata się blizej Zamczyska ? czy na przedpolu dalsym zostajeta ??? :lol: :lol: :lol:

dobroszka
26-05-2009, 23:30
joola dlatego w tak słusznej sprawie zacznę pracę od podstaw i reedukację :wink: 8)

galka
26-05-2009, 23:32
W razie czego będzie mi raźniej na tym stole tańcować jak we dwie w tych gaciach wystąpimy.
Idźta spać wreszcie, przestańta juz tańcowac, bo jutro trza do roboty wstac , niecnoty jedne !
Ja po takich dobrych wiadomościach miałam już wizję próby generalnej;

Jak już uścisną wszyscy prawice
zafalowały nagle spódnice
zafalowały,zafurkotały
gołe kolana światło ujrzały


tak wywijały ,tak tańcowały
w powietrzu czyjeś gacie latały
szpagat nie wyszedł-a to ci bida
zamiast szpagatu jest piramida
braw nie czekały...już poleciały...


poleciały dalej trenować żeby wstydu nie było ,nie ma żadnego spania

Chef Paul
26-05-2009, 23:43
...
... choć dziś rano zauważyłem, że ... kilka już "wyżartych" :o :roll: ;)
Chyba nie sądzisz, że Tomek po cichutki wpadł na moment, wyżarł i wrócił potulnie do ciepłego łóżeczka w otoczeniu wianuszka pielęgniarek??? ;)
...

... po ostatnich informacjach od Johnzee'ego, zaczynam mieć wątpliwości :lol: :wink:

...
... ale do sprawności umysłowej (dowcip zacny, synowy docenia i uśmiechem kwituje) oraz fizycznej powraca.
...
...
... no chyba sił fizycznych Komturowi nie przybywa od glapienia się na pielęgniarki (nawet najładniejszych - pozdrowienia przesyłam) ? :wink:

John ... nadawaj dalej na tej samej częstotliwości i w tym zakresie (no i sprawdź jak daleko jeszcze Ojcu do machania grillowym pędzelkiem) :wink:

Pozdróweczka dla Całej Waszej Rodzinki i dla Wszystkich innych też ... zresztą :)

aka-jonek
26-05-2009, 23:48
I ja z uśmiechem mogę się oddalić skoro takie dobre wieści. Drogi Komturze wracaj szybko do sił, a my nadal, ale ze zdwojoną energią posyłamy Ci dobre fluidy niczym witaminki, albo co lepszego jeszcze...
aka

braza
27-05-2009, 00:03
Dopisać mnie proszę do tego ściskania prawicy!!!!!!

Idę spać, od tego furkotu gaci i spódnic zakręciło mi się w głowie...

Pozdrawiam personel OIOM-u!!!!

Baru
27-05-2009, 00:21
Uffff... wreszcie przebrnęłam... ale warto było!!
Tomek!! Super jest!!

Kruela
27-05-2009, 00:37
Tomku :) ... jesteś Twardym facetem :) Masz jeszcze sporo do zrobienia :) ... Dobrze wiesz, ze wszystko zależy od Ciebie :) ... a ode mnie gra w orkiestrze ;) ... tatarata ;) .. od jutra samigrata ;)

lump praski
27-05-2009, 01:18
Wracaj szybko do zdrowia , Tomku.......lato juz za rogiem czeka , a wraz z latem czeka rzeka , slonce , piekna pogoda , kwiaty, drzewa, wino , rybki i syreny czyli piekne dziewczyny w letnich sukienkach...... ...8)

ghost34
27-05-2009, 01:21
nooossszz kurna jak to fajnie pojsc sleeepoffac spokojniejszym i radosnym :)))

DPS
27-05-2009, 06:18
A gacie na pranie czekają.
Koronka mi się przybrudziła. :roll:

a co ty w nich robila, że się przybrudziła, a :evil: ?
Ty rano do spowiedzi leć od razu ...

Ehe, pójdę dopiero jak rower nowy kupię. Ostatnio proboszcz sąsiadce kazał oblecieć kościół tyle razy, ile razy zgrzeszyła, to ja lepiej najpierw ten rower... :roll:

A wczoraj się nie doczekałam, burza szła już, neta mi wywaliło. :-?
Pieruny były takie, że okolica w posadach drżała, a waliły tak gęsto, że jasno było cały czas jak w dzień. :o
Tak mówi Sołtys, bo ja spałam jak niemowlę... :lol:

Dobrze, że niektóre duszyczki to dobre są na forumie i wezmą zadzwonią do człowieka i powiedzą, co i jak. Brazunia, dziękuję Ci, kochana, dzięki Tobie taka spokojna poszłam spać i spałam martwym bykiem nawet w tę straszną burzę, z czego zadowolona jestem niesłychanie, bo w takie burze to ja niepewnie bardzo się czuję.
Teraz u nas już całkiem spokojniutko, jest bardzo ciepło i pada fajny deszczyk majowy, będzie wszystko rosło, aż miło. 8)

Doktorom i personelowi OIOM-u chciałam bardzo serdecznie podziękować za taką dobrą opiekę nad naszym Komturem kochanym!!!

Dziękujemy Wam, Kochani!!!

http://www.ekspreskwiatowy.pl/shop/product/index/name/public/upl/products/192-big.jpg

braza
27-05-2009, 07:15
Ja tam o żadnej burzy nic nie wiem, chociaż straszyli nią intensywnie!! Abo przespałam, albo poszła bokiem ... co za różnica.
Ale deszcz chyba padał, bo jakoś dziwnie mokro mam za oknem :roll: I pochmurno i wietrznie jest "nic to" jednak , jak mawiał nasz najmniejszy Rycerz - życie i tak jest piękne :D
Zdrowiej Komturze, siły zbieraj i wracaj!!!! Teraz to już tylko do przodu!!

ewusia
27-05-2009, 07:22
wczoraj nie doczekałam... a z rana takie wspaniałe wieści... to lepsze od kawusi :lol:
tylko tak dalej Tomeczku :D
pozdrawiam Rodzinkę Komturową :)

bratki
27-05-2009, 07:42
Tomku, hossanna!

ziaba
27-05-2009, 07:59
Ziaba gaci nie ma, bo ona górne partie będzie eksponować to i galoty jej niepotrzebne, ale jakby kto był zgorszony, to ja jej po starej znajomości gacie z RW załatwię :roll:


Informuję iż gaciory mam paradne, ze ślaćkiem !!
Zresztą dla dobra Tomka ( wyłączając dobro ogółu ) jestem w stanie nawet założyć reformy przemysłu ciężkiego z przedłużoną nogawką. :oops:

johnzee
27-05-2009, 08:18
Razu pewnego niezwyciężony woj, Komturem Mazurskim zwany, oblegał niezdobytą "Twierdzę Giżycką", prowadził atak na w/w obiekt z miejsca znanego jako "Przejazd Kolejowy". Dosiadał wówczas rumaka swego wiernego, zwanego "felicja" (znana z literatury również jako: "Felcia" lub z Czeska "Knedliczka"). Walka była zacięta, szala zwycięstwa przechylała się na korzyść naszego Komtura, gdy nagle (w brew konwencjom wszelakim) Turczyn o imieniu tak strasznym, że wypowiedzieć go nie sposób, zaatakował w sposób perfidny i przebiegły, z wielką zaciekłością, tyły dzielnego Tomasza. Aby jednak saracen ów zajadły, bezimienny całkiem się nie ostał, dodam iż koń jego "nubirą" zwał się. Walka była straszliwa, tak straszliwa, iż ze wzgląd na dziatki, które mogą czytać ten pergamin, nie mam jej śmiałości w szczegółach opisać. Odpierając ten bezczelny atak, Komtur zmuszony został wycofać się na z góry upatrzone pozycje. Nie bacząc na rany swoje, wycofał z walki rumaka swego, którego zad ucierpiał srodze. Opatrzywszy wstępnie rany swoje u cyrulików, biegłych w sztuce neurologii oraz ortopedii, udał się do komturii. Zmożon jednak boleściami okrutnymi, nocną porą przez Komturową, na klaczy "suzuczką" zwanej, odwiezion do cyrulika wydmińskiego został. Zdrajcą okazał się jednakowoż ów cyrulik, podstępnie, zawezwał powóz "erką" zwany, którym to Komtur uprowadzony do giżyckiej twierdzy został, tam poddano go torturom okrutnym. Gdy niemal ducha wyzionął, przybyły z odsieczą posiłki z olsztyńskiej twierdzy,które po walce, krótkiej acz zajadłej zdołały odbić, ledwo dychającego Komtura, z rąk oprawców. Przetransportowany został On do twierdzy "Szpitalem Miejskim" zwanej. Tam opieką należytą otoczon został, przez mnichów z zakonu OIOM`u. Opiekę tę wspomógł mag o mocy pomiarkować się niedającej (prof. Wojciech Maksymowicz), który zabrawszy Komtura do swej pracowni, znanymi tylko sobie sposobami, opatrzył rany, zadane turczyna szablą. Zwrócił następnie Komtura pod opiekę zacnych mnichów, gdzie po ów dzień przebywa, sił nabierając.


Napisanie tej historii, łaziło po mojej głowie od jakiegoś czasu ale dopiero teraz, gdy poprawa stanu zdrowia mojego Taty, jest widoczna a jego powrót do zdrowia, staje się nie kwestią zrządzenia losu, lecz czasu mam śmiałość przelać go na bity ;).

ziaba
27-05-2009, 08:24
Trza wici słać i na arkanie Turczyna podprowadzić ku kolanom Komturowym i o litość niech żebrze. Inaczej Turczyna na pal, na pal !!!!!


