PDA

Zobacz pełną wersję : CZEGO NIE ZNOSICIE W KOBIETACH------DLA PANÓW :))))



Paty
07-06-2009, 08:21
Wątek dla Panów , kobiety mogą jedynie podczytywać i się stosować........ :lol: :lol: :lol: :lol:

Drodzy Panowie napiszcie proszę co Was wkurza w kobietach , nie chodzi mi tu o zachowania typu---"marudzi jak oglądasz mecz", ---"liczy piwa które wypiłeś" czy "zrzędzi że kibel jest olany"...............

Napiszcie jaka kobieta by Was nie zainteresowała ( raczej nie typ urody mi chodzi), jakie zachowanie wręcz Was obrzydza i np. nigdy nie zaprosiłbyś jej na drinka ...............ciekawa jestem czy np. styl ubierania ma wpływ na waszą ocenę kobiety, czy kobieta z nadwagą , piękna kobieta jest w stanie się zainteresować ,czy w zaniedbanej kobiecie jesteście znaleźć to "coś"..............i takie tam .............

retrofood
07-06-2009, 09:06
ciekawa jestem czy np. styl ubierania ma wpływ na waszą ocenę kobiety
bez przesady. Kobieta ubiera się dla innych kobiet.
Dla facetów to się rozbiera.

NJerzy
07-06-2009, 10:34
Na pewno obejdę szerokim łukiem kobietę z wyraźną nadwagą czy taką która zadaje pytania w tempie karabinu maszynowego nie czekając nawet na odpowiedzi. Ten drugi przypadek powoduje że omijam z większej odległosci - schudnąć można, ale zmądrzeć podobno nie :-)

jeżyk
07-06-2009, 11:43
Kobieta pijana ..... nie jest miłym widokiem.

Afrodyta
07-06-2009, 11:57
I rzucająca "mięsem"

Dobra, nie jestem facetem, ale mnie to wku...a

marekcmarecki
07-06-2009, 12:50
I rzucająca "mięsem"

Dobra, nie jestem facetem, ale mnie to wku...a
I słusznie, a do tego impulsywne histeryczki i panikary blondynkowego typu działaja mi na nerwy! A szczególnie takie, które wpadają w histeryczną panikę zanim pomyślą i dadzą sie wypowiedzieć innym.

sSiwy12
07-06-2009, 13:21
Głupoty – ale to bez względu na płeć. :lol:

adam_mk
07-06-2009, 13:46
Mam to samo sSiwy12! :lol: :lol: :lol:
Adam M.

morituri
07-06-2009, 16:59
Osobiście nie "trawię" nieświeżych włosów (najczęściej nieumytych ze względów majątku wydanego na fryzjera :):)) Opowieści o szkodliwości mycia włosów powodują u mnie czkawkę ze śmiechu:).

1950
07-06-2009, 17:32
słodkopier.dzących idiotek

retrofood
07-06-2009, 18:25
ja nie lubię tych w oczach których nie widzę zachwytu

agnieszkakusi
07-06-2009, 19:12
Retro, a są takie :roll: :wink:

ziaba
07-06-2009, 19:38
Faceci nie lubiejom takich , co to mają nieustanny ból głowy :oops:


( już ide z tąd , już ide ..)

daggulka
07-06-2009, 20:15
to ja odpowiem w imieniu mojego chopa :roll:

nie trawi dziewczyn - barbie : chudych , tlenionych, rażąco wymalowanych i ubranych , z sianem w glowie - jednym słowem - sztuczna inteligencja
i od razu powiem .... to nie moje słowa , więc ewentualne "ale" prosze kierować do niego :roll:

P.S. jak sobie zrobiłam tipsy to sie nie dał przez tydzień dotknąć ... stwierdził, że gdyby chciał żebym go plastikiem głaskała, to by mi kazał grzebieniem :oops: :lol:

Paty
07-06-2009, 20:44
Faceci nie lubiejom takich , co to mają nieustanny ból głowy :oops:


( już ide z tąd , już ide ..)


no ...............ale jak tobie się podobają panie to co innego ............inne opcje tez mogą sie wypowiadać ..........a jakże :lol: :lol: :lol:

dareks
08-06-2009, 08:12
Nie to że nie znoszę bo to za dużo powiedziane ale pani (nawet ładna) z papierosem w ręku mi się nie podoba.

http://img44.imageshack.us/img44/6214/kobieta.jpg (http://img44.imageshack.us/i/kobieta.jpg/)http://img44.imageshack.us/img44/kobieta.jpg/1/w294.png (http://g.imageshack.us/img44/kobieta.jpg/1/)

teco
08-06-2009, 09:47
nie znoszę jak kobieta jest przekonana, że wie wszystko najlepiej, a przy tym aż razi jaki ma ograniczony światopogląd i klapki na oczach.

DPS
08-06-2009, 10:19
to ja odpowiem w imieniu mojego chopa :roll:

nie trawi dziewczyn - barbie : chudych , tlenionych, rażąco wymalowanych i ubranych , z sianem w glowie - jednym słowem - sztuczna inteligencja
i od razu powiem .... to nie moje słowa , więc ewentualne "ale" prosze kierować do niego :roll:

P.S. jak sobie zrobiłam tipsy to sie nie dał przez tydzień dotknąć ... stwierdził, że gdyby chciał żebym go plastikiem głaskała, to by mi kazał grzebieniem :oops: :lol:

:o
Mojny się do Ciebie zaplątał? :o :lol:

rusek007
08-06-2009, 12:03
Nie lubię jak podaważają żelazną zasadę, że piloty w domu należą do męża!!!

e-Mandzia
08-06-2009, 13:55
[Kobieta ubiera się dla innych kobiet.

