PDA

Zobacz pełną wersję : Kometarze do mojego dziennika:)



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11

taka_ja & taki_on:)
19-02-2010, 21:58
:cry: ojej....to pozdrów Miśka ode mnie i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Teraz będzie musiał uważać z dźwiganiem, ale jak ty go na budowie upilnujesz jak go tak ciągnie, że po okna w piżamie leciał :roll: :roll: :roll: :lol: :wink:

Jasne, że pozdrowię i właśnie jak ja go upilnuję??? :roll: :roll: :roll:

taka_ja & taki_on:)
19-02-2010, 21:59
Wracam z dziennika 8)


Narazie dach się trzyma, źle nie jest

Ej Miśka, Miśka.......jak ma sie nie trzymac jak taką solidną ekipę miałaś :wink:

noooo.....piknie wygląda domek pod śnieżną czapką.....choc powiem szczerze, że uroki zimy już mi zbrzydły :-? co za dużo to niezdrowo.... :roll: :wink: marzy mi się już zielona trawka.........



Tak, tak ekipa była niczego sobie i w dodatku szef ekipy miał, na kogo oko zawiesić.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:
Szef był tak pochłonięty pracą, że... nawet nago bym mogła chodzić a łon zajęty taki :lol: :lol: :lol:

Takkkkkkkkkkkkkkkkk :lol: :lol: :lol: :lol: już to widzę :roll: :roll: Pewnie niezliczoną ilość razy wycesał się (czyt. przewrócił) z taczkami jak się zapatrzył na swojego pomocnika :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A poza tym przypomina sie pewien biustonosz wiszący na rusztowaniu - to jak się miał chłopina skupić :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa no tak biustonosz to historia ahahha... :lol:

taka_ja & taki_on:)
19-02-2010, 22:00
Hej dziewczynki :wink:


O jest i Perła NASZA :wink: :D

Witaj :D

Arctica
20-02-2010, 11:53
Hmmm :-? ... coś chyba przegapiłam z tym biustonoszem :roll: ... muszem dziennik przekopać :-? ...

ja nie mogę bez.... nie lubię jak mi się majtają :roll:

A śnieg stopniał, czy jednak odśnieżacie... co z tym piachem?... może faktycznie lepiej trochę odrzucić, bo jak rozmięknie to nie wjadą :roll: ...
a z resztą, przecie wiecie :wink:

Lecę reanimować łobrazek :wink:

Buziole zostawiam :D

taka_ja & taki_on:)
21-02-2010, 10:08
Pojechaliśmy wczoraj aby zobaczyć ile tego sniegu jest ia tak na serio zobaczyc domek, czy wszystko w porządku.
Odśniezył Misiek podjazd, aby autko zaparkować i mówię: -wiesz co, a może ciut ten śnieg stopnieje.

Dobrze, że nie przyszło nam do głowy, aby odśnieżyć te 100 m. Pojechaliśmy do Miska rodziny w odwiedziny, a tutaj zaczęło padać -najpierw deszcz, a potem śnieg.
:wink:

Wracaliśmy w okropną pogodę, padało na maksa i cieszyliśmy się, że nie odśnieżaliśmy od drogi do domu. Poza tym akurat ze znajomym Misiek zagadał, który odśnieża, to ma nam odsniezyć przy okazji :D

Dzisiaj słonko i chlapaaaaaaaaaaa...

jessi
21-02-2010, 11:36
Hej Miśka
dawno mnie nie było u Ciebie :oops: :roll: :P ,widze że byłas w odwiedzinach na budowie ,i jak domek stoi twardo na ziemi :wink: :D ,a jak pogoda tam u 'nas' mam nadzieje ze już troche snieg topnieje bo juz doczekać sie nie umie kiedy do nas wejdą nasze "chłopki" budowac nasz wymarzony domek :D :D :D :D :D ,a okienka kiedy zamawiacie czy moze juz macie zamówione ja teraz akurat wyceniam moje wymarzone drzwi ,i ciekawa jestem jaka cena bedzie :roll: :wink: ,mam nadzieje ze nie powali mnie na kolana :D
pozdrawiam cieplutko

taka_ja & taki_on:)
21-02-2010, 16:34
Hej Miśka
dawno mnie nie było u Ciebie :oops: :roll: :P ,widze że byłas w odwiedzinach na budowie ,i jak domek stoi twardo na ziemi :wink: :D ,a jak pogoda tam u 'nas' mam nadzieje ze już troche snieg topnieje bo juz doczekać sie nie umie kiedy do nas wejdą nasze "chłopki" budowac nasz wymarzony domek :D :D :D :D :D ,a okienka kiedy zamawiacie czy moze juz macie zamówione ja teraz akurat wyceniam moje wymarzone drzwi ,i ciekawa jestem jaka cena bedzie :roll: :wink: ,mam nadzieje ze nie powali mnie na kolana :D
pozdrawiam cieplutko

Witaj Jessi :wink:

Wiesz wczoraj topniał, potem padało i dzisiaj świeciło słonko -topnieje, a zapowiadają znowu opady :-?
Ja mam okna już kupione i widziałam 4 sztuki, a domówiliśmy resztę, prócz balkonowych.
Drzwi sobie poczekają, napewno nie wcześniej zakupione zostaną jak po wylewkach i jakie -nie wiem. :roll: Napewno złoty dąb, dumamy, czy nie metalowe, dlatego, że od tamtej strony będzie zacinał deszczyk. :wink:
Też pozdrawiam :wink: :D

kala67
21-02-2010, 21:14
Witaj !! :P
domeczek slicznie stoi sniegiem zasypany !! :P
ja juz wiosny doczekac sie nie mogę !! :P

Megana
21-02-2010, 21:16
U nas już śnieg zszedł z dachu na ziemię, może sobie pójdzie dalej :lol: :lol:

kala67
21-02-2010, 21:18
chyba jak nigdy...albo jak na złośc.......ta zima trwa i trwa !!!!!!! :lol: :lol:

Megana
21-02-2010, 21:20
chyba jak nigdy...albo jak na złośc.......ta zima trwa i trwa !!!!!!! :lol: :lol:
Wredota ta zima, ale chyba pierwszy raz od wieeeeeeeelu lat, wszyscy docenią znaczenie wiosny i z chęcią pójdą utopić Marzannę :lol: :lol: :lol: :lol:

kala67
21-02-2010, 21:24
chyba jak nigdy...albo jak na złośc.......ta zima trwa i trwa !!!!!!! :lol: :lol:
Wredota ta zima, ale chyba pierwszy raz od wieeeeeeeelu lat, wszyscy docenią znaczenie wiosny i z chęcią pójdą utopić Marzannę :lol: :lol: :lol: :lol:
zwłaszcza Ci.........którzy sie buduja akurat :lol: :lol: :lol:

Megana
21-02-2010, 21:29
chyba jak nigdy...albo jak na złośc.......ta zima trwa i trwa !!!!!!! :lol: :lol:
Wredota ta zima, ale chyba pierwszy raz od wieeeeeeeelu lat, wszyscy docenią znaczenie wiosny i z chęcią pójdą utopić Marzannę :lol: :lol: :lol: :lol:
zwłaszcza Ci.........którzy sie buduja akurat :lol: :lol: :lol:

Wiesz, jak pomyślę o błocie przed domem i na drodze w wiosenne dni, to jestem podłamana, tym bardziej, że nie będzie kasy na zrobienie obejścia :cry:

kala67
21-02-2010, 21:32
rozrzucisz po drodze palety i bedzie git !!! :lol: :lol: :lol:
a tak na poważnie.......to biorac pod uwage ilośc sniegu.....jak to wszystko sie roztopi.......to bedziemy po kolana w błocie :x

Iwona Sudol
21-02-2010, 21:35
rozrzucisz po drodze palety i bedzie git !!! :lol: :lol: :lol:
a tak na poważnie.......to biorac pod uwage ilośc sniegu.....jak to wszystko sie roztopi.......to bedziemy po kolana w błocie :x

DO kolan, DO kolan....
Po kolana to co innego może być :lol: :lol: :lol:

Megana
21-02-2010, 21:36
rozrzucisz po drodze palety i bedzie git !!! :lol: :lol: :lol:
a tak na poważnie.......to biorac pod uwage ilośc sniegu.....jak to wszystko sie roztopi.......to bedziemy po kolana w błocie :x

Ja jestem malutka, to po szyję będę miała błoto :lol:

kala67
21-02-2010, 21:38
rozrzucisz po drodze palety i bedzie git !!! :lol: :lol: :lol:
a tak na poważnie.......to biorac pod uwage ilośc sniegu.....jak to wszystko sie roztopi.......to bedziemy po kolana w błocie :x

DO kolan, DO kolan....
Po kolana to co innego może być :lol: :lol: :lol:
ciekaw co masz na mysli????? :lol: :lol: :lol:

Megana
21-02-2010, 21:49
I jak zwykle, wszystko kończy się na seksie :lol: :lol: :lol:

kala67
21-02-2010, 21:52
nigdy bym nie przypuszczała, że mozna tak szybko przejśc z palet do seksu :lol: :lol: :lol:

Megana
21-02-2010, 22:03
nigdy bym nie przypuszczała, że mozna tak szybko przejśc z palet do seksu :lol: :lol: :lol:

Sex na paletach ? Jak widać można :wink:

margay
22-02-2010, 10:02
nigdy bym nie przypuszczała, że mozna tak szybko przejśc z palet do seksu :lol: :lol: :lol:

Sex na paletach ? Jak widać można :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: U Miśki jak zwykle wesoło :lol:

To powiem wam kawał :lol:

-dlaczego kobiety nie mogą z mężczyznami utrzymac kontaktu wzrokowego????????????????


bo..............................................


-bo cycki nie mają oczu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zbigniew100
22-02-2010, 11:08
nigdy bym nie przypuszczała, że mozna tak szybko przejśc z palet do seksu :lol: :lol: :lol:

Sex na paletach ? Jak widać można :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: U Miśki jak zwykle wesoło :lol:

To powiem wam kawał :lol:

-dlaczego kobiety nie mogą z mężczyznami utrzymac kontaktu wzrokowego????????????????


bo..............................................


-bo cycki nie mają oczu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:





:lol: :lol: :lol: :lol:

taka_ja & taki_on:)
22-02-2010, 13:34
Witam :D

Ale wiosennie...

Okienka pootwierane szeroko -tak cieplutko, słonko świeci... a ja mam lenia :roll:

Właśnie i ja się zastanawiam, jak ten piach mi przywiezie pod dom... jak ten śnieg stopnieje.

Jak dobrze, że niedaleko ode mnie jest rów -to z miłą chęcią wrzucę Marzannę... :lol:, ciekawe ile ową Marzannę ludków pamięta :roll: :roll:
A ja z Przedszkola właśnie pamiętam, jak z gaikiem i Marzanną szliśmy ją topić i wrzucały nasze Panie ją do rowu na alejkach, a my snuliśmy przeróżne opowieści, jak ona dopłynie do morza, to czy gdzieś popłynie dalej...
Zresztą spiewaliśmy piosenkę aby płynęła do morza, machaliśmy jej i zadowoleni wracaliśmy do naszego Przedszkola.
Nikt z nas nie zdawał sobie sprawy, że owa Marzanna popłynie sobie tylko z 50 metrów, gdzie zatrzyma się i zostanie wyłowiona, wraz z innymi odpadkami w rowie. :lol: :lol: :lol:

Widziałam tutaj rowy i rzeczkę -poziom nie mały!
Ale zapowiadali dzisiaj w TV, ocieplenie... Przedwiośnie.... akurat kto ma drzewka -to najlepsza teraz pora je pobiałkować :wink:

taka_ja & taki_on:)
22-02-2010, 13:36
rozrzucisz po drodze palety i bedzie git !!! :lol: :lol: :lol:
a tak na poważnie.......to biorac pod uwage ilośc sniegu.....jak to wszystko sie roztopi.......to bedziemy po kolana w błocie :x

DO kolan, DO kolan....
Po kolana to co innego może być :lol: :lol: :lol:
ciekaw co masz na mysli????? :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

Po koolanaaaaaaaaaaaaa ma slipki -nogawki od nich :lol: :lol: :lol:

taka_ja & taki_on:)
22-02-2010, 13:39
nigdy bym nie przypuszczała, że mozna tak szybko przejśc z palet do seksu :lol: :lol: :lol:

Sex na paletach ? Jak widać można :wink:

:roll: :roll: :roll:

taka_ja & taki_on:)
22-02-2010, 13:40
nigdy bym nie przypuszczała, że mozna tak szybko przejśc z palet do seksu :lol: :lol: :lol:

Sex na paletach ? Jak widać można :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: U Miśki jak zwykle wesoło :lol:

To powiem wam kawał :lol:

-dlaczego kobiety nie mogą z mężczyznami utrzymac kontaktu wzrokowego????????????????


bo..............................................


-bo cycki nie mają oczu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:





:lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

Arctica
23-02-2010, 14:08
Feee... tak świntuszyć :roll: ...

a wiecie dlaczego nie ma skoków narciarskich w wykonaniu kobiet?






bo kobiety na progu zamykają oczy :lol:

Czeeee.... Miśka!!!

aniamar
23-02-2010, 21:45
nigdy bym nie przypuszczała, że mozna tak szybko przejśc z palet do seksu :lol: :lol: :lol:

Sex na paletach ? Jak widać można :wink:

:roll: :roll: :roll:


No proszę jak się kobitki rozszalały, tylko troszkę mrozik puścił i poczuły wiosnę. Fikać im się zachciewa.

Trzeba wrzucić nowy patent do kamasutry.

http://emoty.blox.pl/resource/18.gifhttp://emoty.blox.pl/resource/18.gifhttp://emoty.blox.pl/resource/18.gif

Megana
23-02-2010, 22:29
Ja nie pofikam bo mnie kolanko boli :(

To tak zamiast głowy :wink:

Sloneczko
23-02-2010, 22:52
Ja nie pofikam bo mnie kolanko boli :(

To tak zamiast głowy :wink:

Że zacytuję starą przyśpiewkę:

Boli mnie noga w biodrze,
nie mogę tańczyć dobrze,

już chcę, już chcę, już mogę,
odrzucam na bok nogę ;) :)

kawika
24-02-2010, 08:34
cześć laski

wiosna idzie

u mnie dzisiaj pięknie ptaszki śpiewały

Arctica
24-02-2010, 10:56
Ja nie pofikam bo mnie kolanko boli :(

To tak zamiast głowy :wink:

Że zacytuję starą przyśpiewkę:

Boli mnie noga w biodrze,
nie mogę tańczyć dobrze,

już chcę, już chcę, już mogę,
odrzucam na bok nogę ;) :)

a moja babcia inaczej śpiewała... może inna zwrotka :roll:

Boli mnie noga w biodrze
chodzić nie mogę dobrze

Ale tańcować mogę
kiedy zawiążę chustką nogę. :lol: :lol: :lol:

Sloneczko
24-02-2010, 15:51
Arctisiu, Twoja babcia śpiewała o tańcu, a Megana pisała o fikaniu, stąd różnica w tekście :D ;)

Arctica
24-02-2010, 15:54
Aaaaaa :oops: :oops: :oops: :roll:

margay
26-02-2010, 08:38
Witam i życzę miłego dnia :D

U nas słoneczko :P :P :P :P i ciepełko, ciut wieje....czuć wiosnę.....JUPIIII

kawika
26-02-2010, 12:06
hejka Miśka

wpadłam na chwikę zaraz lecę

do dentysty :cry:

Arctica
26-02-2010, 15:46
A ja byłam, tralalaaaa... i Pani Agatka spytała po co przylazłam :D ... i synuś też dziurfree... chachachaaaaa :D

Synal wszystkie mleczaki miał klejone po parę razy, a teraz 13 lat i zero ubytków, plomb itp. Ja to pamiętam w jego wieku już same perełki miałam :-? ... że dziurka w każnym :wink: :roll:

Miśka.... Miśka.... żyjesz???????? :roll:

taka_ja & taki_on:)
28-02-2010, 19:21
Witam :D

A ja w ogóle nie kojarzę ten piosenki o fikaniu czy o tańcu :roll:

Hmm co do fikania i tańca to mnie nic nie boli :lol: :oops:

:lol: :lol: :lol:

taka_ja & taki_on:)
28-02-2010, 19:23
Witam i życzę miłego dnia :D

U nas słoneczko :P :P :P :P i ciepełko, ciut wieje....czuć wiosnę.....JUPIIII

Gosiu u nas to ta sama pogoda, ale dzisiaj oglądałam w TV prognozę i zapowiadają znowu temp. poniżej zera i opady śniegu :-?

