PDA

Zobacz pełną wersję : NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!



Strony : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

dorkaK
15-01-2010, 17:22
No i tak trzymać ,nie załamywać się buziaczki pa :) :)

AgaJeżyk
15-01-2010, 20:09
Megiiiii - jak ci będzie lżej ...ja też bezpracowita
Zwolnili mnie po 16 latach ... bo chorowałam. Milusio co?

Ale co nas nie zabije ...dalej znasz. Wykorzystam tą "chwilę" na pożarcie reszty kredytu. Wykończę jeżyka na ile mi kasy starczy - przynajmniej na budowie będę od rana do wieczora i będę szukać pracy

Pocieszam się, że za mną poleciał ...mój dyrektor. Cóż ... powiadają, że co drugiemu wyrządzisz wróci do ciebie ...

Zdrowie ważniejsze. Jest zdrowie, dwie ręce i chęci - robota takich luuuubi :wink:

Saskja
15-01-2010, 20:20
Napisałam się wczoraj wieczorem jak głupia, a potem mi zjadło cały post. No to dziś tylko napiszę: to, że będzie dobrze, to oczywiste. Tylko w to trzeba WIERZYĆ i mieć uszy do góry cały czas!
:D
"Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie"

meg60
15-01-2010, 21:24
Witajcie wieczorowa porą !!!! Dzięki za słowa pocieszenia !! Wiem, że będzie dobrze, musi byc dobrze :roll: :roll: Wierze w to, szkoda mi tylko troche mojego męża ! Widzę jak się gryzie :-? :-?
Kochani nasze Forum to jest" lekiem na całe zło" - miód na serce !!!! Jak dobrze, że jest!! DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM !!!!!

meg60
18-01-2010, 20:07
Ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisza !!!! Nic się nie dzieje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czekamy na okna, więc do 30 stycznia ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisza!!!!!

kala67
18-01-2010, 20:14
cisza to na budowie tylko :wink:
bo tutaj na forum ruch jak zawsze :lol: :lol: :lol:
głowa do góry kochana......jeszcze będzie pięknie !!! 8)

meg60
18-01-2010, 22:25
No cóż, mój optymizm życiowy, ma kryzys :cry: co prawda jestem dobrej myśli, ale i złe też mnie czasem nachodzą :cry: :cry: :cry: mam nadzieję, że miną i to szybko.
http://republika.pl/blog_cy_240183/1214476/tr/202.jpg

tak mi jest !

AgaJeżyk
19-01-2010, 00:19
http://republika.pl/blog_cy_240183/1214476/tr/202.jpg

tak mi jest !

Aaaa kochaniutka ! Każdy widzi co chce widzieć :wink:

Ja tu widzę ociekającą seksem dziewoję skąpaną w promieniach wpadającego przez okno słonka. A gruz ? Coż - podkreśla uroki kobiecego piękna i siły !

Dom w gruzach a ona ... nic ... Jaka piękna i spokojana była - taka jest ...

kala67
19-01-2010, 07:03
http://republika.pl/blog_cy_240183/1214476/tr/202.jpg

tak mi jest !

Aaaa kochaniutka ! Każdy widzi co chce widzieć :wink:

Ja tu widzę ociekającą seksem dziewoję skąpaną w promieniach wpadającego przez okno słonka. A gruz ? Coż - podkreśla uroki kobiecego piękna i siły !

Dom w gruzach a ona ... nic ... Jaka piękna i spokojana była - taka jest ...
..ja tu jeszcze widze ten blask światła wpadający przez okno.....
dziewczyna stoi jeszcze nieruchomo, troszke boi sie zrobić jakis ruch, jest jeszcze niepena......ale to co nastąpi dalej jest już nieuniknione....
wpadające światło ogarnie cały dom, wszystko rozjaśni, zrobi się pieknie, a dziewczyna zacznie tańczyć, będzie szczęśliwa!!!!!!!!!! :P

wiolasz
19-01-2010, 07:11
Hej, ja tam widzę super zdjecie nadające sie na jakiś konkurs :lol: :lol:

dorkaK
19-01-2010, 07:37
Hej Meg witaj ,co z Tobą!!!!! Wszystko będzie dobrze :) :) . Ja na tym zdjęciu widzę rozmarzoną dziewczynę, a blask który wpada przez okno daje jej nadzieję na lepsze jutro :) :). Powodzenia i cieplutko pozdrawiam :) :D :).

sipatka
19-01-2010, 08:32
A ja widzę marzycielską dziewczynę, która z łezką nostalgii żegna się ze starym bo idzie w piękne, lepsze, nowe i ciekawe....

meg60
19-01-2010, 15:36
Witajcie !!!
Widzę, że ile par oczu, ile serc i ile przyjaciół, tyle jest interpretacji :roll: dziękuję!!!! Mam nadzieję, że to światło, padające z okna, to faktycznie zapowiedź lepszego jutra. Ale jak narazie to światło, jest typowo zimowe - nieśmiałe i krótkie. Więc, jest jedno wyjście - BYLE DO WIOSNY !!!!







dopa, i tak mi smutno.......

wiolasz
19-01-2010, 15:51
Meg, to ze smutno to normalne, naprawdę. POcieszam a sama jestem w tej samej sytuacji i ciągle żyję nadzieją że niedługo coś sie zmieni. Trzeba wierzyć w to lepsze :lol:

meg60
19-01-2010, 17:55
Przyjdzie !!!! Tzn to lepsze :wink: Ja właściwie, co roku mam taki okres, gdzie łapie mnie dół :-? , ale staram się aby szybko minął. Teraz jest ten czas i jeszcze mąż mi "dołożył", więc trochę mnie to przerasta. No nic!! Nie ma co narzekać, trzeba z uśmiechem patrzeć w przyszłość i wziąć się z życiem za bary :wink: :wink: Jakoś damy sobie radę - tylko muszę pomyśleć, jak to ugryźć :-? :-? Chyba muszę iść do fryzjera albo...na zakupy :lol: :lol: :lol: :wink:

Arctica
19-01-2010, 18:25
Jak czytam o Twoim dole, to od razu mi się przypomina ta babka na balkonie w dość odlotowej pozycji... i nijak mi do doła nie pasuje :roll: ...

Wiem... najpierw mama, teraz mąż i praca... i najłatwiej napisać nie martw się dobrze będzie, ale skoro tyyyyyle osób myśli, że będzie to ma być i tyle :D

A na doła... dobre ciacho :D , psssyt o kalorach :evil:

Pozdrawiam cieplutko :P

meg60
19-01-2010, 19:15
A żebyś wiedziała. Córka kupiła mi kinder country - mniamuśne!!! I trochę mi lepiej! Pal sześć kalorie :wink: :wink: :wink:

dorkaK
23-01-2010, 15:45
Dzieńdoberek!!! co słychać Meg. Jak się sprawy mają z pracą u męża.Czy cos już znalazł? :roll: .Moja koleżanka też szukała pracy już trzy tygodnie ,była załamana tym bardziej ,że jest sama z dziećmi a tu proszę w tym tygodniu zadzwonili że jest dla niej praca .Ale sie ucieszyla. Ma zrobic badani i szybki kurs bhp i w środę do pracy :) :) . Tak ją pocieszałam ,podtrzymywałam na duchu i trzymałam kciuki ,że aż sama sie cieszę ,że jej sie udało :) :) . Zobaczysz Twojemu mężowi tez się uda :D . Trzymam kciuki i gorąco pozdrawiam!!! :) :lol: :)

meg60
23-01-2010, 16:21
Niestety na razie cisza !!! Ponoć ma się ruszyć od lutego, bo styczeń to miesiąc naboru. Dzięki Dorka za pamięć i dobre słowo !!! :lol: :lol: :lol:

dorkaK
25-01-2010, 13:11
Dziękuję Małgosiu za namiary na ekipę budowlańców :) :) . Jesteśmy już po spotkaniu z nimi i umówieni na budowę naszego domku :D :wink:

dorkaK
25-01-2010, 13:13
Ha moim postem otworzyłam Ci już 18 stronkę hihi :D :D

meg60
25-01-2010, 13:20
Cieszę się, że mogłam pomóc !!!! Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni !

yuka
25-01-2010, 13:27
Cześć Dziewczyny!!! :lol: :lol: :lol:
Ja też mogę prosić o namiar na tych murarzy :wink: Przeczytałam dorkaK, że Ty zaczynasz latem, a ja właśnie casting na ekipę przeprowadzam na wiosnę, to może i u mnie będą budować :roll: :wink:
meg60, tzrymam kciuki, żeby wszystko się poukładało :D będzie dobrze :D

meg60
25-01-2010, 13:52
Yuka bardzo chętnie użyczę ci namiarów. Tylko napisz w jakim rejonie budujecie. Bo z tego co wiem nasz majster raczej blisko domu :wink: :wink: czli w okolicach Kurowic.

meg60
25-01-2010, 13:53
Ale jestem gapa ........ Witaj YUKA w moi dzienniku :lol: :lol: :lol: :oops:

yuka
25-01-2010, 13:54
No my w okolicach Zgierza, niestety.... :(

yuka
25-01-2010, 13:56
Ale jestem gapa ........ Witaj YUKA w moi dzienniku :lol: :lol: :lol: :oops:
Dziękuję za takie powitanie :oops:
Ale ja już u Ciebie byłam i się witałam :wink:
I podglądam na bieżąco :oops: :oops: :oops: tylko czasami czasu brakuje na napisanie czegoś :roll: z sensem :wink:
Pozdrawiam

meg60
25-01-2010, 14:31
No my w okolicach Zgierza, niestety.... :(


No to chyba nic z tego :( :( z tego co wiem to tylko w swoich okolicach :( Jak z nim rozmawialam o Dorce to pytał mnie gdzie będzie ta budowa? A ponieważ tylko ok 10 km od jego domu- wyraził zgodę.

