PDA

Zobacz pełną wersję : AlterDom - okna i drzwi Siedlce



finlandia
17-06-2009, 14:04
Dzieńdobry,
właściwie to na forum jestem od dość dawna i czasem udzielam się w tematach dotyczących stolarki budowlanej. A że - powiem nieskromnie - trochę się na tym znam... to chętnie dodaję swoje trzy grosze do odpowiedzi na budzące moje zainteresowanie pytania. Co więcej - sam szukam tu często rozwiązania swoich "problemów"

Czas więc się przedstawić.

Na początek - by było jasne - zawodowo jestem sprzedawcą okien i drzwi. Chociaż działam w swoim ograniczonym regionie, to w jakimś stopniu jestem zaangażowany w promocję pewnych producentów i czasem ich tu publicznie bronię - lub wręcz chwalę.
Bezinteresownie? Formalnie tak, bo nie robię tego na niczyje zlecenie ani nawet prośbę. Ale właściwie broniąc firm z którymi jestem związany mniej, bardziej lub często wcale "uprawiam" w jakimś stopniu PR - dlatego proszę moje wypowiedzi "odfiltrować" z osobistych sympatii :wink: Chociaż zawsze staram się być obiektywny i próbuję przede wszystkim nie tyle bronić konkretnych marek, co wskazywać jak działają mechanizmy na rynku stolarki.

Odkąd dorobiłem się własnej witryny internetowej www.alterdom.pl
jestem dla wielu osób bardziej "namierzalny" - nie ma sprawy - proszę dzwonić, pisać - w miarę możliwości udzielę informacji.

Moje doświadczenia w branży okien sięgają 1998r - przez pięc lat pracowałem u jednego z największych polskich producentów okien z PCW a później - 3 lata pracowałem dla znanego producenta okien drewnianych. Od dłuższego czasu pracuję dla siebie (prowadząc swoją działalność) i bardzo mi się to podoba :D

To tyle.. czy przedstawiać się dalej?
Wystarczy.
pozdrawiam budujących i życzę wytrwałości w realizacji swoich zamierzeń.

fin

Ps. I najchętniej nie chciałbym komentarzy do tego wpisu - zrobiłem go trochę dla reklamy (powinien być w dziale "ogłoszenia"?), trochę dla formalności, i trochę dla świętego spokoju by "odkryć się" i wytrącić z rąk argumenty tym, którzy zarzucają mi kryptorekalmę.

Ps.II Kiedy jednak moderator przeniósł mój post do działu "ogłoszenia" to postanowiłem zmienić tytuł z "AlterDom" na "AlterDom - okna i drzwi Siedlce" - jak reklama to reklama...
PS. III No i uciekła moja "reklama" gdzieś daleko i dawno nikt do mnie stąd nie zaglądał..a może teraz? zapraszm na swoją stronę www.alterdom.pl. i dziekuję tym którzy kliknęli :D

finlandia
31-12-2011, 21:25
Nie pogniewacie się, jak czasem podbiję ten post? Nie dlatego, by coś sprzedać na forum. Nie to jest moim celem. Samodzielnie staram się dbać o dobrą pozycję mojej strony internetowej www.alterdom.pl , by w wyszukiwarce google, by była dobrze widoczna na hasła "okna siedlce". A im częściej jest odwiedzana (niezależnie od kontekstu) tym lepiej dla niej..
stąd prośba - każde kliknięcie się dla mnie liczy, każdy link do niej zamieszczony jest mile widziany...
pozdrawiam i życzę udanej zabawy sylwestrowej : )

tomark
01-01-2012, 21:17
Jasne, rozumiem. Da się zrobić.

finlandia
17-11-2020, 13:29
Moi drodzy Przyjaciele. Istniejemy i mamy się dobrze. Nie ma co ukrywać: jest w tym też Wasza, Forumowa zasługa. Dziękuję!

Mamy od paru lat firmowy funpage: https://www.facebook.com/alterdom
Jest to forma bloga na którym prezentujemy nasze realizacje z całych 15 lat. Wszystkie są szeroko (jak na fb) opisane. To najbardziej aktualne źródło informacji o naszej ofercie. Możemy tam także prowadzić rozmowy o Waszej stolarce.
W sprawach kalkulacji preferujemy ciągle kontakt przez email [email protected] (działa szybciej niż firmowy [email protected]).
Niezmiennie zachęcamy w klikanie linku do naszej strony www.alterdom.pl i prosimy o informacje zwrotną: co powinniśmy tam zmienić, bo przez 10 lat sporo się zmieniło.
Pozdrawiam gorąco.
Paweł Pietruczanis.