PDA

Zobacz pełną wersję : MAZOWIECKIE - polecani wykonawcy i producenci schodów



olgierdhalski
29-07-2007, 21:00
Witam - jeden z ostatnich etapow - schody.

Mamy zabiegowe betonowe.

Czy ktos z dowiadczonych forumowiczow moglby polecic schodziarza, z okolic Warszawy, do wykonania stopni schodow z granitu?

Bede zobowiazany

ArtiW
05-08-2007, 00:33
Tak.

ArtiW
05-08-2007, 00:35
Namiary przesłałem na priv.

myszkaxs
07-08-2007, 21:57
to i ja poproszę. dzieki :)

Marcin Borys
20-05-2009, 22:42
Szanowni Forumowicze
Poszukuję SPRAWDZONEGO wykonawcy schodów wewnętrznych drewnianych samonośnych z jesionu. Dom jest w Hornówku.
Polecam się
BMJ
:o

mario1976
21-05-2009, 11:55
Szanowni Forumowicze
Poszukuję SPRAWDZONEGO wykonawcy schodów wewnętrznych drewnianych samonośnych z jesionu. Dom jest w Hornówku.
Polecam się
BMJ
:o

602 341 420 - Pan Dochnal. Ekipa górali. Robią w Warszawie i okolicach. Robili u mnie samonośne (dąb) u kumpla i kilku forumowiczów. Bardzo polecam. Robią także parapety i inne drewniane cuda.

Marika73
29-05-2011, 01:50
Witam,

Czy możecie polecić jakąś sprawdzoną (i niedrogą!!) firmę wykonującą schody kamienne (najlepiej granitowe) - z Warszawy lub okolic?
Co ewentualnie polecacie jako okładzinę na schody betonowe - wewnętrzna klatka schodowa w domu jednorodzinnym.

funia123
09-06-2011, 09:12
Ja ostatnio znalazłam firmę MSG Granit koło Białegostoku, (choć sama mieszkam 70km dalej) bo muszę wymienić podłogę !!! ponieważ mój architekt !!! zaproponował na podłogę płytki - terrakota fakt ładnie wyglądają tak jakby nitki na krośnie tkackim - okazało się jednak, że w dużym pokoju (tzw. salon) sprawdzają się znakomicie, ale w kuchni - porażka.
Jak synowi spadł kubek - to do tej pory wiem, w którym miejscu ;-0( każda następna rzecz, która spadła pozostawiała po sobie ślady w postać ddziurek drobnych w płytce, albo zarysowań


Teraz okazało się że płyty kamienne są dwa, tak tak dwa razy tańsze od moich podłogowych, za które zapłaciłam (jak głupia, bo ładnie wyglądały) po 330zł / m kw



zamierzam też wymienić blaty z płyty w kuchni z płyty na kamienne


widziałam, że schody też robią

funia123
09-06-2011, 09:15
Jak jadę z domu (od strony Bielska Podlaskiego) do pracy w Białymstoku to ta firma jest jakieś 20 km przed miastem skręcić trzeba w Zabłudowie

Blechert
09-06-2011, 09:26
Schody granitowe robi się na kilka sposobów:
1. wycina się każdy schodek z jednego kawałka granitu. (fotki na stronie, zakładka cennik)
2. wycina się płyty granitowe 3cm grube, płomieniuje antypoślizgowo. Brzeg może być ostry - kąt prosty, lub zaokrąglony w formie wałka. (fotki na stronie, zakładka cennik)
3. na zewnątrz schody tarasowe można zrobić z granitu surowo łupanego. (fotki na stronie, zakładka zdjęcia granitu)

Marika73
10-08-2011, 23:20
Dzięki za odpowiedzi.
Może ktoś jednak poleci firmę z Warszawy lub okolic. Poznań czy Białystok to jednak troszkę za daleko...

veroniqa
22-05-2013, 09:36
Blisko Lublina w Tereszynie jest firma kamieniarska Luxury House, zawsze to bliżej Wawy niż Poznań czy Białystok :) chyba mają nawet oddział w warszawie