Hmm a może sie pomylili... :roll: tak nic tylko to nie było o Polsce :lol: :wink:

taka_ja & taki_on:)
28-02-2010, 19:26
hejka Miśka

wpadłam na chwikę zaraz lecę

do dentysty :cry:

Nu spóźniłam się z tym, że będe trzymała kciuki itp.
Mam nadzieję, że wsio ok :wink: Bo u mnie idę z jednym a potem mam 2-3 do zaplombowania -ale że często chodzę, to zawsze małe dziurki... :wink:
Ewentualnie jak ostanio byłam -kanałowe leczenie... brrrrr... :-?

taka_ja & taki_on:)
28-02-2010, 19:28
A ja byłam, tralalaaaa... i Pani Agatka spytała po co przylazłam :D ... i synuś też dziurfree... chachachaaaaa :D

Synal wszystkie mleczaki miał klejone po parę razy, a teraz 13 lat i zero ubytków, plomb itp. Ja to pamiętam w jego wieku już same perełki miałam :-? ... że dziurka w każnym :wink: :roll:

Miśka.... Miśka.... żyjesz???????? :roll:

Żyję, żyję, żyję :wink: :D

:D

Arctica
28-02-2010, 21:24
A ja byłam, tralalaaaa... i Pani Agatka spytała po co przylazłam :D ... i synuś też dziurfree... chachachaaaaa :D

Synal wszystkie mleczaki miał klejone po parę razy, a teraz 13 lat i zero ubytków, plomb itp. Ja to pamiętam w jego wieku już same perełki miałam :-? ... że dziurka w każnym :wink: :roll:

Miśka.... Miśka.... żyjesz???????? :roll:

Żyję, żyję, żyję :wink: :D

:D

Uffff.... :roll: :lol: :lol: :lol:

Sloneczko
28-02-2010, 22:34
Ewentualnie jak ostanio byłam -kanałowe leczenie... brrrrr... :-?

Też nas nie ominęły wizyty u dentysty, ale czekając na swoją kolej słuchałam ze zdumieniem, że każdy kto wychodził z kolejnego gabinetu, płacił kanałówkę. A jest to chyba najdroższe leczenie.

Siadłam na fotelu i słyszę, że muszę mieć leczenie kanałowe (skąd ja wiedziałam? ;)) Uparłam się, że dopiero jeśli zacznie mnie boleć, to poproszę o znieczulenie i takie leczenie.

I co? Nie było potrzebne :D A zapłaciłam 80, zamiast 380 zł...

kawika
01-03-2010, 09:15
doberek

ja kanałowego nie miałam :D :D

a taka byłam padnięta że jak mi wierciła to myślałam że zasnę :D :D :D

jessi
01-03-2010, 09:55
Hello
jak tam leci Miśka ,jak pogoda u nas w rgionie mam nadzieje ze sniegu z dnia na dzien coraz mniej i pogoda dopisuje a tu pisz w dzienniku co tam u Was sie dzieje ,na kiedy okienka mają byc wstawione :wink: :D :D :D bo mnie ciekawośc zżera hihihi :P

Zbigniew100
01-03-2010, 10:02
Witam.
Jak u Miśka z plecami ?

taka_ja & taki_on:)
01-03-2010, 19:00
Ewentualnie jak ostanio byłam -kanałowe leczenie... brrrrr... :-?

Też nas nie ominęły wizyty u dentysty, ale czekając na swoją kolej słuchałam ze zdumieniem, że każdy kto wychodził z kolejnego gabinetu, płacił kanałówkę. A jest to chyba najdroższe leczenie.

Siadłam na fotelu i słyszę, że muszę mieć leczenie kanałowe (skąd ja wiedziałam? ;)) Uparłam się, że dopiero jeśli zacznie mnie boleć, to poproszę o znieczulenie i takie leczenie.

I co? Nie było potrzebne :D A zapłaciłam 80, zamiast 380 zł...

Witaj Słoneczko :D

U nas kosztuje kanałowe leczenie 400 zł.
Raz to sobie tak pomyślałam, że wszystko jest tam git w tej klinice -gabinety itp., ale najlepiej byłoby, gdybym jednak miała słuchawki z muzyką i nie słuchała tego wiercenia, albo okulary i filmek :wink:
Najlepsze, jak człek ma gębę otwartą napchaną wacikami itp. a dentysta wtedy o coś pyta, nie wiem, jak oni to rozumią :lol: :lol: :lol: :roll:

taka_ja & taki_on:)
01-03-2010, 19:01
doberek

ja kanałowego nie miałam :D :D

a taka byłam padnięta że jak mi wierciła to myślałam że zasnę :D :D :D

to albo mała dziurka, albo znieczulenie miałaś, bo ja zawsze jednak czujna jestem podczas wiercenia nawet ze znieczuleniem... i nawet jak jest mała dziurka :wink: :o

taka_ja & taki_on:)
01-03-2010, 19:08
Hello
jak tam leci Miśka ,jak pogoda u nas w rgionie mam nadzieje ze sniegu z dnia na dzien coraz mniej i pogoda dopisuje a tu pisz w dzienniku co tam u Was sie dzieje ,na kiedy okienka mają byc wstawione :wink: :D :D :D bo mnie ciekawośc zżera hihihi :P

Witaj Jessi :D

A nu nie zapowiada się dobrze, wiesz przywieziono resztę zamówionych okien, tak aby wstawić wszystkie za jednym zamachem, ale czekamy, bo mają też zamówienia inne, akurat ucieszyliśmy się, że ciut przesuszy się droga do domu-słonko, wiaterek itp. To wjadą spokojnie z oknami :wink: A tutajjjjjjjj...
Wichura się zbliża i poprostu ma wrócić chłodniejsze powietrze a co za tym idzie -śnieg :-?
Dzisiaj Pan powiedział -jak wjedziemy to nie ma sprawy w czwartek wstawiamy -a tutaj teraz znak zapytania. Bo i jak okienka by były to wewnątrz byśmy zaczęli już coś dłubać w domku -ileż to człek ma czekać :wink:
Nu i ZNAK zapytania - jak będzie... :roll: :o
Jutro podjedziemy do domku -sprawdzić jak tam w ogóle teraz droga wygląda.

taka_ja & taki_on:)
01-03-2010, 19:16
Witam.
Jak u Miśka z plecami ?

Witaj Zbysiu :D

Zbysiu Misiek ma przewlekłą rwę kulszową :-? Jak go złapie to makabra a potrafi nawet wrócić jak ciut przemarźnie :-?
Duszności - kłucie w okolicach serca miał m.in. od kręgosłupa, bo on też nie najlepiej wygląda...
Teraz bierze leki i jak narazie jest ok :wink: Ale on już w szpitalu będąc dumał co i jak porobić w domu, zwłaszcza duma, czy nie lepiej i szybciej zamiast tynków położyć płyty g-k :o :roll:
Tak coróz ma pomysły czasami zwariowane :D :o

Megana
01-03-2010, 21:37
taka_ja & taki_on:)

Zdrowia życzę Miśkowi :D :D

taka_ja & taki_on:)
02-03-2010, 21:20
taka_ja & taki_on:)

Zdrowia życzę Miśkowi :D :D

Witaj Megana :D

Dziękuję :wink:

taka_ja & taki_on:)
02-03-2010, 21:29
Trzymajcie kciuki za jutrzejszy dzionek, bo jak dobrze pójdzie, to od ranka będą nam wstawiać okienka :wink: :D

A ja... od dwóch dni jakby rope w gardle poczułam... Poszłam dzisiaj z lusterkiem i lampką -porządną (mało własnego wzroku nie straciłam :lol: )do Miska a on mówi:
- ojej znowu ropień ci się robi
Nu i mam antybiotyk - jak nie urok to skuś baba na dziada :evil:
Dopiero dzisiaj czuję, że pobolewa mnie gardełko... i narazie nie mam gorączki. Mam nadzieję, że po antybiotyku minie, bo nie mam zamiaru przechodzić tej gehenny co ostatnio -zero jedzonka a własna ślina -jej przełknięcie straszny ból...

Czyżbym wcześniej miała anginkę? :roll: Tylko kiedy? :o :roll: Może wtedy, jak miałam okropny katar, ale zero gorączki i zero bólu gardła :roll:

Byłam dzisiaj w domku -podjechaliśmy autkiem pod domek -twardziutko jednak... te auta ciężarowe nam ubiły ciut :wink: Nu z oknami wjedzie :wink: tylko aby pogoda była!!!!!!!!!!!

Proszę tam trzymać kciuki -uciekam, bo cosik taka senna jestem :cry:
Pozdrowionka :wink:

taka_ja & taki_on:)
02-03-2010, 21:36
Chciałam jeszcze napisać, że przed chwilą miałam omamy -wydawało mi się, że pada śnieg -takie drobne płatki -aż gorąco mi się zrobiło... wstałam stanęłam w drzwiach balkonowych i patrzę na latarni światło z prawej, z lewej stony... na drugą i UFFFFFFFFFFFFFFFFF....

Nic to po tej lampce mam naświetlone widocznie oczęta... :lol:

Uffffffffffffffffff...

Nu albo -skutek uboczny antybiotyku...

Jednak idę do łóżka... rano pobudeczka i kawusia :wink:

aniamar
02-03-2010, 21:37
To się kuruj Miśka, dużo zdrówka życzę. :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Będę kibicować, aby wszystko poszło z planem odnośnie okienek, tylko nie zapomnij porobić zdjęć. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Dobrej nocki!!!!!!!!!!!!

kamlotek
02-03-2010, 21:53
Trzymam kciuki za pogodę i wstawianie okien.Proszę zrobić zdjęcia :lol: .
Nie chcę Cię martwić Miśka,ale u nas pada śnieg :-? . Oby tylko nad Twoim domem nie padał :D

Megana
02-03-2010, 22:16
Ja też trzymam kciuki za okienka, ale jeszcze bardziej za zdrowie Wasze :) :)

Zbigniew100
03-03-2010, 06:36
Dzień dobry .

http://www.humor.logocjoner.pl/gify/b1200432595478d25d36d5df.gif

Wstawać. !!!

kawika
03-03-2010, 07:03
Miśka - zdrówka życzę, coś Ty za często chorujesz kobieto, o Miśka dbasz a sama co?????

no z tym sniegiem ....... jakby Ci to powiedzieć to realne jest a nie omamy

ale wszystko będzie ok

czekamy na okienka

buziaczki

kamlotek
03-03-2010, 09:27
Jak zdrówko Misia :roll: . I jak okna oczywiście,czekamy na zdjęcia :roll:

margay
03-03-2010, 10:04
Cześć Misia :D

Oooo to dzisiaj wielki dzień, trzymam kciuki za okienka no i oczywiście czekam na dokładną fotorelację :D
I uważaj na siebie kobieto bo jak cię znam to będziesz na tym wietrzysku skakała koło nowych okienek a to nie wskazane przy antybiotyku :-? ........kurcze ja też nie najlepiej się czuję, tzn. na razie jest OK ale nie poszłam dziś do pracy bo trochę drapie mnie w gardle :( a do tego katar i boję się żeby mnie cuś nie rozwaliło bo w moim stanie na antybiotyk nie mogę sobie pozwolić :cry: co najwyżej mogę płukać gardło solą :roll: albo rozcieńczonym w wodzie propolisem (polecam mi bardzo pomaga)

No Misia to jeszcze raz trzymam kciuki żeby okienka piknie wyszły i wracaj szybko do zdrowia :D

taka_ja & taki_on:)
04-03-2010, 06:24
Witam!

Kochani ja tak szybko -bo u nas od 7.30 do 16 nie ma prądu -jakąs konserwację robią od kilku dni, no makabra!
Wczoraj wstawili nam okna -ja oczywiście byłam od 9 byłam i oglądałam co i jak w domku!

Zdjęcia wkleję wieczorkiem :wink:

Udało się - dziekuję za kciuki itp. :wink: bo pogoda była wiosenna -nu tylko ciut wiało -ani płatka sniegu. Dopiero wieczorkiem posypało i dzisiaj biało :o :roll:

Okienka nadały innego charakteru...
Uciekam i pozdrawiam... :wink:

dobrego dzionka... :D

kala67
04-03-2010, 09:08
Witaj kochana!!!!!! :P
jak tam zdrówko??? :roll:
i czekamy na fotki okienek!! :lol:

jessi
04-03-2010, 09:32
hej Miska to i ja dołączam sie do życzenia zdrówka ,no i czekam teraz na zdjecia okienek !!! :D buziaki zostawiam

taka_ja & taki_on:)
05-03-2010, 00:16
Melduję, że uzupełniłam dziennik - ups to już ta godzina 01:10 :o

ciut to trwało ale są zdjątka :D

Wieczorkiem już siadłam jak po 16 był prąd, ale pojechaliśmy do marketu budowlanego, powoli porównujemy ceny. Poza tym musimy oprawić okna :wink:

Z gardłem ciut lepiej :D

Uciekam do łóżka -tylko ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bo Misiek śpi i muszę po cichutku wslizgnąć się pod kołderkę :wink: :lol:

Nawet pasuje piosenka -stary niedźwiedź mocno śpi.... :lol: :lol: :lol:

Zbigniew100
05-03-2010, 06:41
Piękny domek. 8) 8) 8)

Jak zrobisz parę zbliżeń to ocenię montaz , za darmo. :o

kawika
05-03-2010, 06:42
dzień dobry

Miśka super OKIENKA!!!!!!!!!

Juz inaczej domek wygląda!!!!!!!!!

Zdrówka życzę!!

kawika
05-03-2010, 06:43
Piękny domek. 8) 8) 8)

Jak zrobisz parę zbliżeń to ocenię montaz , za darmo. :o

wow 8) 8)

Zbigniew100
05-03-2010, 06:54
Piękny domek. 8) 8) 8)

Jak zrobisz parę zbliżeń to ocenię montaz , za darmo. :o

wow 8) 8)

Miałem epizod w TRASIE , przy montazu okien . :wink:

jessi
05-03-2010, 09:41
hoho Miska okienka jak się patrzy bardzo ładne a domek jak sie prezentuje "z oczkami" :D :D :D ,nawet zauwarzyłam że sniegu nie ma u Was na działce ,dobrze widziałam czy cos tam zostało ? :roll: :wink: dobrze by sie składało jakby nie było sniegu i ciepło jakos na polku było hihiih :D :D buziaczki zostawiam

kamlotek
05-03-2010, 09:43
Misia piękne okna :o :lol: ,teraz dom prezentuje się okazale, i na pewno cieplej w nim,bez przewiewów,widniej. Nic tylko usiąść i pic kawkę w tak pieknym domku. Gratuluję :P

I zdrowiej,a ten Twój Grudnik też nie miał kiedy zakwitnąć :-? . My wszyscy wiosny wyczekujemy,a on zakwitł z opuźnieniem 2-3 miesięcznym. Wszystko się poprzestawiało :roll: . Zakryj go ,bo jeszcze wiosna pomyśli,że za szybko przyszła :wink: i będzie czekała,aż przekwitnie :-?

pozdrawiam :D

Arctica
05-03-2010, 09:59
Ja to mam tylko nadzieję, że Miśka wkleiła jakąś starą fotę :-? ... ale żeby tak grudniem straszyć :roll: ... feeee...