PS, Jeśli chodzi o powitanie :wink: :wink: :wink: to faktycznie dawno cię u mnie nie było i dlatego mi umknęło. Sorry!!! :oops: :oops: Ale i tak WITAM !!

dorkaK
25-01-2010, 14:31
No właśnie Yuka .Meg ci prawdę pisze majster jest z Kurowic i bierze budowy tylko w obrębie swojego miejsca zamieszkania, gdyż ma pracę a murarka to tylko dorabianie ,tak więc mysle ,że Zgierz odpada :wink: :wink: .Ale życzę owocnych poszukiwań . Pozdrawiam!!! :) :).

meg60
25-01-2010, 14:37
Przykro mi bardzo. Trzymam kciuki!!!!

yuka
25-01-2010, 14:38
No cóż, szkoda :cry: Bo z tego co piszecie chyba by i nam odpowiadał, ale szukamy dalej. W czwartek mamy mieć wycenę od kolejnego murarza. Zobaczymy :lol:
Pozdrawiam :D :D :D

meg60
25-01-2010, 14:50
Powodzenia !!!!

dorkaK
25-01-2010, 15:29
Meg mam pytanko ! Gdzie zamawiałaś piach? Czy może od pani z Laznowskiej Woli?.Ona ma tam swoją kopalnie.Polecił nam ją pan Jacek ze składu budowlanego!! :-? :wink:

meg60
25-01-2010, 15:48
Ależ tak :P :P :P A pan Jacek to z Kurowic ?

dorkaK
25-01-2010, 15:59
Tak miły i sympatyczny gościu czyż nie? :) :oops:

dorkaK
25-01-2010, 16:05
Doradzi podpowie i w ogóle :) :).Mamy już u niego częściowo zamówiony materiał.Może poczekać u niego do czasu budowy!!!!! :D :).Tak więc jestesmy jak na razie zadowoleni.Zobaczymy jak będzie póżniej :wink: :)

meg60
25-01-2010, 16:18
My też mamy o nim jak najlepsze zdanie. Polecił nam okna - w Andrespolu u Pana Nowaka. Mamy spore upusty, bo od Jacka...... :lol: :lol: A jesli chodzi o drzewo na szalunki, to P Leszek zaproponował nam tartak w Woli Rakowej ul Szkolna - też fajny facet. Ale zorientujcie się jak wygląda cena u Fixa, bo my braliśmy u niego więźbę i była trochę tańsza niż w Woli ( ale po znajomości, może dlatego ). A wracając do Jacka, to bardzo słowny, jesli chodzi o dostawy - Leszek rano dzwonił czego i ile mu bedzie potrzebne i jak przyjeżdżał na budowę to albo juz było albo po pół godzince :P :P fajnie bo blisko !!!! Dorka, napisz mi priv, jaką oferte dał wam Pan Leszek ??? Oczywiście jak możesz!

mayday
25-01-2010, 18:53
Pozdrawiam Wole Łaznowską... My własnie zaczynamy całą przeprawę. Cel: dom w Borowej!!! czyli, prawie po sąsiedzku. Czytam z wypiekami Wasze doświadczenia i wszelkie wskazówki!
Pozdrawiam i Dziekuję
także Małgosia

meg60
25-01-2010, 18:59
Witaj sąsiadeczko !!!! Jak miło, że nas coraz wiecej w tej okolicy!!! Mamy tak blisko do siebie, że pewnie, jak tylko śniegi puszczą, będzie można zrobić wizję lokalną na naszych budowach !!! :wink: :wink: :wink: Pozdrawiam .

Arctica
25-01-2010, 19:58
Bry wieczorne zostawiam... nie zamarzli?????

Pozdrawiam cieplutko :P

meg60
25-01-2010, 20:17
A ja gorąco !!!!!!!! Jakoś się trzymamy :P Zmroziło, ale w domku cieplutko i to się liczy :wink: nawet podkręciłam kaloryferki :o

Arctica
25-01-2010, 20:19
Ja to taki zmarźluch jestem, że chłopaki siedzą w podkoszulkach, a ja w swetrach......trzech :roll: .

meg60
25-01-2010, 20:25
U mnie odwrotnie.....chłopaki w swetrach, a dziewczyny, czyli ja i Mayka w krótkich rękawkach. Córka to nawet w bokserce :o

Arctica
25-01-2010, 20:33
Otttt.... gorrrrrrące baby :wink: :roll: :lol:

No chyba, że na szmacie latam, to mi ciepło, ale najczęściej mi się nie chce :oops:

meg60
25-01-2010, 20:37
ja jak na szmacie lub obiad gotuję, to okna otwieram..... :wink:

meg60
26-01-2010, 21:16
coś znalazłam i ku pamięci, ale takiej baaaardzo, dlatego w dzienniku :wink: :wink:

http://www.empikfoto.pl/albumy31/15755/615799/previews/31533825_dovre_425_green.jpg

Arctica
27-01-2010, 09:47
Oooo Małgoś... fajna kózka... podobne chyba w casto widziałam :) .

I ładne kolorki, też planuję zielenie i oliwki.... już trzeci raz :roll: , może tym razem się uda :wink: . Powinno bo chyba już gres na cały dół wybrałam... oliwkowy z przebłyskiem beżu :D

Pozdrowionka cieplutkie zostawiam :P

dorkaK
27-01-2010, 11:43
Witam się cieplutko Małgosiu!!! :) :)

Ladna ta kózka.... Ty zawsze coś fajnego znajdziesz... :roll: ,jak się na nią patrzy ,to od razu cieplej... :) :) .

Czy takie kolorki planujesz u siebie???. Pozdrawiam!! :) :D

meg60
27-01-2010, 15:33
Witam dziewczyny!!!! Właśnie wróciłam z pracy i troszku zmarzłam :( choć i tak dziś trochę ......cieplej :roll: :roll:
podoba mia się bardzo ta koza. Chodzi nam taka po głowie.....tzn mnie chodzi :wink: :wink: ale zastanawiam się czy będzie pasować do mojego pomysłu na salon :roll: :roll: Ponieważ mam sporo staroci, starych zdjęć, obrazów, zegarów, moje wnętrze będzie w odcieniach beżu, brązu :roll: z dodatkiem czerwieni, więc nie wiem czy taka koza będzie pasować ??? Natomiast góra ma być jasna - czyli bardziej współczesna. Myślę o szarościach, bieli, z dodatkiem pomarańczy. Tu będą gościć, zbierane pamiątki z Afryki, będzie też biblioteka na holu. Oczywiście nie wiem co będzie w pokojach u córek, bo tam już one sobie będą działać. Napewno będą antresole i coś mi sie obiło o uszy, że jakieś graffiti :o

dorkaK
27-01-2010, 15:50
Oj Małgoś.... myślę ,że ta kózka jak najbardziej będzie pasować do beżów i brązów.... :) :) . Widzę ,że masz już koncepcję na urządzenie domku :wink: :wink:
Ja na razie poszukuję inspiracji, podczytuje dzienniki i podglądam.... :) :) Myślę ,że jak zaczniemy budować, więcej będę miała wyobrażeń o urządzeniu domku.... :wink: :oops: . Pozdrawiam!!!!

Arctica
27-01-2010, 17:31
Małgoś... te kozy są też brązowe... to na pewno... a może też czerwone... pisłaś o akcentach... może jeden mocniejszy... :roll:

meg60
27-01-2010, 20:26
W salonie będzie jeden akcent czerwony- na ścianie, między kominkiem a oknem tarasowym, będzie ( prawdopodobnie :roll: :roll: ) tapeta.. coś z czerwonym. Dlatego ewentualna koza, musi być neutralna czyli ........no właśnie, jaka???? :o :o

Arctica
28-01-2010, 07:01
brązowa????.... żeliwna????? :roll:

sipatka
28-01-2010, 08:30
Wpadłam, czytam ale tu się dzieje hohoho :o :roll:
Życie wre a u mnie cisza jak makiem zasiał... Jak Ty to robisz Małgoś?
A przy okazji może byśmy pogadały jaki kolorek mojego domku zrobić?
Latają mi po głowie różne pomysły ale jakoś nie mogę się na żaden zdecydować. Myśłałam o ekri (jak się pisze nie wiem :oops: ) albo bladym miętowym, albo rozmytej cytrynce...
Jak to wszystko będzie współgrało z ciemnym dachem i podobnymi oknami z roletami?

sipatka
28-01-2010, 08:33
Ach no i jeszcze te słupy przy wejściu... Jakie je zrobić :roll: ciemne do koloru dachu i okien czy takie naturalne? Na razie tylko zabezpieczone chemicznie świecą gołą naturą :D
A może okien nie robić takich ciemnych jak dach tylko jaśniejsze? O rety :roll: :roll: :roll: wyobraźni mi zabrakło ???????????

kala67
28-01-2010, 09:13
wpadłam sie przywitać!! :P

Saskja
28-01-2010, 19:37
Jak na czerwonej ścianie, to ja bym kozę czarną dała...

AGP
28-01-2010, 20:50
Jak na czerwonej ścianie, to ja bym kozę czarną dała...

Dobrze gada ;-)

U nas ściana kominkowa tez prawdopodobnie będzie czerwona. Na pewno obwódka kominka taka będzie - krwiste drzewo :-?
A koza bardzo fajna.

meg60
28-01-2010, 23:04
Witam !!! Niedawno wróciłam z Rady Ped. dlatego sory, że tak późno !!!
Faktycznie najlepiej będzie pasowała czarna koza, a tej czerwieni to będzie tylko kawałek - jeden pas tapety :roll: :roll: albo ........jeszcze nie wiem :oops: okaże się w praniu :wink:

meg60
28-01-2010, 23:31
Wpadłam, czytam ale tu się dzieje hohoho :o :roll:
Życie wre a u mnie cisza jak makiem zasiał... Jak Ty to robisz Małgoś?
A przy okazji może byśmy pogadały jaki kolorek mojego domku zrobić?
Latają mi po głowie różne pomysły ale jakoś nie mogę się na żaden zdecydować. Myśłałam o ekri (jak się pisze nie wiem :oops: ) albo bladym miętowym, albo rozmytej cytrynce...
Jak to wszystko będzie współgrało z ciemnym dachem i podobnymi oknami z roletami?

Weszłam do ciebie, żeby przypomnieć sobie jaki masz dach. Do twojego brązu,to elewacja chyba w jasnych odcieniach, takich ciepłych....beż, ekri, oranż ( taki jaśniutki ). Okna dałabym brązowe ( ciemne ) drzwi takie same, i słupy też - co by wszystko miało ręce i nogi, ale to jest moja wizja :roll: Ty zrobisz tak jak ci w duszy zagra :wink: :wink:

sipatka
29-01-2010, 12:27
Myślałam podobnie to ekri chyba mi najbardziej odpowiada. Domek nieduży to się optycznie powiększy jasnym kolorem. No i jeszcze ta jasna rozmyta cytrynka tak mi rześko tu pasuje. Choć to znowu zupełnie kontrastowo tu cieplutki ekri a tu rześka cytrynka... hmm

meg60
29-01-2010, 20:21
Faktycznie ciepło z rześkością niewiele ma wspólnego :lol: :lol: ale może na elewacji ma rację bytu :roll: :roll: Wazne aby tobie sie podobało :wink:

meg60
30-01-2010, 20:56
jeszcze znalazłam takie cóś

http://www.tapis.pl/piece-piecyki/lincar/foto/img-9-01.jpg

ciekawy !!!!

dorkaK
31-01-2010, 10:07
Witam się z rana... :lol: :lol:

Meg to cóś... co znalazłaś ,to muszę powiedzieć bardzo oryginalne!!! :roll: .
Pasuje do wiejskich klimatów, domków drewnianych i z bali... :wink:

Pozdrawiam cieplutko!!! :) :)

meg60
31-01-2010, 11:23
Witaj Dorka !! fakt, nadaje sie do domków z bali, może komuś się przyda !!!! Na przykład ..Kali :wink: :wink: :wink: jak zajrzy do mojego dziennika.

kala67
31-01-2010, 18:24
Witam:)
...własnie zajrzałam.....i musze przyznac, że komiek wygląda bardzo orginalnie:)

meg60
31-01-2010, 22:39
No cóż....... zima, zasypało, nuuuuuuuuuda!!!!
Nic się dzieje, a miały być okna..... ale zima nie odpuszcza. Ciekawe kiedy dostanę telefon, że już ...?