Skąd wiedziałeś ? :D

ziaba
08-06-2009, 19:33
Co ja widzę...Panowie posty pousuwali :o :o :o :o :o :o

można wiedzieć czemu ?????

wszak Hocki był mocno ciekaw preferencji sexualnych forumowiczki .
Odwaga na chwilkę ?????

dareks
08-06-2009, 19:33
Ktoś zadziałał :) I bardzo dobrze, no nie panie Pepeg ?

ziaba
08-06-2009, 19:38
"Poza tym nie wpierdzielaj się w temat nie dla Ciebie." też zniknęło..

Szkoda, tak ładnie zapowiadała się ta inteligentna dyskusja. :(

dżordż5
08-06-2009, 19:39
Nooooo, taki poziom dyskusji, w którym dyskutantom zabiera się głos to już w ogóle jest poniżej wszelakiego poziomu.

Hocki_klocki
08-06-2009, 20:08
Nooooo, taki poziom dyskusji, w którym dyskutantom zabiera się głos to już w ogóle jest poniżej wszelakiego poziomu.

Popieram Cię w tym oburzeniu , wierząc głeboko , że przerwano nam interesującą konwersację.


Jakie kwiatuszki lubisz najbardziej? :D

bobiczek
08-06-2009, 20:55
http://i.frazpc.pl/pliki/2002/board_graf/117903085618836045.jpg

jak próbuje pożyczać mój samochód, nigdy nie wiadomo co z nim się będzie działo

Tomek_J
08-06-2009, 21:43
Całkiem serio mówiąc: nie znoszę, jak się paniom wydaje, że mogą panami kręcić, jak im się podoba, że każdego da się zmanipulować, że to tylko kwestia odpowiedniej techniki. I zawsze dziwi mnie, gdy niektórym paniom wydaje się, że panowie tych kobiecych zapędów nie widzą.

Pepeg z Gumy
08-06-2009, 22:21
Ktoś zadziałał :) I bardzo dobrze, no nie panie Pepeg ?
Nie wiem dlaczego kierujesz to pytanie do mnie?
Co ma być dobrego w tym ,że ktoś zadziałał i czemu mam się cieszyć?

Osobiście przeszkadzają mi kompilacje gastryczno-erotyczne w relacjach z kobietami , ale widocznie nie wolno o tym wspomnieć, bo się niektórym nagle latarnia wrażliwości zapala, jest dotknięty do żywego i ma solidnie sponiewieraną estetykę.
No, ale ja się nie dziwię.
Jeśli ktoś nie jada tylko konsumuje lub spożywa posiłki i nie pierdzi tylko (przepraszam, że w ogóle śmiem o tym mówić) ewentualnie puszcza wiatry lub dyskretnie od czasu do czasu usuwa z organizmu gazy, to ja przepraszam za rubaszność moich określeń.
Nie za wulgarność, bo zapewniam ,że nie były one bardziej ohydne niż określenia u pana Fredry, który o tym samym co ja był łaskaw fraszkę dawno temu napisać.

Aha! Tego u kobiet też nie cierpię, kiedy z powodu swoich skojarzeń zaczynają się demonstracyjnie zniesmaczać.

e-Mandzia
09-06-2009, 10:48
Pepeg z Gumy, nie każdy lubi hartcore :-?

jola_krzysiek
09-06-2009, 11:14
Zdecydowanie nie zaprosiłbym na drinka kobiety pozbawionej poczucia humoru, bez dystansu do własnej osoby i takiej co każde zdanie zaczyna od: "Ja...."
K.

Pepeg z Gumy
09-06-2009, 11:31
Pepeg z Gumy, nie każdy lubi hartcore :-?

Chodziło ci o hard core ?
Wali mnie co kto lubi. Ja nie jestem jadłodajnia.
Jak dla mnie, możesz oburzać się każdym słowem nie z kruchty, czytać jedynie książeczkę do nabożeństwa a Millera i Rotha nie znać wcale.
Jeśli wiesz w ogóle o czym mówię ?

ziaba
09-06-2009, 11:37
Wali mnie


To widać :lol: :lol: :lol:

Pepeg z Gumy
09-06-2009, 11:50
Był cudzysłów.
Oprócz tego nick i awatar są tak charakterystyczne, że można omijać je szerokim łukiem.

ziaba
09-06-2009, 12:16
Oprócz tego nick i awatar są tak charakterystyczne


Lansik podstawą . :lol:

KiZ
09-06-2009, 12:39
Wątek dla Panów , kobiety mogą jedynie podczytywać i się stosować........ :lol: :lol: :lol: :lol:

Drodzy Panowie napiszcie proszę co Was wkurza w kobietach , (...)

Nie znoszę:

- kobiet palących,
- kobiet niespójnych (zachowanie, figura, strój, język),
- kobiet z chu.jem w oczach,
- kobiet ostentacyjnie zdradzających partnerów lub poniżających ich publicznie w inny sposób,
- kobiet za które wstydzą się ich dzieci,

:-?

Pepeg z Gumy
09-06-2009, 12:58
Oprócz tego nick i awatar są tak charakterystyczne


Lansik podstawą . :lol:

Też mi tak się wydaje, że nie rozmawiasz, tylko cały czas się lansujesz.

e-Mandzia
09-06-2009, 14:06
Chodziło ci o hard core ?

Nie, chodziło mi o hardcore.


Wali mnie co kto lubi. Ja nie jestem jadłodajnia. - :-?