( czy w przypadku pala mogiem mu piętki palonym żelastwem poskrobać ??)

sharoon
27-05-2009, 08:24
Historyja przednia, ale najprzedniejsze są wieści o Komturze! Oby tak dalej!

jamles
27-05-2009, 08:25
Dyrygent ale tekst :o to po Tomku taki talent 8)

Gosiek33
27-05-2009, 08:30
...gdy nagle (w brew konwencjom wszelakim) Turczyn o imieniu tak strasznym, że wypowiedzieć go nie sposób, zaatakował w sposób perfidny i przebiegły, z wielką zaciekłością, tyły dzielnego Tomasza. Aby jednak saracen ów zajadły, bezimienny całkiem się nie ostał, dodam iż koń jego "nubirą" zwał się. Walka była straszliwa, tak straszliwa, iż ze wzgląd na dziatki, które mogą czytać ten pergamin, nie mam jej śmiałości w szczegółach opisać.


krew z krwi to i pióro z pióra - przejmij więc chwilowo za ojca pałeczkę bo pięknie Ci to wychodzi :lol:


A czy teraz mogę zacząć pluć na saracena, sprawcę całego nieszczęścia :evil: :evil: :evil: :evil: O ile mnie pamięć nie myli, to podobne zdarzenie miała siostra Twoja i dzielny Tomasz wtedy ratował ją z opresji :roll:

bonetka
27-05-2009, 08:30
Jaśku
Ty się marnujesz ....powinienś zacząć pisać, to zdecydowanie !!!! :D i drukiem wydawać :)
GRATULUJĘ :D

a ja mam tez coś dla Was .....
iJeśli marzysz o wyjściu za mąż za kogoś wyjątkowego, to ten oryginalny anons z jednego z rosyjskich portali randkowych jest dla Ciebie!

Kto: Igor. Rosja. Sankt Petersburg
Wiek: 39 lat
Pozna: Dziewczynę w wieku 16-20 lat
Kogo chcę znaleźć: Królestwo się rozrasta, a zacnego kopciuszka wciąż nie ma (bez niemiłych nałogów, z dobrym wnętrzem i intelektem na swoim miejscu), dla przeistoczenia w księżniczkę, zdolną do oddania, wierności i miłości (bez doświadczeń intymnych, wiedzącą, czym jest czystość przedmałżeńska).
NIE PISAĆ: dziewczyny z manią wielkości, uważające się za pępek świata, szwędające się nieudacznice, odrzuty rynku lekarskiego, LUDZIE O NIETRADYCYJNEJ ORIENTACJI, zawistni idioci, których dyskusje, porady i pytania tu nikomu nie są potrzebne.
Komentarzy nie zostawiać - nie interesują mnie.
Nie oferować ciała na sprzedaż. Pisać tylko na temat, zwięźle, rozwlekłych biegunek słownych czytać nie będę.
Cel znajomości: Ślub, założenie rodziny.

jak mylsicie zgłosi się kto ??? :lol: :lol: :lol:

Moc życzeń dla Wszystkich gorących, z lekkim promyczkiem słońca wiaterku powiewem i duszy radosnym śpiewem :)

Gosiek33
27-05-2009, 08:37
bonetka przecudne ogłoszenie :lol: :lol: :lol: mam nadzieję, że jakaś księżniczka się znajdzie :lol: [/u]

elutek
27-05-2009, 08:40
bonetka :) http://forum.muratordom.pl/szukasz-ksiecia-z-bajki,t159489.htm

Agduś
27-05-2009, 08:44
bonetka przecudne ogłoszenie :lol: :lol: :lol: mam nadzieję, że jakaś księżniczka się znajdzie :lol: [/u]
Pewnie się znajdzie. W jakimś wewątku na psychologu nawet można podziwiać tego uroczego człowieka i jego skromny pałacyk. Radzę jednak robić to na siedząco, nie jesść i nie pić niczego w trakcie, bo zadławić się można!

Wczoraj wpadłam jeszcze na chwilkę, przeczytałam wieść wspaniałą i uciekłam, bo już ktoś patrzył na mnie wzrokiem wiele mówiącym.

PS Gaci żadnych mi tej nocy nie przywialo,więc najwyraźniej Depsia spała na nich. Ciekawe, czy to nie miało wpływu na jej głęboki i spokojny sen niezakłócony nawet potężną burzą...

bonetka
27-05-2009, 08:46
łoj falstart :oops: :roll:
ale Wy w tym forumie łoblatani jesteście :)
sorry ... :cry: :cry: :cry:
czy Tu wszystko jest ??? :o

bratki
27-05-2009, 08:50
czy Tu wszystko jest ??? :o

Tak. Nawet po piwo i zakąskę nei musisz nigdzie wychodzić.

selimm
27-05-2009, 09:02
no wreszcie jakieś wieści

frosch
27-05-2009, 09:02
no jasku wczoraj nie doczekalam nowych wiesci ,ale dzisiaj juz spokojna jestem :D dziekuje ...nie umia tak fajnie pisac jak Ty , ale kusik Ci sie nolezy /przecach Gryjtka , to do Hansa pasuja :wink: /

Tomek jo ci pszaja a ty spisz
to niefajne jest, Ty ..wiysz ? :wink:

Jo ci pszaja, a ty mie,
pódźno sam i mi dziubka dej,
wypij na zdrowie, za twoje i moje.
Jo ci pszaja, a ty mie,
jak dwa gołąbki, gruchomy se,
suchej, jak fajnie nom kapela żnie.

Czy stary, czy młody, czy baba, czy chop,
jak ci sie podobo, pod stołym go kop
i ciepnij mu łoczko i uśmiychnij się,
bo dzisioj bawiymy się.
I roz i dwa i trzi, jak dobrze z tobą mi :D

TERA GODOM DO KRANKENSCHWESTEROW i DOCHTOROW Z LAZARETU W OLSZTYNIE !!!! :
bylabych rado coby Tomus jak sie lobudzi nie pedziol na wos zodnygo zlego slowa
jo wiym ze tak bydzie i za to tyz wom wszystkim pszaja :wink: :D :D

Zazdrośnica
27-05-2009, 09:02
Mnie też wczoraja zmogło okrutnie (trochę od tej coli :wink: ). Zrobiłam rowerem 30 km, skopałam pół morgi ziemi, podlałam kwiatki i wróciłam (rowerem) do blokowiska - to na usprawiedliwienie. Zdążyłam tylko przeczytać Jaśkowe nowiny i glebłam (ległam) na łoże :lol:

Bo całe to Forum to jedna Rodzina
I nie ma znaczenia czy chłopak czy dziewczyna
Jak komu się krzywda w życiu zadzieje
wszyscy stają ramię w ramię jak dawni rycerze

Nie mam talentu ale tak pozazdrościłam innym :P

Czekam na następne pergaminowe przesłanie :D

kawika
27-05-2009, 09:04
Przednie wieści, serce się raduje, że TOMEK do zdrowia powraca :D :D :D

sebo8877
27-05-2009, 09:09
No Komturze - oby tak dalej - wspaniałe wieści - przesyłam moc pozytywnej energii.
Jasiek - a nie wspominasz o klaczy owej - co z zadem jej zacnym - da radę jeszcze Komtura na grzbiecie swym nosić???

Sebo8877

Majka
27-05-2009, 09:11
świetne nowiny. Słuchajta wiara, trza się szykować na jutro. Jubileusz się szykuje 8) :D

joola
27-05-2009, 09:23
świetne nowiny. Słuchajta wiara, trza się szykować na jutro. Jubileusz się szykuje 8) :D
Właśnie! Tomek ma jutro urodziny więc może jakiś casting na tą, która wyskoczy z tortu 8) :wink:

Żelka
27-05-2009, 09:24
Jasiek piekne to napisales.

Nic innego do glowy nie przychodzi.., tylko apel do wszystkich kierowcow...,
Badzmy kierowcami a nie potencjalnimy mordercami. :roll:

e-Mandzia
27-05-2009, 09:48
Wspaniałe nowiny :D
teraz już tylko lepiej może być ! - tego z całego serca życzę !

braza
27-05-2009, 09:51
Chwała Ci Wielmożny Janie za te wieści zacne a przystojne!!! I za powieść rzewną i sławę Komtura opiewającą na kontynentach wszelakich!! Tyś syn ojca swego, widać to od razu!! Wici już rozesłane, woje w kulbakach już siedzą, na poszukiwania Saracena owego gotowi!!! A jak już go znajdą, co pewnie chyżej nastąpi, niż ów Saracen myśli, biada muuuu!!!! Nawet minisi z zakonu OJOM-u mu go nie odratują, nasza Loża Forumowa surowo, acz sprawiedliwie go osądzi (szykować wszyscy, co kto tam ma na pohybel niewiernemu!!!!)

tola
27-05-2009, 10:14
(szykować wszyscy, co kto tam ma na pohybel niewiernemu!!!!)

ja mam sierp tatowy i wiatrówkę, już wyrychtowane czekają na sygnał trąbki bojowej.

Tomku, paczka z dobrą energią wysłana, jak każdego dnia.

mpb1971
27-05-2009, 10:30
Witaj Tomku i znów dobre wieści i wiem, że będzie ich więcej. Ode mnie też paczka z energią już wysłana. Każdego dnia jest coraz lepiej, a jutro, jak przeczytałam Twoje święto - ciekawe co nam zgotujesz :wink: :lol: za niespodziankę :lol:

Maluszek
27-05-2009, 10:31
Ależ świetne wieści :D

Tomeczku - szybybciutko wracaj do nas :D

Jaśku - nezłe masz pióro :D chociaż teraz powinno się pisać: klawiaturę :wink: :lol:

galka
27-05-2009, 11:05
Tomkowi i całej rodzinie ukłony od rana

Jaśkowi gratulacje-świetne i z jajem

Mnichom i mniszkom z zakonu OIOMu serdeczne pozdrowienia

Aga J.G
27-05-2009, 11:45
Ależ super wieści :)
Jasiek dzięki bardzo za przekazanie wiadomości :)
Jak już większśc pisała nieodrodny syn swego ojca, niezłe pióro.

Tomeczku masz Super rodzinke, ale Ty to wiesz więc wracaj do nich szybciutko.

Wysyłam dobre myśli i pozytywne fluidy:)

Ja też oczywiście dłonie Naszego Komtura uścisnąc racze i w kolejkę się zapisuje ( bo nie wiem czy karmiące bez kolejki mogą :wink: :) ).

Pozdrawiam koleżnkai po fachu z Olsztyńskiego OIOM-u i wszystkich pracowników.