Mam jakieś dziwne uczucie, że ogrom pracy który nas czeka wiosną, przygniecie ciężarem odpowiedzialności. Do tej pory jakoś, tak z biegu, wszystko szło jak po masle, ale teraz jak jest tyle czasu do myslenia, jakieś wątpliwości nas naszły - czy damy radę ????? Mąż jakiś niechętny, zniesmaczony i nawet budowa go nie cieszy......takie odnoszę wrażenie. Może mi się tylko wydaje, ale tak to z boku wygląda. Oglądam, czytam dzienniki innych i zazdroszczę, że u nich tak wiele się dzieje - ocieplają, malują.......wykańczają. Strasznie nie lubię czekać......ja jestem z tych co to - mam pomysł i go realizuję!!!! a jak zaczynam się zastanawiać to mi się odechciewa. Nie mogę mieć duuuuuuużo czasu - to mnie przygnębia i robię się uciążliwa dla otoczenia. Boję się, że mnie z domu wywalą :wink: :wink: upierdliwa jestem, że hej ....... :wink: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:




Przepraszam, ale tak mnie naszło i musiałam się wygadać .................. :oops:

sipatka
01-02-2010, 07:55
Spoko :D . Mam podobnie, tyle pracy a ja siedzę bezczynnie :evil: ... może posieję lobelię i będę miała na wiosnę już "urośniętą"? 8)
Ale jak pomyślę, że tyle roboty i to wszystko zwali się w krótkim czasie to nie wiem jak będzie. Na dodatek przeliczyliśmy z mężulkiem okna i wyszło na to że balkonowe jest za niskie (nie sprawdziliśmy pani co projekt poprawiala i zamiast wymiar okna wstawić w okno to wstawiła we wnękę na okno). tym sposobem czeka nas rozwalanka - na szczęście nie duża ale zawsze to w drugą stronę niż budowanie :( Jak myśmy tego wcześniej nie dostrzegli :o :o :roll:

meg60
01-02-2010, 18:33
Witaj !!! Poprawki w czasie budowania, to ponoć norma :P :P My mieliśmy tyle, że architekt musi rysować aneks do projektu :roll: :roll: Bo jak się rysuje, to wiele rzeczy nie jest człowiek w stanie, sobie wyobrazić. Dlatego powiększyliśmy górny taras, choć wcześniej go pomniejszyliśmy. Z tego tytułu musieliśmy dołożyć filary, których wcześniej na projekcie nie było :wink: . Zmieniliśmy wysokość ścianki kolankowej z jednej strony, bo nasz architekt zrobił nam 2,20 :o , zamurowaliśmy jedno okno, bo okazało się, że nie będę miała żadnej, pełnej, ściany na moje obrazy. Także kochana....jedna mała demolka, to pikuś :wink: :wink:

sipatka
01-02-2010, 19:05
Ulżyłaś mi i pocieszyłaś, bo poprawki po poprawkach to jednak wydawała mi się już nie do zrobienia. Aż się bałam jak ja jej to powiem, że będą poprawki do poprawek. A przecież nie wszystko człowiek może sobie wyobrazić. Czasem oświecenie przychodzi ciut później :wink: . Rozmawiałam z "kielnią prowadzącą" - jak nazywa budowniczego naszego domu małż i nie ma sprawy poprawimy. :lol:

kala67
01-02-2010, 20:11
dziewczynki.....głowa do góry....jakby wszystko szło jak po masle....to przeciez nudnie by było :lol: :lol: :lol: :lol:

dorkaK
01-02-2010, 21:40
Witam ,a co to za smutaski.... :roll: :roll: ?

Głowa do góry będzie dobrze... :) :wink:
Wszystko się ułoży.... nim się obejrzysz i Ty będziesz ocieplać, wykańczać, malować itp. zobaczysz!!!!

Trzymaj się cieplutko... :wink: :) Pozdrawiam :wink: :wink: :wink:

meg60
01-02-2010, 21:55
No tak mnie smutasek zimowy naszedł........Ale dziś już lepiej :P :P :P Choć problemy się nie skończyły ,ale widać światełko w tunelu.........narazie baaaaaaardzo malutkie, ale jest :wink:

kala67
02-02-2010, 09:12
No tak mnie smutasek zimowy naszedł........Ale dziś już lepiej :P :P :P Choć problemy się nie skończyły ,ale widać światełko w tunelu.........narazie baaaaaaardzo malutkie, ale jest :wink:
SUPER!!!!!!!!!
trzymam kciukaski!! :lol: :lol:

Arctica
02-02-2010, 18:08
No tak mnie smutasek zimowy naszedł........Ale dziś już lepiej :P :P :P Choć problemy się nie skończyły ,ale widać światełko w tunelu.........narazie baaaaaaardzo malutkie, ale jest :wink:

Bardzo się cieszę, mam nadzieję, że już będzie tylko lepiej :P .
Smutaski wytarmosić w śniegu, od razu im przejdzie :D

Trzymam kciuki........... za światełko :P

meg60
02-02-2010, 20:33
Niestety to światełko ledwo się tli :( ale może dostanie trochę tlenu i rozbłyśnie ??? Poczekamy, zobaczymy !

Dziś dzwoniłam do firmy z oknami! okna JUŻ SĄ :P :P :P :P ale niestety pogoda nie pomaga :evil: zasypało i nie można dojechać pod dom. poczekamy do przyszłej soboty i poproszę zaprzyjaźnionych gospodarzy, może dysponują jakimś pługiem i pomogą !!!
Mam pytanie, czy jak zrobię sama drzwi wejściowe i bramę garazową, to czy dla banku będzie STAN SUROWY ZAMKNIĘTY ??? Pomóżcie i napiszcie !!!!

Saskja
02-02-2010, 21:04
Ale w jakim sensie?
Dla banku, o ile wiem, nie ma znaczenia, czy robisz sama, czy ktoś Ci robi. Dla nich liczy się, że jest.

meg60
02-02-2010, 21:21
Czyli jak zabiję dechami garaż i wstawie, prowizoryczne, drzwi - SSZ będzie dla banku osiągnięty ??? My budujemy systemem gospodarczym, więc nawet faktur, rachunków itp nie musimy pokazywać przy wizycie rzeczoznawcy. Ale czy dechy to drzwi lub brama dla banku ???? Nie wiem ????

Arctica
03-02-2010, 09:14
Małgoś... chyba nie bardzo... z tymi dechami...
ale jak byś jakieś drzwi ze szrotu przytargała, to już możesz kombinować, że takie Ci sie właśnie podobają :roll:

meg60
03-02-2010, 20:35
Nawet takie zbite z desek ......jak kiedyś widziałam, chyba u Kruszona 11 ????
o takie.....
http://lh6.ggpht.com/_mj9sER9pfg0/S04N72YwkZI/AAAAAAAADDQ/e1H8Wx3_EkQ/s512/DSCN3513_edited-1.jpg

co ty na to ???? no może bez tej ozdobnej klamki..... :roll: :roll: :roll:

oleniek
03-02-2010, 21:00
Ech dla banku to to raczej nie będzie SSZ - przede wszystkim przez okna. Chyba że do tego czasu już będą, a wtedy byle jakie drzwi ,a bramy bym nawet nie zabijała...w końcu garaż to taka...wiata :lol:

meg60
03-02-2010, 21:09
Nie no, okna będą....... chodzi mi tylko o te cholerne drzwi. Czy taki jak wyżej wystarczą ????

wiolasz
04-02-2010, 06:14
Myślę, ze jak zrobisz mało wyraźne zdjęcie tych drzwi, to się nie przyczepią.

Cześć :lol:

meg60
04-02-2010, 21:22
Problem w tym, że nasz rzeczoznawca naocznie wszystko sprawdza..... :roll: i nie wiem jak on do tego podejdzie ???? Ale zobaczymy.... jest nawet dość fajnym gościem, elastycznym, więc myślę, że nie będzie kłopotów. Jakby co to będziemy się zastanawiać. 8) 8)
Dzis zadzwoniłam do murarzy, żeby zdjęli nam oszalowanie, bo deski będą potrzebne, między innymi, na drzwi :wink: :wink: jutro mają jechać na budowę. Ciekawe tylko czy przejadą ????...... i czy pogoda będzie tak piękna jak dziś ???

meg60
05-02-2010, 19:04
No to .....jedziem dalej :P
Koło południa byliśmy na działce......śniegu po pas. A na śniegu.....ślady naszych murarzy :P :P już z daleka słychać było zgrzyt i hałas :o Panowie zdejmowali szalunki :lol: :lol: :lol: Do domku doszliśmy po śladach. parę razy zrobiłabym aniołka tyłem, bo wpadłabym twarzą w śnieg :wink: Dotarliśmy !!! a tam robota wre i dobrze, bo nasz pan od okien zadzwonił i poinformował nas, że okna będą JUTRO :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ale jak oni dojadą ?????? Niewiele myśląc, telefon w rękę i dawaj wydzwaniać po zaprzyjaźnionych gospodarzach. I....jest!!!!!!...i będzie za pół godziny :P :P :P A oto fotorelacja z akcji - ODŚNIEŻANIE !!!!!
http://foto3.m.onet.pl/_m/c5e89ef91006c263ef25f8a2686093ab,10,19,0.jpg
tak nasz domek wyglądał z daleka...
http://foto3.m.onet.pl/_m/3b38a19450e607603988bdc4b06678b3,10,19,0.jpg
a to nadjechała pomoc...
http://foto2.m.onet.pl/_m/84ce73db6325749697bab22a74d858c6,10,19,0.jpg
...i zaczęła wielkie odśnieżanie :P
http://foto1.m.onet.pl/_m/0a634f7b370f59a4a4bc844fae68d6bd,10,19,0.jpg
...a tu już po pracy.

