PDA

Zobacz pełną wersję : szukam ekipy do budowy etapami - stan zero-sciany-dach, malo



lolabibop
23-05-2009, 20:41
Wiam, szukam solidnej ekipy do budowy domu z poddaszem uzytkowym. Zalezy mi na budowi etapami, w tym roku jeszcze piwnica i pierwsza plya nd piwnica. Na wiosne dopiero sciany i dalej do gory.
PozdrA

tadeusz123
24-05-2009, 07:30
witam cena do uzgodnienia za wykonanie fundamentów wraz z ścianami piwnic + płyta + schody + izolacja pionowa ścian wraz z drenażem obecnie skończyliśmy taką budowę w Gaju można zobaczyć tel.kont.509235105.Tadeusz.

krzysztofobral
24-05-2009, 09:34
Witam.
Mogę się podjąć wykończenia tego domu.
W razie czego proszę dzwonić 667 850 858

vizir
24-05-2009, 17:19
Witam

Jestem zainteresowany Państwa oferta.Moja firma Budowlana z okolic Krakowa i Wadowic wykonuje kompleksowe prace przy budowie domu:stan surowy,elewacje,tynki i inne wykończenia.
Oferujemy konkurencyjne i rzetelne wyceny robót, profesjonalne i terminowe wykonanie prac,pisemne umowy z klientami,gwarancje na wysoką jakość naszych prac.
Dodatkowo oferujemy zakup materiałów budowlanych na korzystnych warunkach(pustaki,stal,więźby,dachówka,blachoda chówka,mat. wykończeniowe).
Zapraszamy na nasze zakończone budowy na terenie Wadowic,Krakowa,Wieliczki,Myślenic.
W celu szczegółowej wyceny proszę o przesłanie skanów z projektu lub kontakt telefoniczny.
Jeśli zajdzie potrzeba możemy rozpocząć pracę ,,na dniach" w terminie odpowiadającym klientowi.

Tel. kontaktowy Krzysztof 783-672-350,663-485-260
E-mail [email protected]