PDA

Zobacz pełną wersję : Komplekoswe wykonczenia wnetrz - Warszawa Poznań



smpoland
08-06-2009, 07:57
Witam,

Firma oferuje kompleksowe wykończenia mieszkań, biur i domów w wysokim standardzie:

-Glazura, terakota, gres
-Zabudowy G-K
-Tynki artystyczne
-Gładzie
-Tynki artystyczne
-Elektryka z uprawnieniami
-Hydraulika
-Malowanie tradycyjne, agregat
-Kominki
-Wyburzanie
-Aranżacja wnętrz - projekty



Na wszystkie usługi oferujemy od 5 do 10 lat gwarancji. Referencje – możliwość obejrzenia ostatnich prac.



Pracujemy tylko w „wysokim standardzie”, nie wykonujemy „taniej fuszerki” – jeśli szukają Państwo takowej, polecam szukać dalej.



Wystawiamy faktury VAT.


Warszawa i okolice, przy wiekszych zleceniach cala Polska jak i zagranica.


GALERIA OSTATNICH PRAC :
www.wykoncze-cie.pl

KONTAKT:

508927134

[email protected]

zaderka
10-06-2009, 10:41
witam, poproszę o cennik :D

smpoland
14-06-2009, 02:56
Polecialo na PW,
Pozdrawiam.

olive2008
02-07-2009, 10:01
witam
poproszę o cennik

smpoland
13-08-2009, 22:50
Witam, zmianie ulegl numer telefonu kontaktowego.

Z powodu spraw osobistych zwiazancyh z zaginiciem mego ojca, kilka terminow sie zwolnilo. Mozliwosc rozpoczecia prac od konca sierpnia ( wieksze prace w polowie wrzesnia)

Pozdrawiam.

smpoland
10-07-2010, 01:24
Witam,
Widzę, że znów zniknęły posty.

Wolne terminy od połowy sierpnia, mniejsze prace od ręki. Galeria na www.wykoncze-cie.pl

Pozdrawiam,

Michał Młynarski

smpoland
25-07-2010, 19:05
Witam,

Aktualne terminy to wrzesień/październik. Wkrótce nowe zdjęcia z realizacji na stronie.
Poznań w tym roku już niedostępny.

Zapraszam,

Michał Młynarski

508927134

www.wykoncze-cie.pl

smpoland
04-08-2010, 23:24
Zapraszam na poczatku listopada, mniejsze prace od reki.

Michał Młynarski

508927134

www.wykoncze-cie.pl

smpoland
09-11-2010, 17:23
Witam,

Nowe zdjęcia w galerii na stronie.

Zmianie uległ numer kontaktowy - 506994427.

Pozdrawiam,

M. Młynarski

506994427

www.wykoncze-cie.pl

justkaaa
18-11-2010, 20:36
Witam,

Firma oferuje kompleksowe wykończenia mieszkań, biur i domów w wysokim standardzie:

-Glazura, terakota, gres
-Zabudowy G-K
-Tynki artystyczne
-Gładzie
-Tynki artystyczne
-Elektryka z uprawnieniami
-Hydraulika
-Malowanie tradycyjne, agregat
-Kominki
-Wyburzanie
-Aranżacja wnętrz - projekty



Na wszystkie usługi oferujemy od 5 do 10 lat gwarancji. Referencje – możliwość obejrzenia ostatnich prac.



Pracujemy tylko w „wysokim standardzie”, nie wykonujemy „taniej fuszerki” – jeśli szukają Państwo takowej, polecam szukać dalej.



Wystawiamy faktury VAT.


Warszawa i okolice, przy wiekszych zleceniach cala Polska jak i zagranica.


GALERIA OSTATNICH PRAC :
www.wykoncze-cie.pl

KONTAKT:

508927134

[email protected]



Witam,

Nowe zdjęcia w galerii na stronie.

Zmianie uległ numer kontaktowy - 506994427.

Pozdrawiam,

M. Młynarski

506994427

www.wykoncze-cie.pl


Wszystko ładnie i pięknie. Aż miło się czyta... Tylko szkoda, że rzeczywistość jest mniej atrakcyjna.