Ufff, jutro okienka z łatwością podjada pod domek, bo i tam pan spychaczkowy, odśnieżył !!!!
CD jutro ......

kala67
05-02-2010, 19:16
ale cudnie domek wyglada w sceneri zimowej!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

meg60
05-02-2010, 19:19
....tylko trochę oczodołami świeci !!!!! Ale jutro juz będzie suuuuuuper !!!!!

kala67
05-02-2010, 19:21
juz sie doczekac nie moge......chce zobaczyc Twoje okienka! :lol:

meg60
05-02-2010, 19:28
ja teeeeeeeeeeeeeż nie mogę sie doczekać!!!!

dorkaK
05-02-2010, 19:48
Witanko Małgoś!!!!
No, no widzę że zaczyna się cosik dziać.... :roll: domek super wygląda w scenerii zimowej :wink: :wink: .

Fajnie ,że możesz liczyć na pomoc sąsiedzką, to miłe....... :) :)
Też nie mogę się doczekać, jak Twój domek będzie wyglądał z okienkami :roll: :roll: .

Tak więc do jutra myślę ,że fotorelacja będzie???? :wink: :wink:
Pozdrawiam!!!!

meg60
05-02-2010, 20:11
cześć Dorka !!!! Jutro jak najbardziej foto będą, no chyba, że ....zapomnę aparatu :x czesto mi sie to zdarzało, ale postaram sie nie zapomnieć - leży na ławie obok kompa !!!!

Pokażę wam moją suńkę, jak wygląda zimą :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
http://foto3.m.onet.pl/_m/96a4d7b8e3b0825b8bc5ec8b51b0ca9f,10,19,0.jpg

hip-hop na śniegu :P :P :P :P :P Kiedyś chłopaki mijali nas przed blokiem, tacy zakapturzeni, i jak zobaczyli Aishę, to powitali ją - hej, siemano !!!


Ach, jeszcze coś ! miałam spotkanie z panem hydraulikiem i odniosłam wrażenie, że ....to nieprzyjemny typ :-? :-? jakieś dziwne sprawiał wrażenie - jakby gadał z ..........babą :o :o i nie wiem czy chciał mnie naciągnąć, czy faktycznie takie są ceny - 250 zł od punktu !!!! Co wy na to? Nie wiem co o tym myśleć - drogo czy nie ???? A może takie są ceny ???

dorkaK
05-02-2010, 20:42
Wydaje mi się ,że to drogo!!!!
W tamtym roku jakoś tak na wiosnę pytał się mój tata ,bo akurat pracował z hydraulikami to brał 120-150zl od punktu i to wydawało mi się drogo, :roll: :roll: , ale może się mylę.... :oops: :wink:

Amtla
05-02-2010, 20:45
gafa :oops:

AgaJeżyk
05-02-2010, 21:01
Meg - w niedzielę mam "randkę" z moim hydraulikiem. Zapoda mi kosztorys...aż się boję. Przypomnij mi wieczorkiem ...bo wiesz - mogę być w szoku :lol: co bym ci podała jakie mi tam ceny zmalował

meg60
05-02-2010, 21:21
gafa :oops:

Ni panimaju!!! :oops: :oops: :oops:

meg60
05-02-2010, 21:26
Ten nasz tłumaczył się, że to punkt kompleksowo i, że nie robi jakis tam etapów tylko wszystko :o tzn albo on całość albo wcale....... :evil: jakiś nie miły, a ja mam nosa!!!! Nie będe z nim gadać! BURAK i tyle! Nawet mi ręki nie podał, choć ja do niego wyciągnęłam :evil: :evil: :evil: :evil: Kit mu w oko !!!!!! Znajdę lepszego , a przede wszystkim KULTURALNIEJSZEGO ! A CO !

Amtla
05-02-2010, 21:31
gafa :oops:

Ni panimaju!!! :oops: :oops: :oops:

A bo późna pora..i mi się hydraulik z ewlektrykiem mignął :wink:

meg60
05-02-2010, 21:46
gafa :oops:

Ni panimaju!!! :oops: :oops: :oops:

A bo późna pora..i mi się hydraulik z ewlektrykiem mignął :wink:

a to panimaju .... :P :P :P :P

kala67
06-02-2010, 08:28
u mnie wycena nie była za punkt tylko za całą instalacje wodno-kanalizacyjną.
bo to masz na myśli?? :P

meg60
06-02-2010, 16:07
No i widzisz, a ten mój BUC :evil: powiedział, że tak się nie da :evil: :evil: :evil: :evil: , że nie można wycenic całości - CWANIACZEK !!!!! Myslał, że ma doczynienia z .......blondynką - nie ujmując powyższym :wink: :wink: :wink: no wkurzył mnie strrrrrrrrrrasznie :evil: :evil: :evil: :evil:

kala67
06-02-2010, 16:30
a okienka sa juz????? :P

meg60
06-02-2010, 17:02
A są :lol: :lol: :lol: :lol: !!!! Nie ma , niestety dolnych, tarasowych :cry: okazało się, że zakład zrobił za małe :o miały być 1800cm*2400cm a były 1450cm*2400cm. Po przyjeździe do domu i zerknięciu na rysunki pana, który robił wymiary, okazało się że nie zakład zrobił błąd a on żle zapisał :o ale to już nie nasza sprawa :roll: Nowe będą w przyszłym tygodniu :P
A teraz obiecana fotorelacja z opisami sytuacyjnymi :wink:
Tak było jeszcze wczoraj....
http://foto3.m.onet.pl/_m/c5e89ef91006c263ef25f8a2686093ab,10,19,0.jpg

a tak jak przyjechaliśmy :P :P :P :P :P :P
http://foto3.m.onet.pl/_m/e5924b1dbccfb8a86664555c7a53110b,10,19,0.jpg
strona zachodnia...

od frontu, aż chce się wejść...... :P
http://foto3.m.onet.pl/_m/9d93d6a286883587277e7e034d5a4777,10,19,0.jpg
po prawej kuchnia, a po lewej - pokój gościnny, na środku- klatka schodowa strona północna........

drugi bok...
http://foto0.m.onet.pl/_m/6c5561d1cf1bc5f06c68d4ff00d3c460,10,19,0.jpg
okna na dole- po prawej garaż, a po lewej kotłownia. W tych oknach są szyby mleczne, takie, żeby nic nie było widać a było jasno ( no przecież w garażu i w kotłowni nie będe zawieszać firanek... :roll: :roll: :roll: ). Natomiast na górze - po prawej strych-graciarnia z wejściem z garażu, po lewej - pralnia. Strona wschodnia....

meg60
06-02-2010, 17:24
Ciąg dalszy....... okna wewnątrz !!!!! Niestety zdjęcia kiepskiej jakości :( :( ale będę opisywać :wink:

Zapraszam do środka :P :P :P
Panowie w trakcie montażu okna balkonowego na górnym holu.....
http://foto2.m.onet.pl/_m/9366798ff666f4f50ecc083437da87f2,10,19,0.jpg

powiem wam,że panowie sa niesamowici.......zaczęli pracę o godz 8.00 a jak my przyjechaliśmy o 12.30 to własnie montowali to okno na zdjęciu. Czyli z 14 okien zostały im tylko okna balkonowe :o w cztery i pół godziny zamontowali ....11 okien :o :o :o :o niezłe tempo !!!!! polecam !! ten mały zonk, to się przy tym, nie liczy :wink: :wink: :wink:

Chodźmy dalej......
http://foto2.m.onet.pl/_m/2a2083160350410056801f4fcbd1d812,10,19,0.jpg
widok z OKNA :P w pokoju Kasi....

teraz....
http://foto2.m.onet.pl/_m/e8658543598f81e78b388ac995050d62,10,19,0.jpg
a tu widok z OKNA :P w pokoju Mayki. Ten niebieski dom, w dali, to dom który ma ponad 150 lat :o :o :o !!!!!!

ten sam domek widoczny przez OKNO w jadalni.
http://foto0.m.onet.pl/_m/27c37b04527ca3bb491617801780600c,10,19,0.jpg
wyglada jak obraz na scianie....piękny, prawda !!!!!


Mam więcej zdjęc, ale są takie ciemnie, że nie wiele bedzie widać. Może innym razem zrobie lepsze. Coś mój aparat zastrajkował - było strrrrrrasznie zimno !!!



Na tym koniec mojej relacji z tak ważnego i długo oczekiwanego, dnia jakim są OKNA !!!! A wogóle wiele dzis sie wydazyło - mamy wspaniałych zaprzyjaźnionych sąsiadów :P :P - ale szczegółów nie chcę narazie omawiać, żeby nie zapeszyć.

wiolasz
06-02-2010, 18:56
Czesc
Nasz hydraulik robił po 100 od punktu. Podobno w tamtym roku była to średnia cena.

AGP
06-02-2010, 19:22
Pokażę wam moją suńkę, jak wygląda zimą :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
http://foto3.m.onet.pl/_m/96a4d7b8e3b0825b8bc5ec8b51b0ca9f,10,19,0.jpg

Ale ma czadową bluzę :wink:

Arctica
06-02-2010, 20:31
Przypomniała mi się moja sunia... w kubraczkach po operacji musiała chodzić :) ... dobrze, że już dobrze... wszystkie koszulki bez rękawów mi zużyła :roll: ...

A mi hidraulik za darmo wszystko zrobi..... "tymi rąsiami".... tralalaaaaa....

Arctica
06-02-2010, 20:31
Ups... przywitać się zapomniałam :oops:

Dobly wiecól :D

meg60
06-02-2010, 20:41
Niech bedzie :wink: :wink: :wink: !!!!
Arctica miałaś farta z tym hydraulikiem, zazdraszczam :evil:

Wiolasz a to 100 zl to od punktu kompleksowo, czyli ciepła i zimna woda i reszta ?????

Arctica
06-02-2010, 20:49
Arctica miałaś farta z tym hydraulikiem, zazdraszczam :evil:


i z murarzem, i zbrojarzem, i cieślą, i dekarzem, i wstawiaczem okien, i elektrykiem, i kafelkarzem, i malarzem, i tynkarzem, i ...., i.....

ale co by ten mój majster SAM zmajstrował :roll: :-?

8) 8) 8)

meg60
06-02-2010, 21:54
Arctica miałaś farta z tym hydraulikiem, zazdraszczam :evil:


i z murarzem, i zbrojarzem, i cieślą, i dekarzem, i wstawiaczem okien, i elektrykiem, i kafelkarzem, i malarzem, i tynkarzem, i ...., i.....

ale co by ten mój majster SAM zmajstrował :roll: :-?