Ps. Broni w domu jako takiej nie posiadam, ale mogę coś skombinować, tylko dajcie znać co na trzeba bedziemy się zbroić na tego złoczyńcę, co nam Komtura zabrał z FM.

sylvia1
27-05-2009, 11:56
Aga ja mam ja mam :roll: na gaz ale mam :roll: jak sarecen popróbuje kulek metalowych oraz białych wykonanych metodą tajemną oraz śrutowych to od razu zmięknie i przepraszać zacznie azaliż wżdy może i zadośćuczynienie wykona? :wink: :wink:

Aga J.G
27-05-2009, 11:59
Aga ja mam ja mam :roll: na gaz ale mam :roll: jak sarecen popróbuje kulek metalowych oraz białych wykonanych metodą tajemną oraz śrutowych to od razu zmięknie i przepraszać zacznie azaliż wżdy może i zadośćuczynienie wykona? :wink: :wink:

Ja też mogę miec, dlatego pytam czy już mam się zbroić, bo kilka telefonów musze wykonać w tej kwestii :)

jarkotowa
27-05-2009, 11:59
Jasiek jak tam dziś stan zdrowia naszego dzielnego Komtura?
Pisz, człeku, pisz.

bonetka
27-05-2009, 12:27
a ja szykuje niespodzianeczkę na juterko :) ha ...może Wam pokaże bliżej wieczoreczka ....:) jak se kupie bateryjki do fotografka ( łakumulatory pogubiłam :(
a ten co w dupeczkę wjechał Komturkowi to łon wcale nie kumaty że cośik złego narobił ot co :wink:
...a w dupeczkę to ludziska wjeżdzajom jeden drugiemu codziennie i to po kilka razy tylko nic takiego straszeńkiego się nie dzieje...a tu był splocik zdarzeń niestety ...
.najwazniejsze to własnie lekarstewka na rozrzedzenie krwi ....
pózniej to że Komturek zbytnim męstwem się wykazał i do doktorka jechać nie miał ochoty stwierdził że przetrzyma bolesci .......
.a póżniej mleko się juz rozlało :( ...
to i tak dobrze że doktoreczek w W . się rozpoznał co zacz mu dolega ...w G ...zrobili i nie posuli !!.. ( kiedyś niestety nie dołozyli nalezytej staranności ..nie poznali się i dzieweczka urody niezwykłej nie chodzi już po tym padole ...a nawet dla mnie jak poczytałam to był ewidentny zawał tylnej komory serca ...a ja laik zupełny i glupia kompletnie medycznie jezdem ....ale wyrzuty sumienia mam i to wraca bo przeczytałam za PÓŻNO !!!!! ).....no i Pan doktorek w O. ...tu majstersztyk się odbył .:)

Trzymaj się Komtureczku ...cipleczko
a co dzisiaj sniadanka nie było ??? :o

Jutro Imprezka wielka się szykuje .. URODZINY KOMTURKA
ja gareczki już przygotowałam i jak ??? :D truneczków jeszcze nie ma ale migusiem nadrobimy :D
http://www.fulereny.blink.pl/mum/c.19.JPG

aniawmuratorze
27-05-2009, 13:17
Hej Tomku mam nadzieję że czujesz się coraz lepiej i tęsknisz choć troszkę za nami :D
Przesyłam moc dobrych myśli
chałupę przygotowałam na przyjazd wylewkarzy a ich ciągle nie ma :roll: a teraz idę obiad gotować bo zaczną mi się niedługo moje kurczaczki schodzić

asia.malczewska
27-05-2009, 13:21
Asiulka :)
:P ha ...tra la la ......
trza się umieć ustawić nie ? ......frontowo...frontowo :lol: :lol: :lol:
Wy to Stara Gwardia a ja to nowa facjatka :D

ps. a z Jasieczkiem sciskac to na razie też tylko ja się mogę :) :P
no jak , przeprowadzata się blizej Zamczyska ? czy na przedpolu dalsym zostajeta ??? :lol: :lol: :lol:

SZUKAM UMNYCH DO PRZEPROWADZENIA STAREJ STAJNI bliżej Komturii ...

asia.malczewska
27-05-2009, 13:24
Ja tam o żadnej burzy nic nie wiem, chociaż straszyli nią intensywnie!! Abo przespałam, albo poszła bokiem ... co za różnica.
Ale deszcz chyba padał, bo jakoś dziwnie mokro mam za oknem :roll: I pochmurno i wietrznie jest "nic to" jednak , jak mawiał nasz najmniejszy Rycerz - życie i tak jest piękne :D
Zdrowiej Komturze, siły zbieraj i wracaj!!!! Teraz to już tylko do przodu!!

dobrze, Brazia, że tylko za oknem ... :P

malka
27-05-2009, 13:32
Tomku, ściskam prawicę, usciski posyłam.....



i lecę z młodym do dochtórki, zaniemógł cosik nieborak :(

asia.malczewska
27-05-2009, 13:32
wpadłam zaktualizować shortliste:
0 bonetka (niech jej będzie, wpuskam, ale masz wziąć jedzenie! :evil: )
1. wiadomo że ja ...
2. Anoleiz (dziołchy butów nie zabierać, Anoleiz obiecała że nas obuje :-))
3. Kruela
4. mpb1971
5. sylvia1
6. jarkotowa
7. Piątka
8. DPS (sr ... ł gacie, weź lepiej grzybki w occie!)
9. sure
10. sharon
11. ewusia
12. Agduś
13. bratki
14. braza

Cpt_Q
27-05-2009, 13:38
Ufff - to mogę lecieć... do Turczyna, jakby się kto pytał.
Tomku do zobaczenia po powrocie :)

ponury63
27-05-2009, 13:40
Wielmożny Janie z Komturowa, historye przednie Waszmość snujesz ;)
Aże słuchać hadko o cyrulikach wszetecznych, co niecnie dybali na zdrowie Komtura ! :evil:
Krwi! Szable w dłoń ! (http://w892.wrzuta.pl/audio/atV8Z6g6K48/kabaret_elita_-_hej_szable_w_dlon)

A Komturowi Wszechmocnemu pieśń o wstawaniu trza zostawić, by czem prędzej konie chciał kulbaczyć i do dom zjechać
http://www.youtube.com/watch?v=ICB3Z6PadqE
[tuszę, iż 'mały rycerz' wpisuje się jakoś w kankanowe pląsy.. moze raczej w efekty onych :roll:]

1Gabrysia
27-05-2009, 13:51
Komtur do obchodów urodzin się szykuje, bo właśnie zaczął samodzielnie oddychać, respirator won poszedł. Parametry oddechowe bardzo dobre. Kontaktowość dziś nieco mniejsza, ale tłumaczę to sobie, że wszystko poszło w samodzielne oddychanie.
Ściskam Was wszystkich i całuję.

daggulka
27-05-2009, 13:52
jestem, jestem ...czytam , nie pisszę ....ale sie cieszę , ze postępy są :D

Katarina Ols
27-05-2009, 14:04
Bardzo się cieszę, że codziennie są coraz lepsze wieści o zdrowiu Tomka, swoją drogą niezła książka mogłaby powstać z tego wątku...

ponury63
27-05-2009, 14:09
Dziękujemy za kolejne wspaniałe wieści :D
Niech się dotlenia, niech spokojnie dochodzi do siebie..
Dwa tygodnie leżenia w łóżku nie z własnej woli każdego by osłabiły

Sił jak najwięcej życzę Tomkowi, a Wam coraz mniej trosk, a z każdym dniem więcej radości i ulgi, że jest lepiej i lepiej i... najlepiej :D

elutek
27-05-2009, 14:17
Tomek ma jutro urodziny, znalazłam dla niego horoskop :) czy prawdziwy? :roll: :wink:

urodzeni 28 maja

"Jest to człowiek o usposobieniu szlachetnym, dążący do tego, aby być zadowolonym z życia i osiągnąć w nim pełnię szczęścia.
W zachowaniu swym jest uprzejmy, ujmujący, delikatny - na ogół budzi do siebie sympatię. Zachowanie jego jest grzeczne,
a nieraz nawet pełne wdzięku. Lubi ubierać się elegancko. Odznacza się dobrą pamięcią; lubi rozmyślać i zastanawiać się w spokoju
Na ogół okazuje pewne zainteresowania literackie zarówno jak i naukowe. Udziela chętnie rad swemu otoczeniu i mocno jest
przekonany o ich słuszności. Jest to zwolennik wszelkiego piękna i sztuki, pragnący dookoła siebie widzieć tylko harmonię i zgodę.
Skoro nauczy się czynić dobry użytek ze swych zdolności - wówczas może osiągnąć wysoki poziom rozwoju zarówno pod względem umysłowym jak i duchowym. Czeka go małżeństwo z miłości, w którym będzie się czuć szczęśliwy.
Lubi też swatać swych znajomych. Zarówno we współdziałaniu jak i w małżeństwie najlepiej harmonizuje z ludźmi urodzonymi
od dnia 21 stycznia do 20 lutego oraz od dnia 22 września do dnia 22 października."

Kruela
27-05-2009, 14:30
Komtur do obchodów urodzin się szykuje, bo właśnie zaczął samodzielnie oddychać, respirator won poszedł. Parametry oddechowe bardzo dobre. Kontaktowość dziś nieco mniejsza, ale tłumaczę to sobie, że wszystko poszło w samodzielne oddychanie.
Ściskam Was wszystkich i całuję.


Cieszę się na tak dobre wieści :) ... jeżeli już samodzielnie oddycha to może i oczy otworzy :)

To trzeba się z przygotowaniami części artystycznej pospieszyć ;) :lol:

maksiu
27-05-2009, 14:36
Komtur do obchodów urodzin się szykuje, bo właśnie zaczął samodzielnie oddychać, respirator won poszedł. Parametry oddechowe bardzo dobre. Kontaktowość dziś nieco mniejsza, ale tłumaczę to sobie, że wszystko poszło w samodzielne oddychanie.
Ściskam Was wszystkich i całuję.

Oj jak dobrze... znaczy nie że 'całuję', ale że takie dobre wieści od Tomka

Tak dobre wieści to zawsze i o każdej porze są mile widziane :D :D

dziękuje i pozdrawiam
m.

kuleczka
27-05-2009, 15:00
Tomku, jeszcze nam wszystkim pokarzesz gdzie raki zimują, jak tylko na forum wrócisz :P
Czekam zatem z niecierpliwością.