Piękne okna!!!!!.... nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę :-? ...spoko, pozytywnie, nie wypadą :wink:

Jak już okna macie, to nie ma co zwalać na cimno, tylko kurować się i .....na budowę!!!!!! :D

Zdrówka życzę :P

margay
05-03-2010, 15:08
Misia, okienka super, 1 klasa :D
I bardzo mi się podoba profil (sama wybrałam taki półokrągły 8) ) i kolor....bardzo ładny odcień złotego dębu, stwierdzam, że w każdej firmie jest inny odcień złotego dębu :o ale twój jest super, taki nie za jasny i nie za ciemny, jednym słowem w sam raz i domek ładnie się prezentuje.
No to kolejny etap możesz "odhaczyć" :P :D pasuje to jakoś uczcić 8)

No to za twoje okienka :wink:

http://www.istockphoto.com/file_thumbview_approve/2415327/2/istockphoto_2415327-celebration-toast-with-champagne.jpg

Iwona Sudol
05-03-2010, 15:22
Miśka - no kurde dawno mnie nie było, a tu taaakie zmiany...
Okna już są - ładne bardzo :D Wiosna idzie, chociaż u mnie za oknem jeszcze 5 minut temu była taka śnieżyca, że świata nie było widać, a teraz niebo niebieskie i słonko świeci :lol:
Nie daj się chorobie żadnej, bo trzeba ruszać z budowaniem dalej :lol:

taka_ja & taki_on:)
06-03-2010, 13:18
Piękny domek. 8) 8) 8)

Jak zrobisz parę zbliżeń to ocenię montaz , za darmo. :o

Zbysiu, mój Misiek sam wstawiał okna i widział robotkę Panów :wink: Ale wnioskuję, ze miałeś jakieś przygody :wink:

taka_ja & taki_on:)
06-03-2010, 13:19
dzień dobry

Miśka super OKIENKA!!!!!!!!!

Juz inaczej domek wygląda!!!!!!!!!

Zdrówka życzę!!

Dziekuję Kawika... :wink:

taka_ja & taki_on:)
06-03-2010, 13:23
hoho Miska okienka jak się patrzy bardzo ładne a domek jak sie prezentuje "z oczkami" :D :D :D ,nawet zauwarzyłam że sniegu nie ma u Was na działce ,dobrze widziałam czy cos tam zostało ? :roll: :wink: dobrze by sie składało jakby nie było sniegu i ciepło jakos na polku było hihiih :D :D buziaczki zostawiam

Jessi jak wstawiono okna - śniegu nie było, potem wieczorem późnym popadało, a teraz uffffffff drogi "czarne" ale naokoło biało :-?

W TV zapowiadają jeszcze opady ale od wtorku już ciut cieplej :wink:

taka_ja & taki_on:)
06-03-2010, 13:28
Misia piękne okna :o :lol: ,teraz dom prezentuje się okazale, i na pewno cieplej w nim,bez przewiewów,widniej. Nic tylko usiąść i pic kawkę w tak pieknym domku. Gratuluję :P

I zdrowiej,a ten Twój Grudnik też nie miał kiedy zakwitnąć :-? . My wszyscy wiosny wyczekujemy,a on zakwitł z opuźnieniem 2-3 miesięcznym. Wszystko się poprzestawiało :roll: . Zakryj go ,bo jeszcze wiosna pomyśli,że za szybko przyszła :wink: i będzie czekała,aż przekwitnie :-?

pozdrawiam :D

Kawkę pić, ale jak będzie tam cieplej, niby okienka są, ale pod dachem jednak dmucha :-? Kawke będę piła w przerwie, jak weźmiemy się ciut za robótkę :wink: :D
Nu to grudnik... ale za ładny aby go zakryć...
a pisałam WAM... Wigilia po wodzie -Wielkanoc po lodzie.... ot to tylko takie przysłowie :o :roll:

taka_ja & taki_on:)
06-03-2010, 13:34
Ja to mam tylko nadzieję, że Miśka wkleiła jakąś starą fotę :-? ... ale żeby tak grudniem straszyć :roll: ... feeee...

Piękne okna!!!!!.... nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę :-? ...spoko, pozytywnie, nie wypadą :wink:

Jak już okna macie, to nie ma co zwalać na cimno, tylko kurować się i .....na budowę!!!!!! :D

Zdrówka życzę :P

:lol: :lol: :lol:
Nie stare zdjęcie oj nie stare... :lol: Grudnik jak na wystawie się poczuł, więcej kwatków ma i pąków :wink: :D Jeszcze go poczęstowałam nawozikiem :wink:
A za oknem przebiśniegi - :D
Nu i w miarę możliwości będziemy oczywiście sami dalej w domu działać :wink:

taka_ja & taki_on:)
06-03-2010, 13:45
Misia, okienka super, 1 klasa :D
I bardzo mi się podoba profil (sama wybrałam taki półokrągły 8) ) i kolor....bardzo ładny odcień złotego dębu, stwierdzam, że w każdej firmie jest inny odcień złotego dębu :o ale twój jest super, taki nie za jasny i nie za ciemny, jednym słowem w sam raz i domek ładnie się prezentuje.
No to kolejny etap możesz "odhaczyć" :P :D pasuje to jakoś uczcić 8)

No to za twoje okienka :wink:

http://www.istockphoto.com/file_thumbview_approve/2415327/2/istockphoto_2415327-celebration-toast-with-champagne.jpg

Etap łodhaczony :lol: :lol: :lol:
Też zauwazyłam, że złoty dąb bywa jaśniejszy i ciemniejszy. A orzech był w porównaniu w innych firmach - ciemniejszy.
Wczoraj w dzienniku umieściłam bez taśmy górnej z 2 okna -tak wyglądają jak ciut światła na nie pada... Gdy byliśmy w sklepach typu OBI itp. w K-ku i zwracałam uwagę na drzwi w tym kolorku -to łoj były takie dość jasne :roll:

Ale zachorowałam na rolety - wewnątrz w kolorze takim jak okna - Pan Okiennik je też sprzedaje :wink: :D
Gosiu ta pogoda taka siaka... faktycznie musisz uważać aby nie złapać wirusa :-?
Taki profil mi zawsze się podobał - Galana... jeszcze kiedyś zamieścimy w nich wywietrzniki - jeden w kuchni jeden w łazience, koszt jakoś 180 zł, ale one same się ustawiają ... :roll: Tak mówił Pan co wstawiał nam okna, to kiedyś podpytam tego Pana Okiennika, czy takie cacko jest... :wink:

taka_ja & taki_on:)
06-03-2010, 13:51
Miśka - no kurde dawno mnie nie było, a tu taaakie zmiany...
Okna już są - ładne bardzo :D Wiosna idzie, chociaż u mnie za oknem jeszcze 5 minut temu była taka śnieżyca, że świata nie było widać, a teraz niebo niebieskie i słonko świeci :lol:
Nie daj się chorobie żadnej, bo trzeba ruszać z budowaniem dalej :lol:

Nu chyba wszyscy czekamy na wiosenkę...

Nic tylko Marzanny nikt nie topił -spalił i dlatego zima jest...

Dzisiaj u mnie śnieg za oknem, ale świeci słonko... Tylko zimno...
Chorobie się nie daję i jak mogłabym usiedzieć w domu, kiedy tam wstawiano okna, albo nie pojechać tu i siam, aby popatrzeć sobie na płytki itp. w marketach :lol:

margay
06-03-2010, 14:00
U mnie też biało za oknem :cry: i sypie jak cholera, momentami świata nie widać :x :evil:
A Asia (kamlotek) pisała mi przed chwilą, że u nich nie ma nawrotu zimy.....no ale jak się zawczasu tą zmorę marzannę utopi w łyżce wody to potem widać efekty :wink: A my Misia nie poszłyśmy za przykładem naszej koleżanki i teraz mamy........cd. atrakcji zimowych......

kala67
06-03-2010, 14:05
no kochana.........super okienka!!!!!!! :P
GRATULUJE!! :lol:

taka_ja & taki_on:)
06-03-2010, 14:06
Witam w sobotkę :wink:

Czas leci, niedługo święta, a jeszcze niedawno było BN, a tutaj ot...
Oby tylko się ociepliło, bo wszyscy czekamy, aby ruszyć z pracami. My nawet mieliśmy kupić piecyk tzw. kozę, aby cieplej było, ale nie wiem w końcu czy to ma sens... :roll:
Misiek siedzi i kalkuluje m2 płyty g-k ile, waty ile, okazało się, że wcześniej policzył za mało :lol: a pomysły jakie ma... że niedługo to nie zdziwi mnie, jak wymyśli kominek na środku :lol: :lol: :lol:

Jutro podjedziemy jak dobrze pójdzie, bo wtedy ma wolne z Panem -kolegą Miska, który kładzie rurki itp. pod wylewki... aby zobaczył nasz domek, projekt i co poleca... :wink:

Życzę WAM dobrego dzionka :wink:

taka_ja & taki_on:)
06-03-2010, 14:11
U mnie też biało za oknem :cry: i sypie jak cholera, momentami świata nie widać :x :evil:
A Asia (kamlotek) pisała mi przed chwilą, że u nich nie ma nawrotu zimy.....no ale jak się zawczasu tą zmorę marzannę utopi w łyżce wody to potem widać efekty :wink: A my Misia nie poszłyśmy za przykładem naszej koleżanki i teraz mamy........cd. atrakcji zimowych......

Nu....... tylko nie mam skąd wziąć sianka, a jeszcze mnie posadzą, że zapchałam kukłą na wsi rów melioracyjny, a jak wrzucałabym Marzannę do Uszwicy, przy A4, to też nie zafajnie, bo ktoś zadzwoniłby po policję, że rzekomo dziecko utopiłam... :lol: :lol: :lol:
Ni tak ni siak... z tą Marzanną :lol: :lol: :lol:

Ale widzisz... teraz wisła ma stan alarmowy :o
Póki co u nas jakoś narazie nie tak źle...
Od wtorku ma być ładniej :D

taka_ja & taki_on:)
06-03-2010, 14:15
no kochana.........super okienka!!!!!!! :P
GRATULUJE!! :lol:

Witaj kaluś :D

widzę, że dzisiaj wolne od szkoły :wink:

Dziękuję Kala... jeszcze domu nie było a wiedziałam, że okna mają być takie :wink: :lol: Kolor, profil :wink:

kamlotek
06-03-2010, 14:38
Witaj Misia,pisałam właśnie z Margay,aby u siebie zatrzymała zimę,skoro i tak ma biało :wink: . To niedawno byłam na papierosie na balkonie i zaczeło sypać :x .
A ja mam pytanie do Ciebie,czy Ty czasami tego Grudnika,nie pomyliłaś z kaktusem wielkanocnym? :lol: . Bo strasznie do siebie są podobne :roll:

taka_ja & taki_on:)
06-03-2010, 16:06
Witaj Misia,pisałam właśnie z Margay,aby u siebie zatrzymała zimę,skoro i tak ma biało :wink: . To niedawno byłam na papierosie na balkonie i zaczeło sypać :x .
A ja mam pytanie do Ciebie,czy Ty czasami tego Grudnika,nie pomyliłaś z kaktusem wielkanocnym? :lol: . Bo strasznie do siebie są podobne :roll:

Faktycznie niekture odmiany b. podobne są tego kaktusa wielkanocnego do grudnika...

ale niestety to grudnik :lol:

Kaktus wielkanocny ma takie jakby żółte rózyczki na końcach (pałeczki wewnątrz kwiata) wewnatrz, a mój to GRUDNIK :wink:
Ale dzieki Tobie Asiu odkopałam w necie, że u grudnika najlepiej po przekwitnięciu w każdej gałązce złamać po 2 listki -wtedy lepiej gęstnieje i kwitnie za rok.
Tego nie wiedziałam :wink: :roll:

kamlotek
06-03-2010, 16:11
a jednak się do czegoś przydałam i za parę lat Twój Grudnik będzie niezwykle gęsty :lol:

Perłóweczka
06-03-2010, 16:21
GRATULACJE ....... :P

piękne oczka wprawiłaś domkowi :wink:

aniamar
06-03-2010, 22:02
Gratuluję!!!!!!!!!1 Widzę, że domek dostał oczy, w końcu się doczekał. Wygląda teraz zdecydowanie lepiej a to dopiero początek jego przemiany. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:


U Nas niestety zaczęło dzisiaj padać. :x :x :x :x :x :x Ja już porządek z zimowymi ciuchami zrobiłam i trzeba było znowu wyciągać. Ach ta zima tak jej się spodobało u nas, że nie chce odejść, albo nasza wiosna gdzieś zapiła i zapomniała, że się ma wziąć za robotę.

margay
08-03-2010, 15:09
Ja już porządek z zimowymi ciuchami zrobiłam i trzeba było znowu wyciągać.

Aniu, niektórzy powiadają, że: "nadgorliwość to pierwszy stopień do piekła" :wink: :lol: Mi się jeszcze nie chciało tych szmat segregować i przekładać, zresztą zimno jak cholera sie zrobiło, dziś rano o 7.00 było u nas -14 st. :o :evil:
A jak sobie pomyślę, że nie mam za bardzo gdzie tych grubych kurtek poupychać to juz mnie cholera bierze :x i klaustrofobia.....pocieszam się tylko że w nowym domku mam 2 garderoby 8) ale nim tam zamieszkamy to jeszcze nie raz na czymś utknę :-? a z tą przeprowadzką to jeszcze dłuuuuuuuuugo potrwa :( więc trza się uzbroić w cierpliwość.

Zbigniew100
08-03-2010, 16:19
Wszystkiego najlepszego wszystkim kobietkom

http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_4_11.gif


Samych słonecznych dni. :P

aniamar
08-03-2010, 20:39
Wszystkiego najlepszego wszystkim kobietkom

http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_4_11.gif


Samych słonecznych dni. :P

Dziękuję za życzenia, to naprawdę miłe.

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

aniamar
08-03-2010, 20:49
Wiesz Gosiu Ja, aby wyciągnąć jedno muszę schować drugie. Niestety tak to jest jak się ma mieszkanie 27m2. Niektórzy salon mają większy.

http://emoty.blox.pl/resource/mixedsmiley042.gifhttp://emoty.blox.pl/resource/mixedsmiley042.gifhttp://emoty.blox.pl/resource/mixedsmiley042.gifhttp://emoty.blox.pl/resource/mixedsmiley042.gif


Przez chwilę zrobiło się cieplutko i w puchowych kurtkach oraz ocieplanych kozakach nie dałoby się chodzić.

Ja to dopiero mam klaustrofobie w tym moim mieszkanku, ale rekompensuje mi fakt, że to moje własne, choć troszkę za ciasne. Pomimo tego bardzo je lubię i żal będzie mi się z nim rozstawać jak będziemy go w przyszłości sprzedawać.

Megana
08-03-2010, 21:18
My teraz mieszkamy w 36 m2, ale dla nas jest tylko jeden pokój ( w drugim mieszka Kasia). Już nawet nie zapraszam do nas nikogo, gdyż nie mam gdzie upchnąć rzeczy, które leżą na wierzchu, a których nie mam gdzie schować.Fakt jest faktem - jest nasze i nikomu nie płacimy za wynajęcie jakiegoś kąta :D

margay
09-03-2010, 13:21
Widzę, że wszystkie jedziemy na tym samym wózku.....ja też mam małe mieszkanie: kuchnia, łazienka, duży pokój i mały a raczej lilipuci :( pokoik w którym zastanawiam się gdzie jeszcze łóżeczko za niedługo upchnę :cry: Kuchnia co prawda duża to najprawdopodobniej regał z zabawkami młodego w niej wyląduje :roll: dlatego też nie lubię przyjmowac gości poza oczywiście najbliższymi przyjaciółmi i rodziną (ich już nic nie zdziwi) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dlatego bez sentymentu opuszczę to lokum :D mimo że mieszkam tam od urodzenia :) i też własne.....

taka_ja & taki_on:)
09-03-2010, 16:50
Wszystkiego najlepszego wszystkim kobietkom

http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_4_11.gif


Samych słonecznych dni. :P

Zbysiu bardzoooooooooooooo dziekuję za życzonka :wink:

taka_ja & taki_on:)
09-03-2010, 16:56
Nu kobietki jeszcze troszkę i będą parapetówki :wink:

A wtedy same za głowę się złapiecie widząc wszystkie pakunki mówiąc:

-gdzie ja to trzymałam... :roll:

Znam też to z własnego doświadaczenia. Moja mama często się zastanawiała, jak 2 Komunie wyprawiła w małym pokoiku... :roll:

Też pakowało się w wory ubranka itp.

