PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka zmywarka do naczyn?



mezopot
04-12-2003, 20:38
szukam zmywarki, 60cm szerokosci. Wybor olbrzymi... Co mozecie polecic? Atutem jest dla mnie oszczednosc i mala halasliwosc urzadzenia.
Z gory dziekuje za odpowiedzi

Ewunia
05-12-2003, 02:51
A jaka zmywarka? (http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=15676&postdays=0&postorder=asc&start=0)

Pikuś
06-12-2003, 14:32
Polecam mężczyznę, może być swój, ma wymagane gabaryty, dobrze wychowany nie hałasuje i oszczędza wodę, a poza tym może świadczyć i inne usługi w tej samej cenie :D

Doki
06-12-2003, 18:01
Polecam mężczyznę, może być swój, ma wymagane gabaryty, dobrze wychowany nie hałasuje i oszczędza wodę, a poza tym może świadczyć i inne usługi w tej samej cenie :D

Oszczedza wode? Piszacy to mezczyzna nawet lubi zmywac, ale nie ma zludzen co do ilosci zuzywanej wody, nie mowiac juz o wodzie pozostajacej po zmywaniu na podlodze, blacie i w ogole wszedzie. Niech NZS zaswiadczy.

No i zdarza mi sie zaspiewac cos przy zmywaniu, zwlaszcza po huczniejszej imprezie, wiec niehalasowanie tez odpada...

rml2
16-12-2003, 12:41
Wrzuć w wyszukiwarke słowo zmywarka a wywali kilka wątków na ten temat - bedziesz mógł wybierac do woli . Ja to juz przerobiłem i zarówno przed jak i po czytaniu jestem dalej "kołowaty".