Jak dla mnie, możesz oburzać się każdym słowem nie z kruchty, czytać jedynie książeczkę no nabożeństwa a Millera i Rotha nie znać wcale.

nie wiem gdzie wyczytałeś o moim oburzeniu ?
Zarówno u psychoanalityka, jak i w kruchcie nie przesiaduje - zawsze w pierwszej ławce z książeczką do nabożeństwa :D
Millera i Rotha, nie znam zupełnie :D , zapewne dlatego, że nie mam ani kompleksów, ani problemów seksualnych :D i jestem udanym dzieckiem i nie przeżywam dramatów.


Jeśli wiesz w ogóle o czym mówię ?

Zupełnie nie wiem :D

PS
Gooowno charakterystyczny jest Twój nick i awatar :D
ale bardzo Cię polubiłam - zupełnie nie wiem jak to się stało :D

godul1
09-06-2009, 14:54
to ja odpowiem w imieniu mojego chopa :roll:

nie trawi dziewczyn - barbie : chudych , tlenionych, rażąco wymalowanych i ubranych , z sianem w glowie - jednym słowem - sztuczna inteligencja
i od razu powiem .... to nie moje słowa , więc ewentualne "ale" prosze kierować do niego :roll:

P.S. jak sobie zrobiłam tipsy to sie nie dał przez tydzień dotknąć ... stwierdził, że gdyby chciał żebym go plastikiem głaskała, to by mi kazał grzebieniem :oops: :lol:
To rozumiem wersja oficjalna?;-)

Pepeg z Gumy
09-06-2009, 17:02
Chodziło ci o hard core ?

Nie, chodziło mi o hardcore.


Wali mnie co kto lubi. Ja nie jestem jadłodajnia. - :-?


Jak dla mnie, możesz oburzać się każdym słowem nie z kruchty, czytać jedynie książeczkę no nabożeństwa a Millera i Rotha nie znać wcale.

nie wiem gdzie wyczytałeś o moim oburzeniu ?
Zarówno u psychoanalityka, jak i w kruchcie nie przesiaduje - zawsze w pierwszej ławce z książeczką do nabożeństwa :D
Millera i Rotha, nie znam zupełnie :D , zapewne dlatego, że nie mam ani kompleksów, ani problemów seksualnych :D i jestem udanym dzieckiem i nie przeżywam dramatów.


Jeśli wiesz w ogóle o czym mówię ?

Zupełnie nie wiem :D

PS
Gooowno charakterystyczny jest Twój nick i awatar :D
ale bardzo Cię polubiłam - zupełnie nie wiem jak to się stało :D

Strasznie się o sobie rozpisałaś.
Egocentryzm czy głupota , bo wątek dotyczy zupełnie czego innego?

Barbossa
09-06-2009, 18:49
Nie to że nie znoszę bo to za dużo powiedziane ale pani (nawet ładna) z papierosem w ręku mi się nie podoba.

http://img44.imageshack.us/img44/6214/kobieta.jpg (http://img44.imageshack.us/i/kobieta.jpg/)http://img44.imageshack.us/img44/kobieta.jpg/1/w294.png (http://g.imageshack.us/img44/kobieta.jpg/1/)
a na ulicy to już klapa na całego :-?

Bramer
10-06-2009, 02:21
Paty!


cyt

".....i takie tam......"

o to właśnie takie tam się rozchodzi.... :roll: :roll:

JoShi
10-06-2009, 07:19
- kobiet z chu.jem w oczach,

Zaintrygowałeś mnie. Jakie to?

ziaba
10-06-2009, 07:26
Joshi to chyba taka odmiana kurvików, tylko w wersji pierwotnej.. 8)

mcmagda
10-06-2009, 17:24
- kobiet z chu.jem w oczach,

Zaintrygowałeś mnie. Jakie to?

Też nie wiem, ale jak z jednym to się nie dziwię, że nie lubi. Jakby była liczba mnoga to co innego.

A poza tym z tym pilotem to już panowie przesadziliście ... I że nikt tego nie wyciął?????

jeżyk
10-06-2009, 22:34
Białe kozaczki też nie sa fjane. (www.bialekozaczki.pl)

bladyy78
11-06-2009, 09:39
Nie znoszę tapeciar (normalnie jak widzę kobietę z tona pudru na twarzy to już mnie to obrzydza, sam się dziwie że niektóre panie tego same nie widzą ze to wygląda strasznie nieestetycznie), kobiet zarozumiałych leniwych i uważających że tylko powinny ładnie wyglądać a praca to bee, no i oczywiście oczekujących od panów że jak są kobietami to mają jakieś szczególne przywileje. Nie znoszę również kobiet które nie mają swojego zdania.
Uwielbiam kobiety zaradne, zadbane i dowcipne, takie które mają jakiś cel w życiu i uważają facetów za swoich partnerów a nie tak jak w niektórych wypadkach bywa facet to tylko maszynka do zarabiania pieniędzy.
Pozdrawiam wszystkie Forumowiczki :wink: .

Marcin@M
11-06-2009, 10:26
Wątek dla Panów , kobiety mogą jedynie podczytywać i się stosować........ :lol: :lol: :..
Tak wiec zamykamy temat, "forumowiczki" zasmiecily a mialy jedynie czytac ;P

dandi3
11-06-2009, 12:52
Tak wiec zamykamy temat

nie rządź się, retro jszcze nie wplótł betonu w żadną ze swoich wypowiedzi o kobiecie idealnej 8)

nie cierpię kobiet myszy o szarawych włosach, związanych byle jak w kitkę nad karkiem, o twarzy saute bo makijaż zrobi z nich dziwkę, na płsakim obcasie bez względu na okazję, szczycące się życiem w zgodzie z naturą bo nie po to Pambuk dał włosy pod pachami żeby się ich pozbywać.


Kobiety z zapasionym IQ mnie jarają ale głupie też o ile są ładne tak więc intelekt nie ma tu nic do rzeczy.




I nikt mi nie zabroni fascynować się Dodą!