Przesyłam miliony dobrych fluidów.

selimm
27-05-2009, 15:27
Nawet stare ryje
się pokazały.... :lol:

bonetka
27-05-2009, 15:31
wiecie co ..tak się zastanawiam nad tym osłabieniem ....dla osób w śpiączce podaje się specjalnie skomponoweane sztuczne kosmiczne jedzenie ...chodzi o przyswajanie i mało produktów wydalniczych ....ale ja wiem ile tak na tym można? ....a trochę to już trwa blisko dwa tygodnie ....
taka jest potrzeba chwili ale to chyba też nie przyczynia się do odbudowy sił . człowieka ......
http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBywienie_pozajelitowe
Gabrysiu dziękujemy za wieści ..cieszymy się bardzo tylko to osłabienie ...żeby można już było przejśc na normalne jedzenie wtedy siły wróciłby szybko a tak ....
Asiulka :)
a do tej przeprowadzki to jakiś umyślnych siłaczy przysłać ? :lol:

...robi się moja niespodzianka :P :P :P a Wasza ???

kuleczka
27-05-2009, 15:32
No wiesz, żeby zaraz stare :D

Zresztą niech Ci będzie, ale przynajmniej dobrze zakonserwowane :P

monikach
27-05-2009, 16:08
ale wspaniałe wiadomości!!! 8) :D
jest dobrze, będzie jeszcze lepiej!! :D
pozdrowionka!

Piątka
27-05-2009, 17:00
wspaniałe wiadomości, cieszę się i mam nadzieję , że osłabienie tylko chwilowe..
no i miło mi, że Komtur też bliźniak zodiakalny :D
pozdrawiam serdecznie wszystkich czytających i słuchajacych :D

malka
27-05-2009, 17:12
no.....no......no......no i ................




















tak trzymaj Tomku, dziś szam oddychasz....a jutro oczka otworzysz (oba!!!) a pojutrze może do nas przemówisz...hę ?

mayadaski
27-05-2009, 17:22
no.....no......no......no i ................




tak trzymaj Tomku, dziś szam oddychasz....a jutro oczka otworzysz (oba!!!) a pojutrze może do nas przemówisz...hę ?

:roll: :roll: :roll:
Nie kladz na Komutra zadnej presji, bo sie chlop zdenerwuje....jak pozdrowi za pomoca posrednikow/dobrych duszkow blizszych czy dalszych to wystarczy...
:wink: :wink:

Lato pachnie w trawie...trzeba wstawac z tego lozka i wachac, Panie Dziejku :wink:

Maja

zuz@nka
27-05-2009, 17:34
Jednak nie poszły na marne nasze modły i prosby o zdrowie !!!!!!!!!!!!!!!

pewnie dlatego że wiara w takich ludzi jak Kontur sprawia cuda a to dopiero początek, zaskoczynas nas jeszcze nie raz :wink: :wink: :wink:

a jutro taki wielki dzień :D :D :D :D :D :D

Pozdrowienia, zdrówka dla całej rodziny

1950
27-05-2009, 17:40
nie było mnie 8 dni i odstawiono mnie od cycka, tfu netu,a Ty sobie po lekućku dochodzisz do siebie,
i tak ma być :lol:
a pamiętaj o tym żem Dochtór i moje słowa moc okrutnie dużą mają,

braza
27-05-2009, 17:58
Komtur do obchodów urodzin się szykuje, bo właśnie zaczął samodzielnie oddychać, respirator won poszedł. Parametry oddechowe bardzo dobre. Kontaktowość dziś nieco mniejsza, ale tłumaczę to sobie, że wszystko poszło w samodzielne oddychanie.
Ściskam Was wszystkich i całuję.

No radość ogromna!!!! Dzięki Ci o Wielka Córo Komturowa!!!!!!

Żelka
27-05-2009, 18:05
Urodziny jutro! No to Tomku, nie masz innego wyjscia. Jutro oczki otwierasz. :wink:

DPS
27-05-2009, 19:23
Cudne wieści idą z Olsztyna, oby tylko takie i tylko coraz szybciej! :D :D :D
Furda gacie, będę chórki Neferce robić, mogę tańczyć nawet w cudzych gaciach, ważne, że Komtur nasz do przebudzenia idzie!!! :D :D :D

Jasiek - jak Ty fajnie piszesz!!! :D

johnzee
27-05-2009, 19:38
Piękne nowe wieści dziś przynoszę Wam drodzy forumowicze.
Dzisiaj pewna pielęgniarka wpadła na pomysł zacny: leży tak Komtur od dni niezliczonych, trza by odrobinkę posiedział (łózko w regulacją takową, z napędem elektrycznym wyposażone zostało), pomyślała chwilę czy przeciwwskazań jakich nie ma i łoże komturowe w fotel zamieniła. Początkowo taka zmiana nie przypadła Ojcu do gustu ale po kilku chwilach rad był ze zmiany. Oczy otworzył i po zgromadzonych rozejrzał się z zaciekawieniem, uśmiechem obdarzył zarówno personel jaki mą skromną osobę. Powiedzieć muszę, że wyglądał w tej pozycji godnie. Widać oczy łatwiej otwierają się w pozycji siedzącej, bo długo trzymał powieki otwarte.

Kolejna z medycznego punktu widzenia, ważniejsza jest taka wiadomość, że tata niebawem ma szanse na przeniesienie do innego szpitala, na oddział neurologii (albo coś w tym stylu), dzisiaj badał go neurochirurg i bardzo był zadowolony z wyników. Rana pooperacyjna goi się bardzo dobrze, dzisiaj gruby opatrunek z gazy, przymocowany do głowy za pomocą plastrów i siatki wyglądającej jak kabaretka powędrował do kosza a w jego miejsce wylądował plaster, odrobinę tylko większy niż te znane z domowych/samochodowych apteczek.

Tata wraca do zdrowia wielkimi krokami!!!

daggulka
27-05-2009, 19:41
Codzień coraz lepsze wieści :D

barranki2
27-05-2009, 19:41
Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
(poza wszystkim naprawdę już czas, zlot niedługo :wink: )

To znakomicie, naprawdę znakomicie :D :D :D

bonetka
27-05-2009, 19:43
Kochana Rodzino Komturka

życzenia będa jutro od samego rana napływać :D z kraju i zza wiekiej wody ale My Brać Forumowa w osobie tutaj sługi unizonej bonetki ..na razie słodkości przekazuje na Wasze Czcigodne Ręce żeby odpowiednio ten tort dla Jubilata przygotować o fajewerki się postarać , świeczki powtykać itd.
Tort jest pyszny i na to moje słowo daję ( bo ja cisteczkowa osóbka i na słodkościach się znam :) )
http://www.fulereny.blink.pl/mum/c.20.jpg
ps. Jasiek jak czytasz to zadzwoń ( jakbyś wracał do Komturiii to byś wskoczył do mnie .i go zabrał ...jesli nie będziesz dzwonił do g.21 ...sama zadzwonię ....wolałabym dzisiaj bo jutro może mnie nie być .( mam gosci i zakupy itd ...) .

Komturku GRATULUJĘ i ogromnie się CIESZĘ ...jutro spokojnie na siedząco gości można przyjmować :D
( Jesiek napisał jak pisałam akurat i nie widziałam tego postu )

Ya
27-05-2009, 19:50
Super wiadomość !!!
Zdrowiej Komturze jak najszybciej

A ja zdrowie poświęcając (bo pić nie mogę) dziś za dotychczasowe i dalsze postępy Komturowe szklaneczkę szlachetnego trunku wypiję.

Pozdrawiam
Ya

bratki
27-05-2009, 19:52
Tort piękny, ale wieści jeszcze lepsze!

Pozdrowienia niech przyjmie Komtur Siedzący.

Gosiek33
27-05-2009, 20:12
Wspaniała wiadomość, na siedząco znacznie godniej komtur sposobić się będzie do jutrzejszych uroczystości :lol: :lol:

marta-mam niebieski dach
27-05-2009, 20:14
ależ wieści :D ,
teraz już będzie tylko lepiej,
Panie Tomku pozdrawiam bardzo serdecznie,

w kolejkę do ściskania prawicy się nie pcham,
bom niegodna (za młoda........... stażem :oops: )

Chef Paul
27-05-2009, 20:16
Bardzo się cieszę, że Tomkowi coraz lepiej

... choć dziś w wielkim smutku jestem pogrążony.

maksiu
27-05-2009, 20:17
Jaśku.. nawet nie masz pojęcia jak bardzo uradowały mnie te wieści które parę chwil temu przekazałeś, z dnia na dzień kolosalne postępy.

Tomku... powtórzę się, ale brawo brawo brawo!!!

Nadal śląc do Ciebie dobrą energie gratuluję doskonałych postępów leczenia

m.

ewusia
27-05-2009, 20:18
no Tomeczku, jesteś WIELKI :D :D :D :D :D :D :D
bardzo, bardzo się cieszę :D

bonetka wspaniały tort :D będzie Tomek godnie gości podejmował

ziaba
27-05-2009, 20:19
Cudniste wieści, poprosimy więcej takich, z 5 razy dziennie :D

sebo8877
27-05-2009, 20:19
Bardzo się cieszę, że Tomkowi coraz lepiej

... choć dziś w wielkim smutku jestem pogrążony.

Tomuś wraca do zdrowia lae Chefu - dla każdego tu ukojenie jest do dostania... Co sie podziało ???

Sebo8877

zuz@nka
27-05-2009, 20:27
aż mi łza radości i zruszenia popłynęła po policzku :oops:

Tak się cieszę - ueforia w sercu zagościła i pomysleć że takie emocje wzbudza we mnie człowiek którego na oczy nie widziałam ale tyle słów pochlebnych od Niego przeczytałam, że bliskośc czuję mimo odległości, i mam nadzieję i głęboka wiare że nadejdzie szybko ten czas kiedy będę mogła Tomkowi uścisnąć dłoń.