Ale wiem, że jeszcze w kwietniu rózne bywa :wink: To nie pakuję ciepłych ubranek :D

Megana
09-03-2010, 20:12
Z dwojga złego, wolę szukać niż mieć na widoku wszystko :lol: :lol: :lol:

kamlotek
10-03-2010, 16:50
Miśka podpiszesz się :roll: :lol:
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=4096518#4096518

taka_ja & taki_on:)
10-03-2010, 19:24
Podpisałam -2960... :wink:

kala67
10-03-2010, 19:44
ja tez!!!!!!!!! :lol:

Arctica
10-03-2010, 20:17
i ja :D

kamlotek
11-03-2010, 12:03
I o to chodzi :lol:
Witam :P w piękny słoneczny dzień. Dziś kupiłam sobie nowe buty wiosenne,tzw.szybkobiegi z zamszu. Od razu lepiej się czuje :lol: i niech ktoś powie,że zakupy nie poprawiają kobiecie humoru :wink: .Nawet biednej inwestorce :wink: :lol:

taka_ja & taki_on:)
11-03-2010, 13:14
Witam :wink: :D

Niedługo Swięta....

Pieczecie Mazurki?
Właśnie się zastanawiam czy w tym roku nie upiec :roll:

Co pitrasicie na te święta? Bo ja zerkam po tych kolorowych czasopismach i oczopląsu dostaję...

taka_ja & taki_on:)
11-03-2010, 13:17
I o to chodzi :lol:
Witam :P w piękny słoneczny dzień. Dziś kupiłam sobie nowe buty wiosenne,tzw.szybkobiegi z zamszu. Od razu lepiej się czuje :lol: i niech ktoś powie,że zakupy nie poprawiają kobiecie humoru :wink: .Nawet biednej inwestorce :wink: :lol:

Oj i to jakkkkkkkkkkkkk...

Ja ostatnio kupiłam sobie rajstopki - na ich punkcie mam bzika, lubię we wzorki itp.
Niby rajstopki a jak wpadłam do domu -to cyk i do lustra... :wink: Ale rajstopki maja u mnie góra 3 życia...

Jakoś zawsze mam pecha i porwę, juz kiedyś Misiek powiedział:
- wiesz ty byś najlepiej wyszła na tym interesie kupując sobie kalesony :lol:

Niedobry! :lol:

Arctica
11-03-2010, 19:17
Eeee... w rajstopach nie chodzę... spódnicę zakładam od wielkoigo dzwonu i to najczęściej latem... bez rajstop :roll: ...

Ale trekkingi sobie kupiłam, a cooo????? Merrella :D , WIOSENNE!!!!! :evil:

Na te święta to JAJA!!!! :roll: :lol:

aniamar
11-03-2010, 20:49
Witam :wink: :D

Niedługo Swięta....

Pieczecie Mazurki?
Właśnie się zastanawiam czy w tym roku nie upiec :roll:

Co pitrasicie na te święta? Bo ja zerkam po tych kolorowych czasopismach i oczopląsu dostaję...

Ja też w kolorowych czasopismach tylko tyle, że budowlanych. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Na święta jedziemy do teściowej, więc się nie martwię. Ona wymyśla potrawy a my jej pomagamy.

aniamar
11-03-2010, 20:53
A ja zamiast sobie coś kupić przerobiłam starą koszulę na bardziej modną i jestem bardzo zadowolona. Z kupna nowych drobiazgów to będę musiała zainwestować w kosmetyki, bo już na oparach jadę i wymienić bieliznę na coś nowszego.

margay
12-03-2010, 18:19
Witam :wink: :D

Niedługo Swięta....

Pieczecie Mazurki?
Właśnie się zastanawiam czy w tym roku nie upiec :roll:

Co pitrasicie na te święta? Bo ja zerkam po tych kolorowych czasopismach i oczopląsu dostaję...

Ja też w kolorowych czasopismach tylko tyle, że budowlanych. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Na święta jedziemy do teściowej, więc się nie martwię. Ona wymyśla potrawy a my jej pomagamy.

hihi ja też mam dobrze bo na gotowca do teściowej wyjeżdżamy, a że teściowa bardzo dobrze gotuje i jeszcze lepiej piecze to zawsze pojemy jak bąki :lol: :lol:

A pogoda "fajna"...jak nie było na Boże Narodzenie płatka śniegu to teraz ze święconką pojedziemy saniami :evil:

margay
12-03-2010, 18:22
i wymienić bieliznę na coś nowszego.

Ja też wymieniałam ostatnio....na takie wielkie (antykoncepcyjne) majciory pod brzuch :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

aniamar
12-03-2010, 20:26
i wymienić bieliznę na coś nowszego.

Ja też wymieniałam ostatnio....na takie wielkie (antykoncepcyjne) majciory pod brzuch :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Mąż pewnie niezadowolony, ale co tam trochę postu mu nie zaszkodzi. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Takie majteczki przy takiej pogodzie na pewno się przydadzą, dzidziuś będzie miał cieplutko.

kala67
12-03-2010, 21:58
i wymienić bieliznę na coś nowszego.

Ja też wymieniałam ostatnio....na takie wielkie (antykoncepcyjne) majciory pod brzuch :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Mąż pewnie niezadowolony, ale co tam trochę postu mu nie zaszkodzi. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Takie majteczki przy takiej pogodzie na pewno się przydadzą, dzidziuś będzie miał cieplutko.
teraz to o męza bym sie nie martwiła....jakoś da rade :wink:
a dzidziuś musi miec cieplutko!! :P

Perłóweczka
13-03-2010, 16:29
majciory pod brzuch zawsze w modzie 8)

całuski zostawiam :wink:

Megana
13-03-2010, 18:49
margay - przecież tych "majciorów" na głowie nie nosisz,to co to komu szkodzi :)

jessi
14-03-2010, 10:12
majciory pod brzuch zawsze w modzie 8)

całuski zostawiam :wink:

a jak :wink: :D :D :D

margay
14-03-2010, 12:54
margay - przecież tych "majciorów" na głowie nie nosisz,to co to komu szkodzi :)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tyż prawda :lol: :lol: :lol:

Arctica
14-03-2010, 13:00
Ooooo.... jaki fajny temacik :roll: :wink: :lol: :lol: :lol: ... majciorowy :D

taka_ja & taki_on:)
14-03-2010, 14:55
Ooooo.... jaki fajny temacik :roll: :wink: :lol: :lol: :lol: ... majciorowy :D

Tematy to u nas różne -od staników budowlanych po majcory po pas :lol:

Arctica
14-03-2010, 18:40
Bo to doborowe babsike towarzycho...

Tylko Zbysio zdegustowany pewnie :roll: :wink: :lol: ... bo jakoś cichutki ostatnio :-?

taka_ja & taki_on:)
15-03-2010, 20:31
Bo to doborowe babsike towarzycho...

Tylko Zbysio zdegustowany pewnie :roll: :wink: :lol: ... bo jakoś cichutki ostatnio :-?

Zbysiu to juz do Szwecji dojechał na orbiterku -teraz zapewne wraca :roll: :lol:

Nu coś ucichł...

To ja myślałam, że tutaj kobietki napiszą mi przepisy, a one -łot do rodziny i z głowy.................. Ale WAM dobrze :wink:
Jakoś przed BN to i pierniczki itp. A tutaj zerkam na te mazurki... i sama nie wiem... Nic tylko upiekę serniczek z brzoskwiniami -tym bardziej, że sprawdził się i pyszny i na duża blaszkę :wink:
Ło i łoooooooooo a co ja będę dumać... jajca będą a to najważniesze :lol:

Dzisiaj w sklepie zatrzymałam się przed barankami z lukru... Tak dumam ten nie -za duży, tu króliczki (zajączki :roll: ), patrzę jest!!!!!!! Hura akurat ostatni a taki jaki chciałam -nie za duży nie za mały :wink: W duchu myslę - udało mi się bo na końcu półki -schowany stoi.
Wyciągnęłam rękę -sięgnęłam owego baranka zadowolona, ale tak patrzę na niego... a jemu co to... głowy nie ma :o I jakoś taka głupawka mnie złapała, chichrałam i chichrałam. Kupiłam wiekszego, ale z główką :wink: :lol:

Wyobraźcie sobie, jaka byłam w szoku, gdy weszłam na konto dzisiaj, a tutaj... ZWROT VAT :D W dodatku kilka dni temu już był.

A ja myslałam, że przyjdzie mi bite 6 m - cy czekać -u mnie do czerwca, a tutaj proszę bardzo. Niespodzienka. :wink: :D

Najważniejsze, że wszystko było ok w WZM :wink: Bo jednej pozycji nie byłam pewna, czy dobrze w końcu odjęłam... :roll: :wink:

Arctica
16-03-2010, 07:09
No to same dobre wieści... kaska się przyda, nie ma to tamto :roll: ...

Serniczek mówisz... jak sprawdzony i na dużą blachę (i tak znika w dwie godziny, do małej nie ma co piekarnika rozgrzewać :wink: ) to dawaj przepis... bedziem piec :lol:

Mama mi przywiozła ostatnio baranka z cukru, ale takiego innego, wygląda jak gipsowy :roll: ... może przez to wytrzyma do świąt :-? :wink: :lol:

Misia... jak wiem, że wiecie, ale tak dla spokoju ducha... nie dajcie przypadkiem styropku pod ścianki działowe :roll: ... my działówki robimy na chudziaku (u nas trochę tłuściejszy ten chudziak), dopiero potem każdy pokój oddzielnie zalewamy wylewką :)

Pozdrawiam serdecznie :P

Zbigniew100
16-03-2010, 07:13
Bo to doborowe babsike towarzycho...

Tylko Zbysio zdegustowany pewnie :roll: :wink: :lol: ... bo jakoś cichutki ostatnio :-?

Zbysiu to juz do Szwecji dojechał na orbiterku -teraz zapewne wraca :roll: :lol:

Nu coś ucichł...


Dzięki za pamięć o mnie, żyję :wink:

Ja mam cztery kobitki w mieszkaniu to wszystko już widziałem :oops: i żadny temat mnie nie rusza.
Najlepiej jak robię zakupy zbiorcze i wiozę podpaski / sterta /, mała sęsacja przy kasie . :wink: :lol: :lol: :lol:

Zwrot vat to to tak jakby lewa kasa . :P
Na co pięknego pójdzie ?

kala67
16-03-2010, 07:58
Witam!! :P
ale z Ciebie szczęściara.....już Ci kase zwrócili!! 8)
..a ja nawet nie zabrałam sie do tego VAT-u.
i nawet nie mam pojęcia jak do tego się zabrać :x

taka_ja & taki_on:)
16-03-2010, 11:23
No to same dobre wieści... kaska się przyda, nie ma to tamto :roll: ...

Serniczek mówisz... jak sprawdzony i na dużą blachę (i tak znika w dwie godziny, do małej nie ma co piekarnika rozgrzewać :wink: ) to dawaj przepis... bedziem piec :lol:

Mama mi przywiozła ostatnio baranka z cukru, ale takiego innego, wygląda jak gipsowy :roll: ... może przez to wytrzyma do świąt :-? :wink: :lol:

Misia... jak wiem, że wiecie, ale tak dla spokoju ducha... nie dajcie przypadkiem styropku pod ścianki działowe :roll: ... my działówki robimy na chudziaku (u nas trochę tłuściejszy ten chudziak), dopiero potem każdy pokój oddzielnie zalewamy wylewką :)



Pozdrawiam serdecznie :P


Arctica, to mi kołek zabiłaś...
My wylewki i na nich ścianki działowe -z regipsów. Tak jak w projekcie. :roll: Aaaaaaaa bym zapomniała, w tych wylewkach wzmocnienie będzie. :wink:

taka_ja & taki_on:)
16-03-2010, 11:31
Bo to doborowe babsike towarzycho...

Tylko Zbysio zdegustowany pewnie :roll: :wink: :lol: ... bo jakoś cichutki ostatnio :-?

Zbysiu to juz do Szwecji dojechał na orbiterku -teraz zapewne wraca :roll: :lol:

Nu coś ucichł...


Dzięki za pamięć o mnie, żyję :wink:

Ja mam cztery kobitki w mieszkaniu to wszystko już widziałem :oops: i żadny temat mnie nie rusza.
Najlepiej jak robię zakupy zbiorcze i wiozę podpaski / sterta /, mała sęsacja przy kasie . :wink: :lol: :lol: :lol:

Zwrot vat to to tak jakby lewa kasa . :P
Na co pięknego pójdzie ?

Zbysiu to sensacja jest dla tych takich ciut zamkniętych ludzi. Ja Bogu dzięki też mam facecika, który kupi podpaski jak trzeba. :wink: Nu ale TY to zapewne ilością ludzi szokujesz :lol: :lol: :lol:

Zbysiu zwrot vat pójdzie na cosik pięknego :wink: Najpiekniejszego...
Na DOMEK :D Zapewne drzwi balkonowe -tarasowe 3 skrzydłowe i starczy na drzwi wejściowe - ewentualnie dołozymy do docieplenia budynku... nie wiem.
Wiesz bez kredytu, to każdy grosik ważny :wink: :D
A jak ma się cel - to pomimo, iz jestem kobietką i przechodzę wzdychając koło wystaw sklepowych, to cieszę się nawet ze styropianu :lol: :lol: :lol:
Byle do przodu :wink: A ja zbyt duzo zwrotu nie miałam, bo wcześniej bralismy też sporo bez vatu -a to na jedno wychodzi :D Nu czasami korzystniej :wink:

taka_ja & taki_on:)
16-03-2010, 11:43
Witam!! :P
ale z Ciebie szczęściara.....już Ci kase zwrócili!! 8)
..a ja nawet nie zabrałam sie do tego VAT-u.
i nawet nie mam pojęcia jak do tego się zabrać :x

Kaluś dasz radę odliczyć sama -spokojnie! Skoro ja odliczyłam, a nie cieprię takiej papierkowej roboty, to odliczysz... To nie trudne. Ja z początku jakieś wzory nawet zaczęłam tworzyć :lol:

Najtrudniejsze w tym wzystkim to sprawdzić co się nada do odliczenia a co nie i nie szukaj żadnych kodów do towarów -teraz nie ma takiego wymogu... ja nie pisałam i nie szukałam. Żadnych PKWiU. Nie ma to nie ma :wink:

Ja poświęciłam 2 dni i cyk zawieźliśmy do US.

A teraz czeka mnie PIT :-? :roll:

Kala raz w roku możesz rozliczyć vat -WZM, mi podpowiedziała w US, że najlepiej pod koniec roku, bo wtedy uzbierasz te faktury za rok... i nie ma jeszcze tych PIT-ów. U Ciebie, będziesz mogła spokojnie z 2009 roku dołączyć faktury do WZM i te z tego...
Powodzenia :wink: :D

Arctica
16-03-2010, 13:26
Arctica, to mi kołek zabiłaś...
My wylewki i na nich ścianki działowe -z regipsów. Tak jak w projekcie. :roll: Aaaaaaaa bym zapomniała, w tych wylewkach wzmocnienie będzie. :wink:

Eeee... ja myślałam, że normalne, murowane... jak k-g to nie było marudzenia :wink: ... tak mierzę własną miarką i nie mogłam się dodumać dlaczego najpierw wylewki później ścianki :) ...

i przypominam się z sernikiem :roll:

taka_ja & taki_on:)
16-03-2010, 17:40
Arctica, to mi kołek zabiłaś...
My wylewki i na nich ścianki działowe -z regipsów. Tak jak w projekcie. :roll: Aaaaaaaa bym zapomniała, w tych wylewkach wzmocnienie będzie. :wink:

Eeee... ja myślałam, że normalne, murowane... jak k-g to nie było marudzenia :wink: ... tak mierzę własną miarką i nie mogłam się dodumać dlaczego najpierw wylewki później ścianki :) ...

i przypominam się z sernikiem :roll:

Kochana... oto przepis na 1 str. jakoś 2 post -to mój przepis :wink: -sprawdzony znaczy się :D

http://forum.muratordom.pl/przepisy-obiadowo-deserowe-pan-z-kola,t172038.htm

taka_ja & taki_on:)
16-03-2010, 17:43
Ten pod spodem sernik cappucino też jest ok :wink: :D

Może jego zrobię? :roll:

Arctica
17-03-2010, 14:27
Jak zrobisz to rzuć kawałek... bo ja mam lenia :roll: , ale zjadła bym :-?

margay
17-03-2010, 15:44
Ten pod spodem sernik cappucino też jest ok :wink: :D

Może jego zrobię? :roll:

A nawet się wtrącę, ze bardzo dobry, bo mój zrobił capuccino według Twojego przepisu i bardzo mi smakował :D

taka_ja & taki_on:)
19-03-2010, 07:05
Ten pod spodem sernik cappucino też jest ok :wink: :D

Może jego zrobię? :roll:

A nawet się wtrącę, ze bardzo dobry, bo mój zrobił capuccino według Twojego przepisu i bardzo mi smakował :D

Gosiu ten Twój to zdolny chłopak :wink: :D
Mój mi tylko powiedział: - upiekłbym placek, kiedys piekłem (hm :roll: ), ale jak by Tobie posmakował, to musisałbym potem piec jeszcze placki :lol: :lol: :lol:
Ot se wymyslił :lol:

taka_ja & taki_on:)
19-03-2010, 07:14
Witam dzisiaj słonecznie ba nawet wiosennie :D

Aż wierzyć się niechce, że nagle taka zmiana pogody nastąpiła.