Dziękuję

Barbossa
11-06-2009, 18:51
to tak jak z tatarem, z tofu?!!!!!

selimm
12-06-2009, 10:20
Baba- ma być 3xC.C.C

oorbus
12-06-2009, 11:45
1.fajki,
2.bezproduktywnego i bezsensownego pitolenia przez telefon.
3.plastikowych laleczek.

:lol:
a w ogóle to "lubię dziwy piękne, chętne, brzydkie są mi obojętne"
pozdro

mikolayi
12-06-2009, 12:33
mam niestrawnosć jak sie wylewa... :-?

Marcin@M
12-06-2009, 22:41
nie mam zamiaru,,, tylko jakos Panowie 'zmiekli'

w za malych ubraniach co to sie wszystko 'wylewa'
glupich modnych zestawow- bialy szalik, czapka i buty cos tak mniej wiecej
butow na 'koturnie'
marudzacych jaka to ona jest nie doskonala a tak naprawde jest piekna :)

madd
13-06-2009, 07:39
Baba- ma być 3xC.C.C

Selimm zaintygowałeś mnie :lol: Mógłbyś rozwinąć skrót?

marekcmarecki
13-06-2009, 20:17
Cudzo, Cysto i Cycato :lol: , a mężczyzna 3xŁ.Ł.Ł 8)

elutek
13-06-2009, 20:39
Cudzo, Cysto i Cycato :lol: , a mężczyzna 3xŁ.Ł.Ł 8)

łobcy, łogoniasty i ... no i zapomniałam, co to jeszcze było :roll: 8)

daggulka
13-06-2009, 20:41
Cudzo, Cysto i Cycato :lol: , a mężczyzna 3xŁ.Ł.Ł 8)

jeszcze głucha i niemowa i norrrrmalnie wzór idealnej żony :wink: :lol:

galka
13-06-2009, 20:50
Cudzo, Cysto i Cycato :lol: , a mężczyzna 3xŁ.Ł.Ł 8)

łobcy, łogoniasty i ... no i zapomniałam, co to jeszcze było :roll: 8)
..i łogolony :D

galka
13-06-2009, 20:50
:D

dandi3
13-06-2009, 21:00
Cudzo, Cysto i Cycato :lol: , a mężczyzna 3xŁ.Ł.Ł 8)

jeszcze głucha i niemowa i norrrrmalnie wzór idealnej żony :wink: :lol:


głucha nie bo i po co ale niemowa koniecznie i jak na żonę to jeszcze musi być sirotka... nie zrozumie nikt kto nie ma teściowej 8)

braza
13-06-2009, 22:47
Cudzo, Cysto i Cycato :lol: , a mężczyzna 3xŁ.Ł.Ł 8)

jeszcze głucha i niemowa i norrrrmalnie wzór idealnej żony :wink: :lol:


głucha nie bo i po co ale niemowa koniecznie i jak na żonę to jeszcze musi być sirotka... nie zrozumie nikt kto nie ma teściowej 8)

"Takie rzeczy to tylko w Erze" - że zacytuję...

Paty
14-06-2009, 08:56
Czytam i się uczę.............jaka mam nie być........... :lol: :lol: :lol:

godul1
15-06-2009, 11:42
jak na żonę to jeszcze musi być sirotka... nie zrozumie nikt kto nie ma teściowej 8)
Od tego chyba nalezałoby zacząc liste;-)
Oczywista dyskwalifikacja tapeciar i tipsiar szczególnie w połaczeniu z P.Z.U.
Do tego dopisałbym przypadki które zawsze mówia co wiedza, a żadko wiedza co mówią.

retrofood
16-06-2009, 15:50
jak na żonę to jeszcze musi być sirotka... nie zrozumie nikt kto nie ma teściowej 8)
Od tego chyba nalezałoby zacząc liste;-)
Oczywista dyskwalifikacja tapeciar i tipsiar szczególnie w połaczeniu z P.Z.U.
Do tego dopisałbym przypadki które zawsze mówia co wiedza, a żadko wiedza co mówią.

czyli nie mogą być przeciwieństwem psa, który wszystko rozumie, ale nic nie mówi

marek_lap
22-06-2009, 11:03
A ja nienawidze hardcorowych imprezowiczek, co to w klubie 23 h na dobę, pija bełta i żygają. I w ogóle nienawidzę kobiet, które potrafią mi dotrzymać kroku w piciu. (a mam zdecydowanie słowiańską głowe). A wy lubicie imprezowe smoczyce?

Xiff
28-06-2009, 08:56
zakazane: palenie, tipsy, BK, makijaż powyżej 2mm grubości, śmiech w stylu dody
wskazana: schludność, niekoniecznie elegancja, rozsądek, logiczne myślenie, że jak będę się kłócił to podziałają racjonalne argumenty.
Wolałbym żeby nie miała zbytnio nadwagi - żebym się jej nie bał.. Za mało wagi też nie, bo lubie jak kobieta jest mięciutka...
Jak dla mnie to musi mieć własne zdanie, ale pod warunkiem że ma jakieś racjonalne powody żeby takowe posiadać.. Nie toleruje stwiedzenia "BO TAK..."
Po za tym, delikatna, kobieca, z gracją..

Fenix999
28-06-2009, 09:12
zakazane: palenie, tipsy, BK, makijaż powyżej 2mm grubości, śmiech w stylu dody
wskazana: schludność, niekoniecznie elegancja, rozsądek, logiczne myślenie, że jak będę się kłócił to podziałają racjonalne argumenty.
Wolałbym żeby nie miała zbytnio nadwagi - żebym się jej nie bał.. Za mało wagi też nie, bo lubie jak kobieta jest mięciutka...
Jak dla mnie to musi mieć własne zdanie, ale pod warunkiem że ma jakieś racjonalne powody żeby takowe posiadać.. Nie toleruje stwiedzenia "BO TAK..."
Po za tym, delikatna, kobieca, z gracją..