8) 8) 8)

KOSZT DOMU = zero !!!!! :P :P :P :wink:

Arctica
06-02-2010, 22:00
Eeeee.... tylko robocizny :roll: :wink: :lol:

dorkaK
06-02-2010, 22:04
Witam!!!!

Ale ten Twój domek teraz ładnie wygląda.... :D :) z okienkami.
A te dwa z mleczną szybą , to fajny pomysł.... :wink: :wink:

Super ,to SSZ prawie osiągnięty.... :roll: :roll:
Kiedy u mnie tak będzie?? :( :oops:
Jeszcze długa droga przede mną, no cóż pożyjemy zobaczymy jak to wszystko się ułoży.... :roll: :roll:

Cieplutko pozdrawiam!!!!

meg60
06-02-2010, 22:17
Eeeee.... tylko robocizny :roll: :wink: :lol:

jakie Eeeeeeeeeeeee ??? też tak bym chciała !!! Taaaaaaaaaaaaaka oszczędność !

meg60
06-02-2010, 22:19
Witam!!!!

Ale ten Twój domek teraz ładnie wygląda.... :D :) z okienkami.
A te dwa z mleczną szybą , to fajny pomysł.... :wink: :wink:

Super ,to SSZ prawie osiągnięty.... :roll: :roll:
Kiedy u mnie tak będzie?? :( :oops:
Jeszcze długa droga przede mną, no cóż pożyjemy zobaczymy jak to wszystko się ułoży.... :roll: :roll:

Cieplutko pozdrawiam!!!!

Spokojnie !! Wszystko się ułoży i domek będzie cuuudo. Zobaczysz - zleci jak z bicza strzelił :P :P

wiolasz
07-02-2010, 06:11
Wiolasz a to 100 zl to od punktu kompleksowo, czyli ciepła i zimna woda i reszta ?????

kompleksowo. Tylko potem już dojechać jakoś nie mógł, zeby zawór do pieca podłączyć i maż kombinował sam. Ale poza tym, to wszystko zrobił.

dzień dobry :lol:

meg60
07-02-2010, 12:06
Dzień doberek !!! To mi nalałaś miód na moje serducho !!! Dzięki! A już myślałam, że BURAK miał rację :evil: :evil: No i wyszło na moje - myślał, że ma babę przed sobą :lol: :lol: :lol: ale go nabrałam!!!! Niech szuka innych naiwniaków :-? Trochę mi ich szkoda i ma nadzieję, że nie dadzą sie nabrać na jego gadki !!!!!! Jeszcze raz dzięki Wiolasz :P :P :P :P

sipatka
07-02-2010, 12:26
Cześć Meg. Mój hydraulik woła 120 od punktu (za punk rozumie całe przyłącza np do zlewu czyli zimna ciepła i odpływ) ale montowanie białej armatury czy jak to tam oni zwą liczy osobno. Ile ? tego jeszcze nie powiedział.
A co do tego "twojego" to jak masz przeczucie że ci nie pasuje to go olej, bo będziesz się cały czas potykać o buraka. Niech szanuje tego który mu daje zarobić bez względu na płeć i wiedzę. Może dzięki temu zmieni podejście albo schudnie na suchym pysku bez roboty.

sipatka
07-02-2010, 12:36
W zeszłym tygodniu dałam okna do wyceny u nowych których mi podali sąsiedzi z "mojej" wsi. W najbliższym tygodniu mają się odezwać. Chciałabym już mieć to z głowy i niech i u mnie te okna się pojawią, jest jeszcze tyle pracy.

meg60
07-02-2010, 12:53
Może dzięki temu zmieni podejście albo schudnie na suchym pysku bez roboty.

A ma z czego !!!!! Mały ale antałek :P :P :P Nie będe sobie nim głowy zawracać, bo mnie potraktował jak dziewczynkę z warkoczykami co to domek dla lalek buduje :evil: więc ja go mam w .......wielkim poszanowaniu :wink:

sipatka
07-02-2010, 13:05
I super i tak trzymać :lol: . A powiedz mi czy ty masz już chociaż chudzika na dole czy jeszcze nie? pewnie gdzieś pisałaś ale masz za dużo stron żebym się wracała :oops:

meg60
07-02-2010, 14:01
Ano ....nie mam :roll: bo mój majster wolał, żeby nu jakieś rury nie wyatawały gdy on lata z cegłami - mogłoby się cóś uszkodzić

sipatka
07-02-2010, 14:35
O to tak jak ja. Pewnie też będę miała najpierw okna a potem wylewki. A w między czasie hydraulik poprowadzi swoje rurki. No bo w marcu ma wejść elektryk i gdzie on wejdzie? do piaskownicy? Jeny nie obejmuję tego, nie wiem co pierwsze. Kiedy mi podłączą wodę i prąd skoro ziemia całą zamarznieta? A mieli zrobić do końca zeszłego roku. Obiecanki cacanki... :(

meg60
07-02-2010, 15:07
A to coś jak u nas :wink: a elektryk powiedział, że jak tyko zamkniemy, to on sobie powolutku będzie robił, bez względu na pogodę. Byle tylko mu nie wiało, no i żeby nie ściągnęli to co on zamocuje. Także, myślę, że za jakieś dwa tygodnie wejdzie - do piaskownicy :lol: :lol: :lol: :lol:

wiolasz
07-02-2010, 20:09
Meg, dopytałam mojego. 100 zł od pktu od centralnego, od wody mąż nie pamieta ale całość wyszła 3 tys. z materiałami, czyli c.o., woda i przyłącz do domu. Biały montaż załatwiał płytkarz, on miał już swoje ceny. hydraulik tylko te rurki do ściany doprowadzał.

meg60
07-02-2010, 21:44
DZIĘKUJĘ CI DOBRA KOBIETO !!!!!! Upewniłaś mnie w mojej decyzji !!!! PANU BURAKOWI DZIĘKUJEMY!!!

Karolina i Artur :)
08-02-2010, 00:35
Gratuluję okienek, domek od razu bardziej domowy sie zrobił !!! :)
Kolejny ważny etap można odfajkować :wink: i lecieć dalej.... :D
Pozdrawiam!

Saskja
08-02-2010, 08:34
Ale fajnie, że domek już ma oczyska :-)

A co do tego hydraulika, to choćby wołał namniej ze wszystkich hydraulików świata, skoro nie podał Ci ręki, gdy Ty do niego wyciągnęłaś, to znaczy, że jest zwykłym chamem i lepiej takiego przegnac na 4 strony świata. Tak więc bardzo słusznie, że go pogoniłaś.

Dziewczyny, kto to się martwił, że jak ziemia zamarznięta, to prądu nie będą robić? Sipatka?
To się nie martw. Będą, będą, u mnie robili, tylko małż musiał sam rowek wykopać. Siekierą.

sipatka
08-02-2010, 11:41
Siekerą rowek? Bagatela.
Tylko, że u mnie muszą najpierw doprowadzić prąd do ogrodzenia i mają kopać we własnym zakresie bo to ich zasr....y obowiązek i w tym jest problem, że im zawsze wszytko pod górkę i wszystko im wisi . :evil:

meg60
08-02-2010, 18:38
Witam dziewczyny w poniedziałkowy wieczór !!!!

U nas już od 2008 roku się o.....ciągają :evil: jesienią stwierdzili, że już jest zimno i dopiero na wiosnę...zobaczymy :roll: :roll: :roll: - cholera nie powiedzieli którego roku :o :o

sipatka
08-02-2010, 20:50
Mnie facet który robił projekt przyłącza powiedział, że zrobią w przeciągu miesiąca. A niech go ...(pchły pogryzą) proporcjonalnie do niedotrzymanego słowa. 8)

Arctica
08-02-2010, 20:56
a to go będzie swędziało :roll: ...

dobry wieczór :P

meg60
08-02-2010, 22:19
a niech swędzi.....!!!!!! Dobrze mu tak! Obiecanki macanki, a inwestor ma radochę - jego nie gryzą :wink: :wink: :wink:

AGP
10-02-2010, 08:29
Witam dziewczyny w poniedziałkowy wieczór !!!!

U nas już od 2008 roku się o.....ciągają :evil: jesienią stwierdzili, że już jest zimno i dopiero na wiosnę...zobaczymy :roll: :roll: :roll: - cholera nie powiedzieli którego roku :o :o

Nam jesienią powiedzieli to samo, że dopiero wiosną ruszą prace, bo teraz jest już przerwa technologiczna :evil:

meg60
10-02-2010, 19:18
....kupę pieniędzy biorą, a najchętniej to chcieliby aby inwestor sam zrobił, a oni tylko pieczątkę bach i już! Najbardziej mnie wkurza ti, że przecież jesienią była bardzo dobra pogoda na kopanie i spokojnie zdążyliby przed zimą :evil: :evil: :evil:

carla5
12-02-2010, 18:12
Dobry :) przywitać się przyszłam i domek pooglądać :) działki to tylko pozazdrościć i sam domek zapowiada się bardzo, bardzo fajnie:) niedługo się zacznie chyba najciekawszy etap budowy;) ahhh kiedy u mnie tak będzie.... :roll:

kala67
12-02-2010, 18:23
Witaj meg :P
czy u Ciebie tez ciągle pada i pada?? :o :o

meg60
12-02-2010, 19:13
Witajcie dziewczyny!!!!
Carla dzięki za dobre słowo, zobaczysz czas tak szybko leci, że nie zauważysz kiedy i u ciebie będzie SSZ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kala u nas odwilż :wink: , rano trochę prószyło, ale teraz jest fajnie - ciepło!!!!!

Arctica
13-02-2010, 13:28
Witam się...

Ciepło :roll: ... no może jak by porównać do -27 :-? ... dziś rano była u nas gównopijka... skoro ciepło, to jakąś tam kapotę narzuciłam i..... wróciłam zamarznięta we wszystkie kosteczki :-? ... ale ja to wyjątkowy, wręcz patologiczny przykład zmarźlucha jezdem.

Nie ma co narzekać, w końcu dopiero połowa lutego :roll:

Pozdrawiam :P

meg60
13-02-2010, 14:09
Witam.....zero stopni, to w porównaniu z -27C*, wręcz UPAŁ :wink: :wink: :wink: ja natomiast jestem z tych co nie lubią gorąca, więc dla mnie, jak nie muszę zakładać dwudziestu :wink: :wink: :wink: swetrów, to już jest fajnie, choć dopiero luty !!!!! Ale dla ciepłolubnych - to napewno jest ziiiiiiiiiiiiiiiiiimno!!!!

meg60
13-02-2010, 15:58
:cry: :cry: U nas dzień smutku :cry: :cry: Odszedł od nas, do niebka chmiczkowego, Karolek :cry: ulubieniec mojej młodszej córki Mayki. Bardzo to przeżyła .Kocha wszystkie zwierzątka, a to był pierwszy tylko jej.