Życzę dobrego dzionka... ja zaraz zmykam po rurki i inne materiały z Miśkiem :wink:

Wczoraj caluśki dzionek do 18 byliśmy w domku... Wszystko porządkowaliśmy -aby pusty dom był, a nazbierało się i pustaków itp.
Wczesniej rano ciut Misiek poćwiczył ze mną callanetics, w nocy słyszę Miska:
- callanetics... syyyyyy... callanetics...

:lol: :lol: :lol:
A się ciut wczoraj nadźwigalismy -zwłaszcza Misiek...

Uciekam... kawę już wypiłam :o :roll:

jessi
19-03-2010, 07:27
hej Miska
to widze że bardzo pożytecznie Ci ten dzionek minął suuuuuuper aż Ci zazdroszczę ze mozecie sobie porządkować w domku i wokoło :lol: :lol: :lol: ja to dopiero bede tak se porządkowac za 7 tygodni w maju :roll: kiedy ten czas mi zleci brrrrrrrrrrrrrrrrr :( :(

Zbigniew100
19-03-2010, 07:34
Wiosna przyszła i pokazała całe zaplecze budowy :wink:
Czas na porządki . :wink:

taka_ja & taki_on:)
19-03-2010, 17:29
Kochani -czas na porządki przed wylwekami :wink: Domek musi być pusty -ani śrubki :wink: :D

Najpierw rurki itp. Dzisiaj też cały dzień nam minął -wyjechaliśmy po 8. a wróciliśmy po 17.

Malowałam rury a Misiek przykleił ytong pod okanmi i uszczelnił dokładniutko pianką nic od okienek nie dmucha... :wink:

Jutro jak dobrze pójdzie to zaczniemy układanie rur :wink: :D

Iwona Sudol
20-03-2010, 22:24
No kochana...ja widzę, że wiosennego powera dostaliście :lol:
Wszystko się budzi do życia, a my budowlańcy musimy brac się do roboty (chociaż moi budowlańcy całą zimę pracowali :lol: ).
Jesteście krok przed nami więc będę śledzić, jak Wam idzie układanie rurek :D [/b]

margay
21-03-2010, 10:39
:o Widzę, że sezon budowlany ruszył u was pełną parą :D

Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku w tą pierwszą wiosenną niedzielę...

taka_ja & taki_on:)
21-03-2010, 12:21
No kochana...ja widzę, że wiosennego powera dostaliście :lol:
Wszystko się budzi do życia, a my budowlańcy musimy brac się do roboty (chociaż moi budowlańcy całą zimę pracowali :lol: ).
Jesteście krok przed nami więc będę śledzić, jak Wam idzie układanie rurek :D [/b]

Witam :wink:

Iwonko tylko patrzeć, jak zaraz będziecie krok przed nami :wink: Z takim zacięciem :D My teraz rurki będziemy kłaść (my pomagamy tylko hydraulikowi) popołudniami, bo nasz hydraulik ma pracę. Sam wczoraj powiedział, że szkoda, że np. zimą się nie umówiliśmy, no i faktycznie by już ten etap był gotowy pod wylewkę :wink:
Jak wpadnie ekipa z kilku osób znowu u Ciebie Iwonko -to zaraz przeczytam - Przeprowadzka :wink: :lol: Czego życzę z całego serducha :wink:

kala67
21-03-2010, 12:24
Witam sie wiosennie !!!! :P
a te piekne krokusiki to juz na Twojej działce??? :o

taka_ja & taki_on:)
21-03-2010, 12:26
:o Widzę, że sezon budowlany ruszył u was pełną parą :D

Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku w tą pierwszą wiosenną niedzielę...

Gosiu nu koniec leniuchowania! :D
Życzę również Tobie wypoczynku w taka słoneczną niedzielę i jaką ciepłą :wink: :D

buziaki...... :wink:

taka_ja & taki_on:)
21-03-2010, 12:29
Witam sie wiosennie !!!! :P
a te piekne krokusiki to juz na Twojej działce??? :o

witaj Kalaaa... widze, że dzisiaj wolne od nauki :wink: :D
Kaluś niestety nie, to są kwaitki, które rosną u mnie przed domkiem, niestety tam nie mogę narazie nic posadzić -sporo ziemi musimy nawieźć najpierw. Nu ale napewno tam będą też rosły :wink: :D

aniamar
21-03-2010, 14:32
No brawo roboty pomału ruszyły. Widzę koza daje pierwsze plony i w dodatku, jakie smakowite. Gratuluję rozpoczętego sezonu budowlanego.

taka_ja & taki_on:)
21-03-2010, 17:30
No brawo roboty pomału ruszyły. Widzę koza daje pierwsze plony i w dodatku, jakie smakowite. Gratuluję rozpoczętego sezonu budowlanego.

Aniu dziekuję :wink: :D

Dobrego wieczorka zyczę :D

kamlotek
22-03-2010, 09:38
Miśka ruszyłaś z kopyta :o . Rurki,kózka-wykańczanie rozpoczęte. Kiełbaska-sezon domowy uważam za otwarty :lol: . Trzymam kciuki za dalsze postępy.

taka_ja & taki_on:)
22-03-2010, 16:49
Miśka ruszyłaś z kopyta :o . Rurki,kózka-wykańczanie rozpoczęte. Kiełbaska-sezon domowy uważam za otwarty :lol: . Trzymam kciuki za dalsze postępy.

Nu tylko dzisiaj jednak cosik hydraulik nie zadzwonił po 15 -tej, a mieliśmy dalej te rurki robić, może dłużej pracował :roll:
http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14515/SugarwareZ-162.gif
A nie ma jak do niego się dodzwonić, bo on nie cierpi telefonów kom.-twierdzi, że woli być wolny :roll: :wink:
http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14515/SugarwareZ-094.gif

Dzisiaj za to pojechaliśmy i pomalowalismy zakupione dzisiaj rurki... :wink: :D

Asiu no tak sezon otwarty -powoli aby do przodu :D

kamlotek
22-03-2010, 21:24
A dlaczego maluje się te rurki?

taka_ja & taki_on:)
23-03-2010, 13:46
A dlaczego maluje się te rurki?

Asiu rurki stalowe i miedzoane powinno pomalować się farbą tzw. minią -przed korozją, rdzewieniem się zabezpiecza. :wink:
My daliśmy stalowe, mielismy dawać miedziane, ale i hydraulik i inni od C.O. proponowali nam stalowe, wiesz potem ze zmianą pieca jest ok. Miedziane rurki są węższe... :wink:
To tak jak zabezpieczasz drewno -wieźbię dachową, tak zabezpieczasz rurki -spisz spokojnie :wink: Ale spawy jeszcze nie pomalowne -przed próbą. Podczas spawania wiadomo, że farba Ci się spali , podczas gięcia uszkodzi -dlatego maluje się potem drugi raz.
Farba szybko schnie -malowałam na zewnątrz to z 10 minut przy wiaterku i na słonku i już suche :wink:

jessi
23-03-2010, 16:44
Hej Miska pewnie na budowie siedzicie i działacie bo słyszałam że pogoda tez piękna jest tam 'u nas' :D :D :D buziaczki przesyłam

taka_ja & taki_on:)
23-03-2010, 20:08
Hej Miska pewnie na budowie siedzicie i działacie bo słyszałam że pogoda tez piękna jest tam 'u nas' :D :D :D buziaczki przesyłam

Witaj Jessi :wink:

Mieliśmy dzisiaj jechać, ale wzięłam się za solidne porządki. Poza tym nasz hydraulik na całe 2 dni do nas przyjdzie, bo ma ciut pracy, myslał, że się wyrobi popołudniami aby do nas przyjeżdżać, ale niestety, musimy poczekać. Nu ale jest ciut robotki -trzeba np. dziurę wykuć do wody :wink:

Była super dzisiaj pogoda -słonko, wiatr i ciepło.
Wzięłam się za mycie okien, pranie, nu porządki na maksa -ledwo żyję :lol: A jeszcze zostały mi 2 okna (zapomniałam o oknie w łazience :-? ) :o :wink: :lol:
Pozdrawiam wiosennieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :wink:

margay
24-03-2010, 15:59
O jaaaaaaa........... jak by mi sie przydała twoja energia.......nie wiem jak ja sie uporam z wiosennymi porządkami :roll: na nic nie mam siły.......i ochoty :oops: :oops:

kala67
24-03-2010, 19:51
mi też brak jeszcze wiosennej energii.......
ale dziś mieliśmy przebudzenie na budowie :lol: :lol: :lol: :lol:

A$IA
25-03-2010, 17:04
Cześć Misiu!!!
Ja tak wiosennie i świątecznie dziś zaglądam do wszystkich :D
Kurcze ja myślałam,że wy wszyscy w jakiś sen zimowo-forumowy zapadliście jak ja,ale widze,że jednak nie...aż wstyd się przyznać,że nie zaglądałam i nie śledziłam :oops: :oops: :oops:
Ale troszkę nadrobiłam i czytałam,że wylewki się szykują!!! No to juz zobaczysz,domek zrobi się taki czyściutki.Ale na chwile....aż zaczną się następne prace :lol: :lol:
Zostawiam buziaki i lecę do mojego małego,bo coś mi marudzi :wink:

taka_ja & taki_on:)
25-03-2010, 18:42
Witam:)

Dzisiaj od rana byłam w Tarnowie i materiały juz zakupione :wink: Ba nawet zakupilismy miskę sedesową -wiszącą, bo komplet cały to 399 zł. A śruby do regulacji ma i deseczkę odrazu, wsio. Porównywaliśmy chyba z pół godziny z innymi - firmowymi bardziej :wink: i nu ja żadnej różnicy nie widziałam. to po przepłacać, chyba, że ktoś chce mieć inny kształt itp.

Nu i zbłądziliśmy oglądając drzewka w takim centrum ogrodniczym... szczerze, to ja nie wiedziałam, że te magnolie takie drogie :o Liczyłam z 20 zł. :lol: Pooglądaliśmy ale nie kupowaliśmy, bo u nas zakup będzie MOŻE jesienią, albo za rok :-? :cry:

Nachodziłam się po tych sklepach i jestem padnięta... a od tych ozdób -kurczaczków, zajączków, kwiatków można dostać oczopląsu :lol:

margay & kala napisały:jak by mi sie przydała twoja energia, mi też brak jeszcze wiosennej energii.......

Słonko zaraz naładuje WAS kofane :wink: :D Aż strach pomysleć jak dostaniecie powera :lol:

taka_ja & taki_on:)
25-03-2010, 18:46
Cześć Misiu!!!
Ja tak wiosennie i świątecznie dziś zaglądam do wszystkich :D
Kurcze ja myślałam,że wy wszyscy w jakiś sen zimowo-forumowy zapadliście jak ja,ale widze,że jednak nie...aż wstyd się przyznać,że nie zaglądałam i nie śledziłam :oops: :oops: :oops:
Ale troszkę nadrobiłam i czytałam,że wylewki się szykują!!! No to juz zobaczysz,domek zrobi się taki czyściutki.Ale na chwile....aż zaczną się następne prace :lol: :lol:
Zostawiam buziaki i lecę do mojego małego,bo coś mi marudzi :wink:


Witaj Asiuuuuu :wink: :D Nu ja się zastanawiałam gdzie TY przepadłaś :roll: Ale super, że wpadłaś :D Koniec snu zimowego :lol:

Asiu wylewki i zaczną się sufity, ściany i koniec byczenia w domku!

Buziaki slę -pozdrawiam wiosennie :wink: :D

Zbigniew100
25-03-2010, 19:15
Witam:)

Dzisiaj od rana byłam w Tarnowie ....

Witaj. :)
Szkoda,że nie wiedziałem może byśmy się spotkali :(
Byłem z mamą w szpitalu na kątroli w Tarnowie .
Ze Skawiny to ładny kawałek.
Centralne ładnie wam idzie , jeszcze trochę i domek do zamieszkania. :)

taka_ja & taki_on:)
25-03-2010, 19:34
Witam:)

Dzisiaj od rana byłam w Tarnowie ....

Witaj. :)
Szkoda,że nie wiedziałem może byśmy się spotkali :(
Byłem z mamą w szpitalu na kątroli w Tarnowie .
Ze Skawiny to ładny kawałek.
Centralne ładnie wam idzie , jeszcze trochę i domek do zamieszkania. :)

Oj ze Skawiny faktycznie Zbysiu spory kawałek :o Właśnie może byśmy się spotkali :cry:
Zbysiu ten mój dumał i dumał -nie daje mu to spokoju, że jednak mogliśmy górą puścić rurki :roll: Bo gdy zabraknie prundu pompka nie będzie działała, to przy takim obiegu bez problemu sobie by popchnęło wodę :o Ale da niżej piec - za ścianą w kotłowni ( któej jeścio nie ma :D ).
W sobotę z rurakmi ciąg dalszy :wink: potem dopiero się zacznie... izoalcja, ściany, sufity, kaznalizacja do końca i woda, prąd jeszcze... oj Zbysiu ciut pracy jesssssssst -ale w końcu pustaki były cięższe.
A jak sobie przypomnę, że autem jechałam powoli aby Miśkowi do góry wciągnąc te duże pustaki kominowe -to smieje się z naszych pomysłów. Ale siły nie miałam wciągnąć - by w połowie mnie do góry pociągnął.

Zbysiu to Twoja mama z Tarnowa, czy tutaj specjalista? Mam nadzieję że z mamą Twoją dobrze :wink: Pozdrowieńka.

Zbigniew100
25-03-2010, 19:50
Zbysiu to Twoja mama z Tarnowa, czy tutaj specjalista? Mam nadzieję że z mamą Twoją dobrze :wink: Pozdrowieńka.

Potrzebowaliśmy szybko rozrusznik wszczepić, miała arytmię do 6-8 sek :o
Tu nas skierował znajomy lekarz.
Już miesiąc po zabiegu, była do kątroli , wszystko OK. :wink:
Kolejna w czerwcu.

Iwona i Mariusz
25-03-2010, 20:17
Domek prezentuje się wspaniale, zarówno w zimowej, jak i wiosennej szacie.
Kózka także (żeby nie napisać, że przystojna jest :lol:).
Pozdrawiam!

kala67
25-03-2010, 20:50
Wpadłam sie przywitać i wiosenne pozdrowienia zostawiam!! :P

A$IA
26-03-2010, 17:50
Kurcze,dobrze,że ja magnolie dostałam w prezencie na parapetówkę :lol:
W ogóle prawie wszystkie rosliny jakie mam ,to nie mój nabytek tylko dostałam 8)
Ale z tym sadzeniem,to u mnie tez najwyzsza pora tzn.ja myslę akurat o owocowych drzewkach.Achhhhhhhhhhh...ciężko nam się jakoś zebrać :roll:

taka_ja & taki_on:)
28-03-2010, 17:56
Zbysiu to Twoja mama z Tarnowa, czy tutaj specjalista? Mam nadzieję że z mamą Twoją dobrze :wink: Pozdrowieńka.

Potrzebowaliśmy szybko rozrusznik wszczepić, miała arytmię do 6-8 sek :o
Tu nas skierował znajomy lekarz.
Już miesiąc po zabiegu, była do kątroli , wszystko OK. :wink:
Kolejna w czerwcu.

Zbysiu, to dobrze, że wszystko ok. :wink: Straszna ta arytmia :-?

taka_ja & taki_on:)
28-03-2010, 17:58
Domek prezentuje się wspaniale, zarówno w zimowej, jak i wiosennej szacie.
Kózka także (żeby nie napisać, że przystojna jest :lol:).
Pozdrawiam!

Witam :wink:

Kózka jak się nagrzeje, to memnt kiełbacha usmazona :lol: Nu i tutaj jest dla mnie przekleństwem -ostanio zjadłam 3 pętka kiełbaski... co się zakręciłam to już szamałam, bo ten zapach kusił :wink: :lol:

Też pozdrawiam :D

taka_ja & taki_on:)
28-03-2010, 18:00
Wpadłam sie przywitać i wiosenne pozdrowienia zostawiam!! :P

Witaj witaj... :wink: Wiosennie... :D

taka_ja & taki_on:)
28-03-2010, 18:14
Kurcze,dobrze,że ja magnolie dostałam w prezencie na parapetówkę :lol:
W ogóle prawie wszystkie rosliny jakie mam ,to nie mój nabytek tylko dostałam 8)
Ale z tym sadzeniem,to u mnie tez najwyzsza pora tzn.ja myslę akurat o owocowych drzewkach.Achhhhhhhhhhh...ciężko nam się jakoś zebrać :roll:

A ja dostałam jakiegoś wirusa :roll: , dośc, że tyle pracy przed nami, to ja będąc w sklepie nabrałam nasion -marchew, rzodkiewka itp. Nie szalałam z duża ilością, bo pomyslałam o warzywach na obiad np. Tylko zapomniałam o jednym!
Działka nie ogrodzona -psy biegają... mało tego to glina :-? :-?
Wydumałam, że najwyżej w najbliższej przyszłości zakupię siatkę taka ogrodniczą -hm chyba z 50 cm -taka plastikowa, aby zasłonić sobie swoje warzywa... Nu tak, tylko w którym miejscu posiać :roll: Poza tym ziemię bym musiała zakupić :o
Dumałam tak kilka dni, będąc w domu -tam na budowie, nawet rozglądałam się, gdzie nie daleko aby podlać zrobić ten nieduży ogródek... i w końcu wpadłam na jeszcze jeden pomysł, że co ja sie będę bawiła w ten ogródek, a może lepiej... kupić balkonówki i z 6 sztuk postawię sobie na balkonie :roll: :lol:
Rano podleje, wieczorem też, ziemie kupię :wink:
Tylko, czy to wystarczy i wyrośnie ahahaaaaaaaaaaaaaaaa :lol:

A potem powiedziałam sobie -oj babo babo, jakaś ty głupia... :lol:
I narazie dumam nad tym pomysłem, jeszcze mam ciut czasu, bo w kwietniu sianie -ewentualne :lol:

Toż tam zielsko a opielic tez trzeba... czasu nie będe miała, poza tym tyle kopców kreta mam na działce... że SZOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK :o

Asiu zazdroszczę takich prezentów :wink: :D Super!
Ja ciut działki mam, więc zanim wyrównamy itp. a gdzie tam drzewka...
Z tymi drzewkami też trzeba przemysleć, aby potem nie wycicinać po latach :lol:

co do tych nasion to nie wiem czemu ale ciągle mam je w torebce :roll: Misiek mówi, że kolejny mój zwariowany pomysł :evil: Powiedziałam jemu -jeszcze będziesz chciał młodziutką marcheweczkę :wink: :lol:
Teraz jednak muszę liczyc się z tym, że lokator -Kret może mi zepsuć ten ogród, a te balkonówki to nie fiem nie fiemmmmmmmmm :lol:

Iwona Sudol
28-03-2010, 21:05
Miśka - wpadłam z wiosenną rewizytą :
http://gfx.efotek.pl/images/39v127gudirxuoj3ahkz.jpg (http://efotek.pl/)
Nie wiem co to jest, ale u mnie na działce z ziemi wyłazi w sporych ilościach :D :lol:
Normalnie jestem w szoku jak patrzę na Wasze postępy budowlane :o
Rurki się układają, obiadki się gotują - rewelacja :)
Wiosna chyba nam wszystkim dodała sił :D

jessi
29-03-2010, 09:27
czesc Miska ,widze że juzdziałacie pełną parą ,pewnie póki pogoda tezsprzyja to można działać :D :D buziaczki zostawiam

Arctica
29-03-2010, 18:05
Witaj!!!

Wam to fajnie, już Wam nie nakapie :( , tes tak kcem :roll: ...
A nam właśnie na jutro przelotne zapowiadają i jak nam zalewane kolumny rozmoczy to :evil: .... nawet nie chcę myśleć :x , ma być słonko!!!, noooo doooobra wystarczy, że deszczu nie będzie :wink:

Miśka, kret Ci marchewki nie wszamie, on ino glizdy zjada :roll: , najwyżej wykopie z kozioniem :wink: :lol: ... ale do krzynki to marchewka nie nada :) ...

My też niebawem rurkami się zajmiemy, tylko na początek takie większe gabarytowo pójdą :lol: , kanaliza pod chudziak :lol: ... echhhh aż mi to wsio ciężko ogarnąć myślami, ale wymyśliliśmy, że po świętach camping ściągniemy i nie będziemy dojeżdżać... znaczy się i tak nie jeździmy z domu tylko nocujemy u brata, ale to i tak 20parę kilosów... i to pakowanie i zbieranie całych bambeli :roll: ... i to najczęściej na mojej głowie bo chłop zazwyczaj coś tam kończy :roll: ... ale sobie pomarudziłam :oops:

Haaaa... drzewów sobie nakupiłam, nawet adres dostawy na budowę podałam... ciekawe kto to będzie sadził :-? ....

aaaaa.... zapomniała bym... mój grudnik też ma pąki :roll: ... chiba cuś mu się pośmajdało :-?

Pozdrawiam wiosennie i........ plissssss - bezdeszczowo :roll:

magpie101
29-03-2010, 19:56
http://grafika.redakcja.pl/Gift.obiekt2.aspx/400/0/Gift/a80c8f33-9324-4747-90ee-198e2f861309_20090306020149_Zabawne-wielkanocne-zyczenia.png


Tęczowych pisanek,
na stole pyszności,
mokrego dyngusa
i wspaniałych gości.
Niech to będzie czas uroczy,
życzy Magda miłej Wielkanocy.




http://kartki.net.pl/kartki/3/kartki-wielkanocne-99.gif

kamlotek
30-03-2010, 09:32
http://www.fotoszok.pl/upload/77c22162.jpg

aniamar
30-03-2010, 19:24
http://www.kartki.lagata.pl/kartki/23/1748.jpg

Iwona Sudol
30-03-2010, 21:50
http://gfx.efotek.pl/images/le16h2plywp7rxvi8pdd.jpg (http://efotek.pl/)

Serdeczne życzenia
Zdrowych, spokojnych,
Pełnych rodzinnego ciepła
I radosnego nastroju wiosennego
Świąt Wielkanocnych !

A$IA
31-03-2010, 09:08
http://img10.imageshack.us/img10/8933/kartkiwielkanocne100.jpg

jessi
31-03-2010, 10:47
http://i279.photobucket.com/albums/kk126/kamilaJ/2115505wzo90vh5d1.gifWESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

aneta-we
31-03-2010, 14:34
http://grafika.redakcja.pl/Gift.obiekt2.aspx/400/0/Gift/c0bfbe4e-c25b-43e4-9e92-c094f955d01f_20090330041841_Wielkanoc-angielskie.jpg
http://www.familylobby.com/common/tt5208336fltt.gif

taka_ja & taki_on:)
31-03-2010, 19:18
Miśka - wpadłam z wiosenną rewizytą :
http://gfx.efotek.pl/images/39v127gudirxuoj3ahkz.jpg (http://efotek.pl/)
Nie wiem co to jest, ale u mnie na działce z ziemi wyłazi w sporych ilościach :D :lol:
Normalnie jestem w szoku jak patrzę na Wasze postępy budowlane :o
Rurki się układają, obiadki się gotują - rewelacja :)
Wiosna chyba nam wszystkim dodała sił :D

A wiesz jak patrzę na owego kwiatka to wiem, że go znam..tylko jak on się nazywa :roll: Gdzieś go widziałam, ale może bardziej go poznam, jak b. dojrzeje :wink:

Centralne już jest, teraz tylko woda, gaz planujemy potem :wink:
Od wczoraj izolujemy :D Od rana do wieczora, wracamy po 19 do domu a od 8 juz na budowie.
Zero praktycznie odpoczynku, bo jutro ma przyjść do tych rurek hydraulik i chcielibyśmy zaizolować.
Praktycznie to dysperbitem wczoraj zaizolowalismy połowę, dzisiaj do końca, poza tym połowę papą trmozgrzewalną.
Schylać się nie mogę :lol:
Mało tego dzisiaj przywieziono nam styropian i folie itp. więc poukładalismy przed domem, bo w środku izolowanie. Wszystkie klamoty wyniesione -najcięższa gętarka...
Bylismy juz oboje wieczorem padnięci i....
Wszystko trzeba było wnieść :lol:
Wrócilismy ja na szybkiego obiadzik -zupkę cyk ugotowałam:wink: Ale teraz niechce mi się wstać i iść do wanny :lol:

Wiosna ... wiosna wiosna ach to Ty... :D

Aaaaaaaaaaaaaa dzisiaj padało u nas -kilka razy, cieszyłam się, że mamy juz dach i mozna robić :wink:
Mam nadzieję, że to tylko u nas padało :wink:

Jutro juz po 6 mamy jechać :o

taka_ja & taki_on:)
31-03-2010, 19:21
czesc Miska ,widze że juzdziałacie pełną parą ,pewnie póki pogoda tezsprzyja to można działać :D :D buziaczki zostawiam

Buziaki Jessi... dzisiaj u nas ciut popadało, ale mam nadzieję, że te przelotne opady nie przeszkodziły na Twojej budowie :wink:

Bo w sumie przez godzinkę :roll: a moze pół :roll:

taka_ja & taki_on:)
31-03-2010, 19:25
Witaj!!!

Wam to fajnie, już Wam nie nakapie :( , tes tak kcem :roll: ...
A nam właśnie na jutro przelotne zapowiadają i jak nam zalewane kolumny rozmoczy to :evil: .... nawet nie chcę myśleć :x , ma być słonko!!!, noooo doooobra wystarczy, że deszczu nie będzie :wink:

Miśka, kret Ci marchewki nie wszamie, on ino glizdy zjada :roll: , najwyżej wykopie z kozioniem :wink: :lol: ... ale do krzynki to marchewka nie nada :) ...

My też niebawem rurkami się zajmiemy, tylko na początek takie większe gabarytowo pójdą :lol: , kanaliza pod chudziak :lol: ... echhhh aż mi to wsio ciężko ogarnąć myślami, ale wymyśliliśmy, że po świętach camping ściągniemy i nie będziemy dojeżdżać... znaczy się i tak nie jeździmy z domu tylko nocujemy u brata, ale to i tak 20parę kilosów... i to pakowanie i zbieranie całych bambeli :roll: ... i to najczęściej na mojej głowie bo chłop zazwyczaj coś tam kończy :roll: ... ale sobie pomarudziłam :oops:

Haaaa... drzewów sobie nakupiłam, nawet adres dostawy na budowę podałam... ciekawe kto to będzie sadził :-? ....

aaaaa.... zapomniała bym... mój grudnik też ma pąki :roll: ... chiba cuś mu się pośmajdało :-?

Pozdrawiam wiosennie i........ plissssss - bezdeszczowo :roll:

Wiem jak to z tym pakowaniem -mam tak dzień w dzień, poza tym często czegoś zapomnę, a to noża, to kubka drugiego...
Poza tym teraz przy ziolowaniu wszystko wynosimy i wnosimy -bo nie ma gdzie schować... a jeszcze jak napisałam wyżej, dodatkowo styropiany itp. do izolacji :lol:

Trzymam kciuki za bezdeszczową pogodę :wink:
Czytałam, tych drzewek sporo nakupiłaś :wink: Super :D

aniamar
31-03-2010, 19:33
To się napracowałaś dzisiaj. Szybko do łóżka i ładuj akumulatorki na jutro. U nas nie padało zrobiło się troszkę chłodno, ale to wszystko.

Iwona i Mariusz
31-03-2010, 20:15
http://img519.imageshack.us/img519/2655/gifywielkanocne005.gif


Niech króliczek przyniesie Wam w prezencie to,
czego najbardziej pragniecie.
To coś nie musi być ani widoczne, ani dotykalne,
może nawet nie pachnieć,
ale niech będzie czymś, bez czego nie można i nie warto żyć..

margay
01-04-2010, 09:30
Z okazji świąt Wielkanocnych
życzę wszystkiego tego,
co od Boga pochodzi.
Oby skrzydła wiary przykryły
kamienie zwątpienia
i uniosły serca ponad przemijanie

http://i.wp.pl/a/i/kartki2/main/kartka1390.jpg

Zbigniew100
01-04-2010, 09:49
http://swojanka.w.interia.pl/Wielkanoc%20015.JPG
Radosnego, wiosennego nastroju,
miłych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół
oraz niespodzianek od zajączka
z okazji Świąt Wielkanocnych
życzy Zbigniew

kala67
04-04-2010, 19:13
http://www.matkapolka.com.pl/picart/wielkanoc.jpg

taka_ja & taki_on:)
06-04-2010, 19:09
Witam!!!

Wysyłałam wczoraj wiadomość w swoich komentarzach, ale wyskakiwał mi błąd, dziennik też -błąd. Mam nadzieję, że teraz dojdzie:)
Pozdrawiam WAS ... u mnie dzisiaj od rana do 16 pracka w domu - rozkładamy i docinamy jutro styropian...:)

Dziękuję WAM za zyczenia -ubolewam, że moich nie mogłam wysłać ze zdjęciem swojego koszyka:(

taka_ja & taki_on:)
06-04-2010, 19:23
Wowwwwwwwwwwwww...

Dzisiaj już mogę wysłać wiadomomość swoją w komentarze -teraz test z łobrazkiem...

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14515/SugarwareZ-192.gif

Nie wiem, jak WAM, ale ciut muszę czekać aby otorzyła mi się strona... nu ale powoli a wsio wróci do NORMY

Jak uda się ze zdjęciem - to będę mogła dziennik uzupełnić cool

margay
07-04-2010, 17:49
:(( Misia a mnie na te zmiany NERWA TŁUCZE OKROPNA!!!!!!!! Nie wiem gdzie co jest a przede wszystkim gdzie KTO jest :(( nie mogę sie odnaleźć i nawet nie wiem gdzie się podziały zwykłe buźki!!!! Idę z tego forum w cholerę.......odliczać od 100 do 0.....może się uspokoję............

margay
07-04-2010, 17:51
OOOOOOOOOOOOOOOOOOO jak użyłam dwukropek i nawias to się zrobiła buźka..........to przynajmniej jedną będe miała..............HAHAHAhahahaa..........:(..... koń by się uśmiał......

aniamar
07-04-2010, 17:54
Witam kochane, jak widać nam „starym” najtrudniej będzie się przyzwyczaić. Gosia, co masz za problem może Ci pomogę?:D:D:D:D

aniamar
07-04-2010, 17:56
Ooooooooo już jej nie ma chyba sobie skróciła to liczenie do 100, albo miała pomocnika to po pięćdziesiąt policzyły.