Ale z tym toś przesadził ? Gdzie taką znajdziesz ? 8)

Xiff
28-06-2009, 10:14
no wlasnie znalazlem :D dlatego sie z nia pochajtalem :)

Fenix999
29-06-2009, 07:30
A można spytać o staż małżeństwa ?

cieszynianka
29-06-2009, 10:35
zakazane: palenie, tipsy, BK, makijaż powyżej 2mm grubości, śmiech w stylu dody
wskazana: schludność, niekoniecznie elegancja, rozsądek, logiczne myślenie, że jak będę się kłócił to podziałają racjonalne argumenty.
Wolałbym żeby nie miała zbytnio nadwagi - żebym się jej nie bał.. Za mało wagi też nie, bo lubie jak kobieta jest mięciutka...
Jak dla mnie to musi mieć własne zdanie, ale pod warunkiem że ma jakieś racjonalne powody żeby takowe posiadać.. Nie toleruje stwiedzenia "BO TAK..."
Po za tym, delikatna, kobieca, z gracją..

Problem w tym, że pojęcie racjonalnych argumentów może być subiektywnie rozumiane przez obydwie strony :-?

ziaba
29-06-2009, 11:16
Zależy od tego o ile cięższy argument trzyma się w ręku 8)

cieszynianka
29-06-2009, 11:56
Zależy od tego o ile cięższy argument trzyma się w ręku 8)

:o :o :o O tym nie pomyślałam :lol:

mcmagda
29-06-2009, 12:17
zakazane: palenie, tipsy, BK, makijaż powyżej 2mm grubości, śmiech w stylu dody
wskazana: schludność, niekoniecznie elegancja, rozsądek, logiczne myślenie, że jak będę się kłócił to podziałają racjonalne argumenty.
Wolałbym żeby nie miała zbytnio nadwagi - żebym się jej nie bał.. Za mało wagi też nie, bo lubie jak kobieta jest mięciutka...
Jak dla mnie to musi mieć własne zdanie, ale pod warunkiem że ma jakieś racjonalne powody żeby takowe posiadać.. Nie toleruje stwiedzenia "BO TAK..."
Po za tym, delikatna, kobieca, z gracją..

Ale z tym toś przesadził ? Gdzie taką znajdziesz ? 8)

Tia ... logiczna i kobieca. Przecież to sprzeczność sama w sobie ...

Hocki_klocki
29-06-2009, 12:27
Tia ... logiczna i kobieca. Przecież to sprzeczność sama w sobie ...

Istnieje coś takiego jak kobieca logika. :D

mcmagda
29-06-2009, 13:11
Tia ... logiczna i kobieca. Przecież to sprzeczność sama w sobie ...

Istnieje coś takiego jak kobieca logika. :D

Ale nie mieści się w tej definicji:

"że jak będę się kłócił to podziałają racjonalne argumenty. "

Hocki_klocki
29-06-2009, 13:43
Tia ... logiczna i kobieca. Przecież to sprzeczność sama w sobie ...

Istnieje coś takiego jak kobieca logika. :D

Ale nie mieści się w tej definicji:

"że jak będę się kłócił to podziałają racjonalne argumenty. "

He no fakt , racjonalne argumenty nie mają u kobiet uznania.
Chociaż jakby co , to ja tego nie mówiłem. :D

Xiff
29-06-2009, 20:11
no to wyjasnie....
moja zona to inzynier matmy... logika u niej nie nawala... a przynajmniej niektore wzory jej rozumowania mozna logicznie podwazyc... niestety dziala to w obie strony... holernie czesto ma logiczna racje... ale coz kazdy kij ma dwa konce.
Jedyne matematyczne zboczenie w jakim ulegam przymykajac oko to symetria.... niestety musi byc symetrycznie, matematycznie itd... ilosc sloikow na polce, takie same scierki... Ale to mi akurat nie przeszkadza.

Staz jak na razie 5 lat.. i trzy dni.. Co roku kazdy nam mowi ze zaraz nam minie... ale jak na razie jest coraz fajniej.. wlasnie zmajstrowalismy sobie malenstwo... ale tu juz chyba zachaczam o dzial "zrob to sam".

Fenix999
29-06-2009, 20:18
Pytałem o staż , bo zakładałem że jeszcze dyspense masz . To z reguły pierwszy rok , może dwa . 8)

Irma
03-07-2009, 09:29
Tak wiec zamykamy temat

nie rządź się, retro jszcze nie wplótł betonu w żadną ze swoich wypowiedzi o kobiecie idealnej 8)

nie cierpię kobiet myszy o szarawych włosach, związanych byle jak w kitkę nad karkiem, o twarzy saute bo makijaż zrobi z nich dziwkę, na płsakim obcasie bez względu na okazję, szczycące się życiem w zgodzie z naturą bo nie po to Pambuk dał włosy pod pachami żeby się ich pozbywać.


Kobiety z zapasionym IQ mnie jarają ale głupie też o ile są ładne tak więc intelekt nie ma tu nic do rzeczy.




I nikt mi nie zabroni fascynować się Dodą!

Dziękuję

wybuchnę jak tego nie napiszę: Dandi, jesteś boski!

bobiczek
30-07-2009, 14:54
ja nie znoszę tak jak ten delfin...........no

http://facet.wp.pl/kat,1007819,wid,11358756,wiadomosc.html

mcmagda
30-07-2009, 16:22
ja nie znoszę tak jak ten delfin...........no

http://facet.wp.pl/kat,1007819,wid,11358756,wiadomosc.html

Ta ... za to stadne zachowania delfina to nad wyraz ujmujące ..