Czekam na ten moment z modlitwą i nadzieją

Żelka
27-05-2009, 20:28
No i jak tu nie ryczeć?!
Wiadomości piękne (proszę ucałować Panią pielęgniarkę )!
No i ten tort!!!!!!
Bonetka jesteś cudowna osoba!
Tomku, wiedziałam, ze jesteś wyjątkowym i wspaniałym człowiekiem, ale jak czytam ten wątek to codziennie przekonuje się na nowo, ze jesteś wspanialszy niż nawet sobie mogę wyobrazić. Te wszystkie posty, Ci wszyscy ludzie tutaj piszący potwierdzają to każdym słowem, każdym czynem.
Naprawdę Wielki musi być człowiek który zapracował sobie na tyle wspaniałych przyjaciół.

zuz@nka
27-05-2009, 20:36
No i jak tu nie ryczeć?!
Wiadomości piękne (proszę ucałować Panią pielęgniarkę )!
No i ten tort!!!!!!
Bonetka jesteś cudowna osoba!
Tomku, wiedziałam, ze jesteś wyjątkowym i wspaniałym człowiekiem, ale jak czytam ten wątek to codziennie przekonuje się na nowo, ze jesteś wspanialszy niż nawet sobie mogę wyobrazić. Te wszystkie posty, Ci wszyscy ludzie tutaj piszący potwierdzają to każdym słowem, każdym czynem.
Naprawdę Wielki musi być człowiek który zapracował sobie na tyle wspaniałych przyjaciół.

dlatego właśnie forum jest fenomenem bo człowiek człowiekowi jest tu blizszy blizszy niż niejeden członek rodziny bądź osoba z grona znajomych/przyjaciół,
Tomek będzie miał co czytać jak dadzą mu juz kompa na kolana a ile odpowiedzi będzie musiał udzielić, ile radości z nami dzielić - oj żeby go tylko palce od klikania nie rozbolały :wink:

1950
27-05-2009, 20:37
Szefie, nie chcę być niedelikatny i wchodzić w cudze życie w butach,
ale jeśli możesz to ulżyj sobie,
pomożemy :roll:

zuz@nka
27-05-2009, 20:39
Szefie, nie chcę być niedelikatny i wchodzić w cudze życie w butach,
ale jeśli możesz to ulżyj sobie,
pomożemy :roll:

po to tu jesteśmy :D :D :D

ale oczywiście nic na siłę :wink:

asia.malczewska
27-05-2009, 20:47
Oj Tomek, Tomek - to Ty musiałeś nas tak w niepewności trzymać aż do wigilii Twoich urodzin ??? :evil: No lanie Ci się należy chłopie ... 8)

ale i tak się cieszę :lol:
nawet nie wiesz, jak bardzo się cieszę :lol: :lol: :lol:

bratki
27-05-2009, 20:49
Chefie, cóż powiedzieć... :cry:

Żelka
27-05-2009, 20:53
dlatego właśnie forum jest fenomenem...
Oj jest, jest :P
Tez kiedys juz tu pisalam, ze weszlam na to forum aby szukac wiedzy budowlanej a znalazlam tutaj Czlowieka. :P :wink:

zuz@nka
27-05-2009, 20:55
dlatego właśnie forum jest fenomenem...
Oj jest, jest :P
Tez kiedys juz tu pisalam, ze weszlam na to forum aby szukac wiedzy budowlanej a znalazlam tutaj Czlowieka. :P :wink:

święte słowa :D :D :D

mnie też te szczęście i przywilej spotkał - dziękuję Wam za to :wink: :wink:

barranki2
27-05-2009, 21:15
dlatego właśnie forum jest fenomenem...
Oj jest, jest :P
Tez kiedys juz tu pisalam, ze weszlam na to forum aby szukac wiedzy budowlanej a znalazlam tutaj Czlowieka. :P :wink:

święte słowa :D :D :D

mnie też te szczęście i przywilej spotkał - dziękuję Wam za to :wink: :wink:

A nawet kilku człowieków i człowieczek :D Kilkunastu... Kilkudziesięciu... Ech, nie ma co liczyć.

Komturze, czeka na ciebie cały tłum człowieków :D :D :D :D :D :D

sylvia1
27-05-2009, 21:15
a ja Maksiowi dziekuje że w trosce o mój brak prądu mnie dziś sms doinformowywał.. :roll: :D dzięki temu tylko się cieszę od rana z informacji o postępach zdrowotnych Komtura wielkiego

1950
27-05-2009, 21:16
Szefie , nie wiedziałem, że to już dwa lata,
smutne to jest bardzo, :(

tola
27-05-2009, 21:23
Tomku, nasz dzielny Komturze, dziś Maksiu był posłańcem dobrych wieści,
i SMS-owo powiadamiał mnie o Twoich dokonaniach, o których Pociechy Twoje informowały na forum.
Łezka wzruszenia oczy zamgliła, a potem uśmiech szeroki dodał im blasku.
Ciesząc się razem z Twoją Rodziną, Forumowiczami i wszystkimi dobrze Ci życzącymi, Żuberka poleję i na transmisję finału Ligi Mistrzów popatrzę.
Bo może zechcesz, bym Ci kiedyś o tym finale opowiedziała...przygotowana być muszę. Bezstronna nie jestem, trzymam za Barcelonę i jak widać skutecznie, bo wygrywają z Manchesterem 1:0
Ciekawa jestem czy jakiś wynik obstawiasz?
Cierpliwie na odpowiedź poczekam.
Serdeczne pozdrowienia ślę Majce, Gabrysi i Jaśkowi,
a Bonetce za ten wypasiony tort buziaki przesyłam...Maleńka, jesteś Wielka :D

Gosiek33
27-05-2009, 21:24
dlatego właśnie forum jest fenomenem...
Oj jest, jest :P
Tez kiedys juz tu pisalam, ze weszlam na to forum aby szukac wiedzy budowlanej a znalazlam tutaj Czlowieka. :P :wink:

święte słowa :D :D :D

mnie też te szczęście i przywilej spotkał - dziękuję Wam za to :wink: :wink:


moje odczucia są bardzo podobne, i ważne, że tyle życzliwości i serdeczności tu znalazłam, i słowa otuchy :lol:

bonetka
27-05-2009, 21:27
Chefie
ja chciałm tylko powiiedzieć że życie niestety nas nie oszczędza, że chociaż nie wiem jak bysmy się starali los potarfi płatać figle i nie zawsze w tym pozytywnym wydaniu :cry: Serce na dłoni mozna mieć ale cierpienie nie oszczędza nikogo :cry: ból z czasem nie jest tak dotkliwy jak na pocżątku tylko rysy zostawia głębokie na sercu ..na duszy .....

Chefie ja nie wiedziałam ( Wy Tutaj wszyscy się znacie i prywatnie ) bardzo, bardzo współczuję i przytulam jak mogę najmocniej ..... :cry: :cry: :cry:

DPS
27-05-2009, 21:28
Wielka radość, chyba gaciami powiewając, na wieś poletę. :D
Tomek, jestem pewna, że chcesxz zobaczyć naszego kankana i jeszcze to Jezioro Łabędzie, inaczej za nic byś tak pięknie nie zdrowiał!!! :D

Pawełku - Ty wiesz, co...
Jutro na maila czekam.

frosch
27-05-2009, 21:31
chefie starsznie mi przykro <przytulam> :(

Tomek musza jakos ryczka Ci zalatwic , bo widza , ze zaczynosz juz po leku siedziec :D
raduja sie fest i czekom durs co to Twoja cera abo synek naszrajbujom , cobych mogla sie barzyj radowac :D

aka z Ina
27-05-2009, 21:32
ciesze sie tak bardzo z osiagnięc Tomka, że aż łzy popłyneły mi do oczu!
do przodu!!!!!

kropeczka27
27-05-2009, 21:38
Jupiiiiiiiiiiiiiii :lol: :D Brawo Tomeczku, otwieraj oczka coraz częściej i na dłużej!! :) Wspaniałe wieści :)

asia.malczewska
27-05-2009, 21:38
Bardzo się cieszę, że Tomkowi coraz lepiej

... choć dziś w wielkim smutku jestem pogrążony.

Chefie, pamiętamy ... Jestem rówieśniczką Agi ...
Pamięć nie umiera nigdy :cry:

EDZIA
27-05-2009, 21:46
Tomku,
Widzę, ze wyznajesz zasadę....powolutku aż do skutku.
Codziennie dawkujesz nam radość swoimi postępami a ile emocji.
Twój Jasiek to już przerósł samego mistrza Alfreda Hitchcocka w budowaniu napięcia.
Fajne masz dzieciaki.
Trzymaj się cieplutko i budź się powolutku

Agduś
27-05-2009, 21:50
Jakże miło tu wpaść po wieści tak radosne!
Najpierw czytam od tyłu do ostatniej wiadomości z kręgów najlepiej poinformowanych, a potem szukam mojego ostatniego wpisu (najczęściej daleko musze szukać) i czytam już spokojnie, cośta ludziw wymodzili. Wyczytałam, że wyprawy krzyżowej nie będzie, a już zaczynałam się zastanawiać, jakim orężem dysponuję (coś by się znalazlo) i czy nie lepiej by było, wobec braku wprawy w posługiwaniu się takowym, użyć mocy tajemnych. Szybko zrezygnowałam z tego pomysłu, bo przecież mam nadajnik nastawiony na fale najbardziej pozytywne z pozytywnych i tak szybko go nie przestroję. Nie przestaję więc słać wszelkich dobrych mocy, którymi dysponuję.

Paty
27-05-2009, 21:57
Cudowne wieści...............chcemy takich więcej :lol: :lol: :lol: :lol:

dzisiaj cały dzień ćwiczyłam wicie się , majtasy przemoknięte do suchej koronki, wiłam sie w deszczu i w słońcu bo wielki dzień występu się zbliża wielgachnymi krokami...........czy instrumenty nastrojone, stoją ładnie w gotowość :wink: :wink: :wink: bo nie znamy dnia a ni godziny...........ja żeby nie wyjść z wprawy cały czas podryguje............ :lol: :lol:

ponury63
27-05-2009, 22:08
Jak to się w życiu dzieje, radość splata z płaczem, uśmiech z łzami...
pięknie czytać tak radosne wieści, wyobrażać sobie to, co opisane... zatrzymać i pochylić się nad tymi długimi godzinami oczekiwania Tomkowej Rodziny i Forumowiczów na kolejny etap, na kolejny ruch... oczu, dłoni, warg.....
i smutek z drugiej strony, gdy gaśnie życie gdzieś tam na świecie, życie nawet nigdy nie spotkane, a jednak bliskie przez cierpienie kogoś, kto jest tutaj, w tym kręgu kilkuset "człowieków".. Chefie, sił Ci życzę w ten zbyt trudny czas..

kawika
27-05-2009, 22:18
U jednych radość u innych łzy...

