PDA

Zobacz pełną wersję : Uziemienie multiswicha - TV



MARTiiii
04-06-2009, 19:09
Mam multiswich w instalacji TV - dokladnie Triax. Czy konieczne jest uziemienie tego urzadznia, co moze sie stac jak nie bedzie uziemiony?

Powieszony jest na strychu wiec nie mam jak go uziemić. Bo do czego? No chyba ze jakos do instalacji ele. na samo uziemienie. Pomysły, porady???

niktspecjalny
04-06-2009, 19:34
...a ze ktos nie wie do czego jest multiswich to opisalem...
Tego nie wiesz?? :wink: :wink: :wink:

Uziem konstrukcje talerz łącznie z całym uchwytem mocującym całość.Jego nie musisz uziemiać :lol: :lol: :wink:

MARTiiii
04-06-2009, 19:53
Pytam normalnie... i niewiem co to za odpowiedz. Antene jak mam uziemić, jak jest na ścianie szczytowej zawieszona?

Nie wiem czy wszsytkie multiswiche trzeba uziemiać i jak to zrobić, jak nie ma zadnych elementow metalowaych w pozblizu.

niktspecjalny
04-06-2009, 20:08
Pytam normalnie... i niewiem co to za odpowiedz. Antene jak mam uziemić, jak jest na ścianie szczytowej zawieszona?

Nie wiem czy wszsytkie multiswiche trzeba uziemiać i jak to zrobić, jak nie ma zadnych elementow metalowaych w pozblizu.

Wiesz co tak po prawdzie to bezpiecznego zabezpieczenia to nie ma.Wszystko na zasadzie próby.Chociaż od strony zasilania można go zabezpieczyć np. ups lub czymś podobnym a od wspomnianej anteny czy koncentraka to na dwoje babka wróżyła.Inaczej nie potrafię wytłumaczyć. :wink: