PDA

Zobacz pełną wersję : Wielkopolska - Osiedle Nowe Podolany - Poznań



chase1000
15-06-2009, 12:46
Witam ktoś może zastanawia się, bądź już kupił mieszkanie od dewelopera firmy Jandach, która buduje teraz Osiedle Nowe Podolany. Na ich stronie widziałem, że już parę mieszkań sprzedanych, więc może ma już ktoś jakieś doświadczenia. Ja także biorę pod uwagę zakup, ale chciałem zebrać trochę informacji.
Pozdrawiam
Chase

jarekmao4
17-06-2009, 17:21
Witaj Chase,
Ja jestem w trakcie załatwiania formalności. Wszystko póki co przebiega bez problemów. Deweloper wydaje się bardzo otwarty na klienta. Co ważne można negocjować ceny z cennika. Byłem na dwóch rozmowach i wrażenia generalnie dobre. W tym tygodniu jadę obejrzeć dokładnie lokalizację.
Pozdrawiam

Leto
29-06-2009, 20:47
Witaj Chase,
Ja jestem w trakcie załatwiania formalności. Wszystko póki co przebiega bez problemów. Deweloper wydaje się bardzo otwarty na klienta. Co ważne można negocjować ceny z cennika. Byłem na dwóch rozmowach i wrażenia generalnie dobre. W tym tygodniu jadę obejrzeć dokładnie lokalizację.
Pozdrawiam

Jarku
Ok a możesz mi powiedzieć jak sprawa się ma z przydomowym ogródkiem? Wszystkie mieszkania go mają? Czy istnieje możliwość adaptacji garażu na kolejny pokój?
Chase,
negocjacji cen? Tzn ceny są wyjściowe i mogę ulec zmianie, ale w zależności od czego? Standardu, wykończeń? Lokalizację znam dość dobrze, wychowałem się po sąsiedzku, więc okolica mi się bardzo podoba. Jak wyglądają sprawy umowy, już zakupiłeś mieszkanie? Przepraszam, że pytam tak bezpośrednio, ale chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej. W końcu możemy być sąsiadami :)
Pozdrawiam i dziękuję
Darek

ewa60
06-08-2009, 14:58
Jarku
Ok a możesz mi powiedzieć jak sprawa się ma z przydomowym ogródkiem? Wszystkie mieszkania go mają? Czy istnieje możliwość adaptacji garażu na kolejny pokój?
Chase,
negocjacji cen? Tzn ceny są wyjściowe i mogę ulec zmianie, ale w zależności od czego? Standardu, wykończeń? Lokalizację znam dość dobrze, wychowałem się po sąsiedzku, więc okolica mi się bardzo podoba. Jak wyglądają sprawy umowy, już zakupiłeś mieszkanie? Przepraszam, że pytam tak bezpośrednio, ale chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej. W końcu możemy być sąsiadami :)
Pozdrawiam i dziękuję
Darek[/quote]

Nie nie wszystkie ale większość, najlepiej pytać u źródła, bo wielkość ogródków też się kapkę różni. Tak cena jest zależna min. od tego co sobie tam zażyczysz, ponieważ inwestor z tego co wiem nie buduje "taśmowo" tylko każde mieszkanie jest wykańczane wg potrzeb i oczekiwań klienta. Umowa czytelna, bez kruczków, konsultowałam z prawnikiem, cały proces związany z formalnościami trwa standardowo, nie ma przedłużeń. Ja jestem zadowolona.