Życie nas nie oszczędza i poddaje próbom, których nigdy nie chcielibyśmy przejść. Czas płynie a w pamięci pozostaną nam na zawsze Ci którzy musieli od nas odejść.

I choć nigdy nie będziemy mogli zrozumieć powodów dla których ten na górze zabrał ich do siebie, cieszmy się że innym udaje sie pokonać przeciwności i wrócić do tych, którzy z wielkim zniecierpliwieniem na nich czekają...

Nefer
27-05-2009, 22:35
Tomeczku - jesteś nie do zdarcia :) Bardzo się cieszę z wieści.
Tort piękny i na pewno smakowity - bo widać, że z wielkie serce włożyła w niego Kucharka :)

Wszystko więc na dobrej drodze.



Chef - przytulam :(

----

bo w zyciu najważniejsi są Ludzie..

tola
27-05-2009, 23:01
Chef...tydzień temu przeżywałam to, co Ty dzisiaj, rozumiem ten smutek...

Tomku, Barcelona Mistrzem.

joola
27-05-2009, 23:12
Bonetka upiekła tort a ja spróbuję cichcem Tomkowi coś do picia przemycić 8) Czy któryś z panów mógłby zagadać pielęgniarki :roll:

http://dlamnieciekawe3.blox.pl/resource/piwo_12.jpg

jamles
27-05-2009, 23:23
ja to raczej do tej kroplówki się dam podłączyć 8)

dobre wieści na koniec dnia :D

aniawmuratorze
27-05-2009, 23:27
No zostawić Cię Tomku na chwilę a Ty już siadasz i oczy otwierasz
Brawo!!!

braza
27-05-2009, 23:33
Zatkao mnie ... z radości ... Bardzo, bardzo się cieszę ... Tomek, oby tak dalej!!!

malka
28-05-2009, 00:19
Tomku
Życzę Ci dnia małych spraw, które Cię ucieszą...

Najszybszej kolejki w sklepie spożywczym.
Dobrej piosenki zaśpiewanej w radiu.
Twoich kluczy dokładnie tam, gdzie ich szukasz.

Życzę Ci dnia pełnego szczęścia
zażywanego w perfekcyjnych dawkach,
które dadzą Ci radosne poczucie,
że ktoś bliski uśmiecha się do Ciebie,
obejmuje Cię i przygarnia,
ponieważ jesteś kimś specjalnym i nietuzinkowym...





aaa...i stu lat w zdrowiu :D

bonetka
28-05-2009, 00:31
Kochany Tomeczku

w dniu Twojego Święta przyjmij najpiekniejsze życzenia
zdrowia tego przede wszystkim bo jak go nie ma nic nie cieszy , miłości bo jak jej nie ma to żle człowiekowi na tym świecie świecie oraz radości by móc się cieszyć kazdym przeżytym dniem w zgodzie z samym sobą , naturą i drugim człowiekiem :D
http://www.fulereny.blink.pl/mum/c.21.JPG
Tort jest z cukierni . Robię różne ale tego identycznego ( smakowo ) zrobić się nie da ...robią go z komponentów przywiezionych z Niemiec . Co ma takiego niezwykłego ? grylaż jakby ( ale grylaż jest z orzechów a tutaj tego się nie czuje ) warstwy od dołu ..biszkopt czekoladowy, powidła, grylaż który świetnie chrupie :) i jakby gęsta bita śmietana czekoladowa ( rzadsza niż tort czekoladowy z bitą śmietaną u Elsnera ..tzw. węgierski ). Smakuje mi a ja wybredna jestem, rangą nie ustępuje tortom w Batidzie ( niektórym bo resztę kładzie na łopatki :)..oczywiście to moje być może subiektywne zdanie

Gosia-Anbudowa
28-05-2009, 00:33
http://www.fotoplatforma.pl/foto/132_kwiaty_16.jpg

TOMKU STO LAT W ZDROWIU

:lol: :lol: :lol: :lol:




Szefie :( :(

joola
28-05-2009, 01:16
Taki dzień się zdarza raz!
Dziś balanga na full gaz!
Nie poddamy się browarom,
Muza niech gra całą parą.
Niech sąsiedzi walą w ściany,
Bo Ty, Tomku nasz kochany
Informujesz cały świat,
Że dziś kończysz ...21 lat! :wink:
ps. Nooo może trochę więcej ale to co się przesypia, to się nie liczy 8) :wink:

http://www.winexpress.com.pl/pictures/boxes22.jpg

Chef Paul
28-05-2009, 01:31
... eeehhh ...

Tomku Wszystkiego NAJ no i jak najszybszego powrotu do ... grilla :)

... może mołdawski Czarny Doktor więcej sił przywróci

http://www.chefpaul.net/inne/blackD.jpg







ps - dziękuję Wam Kochani

malgos2
28-05-2009, 03:02
Tomku, 100 lat Ci zycze, reszta my sie zajmiemy. Dobre fluidy przesylam...

http://img43.imageshack.us/img43/8978/4499200235992b979332394.jpg (http://img43.imageshack.us/my.php?image=4499200235992b979332394.jpg)

bratki
28-05-2009, 06:26
Tomku,
wszystkiego urodzinowego! :D

Myslałam, że będę pierwsza o poranku, a tu proszę - kolejka społeczna już w nocy zaczęła się ustawiać! :o

babajaga
28-05-2009, 06:56
Tomku 1950

samego najlepszego życzę !

DPS
28-05-2009, 06:57
Tomeczku - 100 lat w zdrowiu i radości, niech Ci się darzy i niech Twoja kochająca Rodzina zawsze będzie z Tobą, niech Twoja Komturia rośnie w piękno i siłę, a Twoje plany i marzenia ziszczą się wszystkie!!!

http://www.kocham.kwiaty.pl/img/zdjecia/kwiaty_zamiast_slow_5.jpg

markoto
28-05-2009, 07:24
Tomku wszytskiego najlepszego!!!
Duuuuuzo zdrowia bo to chyba przyda ci sie najbardziej, zebys mogl jak najszybciej wrocic do ukochanych miejsc i ukochanych ludzi!!!

ewusia
28-05-2009, 07:26
Tomku, zdrowiej pomalutku albo szybciutko, jak chcesz.... ale zdrowiej... na pociechę Najbliższym i ku radości wszystkich tu obecnych....
a ten dodatkowy tort dla Twoich opiekunów i opiekunek ze szpitala ... :D

http://images47.fotosik.pl/133/fce2514b1fce3d4em.jpg

elutek
28-05-2009, 07:28
Tomku :D
"...wszystkiego najlepszego, radości, szczęścia moc,
słoneczka wesołego, snów pięknych co noc,
śpiewając idź przez życie, rozkwitaj jak ten kwiat,
przy dobrym apetycie i zdrowiu, sto lat..."

http://images44.fotosik.pl/133/247a6f93cc48ddcf.jpg (http://www.fotosik.pl)

agnieszkakusi
28-05-2009, 07:37
http://www.roza-kwiaty.pl/product_img/1/3/9/8/4_mini_1.jpg
wszystkiego najlepszego :D

Baru
28-05-2009, 07:38
Tomek!!
Oryginalna to ja nie będę :roll:...
Ale zdrówka Ci życzę jak najwięcej...
I żebyś wytrzymał to wszystko, co Ci się szykuje pod Brazowym modrzewiem :lol:

Maluszek
28-05-2009, 07:40
Tomeczku - wszystkiego najlepszego :D I jak najszybszego powrotu do zdrowia :D

http://www.twojekwiaty.pl/photo/899.jpg

EDZIA
28-05-2009, 07:45
Tomku
A ja na te urodziny Życzę Ci dużo dużo zdrowia a jak już wyzdrowiejesz i nabierzesz sił ......reszta sama przyjdzie.
Czytałam ostatnio, że w rehabilitacji po wylewie bardzo pomagają koty.


http://www.daminet.pl/~daminet/zdjecia-kotow/male/thumbnails/tnCat%20Fancy.jpg

braza
28-05-2009, 07:46
Najlepszego Komturze!!! Niech wszystko co złe zostanie daleko za Tobą!!! Radości i dumy z realizacji kolejnych planów !!!

http://tulipanyani.webpark.pl/tulipany2.jpg

kawika
28-05-2009, 07:46
Wszystkiego czego pragniesz, czego szukasz oraz o czym marzysz. Wielu pięknych chwil, dni, miesięcy i lat. Bukietu kwiatów co dzień, miłego słowa co chwilę oraz szczęścia przez cały czas

http://www.wole-ole.pl/klub_konsumenta/images/articles/kwiaty.jpg

nastka79
28-05-2009, 07:56
100 lat :D

Anna Wiśniewska
28-05-2009, 08:03
Tomku
Zdrowia, zdrowia, zdrowia!!!
Ciszy, spokoju, szybkiego powrotu do formy, a z resztą to sobie sam świetnie poradzisz :lol:

amalfi
28-05-2009, 08:03
Tomku !!!! Zdrowia i jeszcze raz zdrowia! Pozdrawiam serdecznie.
http://img41.imageshack.us/img41/4468/kwiatybotaniczny01.jpg (http://img41.imageshack.us/my.php?image=kwiatybotaniczny01.jpg)

bosia
28-05-2009, 08:09
Zdrowia , zdrowia , zdrowia , i szczescia tez zycze serdecznie !!! :D :D :D :D :D

marta-mam niebieski dach
28-05-2009, 08:09
szybkiego (wedle woli Jubilata :wink: ) powrotu do zdrowia,
jeszcze wielu szczęśliwych lat w Komturii

sebo8877
28-05-2009, 08:11
Tomasz - w tym szczegolnym dniu:
- samych owocnych doznań,
- samych pogodnych dni,
- radości tuziny nieskończone,
- wiary i nadzieii rzeką płynącej,
- zdrowia po horyzontu kres ,
- miłości po brzegi oceanów,
- szlachetności po szczyty gór najwyższych,

Wszystkiego najlepszego Wielki Komturze Komturii Wielkiej...