Jako, że nie odbiera Pan telefonów od męża ani nie odbiera listów do Pana wysyłanych pozostaje mi tylko tutaj Pana zagadnąć. Interesuje mnie informacje kiedy możemy oczekiwać otrzymania faktury za dokonane na Pana rzecz wpłaty, a jako, że minął już blisko rok odkąd wziął Pan pieniądze i się zwinął to trochę się niecierpliwimy. Kiedy tez otrzymamy ta pisemną gwarancję na 5-10 lat o jakiej Pan tak wspomina i jaka mamy zagwarantowane w umowie choć jak doświadczyliśmy umowę traktuje Pan bardzo luźno, zwłaszcza w zakresie Pana obowiązków. Bardzo by się przydała ta gwarancja bo wiele prac jakie Pan zdążył rozpocząć były wykonane niezgodnie ze sztuką..., a raczej rażąco niezgodnie ze sztuką budowlaną. Rozumiem, że skoro Pan tak się lubuje w tworzeniu dokumentacji zdjęciowych i nagrywaniu rozmów z klientami to nie będzie Pan miał wątpliwości jaki zakres rozbabrania prac Pan po sobie pozostawił zanim Pan uciekł nazajutrz po otrzymaniu pieniędzy (łącznie 4700 zł).
Nie ukrywam, że swoja niepoważna postawą naraził Pan nas na duże straty finansowe i spore obsunięcie w terminie zakończenia prac wykończeniowych.

Aha, dotąd nie otrzymaliśmy tego pisma od Pana kancelarii prawniczej, którym Pan tak raczył nas straszyć. Szkoda, bo my za bardzo nie możemy się zebrać by wejść z Panem na drogę sądową a tak bylibyśmy bardziej zmobilizowani na co liczyliśmy.

smpoland
08-11-2011, 20:08
Oj jak dawno mnie tu nie było :)

Zacznijmy od pisania prawdy szanownA panI. Na co mam wystawić gwarancję? Na prace, które jak to państwO stwierdzili "nie zapłacimy"?
Tak się składa, że zostałem kilka razy ostrzeżony przez poprzednie ekipy (szkoda, że dopiero kiedy już sam zacząłem), jak to szanownI państwO budują sobie dom za pół ceny. Później widziałem kilka sytuacji, które to tylko potwierdziły. Dlatego też nagrałem naszą godziną "debatę".
Sztuką, to jest zapłacić za wykonane prace, a nie stwierdzić, że "zapłacimy tylko połowę".
Dziwne, iż w trakcie prac nie było żadnych zastrzeżeń co do jakości :) Teraz wyszły? Pewnie ten biedak, który po mnie kończył też nie dostał zapłaty.
Proszę się pochwalić jak szanownI państwO potraktowali parkieciarza? "Po co komuś płacić"?
Niestety straciłem z nim kontakt i nie mogłem dokończyć rozmowy, ale sytuacja podobna do mojej. W rozmowie żałował, że mnie nie posłuchał, kiedy radziłem, aby zwijał manatki. A może szanownI państwO dadzą mi do niego numer, skoro go nie oszukali?
Kolejną kwestia jest umowa - po stwierdzeniu, że Państwo nie zapłacą (co mam nagrane i mogę w każdej chwili przedstawić, są i świadkowie), nasza umowa przestaje obowiązywać. Za darmo mam pracować? W sumie szanownI państwO są do tego przyzwyczajeni.
Ucieczka z pieniędzmi? :) Ucieczka, to by była, gdybym wziął 10000pln zaliczki i uciekł. Tutaj prace były na prawie 10000pln, a dostałem aż 4700! Reszty nie dostane! Mam pracować! :D

Powodzenia życzę i mam nadzieję, że więcej nikt się nie da złapać.

Buduj domy z inwestorami oderwanymi od pługa granatem! Na bank zarobisz! :)

Dziwne, że to zawsze wykonawca jest kanalią i oszustem, a inwestor zawsze święty i uczciwy.

smpoland
10-03-2012, 23:44
Zapraszamy w czerwcu, w tej chwili wykonujemy pracę dla jednego z forumowiczów. Można w każdej chwili obejrzeć efekt ;)
Zdjęcia i opinie jak skończymy, początek kwietnia.
Strona www.wykoncze-cie.pl dawno nie aktualizowana, zdjęcia z ostatnich prac wyślę zainteresowanym na maila.
Pozdrawiam.