:lol2::lol2::lol2::lol2:

taka_ja & taki_on:)
07-04-2010, 18:16
Nu mnie też cholercia łapała, najpierw nie mogłam się przez cały dzionek zalogować w końcu wybrałam opcję - zapomniałam hasła, wyskoczył m i login po & amp; :( stąd nie mogłam wejść, teraz poprawiono mój login -na mój!!!! Poza tym w święta zaczęłam czekać kilka minut na otwarcie się komentarzy, poza tym nie mogłam wysłać życzeń do nikogo -ba o komentarzach i dzienniku mogłam zapomnieć... Dzisiaj tez czekam na otwieranie się stron... :( Wczoraj uzupełniałam dziennik - 2 ostatnie posty do poprawy -nie ma zdjęć i poprzestawiało wyrazy! dlatego uzupełnię jak wróci wsio do normy... Szok... A wcześniejsze 3 posty weszły ale z mniejszą ilością zdjęć... nie wiem czy są błędy w pisowni... Nie wiem jak dzisiaj to działa -ale ALE JESTEM ZADOWOLONA ŻE MAM SWÓJ LOGIN - SAMO & z góry dziękuję:)
Jestem zmęczona od rana w domku - układaliśmy i docinaliśmy styropian i to nie jest hop siup... zwłaszcza z tymi rurkami - jutro 1/3 została, ale trzeba odciąć prąd, wynieść piecyk... niby mało, ale ciut zostało do roboty... W poniedziałek wylewki:)

Dziaisj jeszcze mierzyłam wszystkie rurki i zaznaczałam na planie - aby potem nie przebić rurki :)

Fajnie WAS widziec...

Gosiu mnie też szlag trafia z tym czekaniem na otwarcie strony... ja wchodzę w swój profil i tam mam ostatnie wpisy i tak szybciej odnajduję wsio...:)
Dziennik wczoraj jak szukałam to go w spisie nie znalazłam ahahaaaaaaaaa... ale znalazłam pod swoim postem...
Oj ciut potrwa zanim wsio zacznie działać jak ma... aby szybko:)
Ja jutro znowu od ranka do pracki -do domku... najgorzej, że muszę piecyk wynieść i zero ciepełka w domku:( Ale damy radę:)

Pozdrawiam WAS...buziaki...

jessi
08-04-2010, 14:35
hej Miśka i jak tam na budowie mam nadzieje ze i pogoda sprzyja ,cos mało cie na forum ostatnio to przypuszczam ze szalejesz w domku :)

taka_ja & taki_on:)
08-04-2010, 18:18
Jessi oj tak, od raniutka do wieczora, niedawno wróciliśmy - wsio przygotowane pod wylewki -jutro jeszcze prądzik puszczamy dołem, żeby wiedzić, gdzie będą ściany, zaznaczaliśmy na folii:wiggle:więc widziałam odkąd dokąd ten mój pokój, ten salon.:D.
Jutro jedziemy z kabelkami.
Rano nie jest ciepło. Musieliśmy kózkę wystawić, palić nie moglismy -bo styropian, folia juz porozkładane... Później ociepliło się - ale w domu hula wuatr górą, więc nie jest za ciepło - poza tym ja zmaźluch;).

Jak się wyrobię i wsio będzie ok -to uzupełnię dziennik... Narazie mykam do kuchni, Misiek mięsożerny:cool:, trza o chłopinkę zadbać, aby miał jutro siłę:D.

Cieszę się, że szybciej już otwierają się stronki...

:stirthepot:

kamlotek
09-04-2010, 10:23
Misia ale Wy zaszaleliście:eek: tyle już macie zrobione. A W łazience będziecie mieć oprócz podłogówki jeszcze kaloryfer? Bo jakoś tak mało rurek mi się wydaje:confused:. Ale to chyba tylko mi. Trzymam kciuki za dalszy postęp prac.:bye:

taka_ja & taki_on:)
09-04-2010, 15:15
Witaj Asiu:D

Tak rurka jest schowana na ścianie do kaloryfera w łazience, misiek akurat zaszpachlował ją. W kuchni też sterczy tam gdzie będzie ściana pomiędzy jadalnią rurka bordowa i biała - będzie grzejnik 10 żeberkowy plus podłogówka.

Wiesz to nie taka oryginalna podłogówka, że masz skrzynkę itp. To ala podgrzewacz podłogi, będzie też sterownik przy nich. W łazience grzejnik drabinkowy. Na ścianie.

Gdy powstaną ścianki wszystko bardziej nabierze wyglądu. Teraz też widać w pomieszczeniu rurki... jest do 2 piecy komplet, a oprócz tego wystaje rurka, też gdzie powstanie ścianka między pom. gosp. a wiatrołapem. Tam będzie grzejnik prócz podłogówki 3-4 żeberkowy.

Powiem szczerze, że tak ciągle na kucaka i schylonym być to makabra, mnie nawet pobolewał wieczorem kręgosłup. Fakt od rana do wieczora.

Nu ale teraz krótki odpoczynek, gdy będzie sobie schnąć wylewka to planujemy drewno przywieźć, które jest do ścięcia... zresztą ja to już się gubię co dalej... potem, tylko słyszę od Miśka- a wiesz jeszcze trzeba będzie zrobić to... ;)

Zbigniew100
09-04-2010, 17:48
Duzo pracy , ładnie wykonanej.:cool: :yes:

aniamar
09-04-2010, 20:27
Niezły bajer wprowadził murator. :p:p
Jak nie jesteś zalogowany to nie pokazuje ci zdjęć wklejanych ostatnio w dziennikach budowy. Chciałam sobie u Miśki podglądnąć, :p:p:p:pco tam wykańcza w domku a tu lipa jakieś cyferki i literki a jak się załogowałam to proszę jak ładnie kawa na ławę wyłożone.:lol2::lol2:


Miśka przyznaj się, co w ustawieniach pozmieniałaś może i ja takie coś wprowadzę.
:D:D

aniamar
09-04-2010, 20:30
Muszę napisać, że Ty Miśka powinnaś dostać jakiś puchar od muratora za to ile pracy wkładasz w ten dom.
http://emoty.blox.pl/resource/23_130_2.gif
Nie wiem czy znajdzie się jeszcze na tym forum druga taka super babka jak ty. Oj mąż to Cię po stopach powinien całować.

Nieźle praca wam idzie. Gratuluję.
:D:D:D

aniamar
09-04-2010, 20:32
To Ci lokator się wprowadził. Nie licha historia, ale na pocieszenie dodam,:lol2::lol2::lol2::lol2: że nie tylko ty masz dzikich lokatorów. Ja w zimie miałam coś dużego co sobie jadalnie:stirthepot: i toaletę z mojego salonu w piwnicy zrobiło. Niekulturalny był to zwierz, bo po sobie nie posprzątał i pełno piór i kupek pozostawiał a przed wejściem którędy wchodził pełno krwi i piór z kosteczkami było. Ptaszek najwyraźniej był za gruby i nie mógł mu przez ta dziurę w całości przejść.

taka_ja & taki_on:)
10-04-2010, 12:42
Duzo pracy , ładnie wykonanej.:cool: :yes:

Zbysiu

DZIEKUJĘ ;)

taka_ja & taki_on:)
10-04-2010, 12:49
Niezły bajer wprowadził murator. :p
Jak nie jesteś zalogowany to nie pokazuje ci zdjęć wklejanych ostatnio w dziennikach budowy. Chciałam sobie u Miśki podglądnąć, :p:p:p:pco tam wykańcza w domku a tu lipa jakieś cyferki i literki a jak się załogowałam to proszę jak ładnie kawa na ławę wyłożone.:lol2::lol2:


Miśka przyznaj się, co w ustawieniach pozmieniałaś może i ja takie coś wprowadzę.
:D:D

Ja nawet nie wiedziałam, że tak jest ze zdjęciami, bo jak wchodzę to jestem automatycznie zalogowana

Aniu... o jakie ustawienia chodzi? O zdjątka, jak wkleić i ten rozmiar, czy cosik innego?

Ja to najpierw z załącznika korzystałam, ale potem obcykałam jak szybciej wklejać te fotki i je powiekszać... można je dać od lewej, prawej, wyśrodkować itp.
Ale ja nie dodaję z kompa tylko z netu fotki...
Napisz czy o zdjątka chodziło...;)

taka_ja & taki_on:)
10-04-2010, 12:53
Muszę napisać, że Ty Miśka powinnaś dostać jakiś puchar od muratora za to ile pracy wkładasz w ten dom.
http://emoty.blox.pl/resource/23_130_2.gif
Nie wiem czy znajdzie się jeszcze na tym forum druga taka super babka jak ty. Oj mąż to Cię po stopach powinien całować.

Nieźle praca wam idzie. Gratuluję.
:D:D:D

Eeeeeeeeeee tam, są są takie KOBIETKI ;) O chocby - Arctica:D

właśnie powinien nosić mnie na rękach i nie nosi... Bydlak no... :lol2:

taka_ja & taki_on:)
10-04-2010, 12:57
To Ci lokator się wprowadził. Nie licha historia, ale na pocieszenie dodam,:lol2::lol2::lol2::lol2: że nie tylko ty masz dzikich lokatorów. Ja w zimie miałam coś dużego co sobie jadalnie:stirthepot: i toaletę z mojego salonu w piwnicy zrobiło. Niekulturalny był to zwierz, bo po sobie nie posprzątał i pełno piór i kupek pozostawiał a przed wejściem którędy wchodził pełno krwi i piór z kosteczkami było. Ptaszek najwyraźniej był za gruby i nie mógł mu przez ta dziurę w całości przejść.

Ojejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj... :jawdrop: Ja to tylko mam nadzieję, że tam nie zamieszkają, bo w końcu tak czy siak będzie tam ktos im chodził, a poza tym też podbicie będzie robione.

taka_ja & taki_on:)
10-04-2010, 13:00
Dzisiaj od rana jestem w szoku, tym jaka tragedia się wydarzyła - katastrofa samolotu rządowego. Chyba każdemu z nas brak słów...:(

margay
10-04-2010, 14:50
:(Misia.......brak słów........szok.....niedowierzanie............b ól okropny...........nie mogłam powstrzymać potoku łez - a co dopiero czują rodziny ofiar?????..........przerasta mnie ta tragedia.......:( Mam przed oczami Pierwszą Damę.......taka ciepła, szanowana kobieta......:( i prezydent......:(.....SZOK..........


Zostało nam się modlić i pamiętać........

taka_ja & taki_on:)
10-04-2010, 19:43
:(Misia.......brak słów........szok.....niedowierzanie............b ól okropny...........nie mogłam powstrzymać potoku łez - a co dopiero czują rodziny ofiar?????..........przerasta mnie ta tragedia.......:( Mam przed oczami Pierwszą Damę.......taka ciepła, szanowana kobieta......:( i prezydent......:(.....SZOK..........


Zostało nam się modlić i pamiętać........

To najbardziej tragiczne wydarzenie w tej niepowojennej Polsce - tak m.in. powiedział premier D. Tusk.
Zginęło tyle osób, nie tylko Para Prezydencka... Gosiu ja co na chwilę przełączę na inny kanał zaraz znowu oglądam relacje w TV, nie wiem. Jestem w szoku...

Brak słów...:(

taka_ja & taki_on:)
11-04-2010, 10:50
Dzisiaj z ranka kawusię Misiek przyniósł...

A ja Wam dzisiaj przyniosłam mój urodzinkowy sernik, niechciało mi się wczoraj robić tortu...;)


653

654
655

Pozdrawiam Was wiosennie, u mnie pada i pada...:(

ktosiek
11-04-2010, 11:48
Najlepszego:wave:

Zauważyłem na dole forum, kto to ma dziś urodziny ;)
pozdrawiam, miło patrzeć jak prace u Was trwają.

taka_ja & taki_on:)
11-04-2010, 12:21
Dziekuję Ktosiek;)

Patrz to ja nie wiedziałam, że gdzieś to widać, w ustawieniach sobie poustawiałam różne bajery, myślałam, że to jednak nie weszło, że ta data z miesiącem wyskoczy przy avatarze:D.

Pozdrawiam wiosennie...

taka_ja & taki_on:)
11-04-2010, 12:25
Najlepsze jest to, że patrząc na Wasze posty -przy swoim tez tak miałam raz, widzę tak:

Dziennik Budowy (http://forum.muratordom.pl/showthread.php?144607-Rodo-8-domek-Kto%C5%9Bk%C3%B3w)
Wierzchnich jestem szarą myszą (http://forum.muratordom.pl/showthread.php?144606-Rodo-8-domek-Kto%C5%9Bk%C3%B3w-komentarze) -----------------------------------------------------------------???? Cóż to takiego, zamiast komentarzy jaki opis ahaha... ale wejść mozna i normalnie komentarze... Dobre...

taka_ja & taki_on:)
11-04-2010, 12:29
Teraz i ja mam Tak:


takiej_ja Dziennik (http://forum.muratordom.pl/dziennik-takiej-ja-lmb-01,t159815.htm)
Wierzchnich jestem szarą myszą (http://forum.muratordom.pl/komentarze-do-mojego-dziennika,t159817.htm)

o rany ... ahahaaaaaa, Reszta tez tak u mnie ma - Ktosiek, Margay itd.
662

ktosiek
11-04-2010, 13:24
O urodzinach wiem stąd:
http://img697.imageshack.us/img697/8512/urodzinyl.jpg (http://img697.imageshack.us/i/urodzinyl.jpg/)
Na samym dole, na głównej stronie Forum M.
A jeśli chodzi o sygnaturę, to ja Twoją widzę tak:
http://img59.imageshack.us/img59/6061/postz.jpg (http://img59.imageshack.us/i/postz.jpg/)

Jeśli chesz żeby było co innego napisane to wchodzisz do swojego Profilu ->Edytuj Sygnaturę. Następnie wpisujesz co chcesz i zaznaczasz ten tekst. Następnie wybierasz ikonkę-> Wstaw odnośnik

http://img651.imageshack.us/img651/4306/sygnatura1e.jpg (http://img651.imageshack.us/i/sygnatura1e.jpg/)

Jak to wybierzesz pojawia się takie coś:
http://img594.imageshack.us/img594/8488/sygnatura2.jpg (http://img594.imageshack.us/i/sygnatura2.jpg/)
Kopiujesz w to miejsce link (do dziennika czy komentarzy, czy czegoś innego) i już gotowe.

Pozdrawiam

aniamar
11-04-2010, 13:45
Niech słonko dziś świeci na jasnym niebie a ptaki śpiewają dziś tylko dla Ciebie. Składam Ci szczere życzenia, aby spełniły się Twe marzenia. Wszystkiego Najlepszego.

http://g.wieszjak.pl/p/wieszjak.pl/www/e-kartki/urodzinowe/urodziny07.jpg

Arctica
11-04-2010, 15:39
682

wszyskiego najlepszego !!!!!

meg60
11-04-2010, 18:08
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!!!!!

http://www.diddlmania.com/immagini/clipart/diddlmania_626.gif

Zbigniew100
11-04-2010, 19:29
Wszystkiego Najlepszego z dniu urodzin.
706

kamlotek
11-04-2010, 21:13
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin droga Misiu:D:D:D:D
http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/13651/86_mini.jpg (http://www.fotoszok.pl)

taka_ja & taki_on:)
11-04-2010, 21:46
Dziękuję WAM za życzenia ;):D

Dobrej nocki :)

taka_ja & taki_on:)
11-04-2010, 21:50
Ktośku, tylko odczytałam, że widzisz iż mam urodzinki pognałam na stronkę forum... patrzę -fakt na samym dole :)

A ja raz mam taki opis zamiast komentarzy a raz normalnie -komentarze widzę, hmmmmm...

Dziękuję za instrukcję.

magpie101
11-04-2010, 23:07
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!

744

aneta-we
12-04-2010, 06:07
STO LAT!!!

http://www.digitalphoto.pl/foto_galeria/3734_2008-0014.jpg

kawika
12-04-2010, 07:54
Dzień dobry

Wszystkiego najlepszego.

Zaległości postaram się nadrobić.

taka_ja & taki_on:)
12-04-2010, 16:08
Dziękuję Wam bardzo bardzo... za życzonka :D

Nic tylko stara doopa jestem:eek::lol2::lol2::lol2: ;).

