PDA

Zobacz pełną wersję : ZA DUŻO działów na forum



yemiołka
04-12-2003, 10:42
Na mnie rozrastająca się liczba działów forumowych wpływa deprymująco - jestem jak ta drobina w chaosie :roll: i nie chce mi się grzebać w tym wielkim śmietniku... :wink:

proponowałabym jakieś małe zimowe porządki - wrzucenie choćby psychologa do działu porad życiowych...

mbz
04-12-2003, 11:25
Ja bym nie chciala polaczenia psychologa z poradami zyciowymi, bo w tych drugich dopiero by sie zrobil balagan!

plasterek
04-12-2003, 11:27
Dobrze jest jak jest.
I niech tak zostanie!

yemiołka
04-12-2003, 11:29
OK, może jestem minimalistką :wink:

Wowka
04-12-2003, 12:04
Proponuję, po zalogowaniu się, korzystać z funkcji Zobacz posty od ostatniej wizyty . Funkcja ta znakomicie ułatwia przeglądanie najnowszych postów.

ma
04-12-2003, 12:45
korzystać z funkcji Zobacz posty od ostatniej wizyty
milo by bylo, gdyby dodano jeszcze funkcje "zobacz posty od wczoraj" albo "zobacz posty z ostatniego tygodnia".
Czasami, gdy mam malo czasu, zagladam tylko do tematu, ktory akurat sledze i sie wylogowuje bez patrzenia na inne - liczy sie to za wizyte, a przegapiam byc moze sporo ciekawego.

Wowka
04-12-2003, 12:58
ma - zgadzam się, miło by było :P . Ale funkcja o której piszę też spełnia te kryteria. Posty są uszeregowane hronologicznie i w związku z tym swoją lekturę możesz rozpocząć od konkretnej daty ostatniego dodanego w danym temacie postu.

kksia
05-12-2003, 23:43
Wowka, co masz na myśli?
Bo ja mam taki problem jak ma.
Wchodze na formu na 5 minut ( jest np. 315 nowych postów) i musze wyjść.
A potem jeszcze raz za godzinę i juz widzę w ostatnich postach tylko tą ostatnią godzinę (kilka postów).