PDA

Zobacz pełną wersję : skopana wylewka?



pewy
19-05-2009, 11:08
Witam i pozdrawiam jestem nowy ale przez budowe już umeczony. Mam pytanie o wylewki, fachowcy wylali jastrych po czym popekały płyty w krzyż, oczywiście tak ma być.Na szczeście nie ruszaja sie między soba wiec może nie będzie tragedii. Ale przejsciu podłogówki w zwykła podłoge na dylatacji podłoga raczyła po stronie podłogówki wstać,( podobno przweciagi były-zawsze inwestor winny) i sie rusza po obciążeniu. Słyszę że założą kotewki przez dylatacje i będzie ok.Na razie czekam na zakończenie wygrzewania jastrychu podłogówką i reszte niespodzianek stad pytanie czy wg was da sie to naprawić czy trzeba wyjmować podłoge?Pozdrawiam

arek_sp
19-05-2009, 11:12
Może jakieś zdjęcia. Bardziej doswiadczonym bedzie łatwiej odpowiedzieć.

pewy
20-05-2009, 11:49
Przepraszam, racja ale jestem nieco dokończony zarabianiem na ten dom więc nie zawsze jest czas zrobić fotki, ale to wkrótce. Pozdrawiam

20-05-2009, 12:13
... czy wg was da sie to naprawić czy trzeba wyjmować podłoge?Pozdrawiam
da sie
cierpliwości

pewy
21-05-2009, 08:29
Witam, wiem ,że powinno sie dać, nawet wole nie myśleć o wyjmowaniu wylewki, widziałem metody na kotewki spajajace dylatacje i zalane żywica epoksy, moi fachowcy poza oczywiscie tekstem że będę zadowolony-mam na ten tekst coraz wieksze uczulenie, chcą łaczyć płyty na jakieś prety itd.nie wiem czy to je unieruchomi ale pewnie spróbujemy.Na razie czekam na koniec wygrzewania wylewki, i potem zobaczymy.Pozdrawiam