PDA

Zobacz pełną wersję : Tynki



sylwia32
09-06-2009, 14:56
Witam Was serdecznie! jestem tu całkiem nowa i całkiem zielona w budowaniu, choć w moim domku zakładają właśnie dach, już powoli myślę o tynkach i zastanawiam się czy kładzie się tynki w łazienkach skoro i tak tam będą położone kafelki?
Będę wdzięczna za wszystkie podpowiedzi:) pozdrawiam

Barbossa
09-06-2009, 15:29
Będę wdzięczna za wszystkie podpowiedzi:) pozdrawiam
w takim razie poczytaj co masz pod nickiem

sylwia32
09-06-2009, 16:37
gdybym to znalazła co chcę wiedzieć, to bym nie pytała na forum a takie hasła każdy może sobie rzucać, DZIĘKI za zrozumienie.....

coulignon
09-06-2009, 17:35
kładzie sie. Tynk wyprostuje Ci ściane i pozwoli na połozenia np gładzi gipsowej w miejscu gdzie płytek nie bedzie.

irreality
10-06-2009, 00:10
No i schowają się w nim kable elektryczne a tak musiałyby być albo wkute w ściane albo dużo drogiego kleju...

Tynk może być zatarty "na ostro" wtedy lepiej będzie się czepiał do niego klej od płytek.

Trociu
10-06-2009, 13:09
No i schowają się w nim kable elektryczne a tak musiałyby być albo wkute w ściane albo dużo drogiego kleju...

Tynk może być zatarty "na ostro" wtedy lepiej będzie się czepiał do niego klej od płytek.ale jeżeli nie planujesz płytek od podłogi do sufitu to do poziomu gdzie te kafelki będą daj chudziej tynku, cobyś nie miała na koniec tej "półeczki" na styku kafelki / brak kafelek.