I tak oryginalnie - dla Ciebie... Boris Vallejo - emocje i sen.....

http://th.interia.pl/50,g1b7a528c1854643/i365825.jpg

Pozdrawiam Cię
Sebo8877

dzióbek
28-05-2009, 08:14
STO LAT TOMKU

http://sl.glitter-graphics.net/pub/342/342936pe8tmve3tw.jpg

Super wiadomości, teraz to już musi być tylko lepiej :lol: :lol:

Gronki
28-05-2009, 08:15
Tomku, radość wielka nas ogarnia, że wracasz do zdrowia, więc sił Ci życzymy i wytrwałości, a jubileuszu gratulujemy

zygmor
28-05-2009, 08:17
http://100krotka.eslask.pl/src/img/kompozycje/bukiet6kompozycja.jpg
Wszystkiego najlepszego Tomku i szybkiego powrotu do zdrowia

dobroszka
28-05-2009, 08:18
Happy Birthday to You
Happy Birthday to You
Happy Birthday Mr. Komtur
Happy Birthday to You !!!


:D :D :D :D :D :D :D



http://img12.imageshack.us/img12/7636/happybirthday4.jpg

ziaba
28-05-2009, 08:20
Życzę Ci Tomku, aby Dobre Anioły zawsze były przy Tobie.


http://excluzive.pl/new/wp-content/uploads/stories/alkohole/najdrozsze_wodki1.jpg

asia.malczewska
28-05-2009, 08:26
kto rano wstaje, ten Tomkowi życzenia zapodaje :lol:
no, ale przecież Tomek tak rano się nie zrywa .... znam go z tej strony 8)
Tomciu, jak wstaniesz koło południa, to przyjmij ode mnie najgorętsze życzenia zdrowia i pogody ducha (której zresztą życzyć Ci nie muszę, bo ją posiadasz :D )
Żyj nam Komturze sto lat albo i dwieście!!! Damy radę ! :wink:

jarkotowa
28-05-2009, 08:32
Życzenia już Ci na pewno składali
twarz Twoja była uśmiechnięta
ale jest jeszcze jedna osoba,
która o Tobie pamięta
Ona właśnie Tobie życzy
wiele szczęścia i słodyczy
wiele wspomnień, miłych wrażeń
i spełnienia wszystkich marzeń

Do życzeń oczywiście się przyłącza cała jarkotowa rodzina.

rrmi
28-05-2009, 08:37
Najlepsze zyczenia i od nas Tomku .

BetaGreta
28-05-2009, 08:38
Wczoraj wciągu dnia padł mi internet przez remonty na dachu (tak podejrzewam) a wieczorem mój małżonek zasiadł do netu i cichaczem podczytywał dziennik Barranków. A później zasiedliśmy razem przed telewizorem i oglądaliśmy finał Ligi Mistrzów. Barcelona pokonała Manchester 2 : 0.
Dzisiaj przeczytałam nowe wiadomości od Gabrysi i Jaśka i jestem bardzo szczęśliwa, że jest taka poprawa.
Popieram także większość forumowiczów - Jasiek masz talent to pisania. Twoja historia przeżyć taty urzekła mnie.

Dołączając się do wszystkich życzeń, które tu dzisiaj spływają przynoszę Ci Tomku kilka prezentów. Niech każdy przyniesie Ci to o czym marzysz

http://www.promis.com.pl/eko/eko%20wieczko_01%20mini.jpg

selimm
28-05-2009, 08:43
Sto lat i najlepszego :wink:

frosch
28-05-2009, 08:49
Tomciu 150 lat w zdrowiu i szczesciu , spelnienia marzen i usmiechu !!!!
zyczy Frosia z Froschem :D

monikach
28-05-2009, 08:53
Tomku życzę Ci...
Siły ...by pokonać piętrzące się trudności
wspiąć się na kolejną skałę
i dojść do wyznaczonego celu.
Jesteś tak blisko!
Nie poddawaj się!

Wszystkiego najlepszego!!!!! :D :D :D

http://www.pocztakwiatowa.pl/img/pic/1/6/0/6/6062_66206062_456.jpg

millid
28-05-2009, 09:02
Są osoby, które raz w życiu spotkane bywają niezapomniane...

Tomku nie znam Cię osobiście ale jestem tu od początku i bardzo się cieszę, że wracasz do zdrowia :D :D
Życzę Ci jeszcze wielu, wielu lat w zdrowiu, szczęściu i z uśmiechem na twarzy :)
pozdrawiam serdecznie Ciebie i Twoją Rodzinę

Mały
28-05-2009, 09:10
Wszystkiego najlepszego!
A przede wszystkim zdrowia!

mpb1971
28-05-2009, 09:12
Tomaszu, życzę Ci przede wszystkim zdrowia, zdrowia i zdrowia. Z taką rodziną i przyjaciółmi na pewno jesteś człowiekiem szczęśliwym, więc życzę aby to szczęście zawsze było z Tobą, zawsze Cię otaczało i abyś szybko powrócił do swojej Komturii.

http://zakwitnij.blox.pl/resource/rozestokrokr.jpg

Basia1112
28-05-2009, 09:13
STO LAT TOMKU!!!!!!!!!
Wszystkiego naj,najlepszego w Dniun Urodzin!

Majka
28-05-2009, 09:26
i ja życzę wszystkiego......... :D
Ściskam Cię mocno i cieszę się z postępów :D
http://i138.photobucket.com/albums/q257/krystal_trrs/birthday_cake.jpg

Bramer
28-05-2009, 09:29
Tomku!

sto lat!

http://img20.imageshack.us/img20/763/obraz004large.jpg (http://img20.imageshack.us/my.php?image=obraz004large.jpg)


TAKA rodzina,
TACY przyjaciele, jak tu...

wyjście jest jedno Komturze

mbz
28-05-2009, 09:31
Sto lat, sto lat - niech zyje Tomek nam !!!

Zdrowia, zdrowia, zdrowia :)

malgosia0023
28-05-2009, 09:33
STO LAT W ZDROWIU
http://www.twojekwiaty.pl/photo/1121.jpg

daggulka
28-05-2009, 09:33
100 LAT..... 100 LAT..... 100 LAT.... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://media3.mojageneracja.pl/oiiwoupqte/mediumkb73wt564933ca8d04d8a43470.jpg

coolibeer
28-05-2009, 09:43
Wszystkiego Najlepszego

i szybkiego powrotu do zdrowia

http://www.deserlandia.pl/repository/images/pudelko_swiateczne_duze.jpg

zielony_listek
28-05-2009, 09:47
Cieszę się bardzo z pomyslnych wiadomości, znaczy Komtur złapał oddech :-)
To i wiatr w żagle niedługo zlapie, czego z aktualnej okazji światecznej gorąco życzę. Jak najszybciej :-)

aka z Ina
28-05-2009, 09:53
Dla ciebie Komturze Wielki z życzeniami zdrowia!!!!!!!!!!!!!!!!

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/bd/bi/yuer/vJ5g49TBxNwTpvaTrB.jpg

katja
28-05-2009, 09:54
Tomku, szybkiego powrotu do zdrowia i wielu szczęśliwych lat w Komturii. Udanego winobrania i wykopków Twoich osobiście sadzonych kartofelków :D
Cieszę się, ze wszystko na dobrej drodze.

Zazdrośnica
28-05-2009, 09:57
:D TOMECZKU :D

Tobie surmy grają!
czas wstawać, z życiem za bary się wziąć
jeszcze do 100 lat dożyć, w szczęściu i miłości wciąż

Za Komturem wszyscy sznurem, a Panowie czapki z głów
szklany w górę i już chórem: Twoje zdrowie i bądź zdrów !

http://www.orkiestra.grobla.net/zdjecia/archiwum/1983.jpg

Gagata
28-05-2009, 10:06
Net radiowy mi nie wytrzymuje tych wiatrów ale dziś lepiej!
Super wieści Nasz Komturku :D :D :D
Witaj na świecie i STO LAT!!!!!

I to żarełko, ten tort. I w ogóle TA BONETKA!!! Serdecznie pozdrowienia!

Agduś
28-05-2009, 10:20
http://foto2.m.onet.pl/_m/411fe82a1990f153b1a168a6d2b604ae,10,19,0.jpg

Wiem, nie będę oryginalna, ale i tak:

ZDROWIA ŻYCZĘ, zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia, a poza tym humoru, szczęścia, spełnienia marzeń i wszystkeigo najnajnajlepszego!!!

sylvia1
28-05-2009, 10:31
Tomku a ja mam dla Ciebie tort

http://torty.zuzlandia.pl/wp-content/uploads/2009/03/sl276767.JPG

i dla pań z OIOMU:
http://torty.zuzlandia.pl/wp-content/uploads/2008/06/sl274288.JPG

a życzenia z samego serca płyną ZDROWIA, I wielu następnych lat przy kochanej rodzince

Redakcja
28-05-2009, 10:45
Tomku, i my przesyłamy życzenia szybkiego powrotu do zdrowia i na forum!
Redakcja

Anoleiz
28-05-2009, 10:48
z powięszołwaniem urororodzin ja isę też zjawiam :)))

Wszystkiego najlepszego
zdrowia i spokoju
spełnienia wszystkiego co zaplanowałeś dla siebie i swoich bliskich,
niech starczy czasu i sił
niech wszystkie słowa zostaną wypowiedziane,
wszystkie gesty niech zdążą być przekazane
i wszelkie plany zrealizowane
:)

Ew-ka
28-05-2009, 10:49
Trzeba przeżyć ból - by opisać cierpienie. Trzeba dotknąć nieba - by rozkosz zapisać. Trzeba stracić nadzieję - by cenić złudzenia. Trzeba przeżyć wczoraj - by obudzić się dzisiaj. Trzeba najpierw zgubić - żeby zacząć szukać. Trzeba być samemu - by cenić we dwoje. Trzeba zamknąć drzwi - żeby ktoś zapukał. Trzeba się zapytać - by ktoś wskazał drogę. Trzeba poznać brutalność - by docenić tkliwość. Trzeba przestać bywać - by znów odczuć bycie. Trzeba przeżyć romans - by rozpoznać miłość. Trzeba najpierw umrzeć - by rozpocząć życie.....
:D
Tomaszu - Najserdeczniejsze życzenia urodzinowe .....teraz bedzie juz tylko lepiej ...przytulam Ew-ka

Żelka
28-05-2009, 10:52
Tomku mam nadzieje, ze w takim szczegolnym dniu jak dzis, znowu zrobisz wielki krok do przodu, ku zdrowiu i sprawnosci calkowitej.
Zycze Ci to z calego serca. Stefek dolacza sie do zyczen i piatke przybija.
Wszystkiego najlepszego!

