PDA

Zobacz pełną wersję : Minikoparka, wykopy - szybko, tanio! Wodzislaw Sl. i okolice



geokop
16-06-2009, 22:05
Dzien dobry!

Potrzebujesz szybko wykopac row pod wodociag, prad, gaz lub inne media ? A moze chcesz zakopac rury instalacji nawadniajacej w ogrodzie lub wykonac drenaz liniowy ogrodu / domu ? Jezeli masz duza dzialke (3-4 x wieksza od powierzchni ogrzewanej domu) i planujesz ogrzewac pompa ciepla - koniecznie skontaktuj sie ze mna - wykonuje kompleksowo poziome kolektory ziemne, znacznie taniej od odwiertow pionowych!

Swiadcze uslugi minikoparka JCB - lyzki 20cm, 30cm, 40cm. Zalety minikoparki sa niezaprzeczalne:

- dojedzie do trudno dostepnych miejsc (szerokosc niecaly 1m!)
- nie zniszczy tak jak "duzy" sprzet okolicy przez ktora przejedzie :)
- tanszy wykop (w przeliczeniu zarowno na metry biezace jak i oczywiscie na godzine)

Jestem elastyczny i moge dopasowac sie do "malo standardowych" zlecen. Upusty przy wynajmie na caly dzien i dluzej, kiedy maszyna ma roznego typu technologiczne przerwy w pracy.

Rejon: Wodzislaw Slaski, Rybnik, Jastrzebie Zdroj, Raciborz i okolice

Cena: 8 pln / mb wykopu do glebokosci 0,7m lub 12 pln / mb wykopu od glebokosci 0,7m do glebokosci 1,5m.

Powyzej 6h lub 25mb dojazd gratis!


Kontakt: tel. 507 410 400 lub wiadomosc PW


Zapraszam!

lgreg74
09-09-2010, 11:15
Dzien dobry!

Potrzebujesz szybko wykopac row pod wodociag, prad, gaz lub inne media ? A moze chcesz zakopac rury instalacji nawadniajacej w ogrodzie lub wykonac drenaz liniowy ogrodu / domu ? Jezeli masz duza dzialke (3-4 x wieksza od powierzchni ogrzewanej domu) i planujesz ogrzewac pompa ciepla - koniecznie skontaktuj sie ze mna - wykonuje kompleksowo poziome kolektory ziemne, znacznie taniej od odwiertow pionowych!

Swiadcze uslugi minikoparka JCB - lyzki 20cm, 30cm, 40cm. Zalety minikoparki sa niezaprzeczalne:

- dojedzie do trudno dostepnych miejsc (szerokosc niecaly 1m!)
- nie zniszczy tak jak "duzy" sprzet okolicy przez ktora przejedzie :)
- tanszy wykop (w przeliczeniu zarowno na metry biezace jak i oczywiscie na godzine)

Jestem elastyczny i moge dopasowac sie do "malo standardowych" zlecen. Upusty przy wynajmie na caly dzien i dluzej, kiedy maszyna ma roznego typu technologiczne przerwy w pracy.

Rejon: Wodzislaw Slaski, Rybnik, Jastrzebie Zdroj, Raciborz i okolice

Cena: 8 pln / mb wykopu do glebokosci 0,7m lub 12 pln / mb wykopu od glebokosci 0,7m do glebokosci 1,5m.

Powyzej 6h lub 25mb dojazd gratis!


Kontakt: tel. 507 410 400 lub wiadomosc PW


Zapraszam!

Czy zajmuje się Pan też niwelacją terenu? Mam nierówną (wertepy) działkę a chcę posadzić Thuje. Jaka cena za taką usługę w Wodzisławiu Śl?
Proszę podać aktualny nr telefonu

estetka
01-05-2011, 11:31
Witam!!
Proszę o pilny kontakt. Potrzebny jest fachowiec do wykonania drenażu w ogrodzie wraz z Pana usługą.