PDA

Zobacz pełną wersję : Proszę o pomoc



Anisia3
10-06-2009, 10:13
Mam ogromna prośbę do wszystkich forumowiczów.
Mój mąż prowadził Żabkę i wyszedł na tym, jak Zabłocki na mydle. Została zamknieta. Z mojego sklepu internetowego nie da sie wyżyć. W tej chwili mój mąż wyjechał do Niemiec i szuka tam jakiejś pracy sezonowej przy zbiorach owoców, przycinaniu drzewek czy co tam jeszcze może być. Ale nie może nic znaleźć. jeśli ktoś wie o jakiejś pracy w Niemczech błagam o pomoc.

d____o
12-06-2009, 22:46
Mogłaby Pani rozwinąc temat Żabki ku przestrodze. Myslalem ostatnio o tej franszyzie. Co zawazylo o niepowodzeniu inwestycji?

W sprawie pracy w Niemczech niestety nie mogę Pani Pomóc :(

Marcin@M
12-06-2009, 22:51
Nie chce zapeszac ale u Niemcow w tym roku kiepsko, znajoma wrocila bo wlasciciel przesadzil z chemia i spalil plony, podobno w okolicznych regionach tez sporo ludzi wrocilo do kraju bo nieurodzaj.
ps. tez jestem ciekaw co nie wypalilo ze sklepem

Anisia3
13-06-2009, 09:28
Jak będe w lepszej formie, to napiszę więcej.
Ale tak w dwóch zdaniach: Tomek prowadził Żabkę 5 lat. Regularnie placił ludziom pensje i Zusy, zawsze pilnował wszystkich terminów w skarbówce. ALe że to wszystko trzeba płacić z utargu, a Żabka wymaga codziennego wpłacania pieniędzy do swojej kasy. Na dodatek miał pracownika, który kradł ( a tego się nigdy nie przewidzi), to w pewnym momencie zrobila mu sie zaległość w Żabce. Wpłacal im pieniądze, ale nie w pełnej kwocie, bo albo zaplaciłby Zusy i resztę, albo wplatę dla Żabki. Skoro Żabce brakowało, to z dnia na dzień zamknęłi mu sklep bez ostrzeżenia. I to tak w skrócie.