Oto fragmencik z jego, krótkiego, żywotka :( :( :(

http://foto2.m.onet.pl/_m/6ff201e93254fecf5771d0a4b8d7fb86,10,19,0.jpg

http://foto1.m.onet.pl/_m/8a82520eb9e26fb81cf93a3d4ea22db5,10,19,0.jpg

Arctica
13-02-2010, 20:22
Małgoś... utul ode mnie córcię... znam ten ból z autopsji niestety :(

Chomiczki króciutki żywocik mają.... jak miałam 7 lub 8 lat i rozstałam się z pierwszym MOIM zwierzakiem (świnka morska) to powiedziałam mamie, że następne zwierzątko może być obojętnie jakie, byle by mnie przeżyło...

Tak się niestety nie da :(

meg60
13-02-2010, 21:17
Dzięki ! córcia poszła sobie z koleżankami odreagować, więc już troszkę lepiej. Choć klatka stoi jeszcze nie sprzatnięta...... :-?

meg60
14-02-2010, 15:43
Dziś byliśmy na Targach. Wiele informacji, wiele ulotek .....i wiele niepewności. Zastanawiamy się nad.........ogrzewaniem elektrycznym :roll: :roll: :roll: Co wy na to ??????
Acha, znalazłam cudowne płytki z Paradyża
http://foto2.m.onet.pl/_m/211e7404e06e8784d1a56adcf82ec272,10,19,0.jpg

takie marzą mi się w łazience na górze :lol: :lol: :lol: :lol: tylko muszę znaleźć jak się nazywają i jak jest cena :-? :-? :-?

meg60
14-02-2010, 15:47
A z okazji Walentynek, dla wszystkich odwiedzających.........

http://www.miedzyrzecz.biz/archiwum/2007/walentynki/images/serce.jpg

WSZYSTKIEGO SŁODKIEGO !!!!!

Arctica
14-02-2010, 15:56
Małgoś śliczne płyteczki... to kolekcja PALETTE / FARBI ... tylko cena, jak dla mnie mniej śliczna... prawie 50 zł za sztukę :-?

ale ładniste som nie powiem :)

meg60
14-02-2010, 18:17
No nie gadaj ??????? :o :o :o :o :o to już se je kupiłam :evil: :evil: :evil: :cry: w takim razie zostanę przy pierwszym wyborze
http://www.e-budujemy.pl/sklep_foto/normal/10676.jpg
POLCOLORIT - SUKCES cena za komplet od 56,50 do 84,40 w zależności od strony internetowej

Saskja
14-02-2010, 19:34
Alez cudne te pierwsze płytki... Dlaczegóż, ach dlaczegóż takie drogie...

meg60
14-02-2010, 21:16
otóż to, otóż to...... :roll: :roll: :roll:

kala67
15-02-2010, 08:08
Dziś byliśmy na Targach. Wiele informacji, wiele ulotek .....i wiele niepewności. Zastanawiamy się nad.........ogrzewaniem elektrycznym :roll: :roll: :roll: Co wy na to ??????
Acha, znalazłam cudowne płytki z Paradyża
http://foto2.m.onet.pl/_m/211e7404e06e8784d1a56adcf82ec272,10,19,0.jpg

takie marzą mi się w łazience na górze :lol: :lol: :lol: :lol: tylko muszę znaleźć jak się nazywają i jak jest cena :-? :-? :-?
BOSKIE!!!!!!!!!!! :P

meg60
15-02-2010, 20:57
Boskie :P ale cena :o :o :o :o szok !!!!

Mam w zakładkach fajną stronę sklepu internetowego z wykończeniówką - płytki, drzwi...itp. Znalazłam tam ciekawe płytki na podłogę i nawet nie drogie..zresztą tam wszystko ma fajne ceny :P :P

http://magiawnetrza.pl/images//min/product_min/paradyz_gabes_beige_30x30.jpg

http://magiawnetrza.pl/images//min/product_min/paradyz_gabes_brown_30x30.jpg

http://magiawnetrza.pl/images//min/product_min/paradyz_gabes_grys_30x30.jpg

Paradyż seria GABES - mnie się podobają
:wink:

Arctica
15-02-2010, 21:00
To nam stronkę zapodaj, a nie płyteczkami rzucasz :roll:

meg60
15-02-2010, 21:02
Mówisz i masz........

http://magiawnetrza.pl/index.php :P :P :P :P

Arctica
15-02-2010, 21:18
dzienks.... zachomikowałam :D , może cuś wyszperam :lol:

kala67
16-02-2010, 19:39
Witaj meg :P
też sobie dodałam do ulubionych ten link 8)

meg60
16-02-2010, 19:45
Dziś byliśmy na działce. Piękna pogoda, aż nie chciało się wracać :P :cry: czego nie mogę powiedzieć o moim .....Panu :evil: Było tak pięknie - biało i cicho, aż w uszach dzwoniło - super!!!! Na dokładkę nasi panowie od okien załozyli okna tarasowe :P :P :P :P :P :P Zdjęć niestety nie mam. Zapomnieliśmy aparatu :evil: robiłam komórką, ale coś mi nawala i nie mogę ich przerzucić do laptopa :evil: Będziemy w sobotę to zrobię aparatem !!!!!

meg60
16-02-2010, 19:47
Witaj meg :P
też sobie dodałam do ulubionych ten link 8)

Witaj !!!!
Proszę bardzo :P :P :P

kala67
16-02-2010, 19:56
Dziś byliśmy na działce. Piękna pogoda, aż nie chciało się wracać :P :cry: czego nie mogę powiedzieć o moim .....Panu :evil: Było tak pięknie - biało i cicho, aż w uszach dzwoniło - super!!!! Na dokładkę nasi panowie od okien załozyli okna tarasowe :P :P :P :P :P :P Zdjęć niestety nie mam. Zapomnieliśmy aparatu :evil: robiłam komórką, ale coś mi nawala i nie mogę ich przerzucić do laptopa :evil: Będziemy w sobotę to zrobię aparatem !!!!!
powiem krótko.........bez zdjęć sie nie pokazuj :P :P :P

meg60
16-02-2010, 20:41
ROZKAZ !!!!!! :wink:

Arctica
17-02-2010, 13:08
Witam... i czekam na wypełnienie rozkazu :lol:

meg60
17-02-2010, 17:00
No jasne :P :P :P :P :P ale to dopiero w sobotę :wink:

meg60
17-02-2010, 21:11
Pobawiłam się dziś programem do aranżacji wnętrz i urządziłam sobie łazienkę, oto co mi wyszło - przepraszam za niedociągnięcia :wink: :wink:
http://foto1.m.onet.pl/_m/ff6ccaaa59c717f45c356969ccc306ed,10,19,0.jpg

...i.....????????
Tam gdzie stoi wieszak z ręcznikami i kwiatek, będzie podest.

meg60
17-02-2010, 21:35
a teraz kuchnia........

http://foto2.m.onet.pl/_m/5e2dc39225395e9128cf554ffa74139a,10,19,0.jpg
tam gdzie stoi kwiatek, będzie lodówka. Brak wyciągu, ale w tym programie nie było AGD.

meg60
17-02-2010, 22:01
A teraz przedstawię wam nowego członka naszego zwierzyńca oto MAURYCY

http://foto1.m.onet.pl/_m/d4d3a5fbd4d1d6370c459e2e0273322d,10,19,0.jpg


WIDAĆ??????????

AGP
18-02-2010, 13:09
Nie widze Maurycego, ale wnioskuję, że jest chomiczkiem :wink:
Zgadłam?

meg60
18-02-2010, 13:41
100 punktów dla ciebie - Maurycy to chomiczek!!!!!!

Ale dlaczego nie widzisz go to ni wiem, u mnie jest cały czas :o :o

AGP
18-02-2010, 13:55
100 punktów dla ciebie - Maurycy to chomiczek!!!!!!

Ale dlaczego nie widzisz go to ni wiem, u mnie jest cały czas :o :o

:roll: u mnie go nie ma

meg60
18-02-2010, 15:15
zMIENIŁAM !!!!!! zOBACZ TERAZ !!!!!!!!!!!

AGP
18-02-2010, 17:31
Jaki śliczny :D

meg60
18-02-2010, 19:12
Uffffffff :P :P :P Udało się !!!!!!! Strasznie malutki :P ale wyrobi się. Narazie wygląda tak jak jego wielkie, przestraszone , oczy !!!!!!

meg60
18-02-2010, 19:25
Dziś zamowiliśmy bramę garażową :lol: :lol: :lol: w sobotę pan przyjedzie nam zrobić wymiar i jak dobrze pójdzie za dwa tygodnie będzie ją montował. :P :P :P

Arctica
18-02-2010, 19:29
Ale cudny ten Wasz Maurycy... śliczniasty normalnie... tylko bym go tuliła....

a on taki normalny, czy mandżurski... bo umaszczenie takie dzikawe troszku :)

no i bramy gratuluję.... zamykasz się powiadasz :lol: :lol: :lol:

meg60
18-02-2010, 19:43
MAURYCY to chomik dżungarski 8) 8) 8) to taka miniaturka chomiczka :lol: :lol: a wiercipiętki :o :o :o ten się jeszcze oswaja, więc raczej powinien nazywać się POWOLNIAK :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

a jeśli chodzi o zamykanie to ...........raczej będę gadać , bo lubię i zamykać się nie mam zamiaru :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: cha,cha - żartowałam!!!!!!! Powoli nam to idzie ale mam nadzieję do końca miesiąca się zamknąć !!!!!!!

Arctica
18-02-2010, 19:50
Dżungarski :-? ... nooo chyba o to mi chodziło... tylko z wierzbą mi się pośmajdało, ale po kororku poznałam :D . Tradycyjnie, wiem, że dzwoni, tylko nie wiem w którym kościele :oops: . Pamiętam, bo mieliśmy kupić, ale za mały mi się wydał, bałam się że się gdzieś zawieruszy :roll: ... wróciliśmy z królikiem :-?