1950
28-05-2009, 11:04
Najlepszego

sure
28-05-2009, 11:21
100 lat (jeszcze dodatkowo, oczywiście)!!

:D

rusek007
28-05-2009, 11:21
Tomku.
Zdróweczka i wielu dobrych dusz którzy czywają nad Tobą.

joan
28-05-2009, 11:24
Wszystkiego co dobre...szczere i prawdziwe... :) :) :)

by to był poczatek nowego - byś smakował teraz życia w jego pełni - w skupieniu, przyjemnie, nie spiesząc się... :) :) :)

tak wielu może Ci tylko pozazdrościć - jesteś dobrym człowiekiem, masz się z kim dzielić swoją radością i smutkami , masz tak wielu przyjaciół... :) :) :) zdowie przyjdzie na pewno... :)

tabaluga1
28-05-2009, 11:31
"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem."

Gabriel García Márquez

Sto lat i przede wszystkim rychłego powrotu do zdrowia.



http://www.pocztakwiatowa.pl/img/pic/0/6/0/6/6061_66106061_276.jpg

sharoon
28-05-2009, 11:32
100 lat w zdrowiu, szczęściu i radości!

http://www.ekartki.wolsztyn24.pl/kartki/11/611.jpg

Kruela
28-05-2009, 11:33
Tomku życzę Ci tego, czego sam sobie życzysz :)


i młodziutki bez, który pierwszy raz zakwitł, Ci przynoszę z mojej działki :) na dobrą wróżbę :)

http://i608.photobucket.com/albums/tt168/Eleonora_Kruelki/IMG_1465.jpg

jea
28-05-2009, 11:56
Sto lat, zdrowia i wszystkiego co najlepsze życzy jea :D

zuber
28-05-2009, 11:56
TOMKU ! PRZYJMIJ OD NAS RÓWNEŻ NAJLEPSZE ŻYCZENIA :lol: :lol: :lol:

Istana
28-05-2009, 12:10
"Z drobiazgów życiowych, wykonywanych wielkim sercem powstaje wielkość człowieka"
Stefan kard. Wyszyński
Jesteś WIELKI Tomaszu. I mimo, że nie poznaliśmy się osobiście wiem i czuję, że jesteś Kimś wyjątkowym.
W Dniu Twoich Urodzin: co Ci się marzy niech Ci się zdarzy :)

http://plfoto.com/zdjecia_new/1258676.jpg[/b]

galka
28-05-2009, 12:10
W dniu Twoich urodzin życzę Ci dużo zdrowia bo kochającej rodziny i oddanych przyjaciół jak widać Ci nie brakuje
I jeszcze jedno; życzę żeby ukochanej klaczy Komturowej zwanej knedliczką ładnie wygoił się cały zad :D

sSiwy12
28-05-2009, 12:24
Wszystkiego co najlepsze.
Niech Ci życie płynie jak Wisła do Gdańska i niech zawsze stoi Ci jak lanca ułańska.

mycha.:)
28-05-2009, 12:29
STO LAT STO LAT!!!!!!!!!!!! A PRZEDE WSZYSTKIM DUŻO ZDROWIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://kartki.net.pl/kartki/13/51.gif

Nefer
28-05-2009, 12:34
http://www.dfv.pl/gallery/d/17423-2/frezje+n.jpg

buziaki :)

maksiu
28-05-2009, 12:35
Tomku... wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowie


http://mojetorty.blox.pl/resource/urodziny_020.jpg

maksiu

matka dyrektorka
28-05-2009, 12:42
mnohaja , mnohaja lita , mnohaja lita, mnohaja :D
(sto lat jest takie ograniczające :wink: )

wszystkiego co najpiękniejsze Ci życzę :D i dużo sił i dużo zdrowia


[/b]

mayadaski
28-05-2009, 12:44
Zdrowia,
zdrowia i tylko zdrowia.....

Reszte, Tomaszu, juz masz :wink:

http://www.birthdayjoys.com/graphics/birthday_graphics_09.gif

Maja

ponury63
28-05-2009, 12:51
Krocz naprzód, mężny Światłości Synu,
a te cudne krzewy jasnego jaśminu,
skąpanego w bladej poświacie miesiąca
znajdziesz tam, kędy wiedzie strzała gorejąca !! 8)


http://images47.fotosik.pl/133/6bc6c495c4eafeba.jpg

Stu lat w zdrowiu i pomyślności !
Wszystkiego najlepszego !!! :D

do życzeń dołączają się artyści polscy (http://innapani.wrzuta.pl/audio/wNVQRqj9PE/danuta_rinn_wszystkiego_najlepszego) tudzież zarubieżni (http://louise91.wrzuta.pl/audio/4VBuFeRf1jg/stevie_wonder_-_happy_birthday) ;)

Maxtorka
28-05-2009, 13:06
Wszystkiego co najpiękniejsze , szybkiego powrotu do zdrowia i dłuuuugich szczęśliwych lat w Komturii :D

PS. Mam nadzieję że niedługo na moje wezwanie - Ja Wielka Kania , ja Wielka Kania, Wielka Lipo czy mnie słyszysz ? Odbiór - otrzymam odpowiedź :D

feyrus
28-05-2009, 13:32
od starych ryjków przyjmij pokłony

cieszymy się ,że wychodzisz z opresji i ufamy iż będziesz Swojej Rodzinie i nam wszystkim nadal służył swym doświadczeniem

samych pogodnych dni w Dniu Twych Urodzin , Wielki Komturze

28-05-2009, 13:48
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i abyś zawsze był młody duchem :D
http://1.1.1.5/bmi/68.img.v4.skyrock.net/68d/carolefb/pics/1479915700.gif

Darex
28-05-2009, 13:57
Tomku, wszystkiego naj naj najlepszego
http://mhh.pl/portal/upload/editor/lolasz/Image/9_tort_urodziny.jpg

ewabart
28-05-2009, 14:22
Witam Panie Tomku
życzę dużo zdrowia i kolejnych lat w szczęściu
Pozdrawiam,
Ewa

kotek999
28-05-2009, 14:32
Dziś piękny dzień
Każdy to wie
Tomuś urodzinki ma
więc śpiewajmy 100 lat


Wszystkiego naj.....


Pozdrawiam

Lorena
28-05-2009, 14:33
100 Lat Komturze :P

mayland
28-05-2009, 14:36
Szybkiego powrotu do zdrowia Tomku Ci życzę. To teraz dla Ciebie i Twoich bliskich najważniejsze!

Piątka
28-05-2009, 14:39
http://images6.fotosik.pl/217/9dc945dd2a61e378med.jpg
Wszystkiego najlepszego .. :D
pora wstać i kwiaty wąchać :wink:

Aga J.G
28-05-2009, 14:44
Tomeczku w tym szczególnym dniu życze Ci duzo zdrówka z cala moja rodzinka.


i pedze do KK wzniesc tradycyjne LLLLLLUUUUU za Twoje zdrowie.

Całuski wysyłam. :)

Katarina Ols
28-05-2009, 15:57
http://images47.fotosik.pl/133/5f051916a017f4f2.jpg (http://www.fotosik.pl)

Wszystkiego Dobrego, przede wszystkim mnóstwo zdrowia!!!!

meg60
28-05-2009, 16:17
W tym uroczystym dniu życzę Ci dwóch rzeczy:
miłości, co w sens życie ubiera
i szczęścia, by wygrać z losem w pokera.

Olena
28-05-2009, 17:47
Ponieważ w taki dzień nie wypada już tylko chować się za własnym monitorem i podglądać - przyjmij i ode mnie skromne życzenia :)

Życzę Ci Wielki Komturze jak najszybszego powrotu do Komturii - tam dostaniesz prawdziwego kopa energii i rehabilitacja pójdzie jak burza!

kimklb
28-05-2009, 18:01
Wszystkiego co najlepsze, a przede wszystkim zdrowia:) wracaj szybko do formy

aka-jonek
28-05-2009, 18:38
Tyle dziś kwiatów i tortów tyle, życzenia zewsząd wciąż płyną
Drogi Komturze to Twoje święto, więc zajrzyj tu do nas na chwilę.
Chór głosów woła : ZDROWIA życzymy i wielu chwil pięknych jeszcze,
W dowód sympatii się tutaj zjawiamy i STO LAT RAZEM ŚPIEWAMY!!!

Dużo siły i wytrwałości w dążeniu do piękniejszego jutra !
aka

asia22
28-05-2009, 18:39
Panie Tomku wszystkiego najlepszego, szybkiego powrotu do zdrowia ,dużo radości i spełnienia wszystkich marzeń.

Żelka
28-05-2009, 19:06
Jak tam dzis nasz Komtur? Co dobrego slychac?

gabriela
28-05-2009, 19:09
Tomku, i ode mnie rowniez zyczenia zdrowia i dlugich lat zycia w Twojej ukochanej Komturii!!!

http://img21.imageshack.us/img21/9465/kwiat8cfin7id.jpg

tola
28-05-2009, 19:11
TOMKU
100-u lat w zdrowiu, miłości, przyjaźni dobrych ludzi,
wśród pól i lasów Komturii,
i tego Forum, najlepszego z najlepszych.
Niech Dobre Anioły już się nigdy więcej nie zagapią
i strzegą Cię od wszelkich przeciwności.

http://www.piotrekj.pronet.lublin.pl/img/stokrotki803.jpg