PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc - Wylewka



bendzamin
16-06-2009, 20:41
Witam! Mam problem z wylewką która mi wykonali ostatniego czasu a mianowicie drzwi które miałem wcześniej osadzone ( wejściowe do domu) ocierają jak otworze je do końca o wylewkę. Ag dzie teraz jszcze płytka??? cholre co mam robić płytka wchodzi pod zamknięte drzwi ale jak juz chce je otworzyc dalej to ocieraja. Prosze o pomoc bo nie wiem co z tym zrobic .

Ogladaliśmy dzisiaj płytki podłogowe ale najcieńsza znalazłem 0.7 mm

FlashBack
16-06-2009, 20:56
pytanie czy same drzwi /oscieze sa/jest dobrze osadzone.

bendzamin
16-06-2009, 21:02
drzwi są o 1cm niżej osadzone od drzwi balkonowych i stąd ta róznica. Mówiłem wylewkarzą aby wzieli to pod uwage ale jak widac zbytnio sie nie przyłozyli do tego. Drzwi są osadzone gerdowskie bez możliwości pocięcia ich...

KonradJot
16-06-2009, 21:22
drzwi są o 1cm niżej osadzone od drzwi balkonowych i stąd ta róznica. Mówiłem wylewkarzą aby wzieli to pod uwage ale jak widac zbytnio sie nie przyłozyli do tego. Drzwi są osadzone gerdowskie bez możliwości pocięcia ich...

może wypożycz z wypożyczalni budowlanej takąszlifierkę do betonu i sobie zeszlifujesz albo całą powierzchnię tego pomieszczenia albo więcej przy drzwiach a mniej dalej od drzwi i w ten sposób trochę oszukasz poziom i będzie "dobrze" teraz to trochę za późno na inne kombinowanie, chyba że podniesiesz drzwi a nadproże podkujesz, Musisz wybraćco będzie dla ciebie korzystniejsze. :wink: