PDA

Zobacz pełną wersję : APEL !!!!



ren2904
24-05-2009, 13:21
Uprzejmie proszę aby w tym temacie-jak sama nazwa mówi- "Galeria zdjęć domów forumowiczów"-zamieszczać zdjęcia a nie prowadzić dialogów na ich temat .Dialogi można prowadzić w wątku "Dzienniki budowy" lub w wielu innych.Już wiele razy próbowałam pooglądać Wasze zdjęcia w celu inspiracji a tam ciągle dyskusje,często ciągnące się przez kilka stron.

Jeszcze raz więc proszę-wklejajcie tu tylko zdjęcia,ewentualnie opisy a pogaduchy....gdzie indziej.

Pzdr.
R.

Nefer
24-05-2009, 14:05
Cierpliwość jest gorzka, ale jej owoce są słodkie :)To nie moja stopka :)

ren2904
24-05-2009, 14:32
Baaardzo śmieszne

ewosek
24-05-2009, 14:39
w dziennikach dialogów się nie prowadzi, conajwyżej monologi...

monah
24-05-2009, 14:43
znaczy się, ehem, tak:

tytuł tej sekcji forum brzmi:

Galeria zdjęć domów Forumowiczów
Inwestorzy o swoich domach. Wasze opinie, komentarze, chcecie o coś zapytać...

czyli niejako zachęca do opinii, komentarzy i pytań... :D

ale co racja , to racja - trudno się odnaleźć. dlatego ja chyba założę odrębny wątek, gdzie będą wyłącznie zdjęcia moich wnętrz w realu, a mój obecny pozostanie miejscem dla wymiany opinii i dyskusji na temat zarówno inspiracji, jak i wnętrz.
nie chciałam tego początkowo robić, bo zawracanie d.... gitary z dwoma wątkami, ale teraz widzę, że tak chyba będzie łatwiej.
no chyba, że mi cierpliwości nie starczy.
hmm, cierpliwości? cierpliwości? czy ktoś tu wspominał coś o cierpliwości? :wink:

monah
24-05-2009, 14:44
Cierpliwość jest gorzka, ale jej owoce są słodkie :)To nie moja stopka :)

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
eh, ta nasza ultra-spostrzegawcza mistrzyni ciętej riposty! :D :D :D :D :D :D

ren2904
24-05-2009, 15:02
Brawo !!!

Wszystkim drwiącym !!
Czyżby ktoś poczuł się dotknięty lub domyślił się ,że chodzi o niego ?
Podobno na złodzieju czapka gore :wink:

Do monah-owszem,w tytule sekcji jest : .....
Inwestorzy o swoich domach. Wasze opinie, komentarze, chcecie o coś zapytać...

i to,jak najbardziej jest ok`,chodzi o opowiadanie w tym wątku o sprawach zupełnie nie związanych z tematem (urlopy,narodziny i inne w tym stylu)
W/g mnie na to powinien znaleźć się osobny wątek,a jest takich bez liku.
Ja rozumiem,że kobiety lubią sobie "poplapać" o tzw. d... Maryni,ale dlaczego akurat tu ?

ren2904
24-05-2009, 15:06
A co do cierpliwości,to chyba ktoś tu czegoś nie zrozumiał ....
Uprzejmie proszę o dogłębne przemyślenie i zrozumienie tej myśli.....

onna
24-05-2009, 15:10
może to jest rozwiązanie - dać galerię osobno i komentarze osobno - tak jak robią niektórzy. Grzebanie w wątkach niewiele moe dać po akcjach na fotosiku np, kiedy to wielu osobom zdjęcia poblokowano. U mnie np niewiele się ostalo :(
i powiem szczerze że sama nie wiem gsziw tego szukać. Można ewentualnie poredagować posty pierwsze i tam wkleić zdjęcia, ale nie wiem czy moderatorzy byliby zachwyceni.

poza tym... do swoich domo wpuszczamy osoby zaprzyjaźnione, i takim pokazujemy różne zakamarki... Trzeba sie trochę poznać, żeby więcej zobaczyć ;)

a dlaczego akurat tu poplotkować??? Bo kobiety jak kogoś zapraszają do swojego domu to robią kawkę i plotkują ;) Jak ktoś chce tylko pokazać dom do oglądania to nie prowadzi pogaduszek.


A tak wogóle to niedawno byl wątek na ten temat......
może zamiast zakładać nowy poprosić właściciela wątku aby podał na ktoych stronach ma zdjęcia?????

tola
24-05-2009, 15:11
ren2904, o tym już było, może nie mnożyć wątków?

http://forum.muratordom.pl/galeria-wiec-chce-ogladac-zdjecia,t152579.htm

ren2904
24-05-2009, 15:23
Dzięki Tola
Przyznaję-nie zauważyłam,ze ktoś juz taki wątek załozył,szkoda tylko,ze nikt nie wziął sobie do serca uwag tam zamieszczonych.


Niniejszym zamykam temat. W końcu - to ja go założyłam i odsyłam wszystkich do dyskusji tutaj :
http://forum.muratordom.pl/galeria-wiec-chce-ogladac-zdjecia,t152579.htm