A zamknij się babo... na zdrowie :lol:

Mam nadzieję, że się nie gniewasz za babę, ale tak mi pasowało :roll:

meg60
18-02-2010, 20:19
No nie wiem................ale w końcu będę mieszkać na wsi, to.....BABA :lol: :lol: :lol: nie gniwam się ...............babo !!!!!!! :wink:

kala67
19-02-2010, 19:23
chomiczek cudny!! :o słodziak z niego :P
ale ja czekam na zdjęcia z budowy !! :lol: :lol: :lol:

meg60
19-02-2010, 19:32
Witaj Kaluniu......zdjęcia jutro, jutro.......już się nie mogę doczekać :P :P :P :P

meg60
20-02-2010, 18:12
Dzisiejsza wizyta na budowie była bardzo owocna!!! Zamówiliśmy brame garażową - pan wymierzył, wyliczył i .....będzie za dwa - trzy tygodnie :P :P :P

http://bramydoran.pl/attachments/Image/1_min.JPG

cos takiego, tylko biała !!!!

Mieliśmy też spotkanie trzeciego stopnia, z hydraulikiem....120zł/punkt :o a nie 250zł :o :o :o :o - policzymy, zastanowimy się i ..........mamy czas aż śniegi puszczą :wink: :wink:

A teraz czas na obiecane fotki z naszymi oknami tarasowymi :P :P :P :P
Droga do naszego domku przedstawiała się tak....bez kaloszy ni hu hu.....

http://foto2.m.onet.pl/_m/31ec62563595d9962872ad9a788dd3f6,10,19,0.jpg

udało się dojść...... to rzut oka na stronę od ogrodu...nasze wielkie okna tarasowe i balkonowe ......

http://foto1.m.onet.pl/_m/a8e752a00c93c5369b4896bb9e43f531,10,19,0.jpg

zbliżenie.......

http://foto1.m.onet.pl/_m/adc6daa4d1f9dfaeb9e429eb11eb179d,10,19,0.jpg

a teraz od środka......

http://foto2.m.onet.pl/_m/10a95d869515481f98abea3c6d9720ea,10,19,0.jpg
sorry za bałagan, ale to już jak lody puszczą :oops: :oops: :oops:

Nareszcie zaczyna coś się dziać.....a wiosną....oj dopiero będzie, oj będzie!!!!

kala67
20-02-2010, 18:32
Witaj meg !! :P
okienka naprawdę CUDNE!!!! 8)
domek nabiera coraz fajniejszego wyglądu !! a jak jeszcze brama garażowa dojdzie to będzie MIODZIO!!
....ja tez dzis byłam na swojej działce ...w kaloszach :lol: :lol:

meg60
20-02-2010, 18:51
PROŚBA !!!!!!

Mam znajomą, wspaniałą dziewczynę, chorą na stwardnienie boczne zanikowe. Założyła swojego bloga, w którym opisuje swoja historię - to coś wspaniałego !!!! Warto przeczytać, a może pomóc!!! Zapraszam!!!

http://chcebyczyckochac.bloog.pl/

sipatka
21-02-2010, 22:13
Piękne te okna ................. :D

meg60
22-02-2010, 15:31
Dziękuję Sipatko!!!! Witam w poniedziałek! Drogie Panie - WIOSNA !!!!!

http://foto0.m.onet.pl/_m/025756bcb3cede2328909459274bf6d4,10,19,0.jpg

http://foto1.m.onet.pl/_m/72641bb6608f7444204fabbb75a768b9,10,19,0.jpg

Dziś zawitała w moim domu !!!! Pierwsze tulipany! :P :P :P

kala67
24-02-2010, 12:53
Witam!! :P
pieknie i wiosennie sie u Ciebie zrobiło! :lol: :lol:
a u mnie na działce nadal pół metra sniegu :evil: :evil:
i błota :x

meg60
24-02-2010, 13:23
Witam !!!!!
Jaki piękny avatarek :P :P :P Napisz mi jak mozna taki zrobić ??? Bo jestem komputerowym laikiem i nie bardzo wiem jak zmniejszyć zdjęcie!!! Pliiiiis!

Amtla
24-02-2010, 15:51
Oj meg, jak slicznie domkowi z tymi oknami :D Tempo coraz szybsze rozwijacie...

kala67
24-02-2010, 18:23
Witam !!!!!
Jaki piękny avatarek :P :P :P Napisz mi jak mozna taki zrobić ??? Bo jestem komputerowym laikiem i nie bardzo wiem jak zmniejszyć zdjęcie!!! Pliiiiis!
i tu jest problem........zmniejszała mi córka :oops: :oops: ja sobie tylko wstawilam :lol: :lol: musisz zdjęcie mieć w galerii gdzieś najpierw.

Arctica
24-02-2010, 18:40
w fotosiku w innych kodach jest "miniaturka na forum" i toto się wkleja w profilu :)

cześć...

kala67
24-02-2010, 18:41
w fotosiku w innych kodach jest "miniaturka na forum" i toto się wkleja w profilu :)

cześć...
taaak????? :o
kurcze.......całe życie sie człowiek czegoś uczy :lol: :lol:

Arctica
24-02-2010, 18:45
i głupi umiera

dodała by moja babcia.... tfu prababcia :D

AgaJeżyk
24-02-2010, 19:51
i głupi umiera

dodała by moja babcia.... tfu prababcia :D

To była moja babcia ! :evil: :wink:

Czeee kobitki. Nadrobiłam zaległości i obczytałam was.

Pozdrowić proszę Maurycego - słodziak jest ! :wink:

meg60
24-02-2010, 20:06
Witajcie dziewczyny!!!!
Moja babcia też tak mówiła :P :P :P a to zmniejszanie w onecie też jest ????? bo ja niekumata jakaś......

wiolasz
24-02-2010, 20:11
W onecie też chyba jest.

Gratuluję Maurycego, bedzie mu sie u Was dobrze mieszkało :lol:

Jak mąż?

meg60
24-02-2010, 20:19
Dziękuję w imieniu Maurycego.....już się zadomowił i bryka po stole, a najfajniej wygląda jak Aisha pyrga go nosem to on staje na tylnych łapkach i prycha na nią :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: po prostu atak !!!!!
A mąż...............bez zmian :roll: :roll: :roll: i robi się ciężko.... ale co tam, musi się zmienić :-? :wink:

meg60
24-02-2010, 20:21
No i zajrzałam do mojego albumu i nic tam takiego nie ma :o :o :o Help!!!!!!

kala67
24-02-2010, 20:33
meg.......a co jest z mążem???? :o
przegapilam cos???? :oops:

Saskja
24-02-2010, 20:36
Meg, jestem wstrząśnięta, byłam na tym blogu Kasi... Niechby tak każdy wpłacił choć małą sumkę, może by jej się udało wrócić do Indii... Tylko ten blog jest chyba rzadko odwiedzany...

Trzeba coś zrobić, dziewczyny! Ojojoj, idę beczeć.

meg60
24-02-2010, 21:29
kalu z moim mężem nic się nie stało, tylko dalej ciągnie sie spawa z jego pracą :-? :-? :-? Niestety jeszcze jej nie ma :cry: :cry:

saskja ten blog Kasi powstał niedawno, choć Kasia już drugą książkę pisze, a pisze specjalnym programem komputerowym - ma czujnik na czole, ponieważ nie rusza ani rękoma ani nogami. Strasznie dzielna dziewczyna!!! podziwiam ją , a znam ją od wielu lat. Choroba spadła na nią i na nas, jak grom z jasnego nieba. pomyślałam sobie, że jak nasze grono jest tak wspaniałą grupą ludzi o wielkich sercach, to może jak poczytają jej blog, znajdą się ludzie którzy będą chcieli jej choć troche pomóc ! Przekażcie link dalej!!!!!!

Arctica
24-02-2010, 21:39
Witajcie dziewczyny!!!!
Moja babcia też tak mówiła :P :P :P a to zmniejszanie w onecie też jest ????? bo ja niekumata jakaś......

W onecie nie ma... musisz we fotosiku...

chyba, że nie chcesz zakładać konta, to wyślij mi na priv zdjęcie które chcesz, umieszczę u siebie i przyślę Ci adres do wklejenia w profilu :)

kala67
25-02-2010, 08:04
Witam z rańca!! :P

sipatka
25-02-2010, 08:13
Cześć dziewczyny!. Kala odkąd zmieniłaś avatarek to ja cię nie rozpoznaję :( - choć przyznaję że jest śliczny :lol:

kala67
25-02-2010, 08:17
Cześć dziewczyny!. Kala odkąd zmieniłaś avatarek to ja cię nie rozpoznaję :( - choć przyznaję że jest śliczny :lol:
sipatka...........przywykniesz szybko!! :lol: :lol:
..na tamtym byłam rozpoznawana przez sąsiadów :wink:

Saskja
25-02-2010, 09:07
Witajcie dziewczyny!!!!
Moja babcia też tak mówiła :P :P :P a to zmniejszanie w onecie też jest ????? bo ja niekumata jakaś......

W onecie nie ma... musisz we fotosiku...

chyba, że nie chcesz zakładać konta, to wyślij mi na priv zdjęcie które chcesz, umieszczę u siebie i przyślę Ci adres do wklejenia w profilu :)

Dziewczyny, polecam Wam do wstawiania i zmniejszania zdjęć stronę www.tinypic.com - nie trzeba zakładac konta, szybko i sprwnie, dla mnie bomba.

meg60
25-02-2010, 15:05
HURAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! UDAŁO SIĘ !!!!! Dzięki Saskja super stronka !!! Jak ja sobie poradziłam, to już na pewno każdy sobie poradzi!!!!!! jeszcze raz dziękuję!!!!

http://republika.pl/blog_jw_1316432/2720301/tr/82.gif

Saskja
25-02-2010, 15:16
Fajnie, że mogłam pomóc :-)

meg60
25-02-2010, 15:25
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Dzięki !! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

meg60
25-02-2010, 16:02
taka ściana marzy mi się w salonie lub na górnym holu......

http://foto0.m.onet.pl/_m/978bb26682772d51bb343627e5c37574,10,19,0.jpg

z góry przepraszam właściciela ściany

kala67
25-02-2010, 16:47
meg...........super avatarek !!!!!! 8)
nie poznałam Cie :wink: :lol: :lol: :lol:

sipatka
25-02-2010, 16:55
Ale numer. Szukam dzisiaj meg bo mam do niej osobistą prośbę i nie mogę znaleźć. Myślę sobie co jest :roll: :roll: :roll: I dopiero chwila zastanowienia co to za domek :o :o :o A TO MEG :D :D Ja cię kręcę fajowski avatarek. Jak mi kielnia machnie wreszcie komin to też sobie taki avatarek zrobię, cha
Ps. Meg na priv mam prośbę :D

meg60
25-02-2010, 17:15
Sipatka - odpowiedź poszła!!!!!

Dziewczyny, avatarek udało mi się zmienić dzięki Saskjii :lol: :lol: :lol: :lol: podała fantastyczną stronkę do zmniejszania zdjęć - bezproblemowo!!!!! Polecam!