Zbigniew100
12-04-2010, 19:58
Witam.
Tylko nie zapomnij jutro polać wylewek.
Gdy będziecie wchodzić to dajcie na wylewkę deski i po nich chodzcie. a najlepiej to dać im spokój i nie obciążać wylewki.

taka_ja & taki_on:)
12-04-2010, 20:39
Zbysiu Witaj;)

własnie w dzienniku umeiściłam temat z wylewkami...

Boszeeeeeeeeeeee toż to zniewaga depnąć na równiuska zatartą powierzchnię;):D.

Za 2 tyg. ponoć możemy kłaść stelaż i robić dalej.....

My im damy schąć... ciut robotki mamy innej np. ścięcie olbrzymich drzew i przewiezienie ich pod dom, wykopanie rowów pod wodę i kanalizację, ba nawet gaz. Oj jak ostanio podumałam co jest do zrobienia to .... jednym słowem SZOK...........:jawdrop: Ale damy radę;).
Oj roboty jest...

Ale budziet charaszo;):D

Megana
14-04-2010, 19:21
taka_ja & taki_on:) - wyleweczki śliczne równiuteńkie - gratulacje :)
A robota, to zawsze się znajdzie hehehehe

kawika
15-04-2010, 06:52
Wylewki piękne

Gratuluję!

taka_ja & taki_on:)
15-04-2010, 08:05
Wczoraj mieliśmy ciąć gałęzie drzew, które zostaną ścięte... a tutaj deszcz, dzisiaj nie lepsza pogoda, plan wziął narazie w łeb.
Nu gdzie te ciepło i słonko?
A w domku wczoraj byliśmy -delikatnie stanęłam na podłodze:) Jak wysoko... Sprawdzilismy swoim niwelatorem równość wylewki. Wszystko jest w normie... Ucieklismy szybko -bo jeszcze widać, że mokre... ciekawe, czy wyschną za te 2 tyg.

W niedzielę jak popadło, to w poniedziałek za domem nasi fachmani utknęli z maszyną do wylewek, pchało 6 chłopa i ja i maszyna lekko drgnęła. Potem ciągnikiem ją wyciągnięto z małego dołka, dobrze, że jakoś chłopaki odjechali -ale z drugiej strony domu Misiek ich kierował... cieszylismy się, że piach akurat przed tymi deszczami nam przywieziono, bo od przodu by wjechał, ale z drugiej strony domu - nie jest aż tak utwardzone.
Nu i w taką pogodę nic człek nie zrobi... :( A na Północy słonko...

kamlotek
16-04-2010, 11:05
Nu i w taką pogodę nic człek nie zrobi... :( A na Północy słonko...

I niech tak pozostanie do jutra wieczorem

taka_ja & taki_on:)
16-04-2010, 13:14
Dzisiaj znowu u mnie pada i co przestanie, to potem znowu. Szaro, ponuro i buro...:(

Kamlotkowa Ty dałabyś ciut tego słonka...

Ale w prognozie od jutra u nas ma być lepiej, to ciut poczekam jeszcze;)

Zbigniew100
16-04-2010, 13:36
Odpoczywaj.

taka_ja & taki_on:)
16-04-2010, 20:41
Odpoczywaj.

Witaj Zbysiu;)

Ileż mogę tak odpoczywać... gdy siedzę tak w domu to łapie mnie totalny leń, a pracka czeka i tak trzeba będzie to porobić i tak... A im szybciej tym lepiej... Ale ta pogoda... to wrrrrrr :mad::(

niedługo to odleżyn dostanę:jawdrop:
A tu jeszcze po wybuchu wulkanu straszą ... cóż to się dzieje... ło jejku no... czarne chmury....

Dzisiaj z nudów w programie zabudowałam sobie kuchnię mebelkami.... Na końcu tak sobie mi się podobała... usunęłam... kosztorys w Ikei wyszedł ponad 12 tys.:eek: Cóż ja za szafki wybrałam na szybkiego?Hmm... Najbardziej chodziło mi o obraz - wygląd mniej więcej, jak będzie wyglądała zabudowana kuchnia... To zobaczyłam;).

:D;)

taka_ja & taki_on:)
18-04-2010, 18:27
Wczoraj było słonko, czasami jakieś chmury nas straszyły, a MY - ścinaliśmy gałęzie wielkich drzew - jeszcze sporo pracy przy nich nas czeka, liczę, że tydzień. Ale drewna będzie na zimę;)
Misiek wskakiwał na drzewa i tak ciął gałęź po gałęzi. W dodatku musimy uważać na linie wysokiego napięcia z jednaj strony. Z kilkoma gałęziami.
Sporo pracy we dwoje zrobilismy, powycinalismy krzaki... A tak to Misiek z piłą szaleje...ja małą piłką kilka gałęzi uciachałam, spalinową mi nie da:(;) Boi się, żebym sobie nie zrobiła krzywdy. Jutro do pracy:D
Na budowie -w domku wylewki schną...

Pozdrawiam Wszystkich;)

jessi
18-04-2010, 19:23
hoho ,no to widze że miałaś pracowity dzionek ,!! :):):)

kala67
19-04-2010, 20:11
ale szalejesz, szalejesz...........pracuś z Ciebie kobieto!! :)
....wybacz, że ostatnio tak mało wpadam.........ale czasu jakby mniej :(
ale czytam, śledze i kibicuje :)

taka_ja & taki_on:)
20-04-2010, 15:34
hoho ,no to widze że miałaś pracowity dzionek ,!! :):):)

Oj miałam i szczerze to w szoku sama byłam, że we dwoje tyle zrobiliśmy.... ;)

taka_ja & taki_on:)
20-04-2010, 15:48
ale szalejesz, szalejesz...........pracuś z Ciebie kobieto!! :)
....wybacz, że ostatnio tak mało wpadam.........ale czasu jakby mniej :(
ale czytam, śledze i kibicuje :)

Oj Kaluś, chyba ostatnio tak każdy ma -jest pogoda a czas jakoś ucieka, zwłaszcza gdy człek coś robi. Człek wraca padnięty, ale murator to nałóg... abodaj na 5 minut wjedzie człek. ;)

Drzewa wycinamy przy A4, więc jak wczoraj były korki i kilometrowe kolejnki, to mieliśmy widownię. Tym bardziej, że to Misiek wchodził wysoko na drzewa i obcinał gałęzi, albo wiązał i podcinał, a potem ciągneliśmy, aby nie poleciał w drugą stronę, bo byłby koszmar - raz że linia wysokiego napięcia, dwa -autostrada:eek:.
Dzisiaj też od 8-9 godziny, segregacja gałęzi, cięcie na mniejsze, ewentualnie łamanie, bo to kruche te gałęzie.
O 14 przyjechał Pan ciągnikiem i załadunek i na działkę do naszego nowego domku jedna kupka pojechała... Teraz ja zostałam w domku, a Misiek z Panem ładują. Własnie lecę obiadzik szybko ugotować.
Pan był w szoku, że tyle sami zrobilismy drzewa...
Kolejny Pan, który pyta Miska, gdzie taką kobietę znalazł:D Odpowiedziałam, że duzo takich jest...;)

Dzisiaj dowiedziałam się, że za ścięcie takiego drzewa - jednej sztuki musielibyśmy zapłacić od 300 zł wzwyż... Fakt nie ukrywam, jest roboty i na serio wracam padnięta a dzisiaj czuję kręgosłup... Ale cieszę się, że drzewo będzie do pieca;)
Drzewa narazie ogołocone i ścięte do 3/4. Gdy wywieziemy to co teraz jest, to do końca wtedy zetniemy te drzewa.
Już dzisiaj dzwonił Pan od drzwi balkonowych... Już sąąąąąąąą... jestem ciekawa jak wyglądają. W poniedziałek wstawią, bo niech te wylewki lepiej jednak sobie wyschną

Uciekam gotować... pozdrawiam WAS...:stirthepot::D

kamlotek
24-04-2010, 11:50
witam,witam:) u nas pogoda,więc na pewno jest i u Ciebie. A skoro jest pogoda to i Miśka w domu,raczej wokół domu szaleje;).
Chodziłaś już po domu,czy nadal oszczędzasz wylewki:rolleyes:;). One są twarde,nic im nie będzie:)

Afrodyta
24-04-2010, 14:13
Przejrzałam dość gruntownie dziennik i jedno co moge powiedzieć...

Gdyby nie dach 4-ro spadowy, to mielibyśmy prawdopodobnie właśnie ten projekt.

Super, że tak daleko już jesteście. Tylko zazdrościć:D

taka_ja & taki_on:)
24-04-2010, 18:15
witam,witam:) u nas pogoda,więc na pewno jest i u Ciebie. A skoro jest pogoda to i Miśka w domu,raczej wokół domu szaleje.
Chodziłaś już po domu,czy nadal oszczędzasz wylewki:rolleyes:;). One są twarde,nic im nie będzie:)

Dzisiaj pogoda jest SUPER;)

Ale mamy wolne, ja od wczoraj, bo kolanko mi dokucza, musiałam wczoraj ubrać stabilizator:(

Dzisiaj "Pan Ciągnikowy", miał okazjonalne zlecenie, więc wolne. Ale w poniedziałek maja przywieźć nam płyty g-k, stelaże itp. Oprócz tego z innej firmy wełnę mineralną - 20 stkę na początek;) Nu i trza wysprzątać swoje pole z resztek gałązek i drobinki u sąsiadki na polu.
A ja wczoraj skoro zostałam domku... to wzięłam się za domek.
Dzisiaj pojechalismy do domku, musiałam zerknąc ile tego drewna już jest... Złapałam się za głowę:jawdrop:Na zimę będzie do pieca. Poza tym sprawdziliśmy dla pewności, czy oby wełna 20 będzie ok.

W poniedziałek znowu do boju...;).

Po wyleweczkach chodziłam, oj po 2 dniach w jednym miejscu nagle zrobiło się miękko i uciekliśmy. Chodzę i jestem wyższa w domku... :)

taka_ja & taki_on:)
24-04-2010, 18:26
Przejrzałam dość gruntownie dziennik i jedno co moge powiedzieć...

Gdyby nie dach 4-ro spadowy, to mielibyśmy prawdopodobnie właśnie ten projekt.

Super, że tak daleko już jesteście. Tylko zazdrościć:D

Witaj Afrodyto:)

Miło mi, że czytałaś mój skromny dziennik:), fakt najlepsze są domki z dachem 2 spadowym. A tak ten kosz to makabra, ale jakoś człek dał radę.
Pozdrawiam Afrodyto:);)

Zbigniew100
25-04-2010, 14:03
Ale pracy wykonaliście.:eek:
A Misiek jaki odważny.:jawdrop:
Teraz to jeszcze porąbać i do pieca. ;)
Ale dzisiaj odpoczynek.

Arctica
25-04-2010, 14:26
Witaj... dawno nie byłam, ale jakoś czas mi przez palce przecieka:rolleyes:... za chorerę nie mogę go dogonić... i jeszcze jak na złość nie dowieźli nam więźby:bash:. Jutro rano to normalnie dzwonię i mówię, że za każdy kolejny dzień zwłoki odliczę sobie dniówki cieśli co to na ich drewno czekają, hihihiii... może to ich pogoni ciut;)

Dużo pracy z tymi drzewami, znam przypadek z autopsji... do końca życia chyba się nie wygrzebiemy z tych drzew... dużo wypadło pod dom, dużo było wrośnięte w fundamenty stajni, parę rosło na piwnicy... kto to potnie i co ważniejsze... kiedy?

I gratuluję równiusuch wyleweczek... bo chyba jeszcze nie miałam okazji:)

Pozdrawiam serdecznie, pa:bye:

margay
25-04-2010, 20:11
Misiu kochana
Dzisiaj wpadłam tylko zostawić pozdrowionka i całuski................ no i jakiś ślad po sobie:D
Mam u ciebie w dzienniku tyle zaległości, że muszę to sobie jutro na spokojnie wszystko poczytać. Ale juz na chwilę obecną mogę stwierdzić że czasu nie marnujecie;)

Napisze jutro jak będę na bieżąco bo teraz uciekam do wyra, bo mi zaraz kręgosłup strzeli:roll:

pa :goodnight::hug:

kala67
25-04-2010, 20:15
Witaj kochana !!! :)
.....widze, że ostatnio w drzewie robicie :)):)):))......kawał dobrej roboty !!!
trzymam kciuki za pogode !!!! ;)
........dziekuje Ci za życzonka ;)

taka_ja & taki_on:)
25-04-2010, 21:03
Ale pracy wykonaliście.:eek:
A Misiek jaki odważny.:jawdrop:
Teraz to jeszcze porąbać i do pieca. ;)
Ale dzisiaj odpoczynek.

Witaj Zbysiu!

Porąbanie drewna narazie poczeka, bo jutro przywiozą regipsy, stelaże itp. -jedna firma, wełnę mineral. - druga firma, nu i będa wstawiać drzwi tarasowe, jednym słowem zaczniemy działać wewnątrz w tym tygodniu, tylko dokończymy porządeczki na działce. Trzeba załadować mniejsze jeszcze gałęzie:) Ale to sąsiadka weźmie. Nie chce nam się z nimi bawić.

Misiek odważny...:) Jak z dołu patrzyłam, to widząc lekko ruszające się gałęzie to miałam pietra.:eek:

Dzisiaj odpoczynek... jutro ruszamy dalej...

taka_ja & taki_on:)
25-04-2010, 21:09
Witaj... dawno nie byłam, ale jakoś czas mi przez palce przecieka:rolleyes:... za chorerę nie mogę go dogonić... i jeszcze jak na złość nie dowieźli nam więźby:bash:. Jutro rano to normalnie dzwonię i mówię, że za każdy kolejny dzień zwłoki odliczę sobie dniówki cieśli co to na ich drewno czekają, hihihiii... może to ich pogoni ciut;)

Dużo pracy z tymi drzewami, znam przypadek z autopsji... do końca życia chyba się nie wygrzebiemy z tych drzew... dużo wypadło pod dom, dużo było wrośnięte w fundamenty stajni, parę rosło na piwnicy... kto to potnie i co ważniejsze... kiedy?

I gratuluję równiusuch wyleweczek... bo chyba jeszcze nie miałam okazji:)

Pozdrawiam serdecznie, pa:bye:

Witaj Arctico

Ja pamiętam, że tak z balchodachówką jak czekaliśmy to powiedziałam, że kto zapłaci znajomemu, który nam pomaga, on ma tez tak być w zawieszeniu, a ma innych klientów... - nie wiem, czy to akurat poskutkowało, może bardziej tel. do samego producenta...
Arctica mam to samo - ja nawet gubię dni, myślę, że to wtorek a to już środa... a niech nikt nie pyta wtedy -który to dzień miesiąca, bo często nie wiem.
Powoli i dacie Kochana radę z tymi drzewami. ;) Tylko postawicie domek i się wprowadzicie. Właśnie kto te drewno teraz potnie i kiedy???
Też pozdrawiam...

taka_ja & taki_on:)
25-04-2010, 21:13
Misiu kochana
Dzisiaj wpadłam tylko zostawić pozdrowionka i całuski................ no i jakiś ślad po sobie:D
Mam u ciebie w dzienniku tyle zaległości, że muszę to sobie jutro na spokojnie wszystko poczytać. Ale juz na chwilę obecną mogę stwierdzić że czasu nie marnujecie;)

Napisze jutro jak będę na bieżąco bo teraz uciekam do wyra, bo mi zaraz kręgosłup strzeli:roll:

pa :goodnight::hug:

Witaj margay

Nu znalazła się zguba!:wiggle:
Ojej tak boli kręgosłupek? To jasne, że poleż, odpoczywaj Gosiu.
Pisałam do Ciebie na priv, nie mogę wysłać, nic tylko musisz skrzynkę opróżnić...
Buziaki....

taka_ja & taki_on:)
25-04-2010, 21:15
Witaj kochana !!! :)
.....widze, że ostatnio w drzewie robicie :)):)):))......kawał dobrej roboty !!!
trzymam kciuki za pogode !!!! ;)
........dziekuje Ci za życzonka ;)

Witaj Kaluś;)
Trzymaj trzymaj tam kciuki, chociaż widziałam w prognozie w TV, że u mnie od wtorku ma padać:eek: A może się cosik tylko pomylili.
Buziakiiii...