Fenix999
30-07-2009, 17:16
A tu wyniki sondy :

Co sądzisz o delfinich figlach?


Na bank chciał z nią pofiglować 34 %
Niewinna głupotka 10 %
Ja za takie coś dostałbym po twarzy 3 %
HAHAHA zacznę robić tak samo! 7 %
Delfin nie ryba, podmuchać musi 46 %

Łączna liczba głosów: 2016

inwestor
02-08-2009, 11:33
Nie znoszę, może to za mocne ale irytuje mnie jak kobiety chodzą po domu do popołudnia w szlafrokach, pidżamach itp. Chodzi oczywiście o dni wolne. Ubierają się dopiero wtedy jak jest przymus wyjścia z domu, a do tego czasu snuja się po domu jak ....
Pozdrawiam

zaba_gonia
02-08-2009, 15:11
o!
Mój tato tez tak ma 8)

I on mój wpoił pewne nawyki i przekonanie , ze powinnam schludnie wygladać nie tylko przed obcymi, ale przede wszytskim przed męzczyznami swojego zycia :D

goodhope
02-08-2009, 21:17
Braku szczerości.

Nawet, a może tym bardziej wtedy, gdy jest tłumaczona "tylko nie dopowiedzeniem".

Tedii
02-08-2009, 21:40
Tak czy siak kobieta jest delikatniejszym tworem od chłopa.
I taka powinna być.Dlatego nie powinna robić z siebie babochłopa.
I nie powinna klnąć.

Baru
03-08-2009, 12:10
I nie powinna klnąć.
Przy budowie domu to nielada wyzwanie :lol:

Irma
03-08-2009, 14:06
a co to za wyraz: "klnąć"? od "klnątwa"? :wink:

Tedii
03-08-2009, 22:06
eee tam,czepiacie się.
Nie powinna brzydko mówić. :wink:
(klątwa to chyba od zaklęcia?)
(a jeśli nie, to ktoś klnie czy klie?)

cieszynianka
04-08-2009, 10:05
eee tam,czepiacie się.
Nie powinna brzydko mówić. :wink:


Podczas budowy niewykonalne :-?
"Zaklęcia" rodem z szorstkiego języka budowlanego bywają niestety czasem nieodzowne w celu potwierdzenia np. ostatecznej wersji wykonania (tzn. tak jak che inwestor, a nie tak, jak łatwiej to zrobić wykonawcy).
:lol:

Baru
04-08-2009, 21:55
Podczas budowy niewykonalne :-?

Taż przeca o tym mówiłam!! :lol:
Eeee... noooo pisałam znaczy... :oops:

Ew-ka
04-08-2009, 22:41
mój nie lubi jak sie z nim nie zgadzam ....wiec sie z nim zgadzam :lol:
mój nie lubi jak mam focha ...wiec zgadza sie na moje pomysły :lol:
...i tak nam zleciało kilka latek (27 konkretnie :wink: )

fabians
25-09-2009, 11:29
Wczoraj tłumaczyłem Izie jaki ma wziąć internet i co to jest livebox, dodatkowo napomknąłem o pakiecie socjalnym w TP bo zadurzy ma abonament bo narzeka i narzeka. Tłumaczyłem 5 minut a ona skwitowała ja się na tym nie znam i wszystko co mówiłem poszło na marne. Trochę mi ciśnienie podniosła ( no jak można być takim głupkiem że prostych rzeczy nie może zrozumieć) to kolega skwitował że kobiety mają 1 więcej zwój mózgowy od kury!!
Tak niski poziom intelektualny kojarzy mi się z typem kobiety która ma w głowie tylko:

1 Ploty ploteczki intrygi
2 Wóda wino drineczki
3 Imprezki kokietowanie zaliczanie facetów
4 i nic więcej

Po prostu żenujące, osobiście unikam takich osobników bo po prostu lepiej się czuje.... :P

cieszynianka
25-09-2009, 18:03
Wczoraj tłumaczyłem Izie jaki ma wziąć internet i co to jest livebox, dodatkowo napomknąłem o pakiecie socjalnym w TP bo zadurzy ma abonament bo narzeka i narzeka. Tłumaczyłem 5 minut a ona skwitowała ja się na tym nie znam i wszystko co mówiłem poszło na marne. Trochę mi ciśnienie podniosła ( no jak można być takim głupkiem że prostych rzeczy nie może zrozumieć) to kolega skwitował że kobiety mają 1 więcej zwój mózgowy od kury!!
Tak niski poziom intelektualny kojarzy mi się z typem kobiety która ma w głowie tylko:

1 Ploty ploteczki intrygi
2 Wóda wino drineczki
3 Imprezki kokietowanie zaliczanie facetów
4 i nic więcej

Po prostu żenujące, osobiście unikam takich osobników bo po prostu lepiej się czuje.... :P

:o :o :o :-?

daggulka
25-09-2009, 18:06
no to sie nam zbulwersował chopak , że nie zrobiła jak chciał.... :roll:

elutek
25-09-2009, 18:07
napomknąłem o pakiecie socjalnym w TP bo zadurzy
no ale w kim się ona zadurzy? :roll: rozwiń, proszę ...

galka
25-09-2009, 18:09
Cieszka nie dziwię się ,że takie oczy zrobiłaś :D

cieszynianka
25-09-2009, 18:11
Cieszka nie dziwię się ,że takie oczy zrobiłaś :D

Chyba unika sam siebie, bo to rzeczywiście żenujące :-?

retrofood
29-09-2009, 12:28
http://i.demotywatory.pl/uploads/1253831397_by_kime12_500.jpg

