PDA

Zobacz pełną wersję : SPRAWY FINANSOWE ... czyli to co najmniej przyjemne :)



daggulka
26-05-2009, 10:02
TAK WIĘC USTALILIŚMY , IŻ :

1. WEJŚCIÓWKA DLA OSOBY DOROSŁEJ - 25 ZŁ płatne przy wejściu w dniu Zlotu - za dzieci nie płacimy
uzasadnienie:
ponieważ ciężko w dobie kryzysu znaleźć sponsorów - pewnie nie uda się znaleźć całej kwoty na zapłatę za wynajem wioski ... do dzis nie określiliśmy ile tak naprawdę bedzie odób dorosłych (brak informacji od większości o osobach towarzyszących)
jeśli okaże się , iż po rozliczeniu zapłaty za wynajem wioski zostaną pieniązki(a wydaje mi się, że zostana na pewno) - będą wrzucone do urny na szczytny cel :wink:

2. POZOSTAŁE OPŁATY
wiążą się w zasadzie tylko z konsumpcją , czyli zakupem czegoś do jedzenia i picia ... catering będzie - ale niestety płatny :wink:

Przedstawiam menu przygotowane na Zlot

Propozycja Menu na Dzień 27 VI 2009r.
Kawa – 3,00
Herbata – 3,00
Piwo – 5,00
Sok do piwa – 1,00
Karkówka z grilla – 9,00
Kiełbasa z grilla – 7,00
Kaszanka z grilla – 6,00
Pierś kurczaka grillowania – 8,00
Chleb ze smalcem – 2,00
Surówka - 3,00
Ogórki kiszone – 2,00
Ogórki konserwowe – 2,00



3. AFTERPARTY po uroczystości oficjalnej w Urzucie odbędzie się w agroturystyce w Ruścu -50zł od osoby dorosłej płatne prezy wejściu na zlot - dla chętnych płatne przy odbiorze identyfikatora i wejściówce - cena obejmuje :
imprezke pod wiatą w miłym towarzystwie :D , korzystanie z terenu , ubikacji, mozliwość zrobienia ogniska, jedzonko (pyszne wiejskie oraz grillowane) ... MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z NOCLEGU (40ZŁ OD OSOBY)
UWAGA: napoje rozweselające oraz inne we własnym zakresie :wink:

OPŁATY (WEJŚCIÓWKA ORAZ OPŁATA ZA AFTERPARTY) BĘDĄ ZBIERANE PRZY WEJŚCIU NA ZLOT W MOMENCIE ODEBRANIA IDENTYFIKATORA

I tyle opłat :D



TERAZ COŚ BARDZIEJ PRZYJEMNEGO - ATRAKCJE :

LOSOWANIE (LOSY BEZPŁATNE) fajnych nagród ( w tym mebli ufundowanych przez sponsora - firmę Bogatti http://www.bogatti.pl/

KONKURSY - można będzie wygrać fajne gadżety :D

LICYTACJA - licytować będziemy fanty podarowane przez forumowiczów :wink:
Przewidujemy także :
URNY - do których osoby nie uczestnmiczące w licytacji bedą można wrzucić pieniążki na szczytny cel :wink: :P

PAMIĄTKA ze ZLOTU FORUM 2009 - którą dostanie każdy forumowicz odbierając swój identyfikator , które ufundował jeden anonimowy forumowicz który przez skromność - prosił żeby nie podawać Jego nicka - więc nie podajemy , ale BARDZO DZIĘKUJEMY :D

ALE NAJWIEKSZĄ ATRAKCJĄ będzie możliwość ponownego spotkania wielu wspaniałych i wielkich sercem forumowiczów , oraz poznanie tych których nie było jeszcze okazji poznać osobiście :)

ZAPRASZAMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bożena030100
26-05-2009, 11:55
wiem już ile ale jeszcze nie wiem jak? czy pieniadze wpłacic na konto? jakie?

daggulka
26-05-2009, 12:05
Bożena ... już uzupełniłam :wink: ...opłaty zbierane będą przy wejściu na zlot - w momencie odbioru identyfikatora ze swoim nickiem :P

zuz@nka
26-05-2009, 20:27
informacja jasna, konkretna i nic dodać nic ująć

mam nadzieję że wszyscy pozytywnie się do niej ustosunkują :wink:

Nefer
26-05-2009, 20:29
Bardzo lubię się ustosunkowywać. Właśnie to robię - oczywiście pozytywnie.

daggulka
26-05-2009, 21:44
Bardzo lubię się ustosunkowywać. Właśnie to robię - oczywiście pozytywnie.

ja nie wiem, ale ja to się ustosunkuję jak już będzie "po" i wszystko się uda :lol: ...oczywiście pozytywnie przy piwku ...aaaaa, sorki - słowa mi się pomyliły - miało byc odstresuje :wink: :oops: :D

stukpuk
27-05-2009, 08:12
Chyba słyszałem słowo "stosunek" :oops: :o :roll: ????

daggulka
27-05-2009, 09:42
no, własnie ...my tak specjalnie żeby Cie tu ściagnąć :lol:
bo wiesz .... interes mam .... hm ... oczywiście nia taki jak Miriam :lol: , ale o tym napisze Ci na priv :D

anetina
27-05-2009, 10:05
Chyba słyszałem słowo "stosunek" :oops: :o :roll: ????


ty to wiesz, gdzie zawsze przyleźć :D

Jezier
27-05-2009, 16:34
daggulka wrzuć jeszcze do pierwszego postu opłaty za catering. Będzie wszystko w jednym miejscu.

daggulka
27-05-2009, 16:39
zrobione :wink:

Jezier
27-05-2009, 17:03
Dzięki. :D

coolibeer
28-05-2009, 11:20
Całkiem kusząca propozycja. Jak by udało się załatwić transport to będę :)

Rom-Kon
23-06-2009, 12:45
...hmmm eeee a ja tu ze szpilką albo kijem w mrowisko...

nie mam nic przeciwko opłatom... 25złociszy to nie jest jakaś kwota by się targować.... ale chodzi mi o co inne... wynajem wioski... wioska domów modelowych... czyli reklama domów... firma budująca reklamuje swój produkt... czyli za ogólnopolską reklamę - na łamach forum i pewnie Muratora - produktów czyli domów modelowych pobierają opłatę... że też jeszcze Lidl albo inny supermarket nie wpadł na pomysł by za ich reklamę płacić... albo by roznosiciele zamiast brać pieniądze za roznoszenie to powinni płacić firmom za możliwość roznoszenia ich ulotek... z mojego punktu to tak wygląda...

ps. chociaż teraz stwierdzam że sam czasem płacę za możliwość reklamowania cudzych produktów... np. torba na zakupy kupiona za pieniądze i logo supermarketu... koszulka z napisem jakieś firmy... ech namieszało się... sam nie wiem co o tym myśleć...:-?

...inna "wioska domów modelowych" z przed 2000lat w Biskupinie ma dużo niższe ceny biletów :lol:

sSiwy12
23-06-2009, 13:03
...hmmm eeee a ja tu ze szpilką albo kijem w mrowisko...
...inna "wioska domów modelowych" z przed 2000lat w Biskupinie ma dużo niższe ceny biletów :lol:

Trochę ta szpilka tępawa. :lol:
Bo opłata nie jest za wstęp do wioski w godzinach "urzedowania" tejże, tylko za wynajem i opłaty zwiazane z "pobytem" zlotowiczów po godzinach pracy wioski, tj od ogodz. 16 do 20.

Rom-Kon
23-06-2009, 13:18
...hmmm eeee a ja tu ze szpilką albo kijem w mrowisko...
...inna "wioska domów modelowych" z przed 2000lat w Biskupinie ma dużo niższe ceny biletów :lol:

Trochę ta szpilka tępawa. :lol:
Bo opłata nie jest za wstęp do wioski w godzinach "urzedowania" tejże, tylko za wynajem i opłaty zwiazane z "pobytem" zlotowiczów po godzinach pracy wioski, tj od ogodz. 16 do 20.
...no dobra.... niech już będzie.... :D



...ale i tak troszku mi to nie pasuje..... :wink:

retrofood
23-06-2009, 14:38
Bardzo lubię się ustosunkowywać. Właśnie to robię - oczywiście pozytywnie.

ja nie wiem, ale ja to się ustosunkuję jak już będzie "po" i wszystko się uda :lol: ...oczywiście pozytywnie przy piwku ...aaaaa, sorki - słowa mi się pomyliły - miało byc odstresuje :wink: :oops: :D

Ja też bym się chetnie ustosunkował...
ale sam? :o :o :o
Tyle, że bedę o was myślał...

Kiedy czasem wspomnę Maję,
to końcówka jedna staje
A na Ewy widok
Jakiś wzwodzik mam

Lecz gdy myślę o Małgosi
Wcale mi się nie podnosi
A gdy wspomnę Jadzię
Wolę już spać sam.

Ref.
A on cichuśki, a on maluśki
Lecz czasem się budzi ze snu
Trochę pobryka ta moja tyka
Jak mała sarenka gnu.

daggulka
23-06-2009, 17:01
Stasiu ... jesteś niemożliwy :lol: