PDA

Zobacz pełną wersję : Zestaw solarny Solarset TOP Ulrich



manczuk
31-05-2009, 21:45
Mam w planach zakup takiego zestawu solarnego:

W zestawach solarnych Solarset TOP znajdziesz praktycznie komplet sprawdzonych i zaawansowanych technologicznie urządzeń:
•próżniowe, kolektory słoneczne Solarglas SG 1800/24 (24 rury długości 1,8 m!) - 3 lub 4 kolektory w zależności od zestawu,•zbiornik buforowy Wassersolar WS 500/140 lub WS 750/140 (w zależności od zestawu) konstrukcja umożliwiająca podłączenie, oprócz „słońca", aż 2 dodatkowych źródeł ciepła,•grupa pompowa, grupa bezpieczeństwa i specjalny regulator solarny DIGISOL maxi plus zintegrowane w jednym urządzeniu!•naczynie wzbiorcze, odpowietrznik solarny i inne elementy umożliwiające kompletne zmontowanie zestawu,•sterowniki elektroniczne i okablowanie elektryczne umożliwiające prawidłowe współdziałanie ze sobą wszystkich źródeł ciepła i elementów systemu (dostępne jako opcja),•elastyczne, nierdzewne rury do solarów z izolacją Inox Solar L 1/2" (dostępne jako opcja),
W skład zestawu solarnego Solarset TOP wchodzi komplet elementów niezbędnych do zainstalowania i uruchomienia systemu. Dzięki temu zestaw solarny Solarset TOP to brak kłopotów przy montażu. Wszystkie niezbędne elementy i urządzenia w komplecie, gotowe do uruchomienia.

Proszę o opinie od użytkowników takich zestawów.
Dziekuję za pomoc.

zbigmor
01-06-2009, 07:54
Nie wiem, czy mogę bo nie jestem użytkownikiem takiego zestawu, ale zapytam: ile taki zestaw kosztuje z montażem?

RAPczyn
01-06-2009, 08:25
Poczytaj na forum na temat tych kolektorów, jest całkiem sporo.
Pisząc krótko - nie mają one zbyt wysokich uzysków energii.

Napisz jakie masz potrzeby odnośnie instalacji.