PDA

Zobacz pełną wersję : Klinkier-Sław ogrodzenia - uważajcie !!!



cisulek
27-05-2009, 12:14
Przestrzegam wszystkich przed specem od ogrodzeń klinkierowych Panem Sławomirem Brzozowskim i jego firmą:
Klinkier-Sław Sławomir Brzozowski
07-305 Andrzejewo
Andrzejewo-Kolonia 45
tel. 606 816 533
Gość stawia 30 metrów ogrodzenia w 8h żeby oszczędzić na benzynie, pracuje 10 ludzi z czego pewnie ze 3 ma pojęcie o tym co robią. Zaprawa nie nadąża wiązać a oni wyciągają dystanse, słupki się krzywią i walą a załatwienie reklamacji to oczywiście droga przez mękę. Należy się sąd i samosąd.
Pozdrawiam

Kamak
09-06-2009, 08:55
Cisulek, może coś wspólnie zrobimy, żeby zaszkodzić temu partaczowi, bo inaczej nie można określić takiego wykonawcy.
Ja również dołączam się do poprzedniego postu. Źle wykonane ogrodzenie, nie wyczyszczone fugi, wykwity w zaprawie, która była źle wyrobiona. Żadnej reakcji na reklamacje. Pan Sławomir Brzozowski nie odbiera telefonu.
Ostrzegam wszystkich, którzy będą poszukiwali firmy do wykonania ogrodzeń klinkierowych.
Kamak

cisulek
10-06-2009, 09:44
Chętnie KAMAK, mam jakiś pomysł nawet.
Od mnie też nie odbiera ale ja dzwonię codziennie z innego telefonu i zawsze go złapię.....dziś poprostu jak usłszał że to ja to się rozłączył.
Trzeba go pozbawić roboty.......
Napisz mi mailem telefon do siebie
[email protected]
Pozdrawiam

PICEK33
19-07-2010, 14:43
A ja się nie zgadzam z państwa opinią u mnie było wszystko w porządku bardzo solidna firma i terminowa .cała budowa ogrodzenia potoczyła się bardzo sprawnie i bez problemowo . Polecam

Jarecky007
19-07-2010, 22:07
no picek33 , pierwszy Twoj post ....

kevinlomax
22-07-2010, 12:49
... i od razu trafił na tę samą firmę...jaki ten świat mały:)

Bad
22-07-2010, 18:12
Niezły Pic...

bobek00
10-01-2011, 16:07
Przestrzegam wszystkich przed specem od ogrodzeń klinkierowych Panem Sławomirem Brzozowskim i jego firmą:
Klinkier-Sław Sławomir Brzozowski
07-305 Andrzejewo
Andrzejewo-Kolonia 45
tel. 606 816 533
Gość stawia 30 metrów ogrodzenia w 8h żeby oszczędzić na benzynie, pracuje 10 ludzi z czego pewnie ze 3 ma pojęcie o tym co robią. Zaprawa nie nadąża wiązać a oni wyciągają dystanse, słupki się krzywią i walą a załatwienie reklamacji to oczywiście droga przez mękę. Należy się sąd i samosąd.
Pozdrawiam

Zgadzam się w zupełności z opinią tej firmy.Miałem do czynienia tą "firmą".Tak jak napisał cisiulek słupki się krzywią są niedomyte, są wykwity itp.Pan Sławomir nie odbiera telefonu, nawet gdy próbowałem dzwonić z innego numeru owszem pan Brzozowski odebrał telefon ale gdy tylko powiedziałem o co chodzi od razu się rozłączał.

la***is
20-01-2011, 17:06
Cisulek, może coś wspólnie zrobimy, żeby zaszkodzić temu partaczowi, bo inaczej nie można określić takiego wykonawcy.
Ja również dołączam się do poprzedniego postu. Źle wykonane ogrodzenie, nie wyczyszczone fugi, wykwity w zaprawie, która była źle wyrobiona. Żadnej reakcji na reklamacje. Pan Sławomir Brzozowski nie odbiera telefonu.
Ostrzegam wszystkich, którzy będą poszukiwali firmy do wykonania ogrodzeń klinkierowych.
Kamak

"wykwity w zaprawie, która była źle wyrobiona" nie bardzo rozumiem ten fragment ? Na czym to polegało??