PS. Tak właściwie to ja sama siebie nie mogę znaleźć :wink: :wink: :wink:

kala67
25-02-2010, 18:48
taka ściana marzy mi się w salonie lub na górnym holu......

http://foto0.m.onet.pl/_m/978bb26682772d51bb343627e5c37574,10,19,0.jpg

z góry przepraszam właściciela ściany
a ja bym chciała taka ściane w małej ubikacji pod schodami :wink:

meg60
25-02-2010, 20:34
Tyż można.......a nawet w łazience :wink: :wink: :wink: po prostu - pasuje wszędzie !!!!!! :P :P :P :P :P

sipatka
25-02-2010, 20:49
Fajna ta ściana właśnie myślę sobie gdzie bym ją sobie mogła zainstalować :roll:

meg60
25-02-2010, 21:00
A rób gdzie chcesz - ta ściana jest wyjątkowo UNIWERSALNA !!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

wiolasz
26-02-2010, 06:37
Czesc :lol:

Kurczę, nie mogę się przyzwyczaić teraz...

meg60
26-02-2010, 15:02
ja też, ja też...... :P :P :P

Arctica
26-02-2010, 15:47
i ja też :lol: :lol: :lol:

kala67
26-02-2010, 20:28
tez sobie wkleiłam taka ścianke u siebie;)

meg60
27-02-2010, 16:30
Na zdrowie.......już u ciebie byłam i widziałam :wink: :wink: :wink:

Właśnie wrócilismy z działki. :evil: :evil: Pojechaliśmy posprzatać bo mają nam zakładać bramę garażową, a w garażu sodoma i gomora !!!! Zaopatrzyliśmy się w energię i nastawienie i .....................szlak mnie trafił jak dojechaliśmy :evil: :evil: :evil: Śnieg prawie stopniał i wyszło szydło z worka...... taki bajzel, że nie wiedziałam od czego zacząć! Mąż porządkował garaż, bo tam tylko deski i stemple były do poukładania, a ja weszłam do ogrodu i ręce mi opadły :evil: Pozbierałam trochę śmieci, drutu, cegieł.....ale tyle tego, że końca nie było widać! weszłam do domu - na parterze jak cię mogę. Ale na górze...... Po dwóch godzinach, spocona i umęczona, pierdykłam rękawiczki i powiedziałam, że jedziemy do koleżanki odreagować, a porządek na terenie budowy będą robić panowie murarze, do których nieomieszkam zadzwonić i op....... .!!!!!!!!!!

sipatka
28-02-2010, 07:55
UUUUUUUUps się trochę zezłościłaś, ale całkowicie cię rozumiem. Mam podobne reakcje na bałagan :wink:

wiolasz
28-02-2010, 10:04
czesc
O bałaganie mówicie? Ano teraz jak juz snieg topnieje to wszystko widać, nie?
Ja juz dawno ekip u siebie nie miałam a bałagan okropny :oops:

sipatka
28-02-2010, 10:18
U nas też niby czysto było dookoła ale w domu to strach wchodzić, zwłaszcza po tym jak murarz wyłupywał większe dziury na okna i to wszystko wala się po domu. :evil:
Chciałam posprzątać ale sobie podobnie jak Małgosia pomyślałam że to posprzątają robotnicy. Tylko że jak mają wylewać wylewki i nie uprzątną to potem ja takie g..... będę miała pod podłogą więc się waham czy może jednak ...
Do soboty mam czas na przemyslenia :wink:

wiolasz
28-02-2010, 10:20
W takiej sytuacji nie liczyłabym na sprzatanie przez nastepną ekipę, tylko posprzątałabym sam :wink:

sipatka
28-02-2010, 10:47
Prowadzący budowę będzie ten sam tylko mu się skład pomocników może nieco zmienić. Ale raczej posprzątam bo jak znam życie w sobotę to tam wolnego miejsca nie będzie bez bałaganu.

meg60
28-02-2010, 15:41
Witajcie dziewczyny!!! dziś tez byliśmy na działeczce - trochę lepiej to wygląda, po wczorajszym sprzątaniu :wink: :wink: ale i tak nie daruję..... a na pewno wokół domu :evil: Po przemysleniu, doszłam do wniosku, że w domu, tym bałaganiarzom, nie pozwole, bo jeszcze mi okno zbiją...wrrrrrrrrr zabiłabym :wink:

Ale do rzeczy - przyjechał, z USA, nasz kolega, który jest złotą rączką i powiedział nam, że nie ma problemu..... może nam hydraulikę zrobić za .......darmo :P :P :P :P oczywiście zapłacimy mu, ale i tak mocno, na robociźnie, zaoszczędzimy! Huuuraaaaaaaaaaa!!!!!!! Dobrze mieć przyjaciół, a w szczególności tych, którzy w potrzebie, mogą i chcą , pomóc !!!!!!!! :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Amtla
28-02-2010, 15:50
tO ŚWIETNIE, ŻE SĄ JESZCZE TACY LUDZIE NA ŚWIECIE... a z was to prawdziwi szczęściarze :D

A z tym bałaganem, to też przerabiałam. Murarzy miałam fantastycznych - codziennie po sobie sprzątali i śmieci usuwali. Tym bardziej potem pozostałe ekipy tak mnie wku...y. No cóż, ale i to trzeba przeżyć i się narobić...

meg60
28-02-2010, 16:52
Witaj Amtlu, tak jakoś wyszło, że dzięki Bogu, faktycznie szczęście jakoś nas nie opuszcza i mam nadziej, że tak zostanie!!!!

A wracając do bałaganiarzy - nasi od poczatku byli jacyś tacy.....podejrzani :wink: oczywiscie jeśli chodzi o porządki na budowie.

kala67
28-02-2010, 16:54
oj meg..........ciesze się !!!! :P widze, że humorek Ci sie poprawił :lol: :lol:
macie szczęście poprostu!! i dobrego przyjaciela! :P

Arctica
28-02-2010, 21:10
No widzisz!!!! Nie dość, że hidraulik Wam się znalazł, to jeszcze będzie się z kim napić :wink: . Super!!!

sipatka
28-02-2010, 21:18
Tyż bym tak kciała ale niestety dopiero na etapie wykończeń zaoszczędzimy trochę kasiorki bo dużo zrobimy sami i z pomocą mojego braciszka. Pomoże nam podwieszać sufit i kłaść kafle.

meg60
01-03-2010, 19:11
Właśnie dostałam telefon - jutro na działkę zawita nasz rzeczoznawca :wink: Mam nadzieje, że wszystko będzie OK!!! Trzymajcie kciuki!!!!

sipatka
01-03-2010, 20:01
Wszystko będzie dobrze nic się nie martw :D

kala67
01-03-2010, 20:54
Właśnie dostałam telefon - jutro na działkę zawita nasz rzeczoznawca :wink: Mam nadzieje, że wszystko będzie OK!!! Trzymajcie kciuki!!!!
musi być dobrze!!!!!!!! :wink:
innej opcji nie bierzemy pod uwage :lol: :lol: :lol:

meg60
01-03-2010, 21:54
DZIĘKI DZIEWCZYNY !!!!!!

kala67
02-03-2010, 07:35
jest już jutro.............więc trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol:
a Ty szybko daj znac ..jak poszło z tym rzeczoznawcą!! 8)

meg60
02-03-2010, 14:56
No i po wszystkim !!!!! Poszło dobrze i jak się sprężą to kasa będzie na początku przyszłego tygodnia !!!!!! A co to oznacza ???? Do boju !!!!!!!! :P :P :P :P

Arctica
02-03-2010, 18:58
To suuuuuuuper!!!!!! Cieszę się razem z Tobą :P :P :P

Do boju!!!

kala67
02-03-2010, 19:10
no to rewelacja!!!!!!!!!
szykuj sie .......do boju!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol:

meg60
02-03-2010, 20:18
DO BOJUUUUUUUUUUU!!!!!

http://supergify.pl/images/stories/Clowny/kid.gif

kala67
02-03-2010, 20:19
nie widze obrazka :(

meg60
02-03-2010, 20:32
czemu????? U mnie jest :o zaraz sprawdzę !!!! zmieniłam. A teraz????

AGP
03-03-2010, 07:41
http://dl8.glitter-graphics.net/pub/718/718178wfjpa82rh3.gif

Arctica
03-03-2010, 12:33
Ojej... dostałaś pscółkę, i motylka, i biedlonecke... i kfiatusek :roll: ... ale mas fajnie :D

Arctica
03-03-2010, 12:34
zapomniałam się przywitać :oops:

Cześć :D

Saskja
03-03-2010, 13:38
Dziń dybry, czy to gdzies tutaj kiedyś widziałam przepis na karkóweczkę, czy mi się cosik popitoliło?
:oops:

meg60
03-03-2010, 17:53
Cześć baby!!!! :wink: :wink:
Karkóweczkę i owszem, lubię, ale przepisik to nie u mnie :-?
AGP dzięki za wiosenną łąkę z pscółką i innymi zwierzaczkami :lol: :lol: :lol:

Saskja
04-03-2010, 08:29
No to kto miał u licha ten przepis, przyznac się!! Bo to był ktoś z kółka odwiedzajacych na pewno!

Karkóweczkę by się upiekło na święta może, co? Mniam.

Arctica
04-03-2010, 11:56
Jak z ananasem to u Toli chyba :roll: ... i u Wioli też może być :-?

meg60
04-03-2010, 19:21
Tak, tak... wiola lubi różnorodne przepisy miec u siebie !!!!!

kala67
05-03-2010, 19:42
Witaj meg!!! :lol:
dziekuje Ci za suuuuuuuper piec :lol: :lol: :lol: :lol:

a ja pozdrawiam z łóżka :cry: jestem chora :cry:

dorkaK
07-03-2010, 12:01
Przypędziłam się przywitać !!!!! :) :) :)

Ale sie Małgosiu dzieje u Ciebie,domek super wygląda teraz ze wszystkimi okienkami :wink: :wink: . A ta ściana z cegiełk super ..... Dziekuje ci Gosiu za podtrzymanie mojego dziennika....Super kobitka z ciebie :D :D !!!!!!

Pozdrawiam Cię cieplutko.... miłego popołudnia życzę i do nastepnego razu :wink: :wink:
Nadal trzymam kciuki za męża .Pa Pa!!!!! :) :)

meg60
07-03-2010, 12:24
Witaj dorka !!!!!! :P :P :P :P :P :P jak miło cię czytać :P Jak tam u ciebie?? Mam nadzieje, że wszystko OK !!!!!! czekamy na ciebie ! Pozdrowionka :lol: :lol: