PDA

Zobacz pełną wersję : jaki termometr ?



malka
27-05-2009, 23:03
Właśnie dopadła mnie frustracja. Młode chore, a ja nie mam czym zmierzyć mu temperatury. Nawet chory nie uiedzi spokojnie trzech minut z termometrem pod pacha, a do elektronicznego , który zakupiłam nie mam zaufania (w ciągu minuty , trzy pomiary i trzy różne wyniki :roll: )
Może polecicie używane przez Was termometry - te krótkopomiarowe - wielce przeze mnie pożądane :D

Bramer
28-05-2009, 02:49
malka

te supertermometry, co to do ucha dziecięcia się przykłada, to kosztują fortunę!

to raz

dwa

wiem, jaka to "panika", jak dziecko gorączkuje....

trzy
ochłoń!!!


pzdr Cię
i dzieciątko Twe

dzióbek
28-05-2009, 09:01
Właśnie dopadła mnie frustracja. Młode chore, a ja nie mam czym zmierzyć mu temperatury. Nawet chory nie uiedzi spokojnie trzech minut z termometrem pod pacha, a do elektronicznego , który zakupiłam nie mam zaufania (w ciągu minuty , trzy pomiary i trzy różne wyniki :roll: )
Może polecicie używane przez Was termometry - te krótkopomiarowe - wielce przeze mnie pożądane :D
Pomiary pewnie różne w zależności jak jest włożony termometr, moim zdaniem elektroniczny pod pache wogóle sie nie sprawdza (albo ja nie umiem mierzyć). Jak małe dziecie to tylko elektroniczny cienki przeznaczony do p..y . Najbardziej wiarygodny pomiar - oczywiście odejmujemy 0,5 stopnia. Jak wieksze to lepiej zwykły termometr pod pache i może puścić w tym czasie bajke lub czymś innym zająć. Są tez termometry w smoczku ale to juz dla niemowlaczka :lol: lub do mierzenia na czole (ale to już droższe)

malka
28-05-2009, 12:34
ja właśnie szukam sprawdzonego krótkopomiarowego termometru do mierzenia temperatury w uchu lub na czole.
Allegro jest zawalone (przedział cenowy od kilkunastu do kilkuset zł), ale co wybrać, co się Wam sprawdza ?

myslałam o czyms takim, ale czy przetwa wiecej niz kilka pomiarów (chińszczyzna pachnie) :roll:

http://allegro.pl/item642879825_topcom_101_termometr_dla_dzieci_do_u cha_na_czolo.html