Eugeniusz_
10-10-2009, 09:16
http://i.demotywatory.pl/uploads/1253831397_by_kime12_500.jpg

ot i odpowiedź :-? :-? :-?

kamykkamyk2
11-10-2009, 10:34
Nie znoszę:
- słodkich idiotek
- kobiet palących papierosy
- mających na twarzy tapetę, tipsy itp.
- kobiet mających duża nadwagę a ubierających się w ciasne ubrania
- kobiet, typu "moja teściowa", jest zarozumiała, we wszystko się wtrąca, potrafi poprzestawiać wszystko w naszym mieszkaniu, oprócz mebli, bo sama ich nie udźwignie, a po zwróceniu jej głośno uwagi się obraża
- bałaganiar, dot. szczególnie mojej żony, tłumaczyłem jej wielokrotnie jak powinna układać ubrania, żeby moć bez problemu poźniej je znaleść, jak układać naczynia w zmywarce żeby dobrze się domyły i było jak najbardziej ekonomicznie, itp. Niestety bez rezultatu.

kordzina
11-10-2009, 17:00
ach macie :lol: no bo to prawda jest...niestety :(
http://i.demotywatory.pl/uploads/1253888276_by_delmet_500.jpg

kordzina
13-10-2009, 19:20
panowie to dla Was:
http://zdrowie.onet.pl/1574254,2041,0,1,,czego_mezczyzni_nie_znosza_u_kob iet,psychologia.html

retrofood
13-10-2009, 20:03
chyba znowu nie jestem mężczyzną... :(

cieszynianka
13-10-2009, 20:11
chyba znowu nie jestem mężczyzną... :(

Nie martw się, ja też nie :-?
:D

Eugeniusz_
13-10-2009, 20:25
chyba znowu nie jestem mężczyzną... :(

spoko pisał to psycholog a znajdź mi normalnego psychologa :wink: :wink: :lol: :lol:

Eugeniusz_
13-10-2009, 20:42
nienawidzę przemądrzalstwa, kiedy to one maja rację, one lepiej wiedzą co mężczyzna miał na myśli, dlaczego tak a nie inaczej postąpił i ich światopogląd jest jedyny słuszny, mężczyzna to ten który ciagle nie rozumie kobiety gdy tymczasem one nie są w stanie zaakceptować inności płci (patrz "pomysły naszych mężów na urzadzanie domu"), brak tolerancji, intryg, złośliwych plotek.
Niestety chcą abyśmy byli na ich wzór, ich sposób myślenia i postępowania a potem "gdzie są prawdziwi mężczyżni??"

i........................ kto jest w stanie Je zrozumieć ?????? :o :o :( :evil: :o :( :wink: :wink: :wink: :lol: :lol:

retrofood
13-10-2009, 20:45
i........................ kto jest w stanie Je zrozumieć ?????? :o :o :

Ponoć nawet Pan Bóg zrezygnował z prób...

stukpuk
13-10-2009, 21:12
Z tego co pamiętam, nie lubię kobiet:
1 palących papierosy
2 bez poczucia chumoru
3 "słodkich blond idiotek"
4 zbyt wytapetowanych
5 podkradających maszynki do golenia (nie wiadmo co one sobie tam golą :o :roll: )
6 kobiet które nie potrafią się mi postawić, musowo musi mieć swoje zdanie(oczywiście i tak nie ma racji......)
7 ograniczonych do 3 podstawowych/standardowych pozycji w łóżku :wink:
8 typowych kur domowych
9 nie rozumiejących,że bez wędkarstwa nie da się żyć normalnie
10. porównyjących mnie do mężów swoich koleżanek :evil:
11. czy o sexie już wspominałem? :roll:
Na dziś chyba wystarczy.................

stukpuk
13-10-2009, 21:15
A ja nienawidze hardcorowych imprezowiczek, co to w klubie 23 h na dobę, pija bełta i żygają. I w ogóle nienawidzę kobiet, które potrafią mi dotrzymać kroku w piciu. (a mam zdecydowanie słowiańską głowe). A wy lubicie imprezowe smoczyce?

:lol: :lol: Daguulka ciekawe do czego kolega pije............... :lol: :lol:

Eugeniusz_
13-10-2009, 21:19
A ja nienawidze hardcorowych imprezowiczek, co to w klubie 23 h na dobę, pija bełta i żygają. I w ogóle nienawidzę kobiet, które potrafią mi dotrzymać kroku w piciu. (a mam zdecydowanie słowiańską głowe). A wy lubicie imprezowe smoczyce?

:lol: :lol: Daguulka ciekawe do czego kolega pije............... :lol: :lol:

Stuku ale to jest temat tylko dla mężczyzn :wink: :wink: :wink: więc dagulka nie powinna zaglądać :):):)


ups zapomniałem one lepiej wiedzą i powinny wszystko kontrolować :o :o :wink: :-?

stukpuk
13-10-2009, 21:21
A ja nienawidze hardcorowych imprezowiczek, co to w klubie 23 h na dobę, pija bełta i żygają. I w ogóle nienawidzę kobiet, które potrafią mi dotrzymać kroku w piciu. (a mam zdecydowanie słowiańską głowe). A wy lubicie imprezowe smoczyce?

:lol: :lol: Daguulka ciekawe do czego kolega pije............... :lol: :lol:

Stuku ale to jest temat tylko dla mężczyzn :wink: :wink: :wink: wiec dagulka nie powinna zaglądać :):):)


ups zapomniaęłm one lepiej wiedzą i powinny wszystko kontriolować :o :o :wink: :-?
Kobitki niech czytają i się uczą! A nie potem płacz :lol: :lol: :lol:

daggulka
13-10-2009, 21:45
A ja nienawidze hardcorowych imprezowiczek, co to w klubie 23 h na dobę, pija bełta i żygają. I w ogóle nienawidzę kobiet, które potrafią mi dotrzymać kroku w piciu. (a mam zdecydowanie słowiańską głowe). A wy lubicie imprezowe smoczyce?

:lol: :lol: Daguulka ciekawe do czego kolega pije............... :lol: :lol:

Stuku ale to jest temat tylko dla mężczyzn :wink: :wink: :wink: więc dagulka nie powinna zaglądać :):):)


ups zapomniałem one lepiej wiedzą i powinny wszystko kontrolować :o :o :wink: :-?

a to o mnie było? :o
kurde .....dyć ja tako zgodnie ustawiono baba ...
a tak mnie tu obgadujom :roll: :lol:
żeby to jeszcze baby ..... ale chopy? to ja już nic nie rozumiem ... :roll: :P

stukpuk
13-10-2009, 22:02
A ja nienawidze hardcorowych imprezowiczek, co to w klubie 23 h na dobę, pija bełta i żygają. I w ogóle nienawidzę kobiet, które potrafią mi dotrzymać kroku w piciu. (a mam zdecydowanie słowiańską głowe). A wy lubicie imprezowe smoczyce?

:lol: :lol: Daguulka ciekawe do czego kolega pije............... :lol: :lol:

Stuku ale to jest temat tylko dla mężczyzn :wink: :wink: :wink: więc dagulka nie powinna zaglądać :):):)


ups zapomniałem one lepiej wiedzą i powinny wszystko kontrolować :o :o :wink: :-?

a to o mnie było? :o
kurde .....dyć ja tako zgodnie ustawiono baba ...
a tak mnie tu obgadujom :roll: :lol:
żeby to jeszcze baby ..... ale chopy? to ja już nic nie rozumiem ... :roll: :P
A mówiłem,żeby nie tak głośno!!!!!!!!!
Ale nic się nie martw Daguulka :wink: chłopy tylko dyskutujom, a nie obgadujom I pamiętaj ,że bedę bronił twojego dobrego imienia własną piersią i klatką............























schodową!!!!! :lol:

kuleczka
14-10-2009, 00:01
Kurde, tak czytam i czytam i punktuję:
- nie palę
- nie piję (w nadmiarze, tzn w chwili obecnej lampke wina drugą :wink: )
- niegłupiam
- zadbana a i owszem
- waga w normie
- w podomce nie chadzam
- swoje zdanie mam, ale upierdliwa nie jestem
- usposobienie radosne raczej
Boszzzz toż to meskich pragnień iluminacja ze mnie !!! :lol: :lol: :D
gdzieś musi być haczyk

Ps. to nie jest ogłoszenie matrymonialne :P

retrofood
14-10-2009, 06:24
Kurde, tak czytam i czytam i punktuję:
-
- nie piję
-



No i jak z Tobą zakumplować? :-?

stukpuk
14-10-2009, 17:03
Kurde, tak czytam i czytam i punktuję:
- nie palę
- nie piję (w nadmiarze, tzn w chwili obecnej lampke wina drugą :wink: )
- niegłupiam
- zadbana a i owszem
- waga w normie
- w podomce nie chadzam
- swoje zdanie mam, ale upierdliwa nie jestem
- usposobienie radosne raczej
Boszzzz toż to meskich pragnień iluminacja ze mnie !!! :lol: :lol: :D
gdzieś musi być haczyk

Ps. to nie jest ogłoszenie matrymonialne :P
Powiedz jeszcze, że na ryby chodzisz to cię wezmę na tydzień............na próbę :lol: :lol: :lol:

Eugeniusz_
15-10-2009, 08:40
Kurde, tak czytam i czytam i punktuję:
- nie palę
- nie piję (w nadmiarze, tzn w chwili obecnej lampke wina drugą :wink: )
- niegłupiam
- zadbana a i owszem
- waga w normie
- w podomce nie chadzam
- swoje zdanie mam, ale upierdliwa nie jestem
- usposobienie radosne raczej
Boszzzz toż to meskich pragnień iluminacja ze mnie !!! :lol: :lol: :D
gdzieś musi być haczyk

Ps. to nie jest ogłoszenie matrymonialne :P


hm, ideałów nie ma na ziemi :-? :wink: a teraz czas na wady :wink: :wink:

bobiczek
15-10-2009, 09:53
Kurde, tak czytam i czytam i punktuję:
- nie palę
- nie piję (w nadmiarze, tzn w chwili obecnej lampke wina drugą :wink: )
- niegłupiam
- zadbana a i owszem
- waga w normie
- w podomce nie chadzam
- swoje zdanie mam, ale upierdliwa nie jestem
- usposobienie radosne raczej
Boszzzz toż to meskich pragnień iluminacja ze mnie !!! :lol: :lol: :D
gdzieś musi być haczyk

Ps. to nie jest ogłoszenie matrymonialne :P

no i skromność - zapomniałaś dodać że skromność jest Twoją dodatkową istotną zaletą :D :D :D

kuleczka
15-10-2009, 10:12
Stukpuk, na ryby chodzę z bratem. Czasem daje mi nawet potrzymać wędkę. 8)
niestety zostałam już wzięta i to nie na próbę :D

Eugeniusz, według Waszej listy wychodzi na to że jestem bez wad 8)


Bobiczek, oczywiście że tak, całą wyliczankę popełniłam z największą skromnością, rumieńcem spłoniona :D

retrofood
21-10-2009, 07:23
Kobiety będą niższe i grubsze. Ewolucja wciąż trwa

http://deser.pl/deser/1,83453,7165612,Kobiety_beda_nizsze_i_grubsze__Ewo lucja_wciaz_trwa.html