PDA

Zobacz pełną wersję : odbiór techniczny mieszkania - potrzebny fachowiec - Wrocław



marecki6
18-06-2009, 14:28
nie wiem czy to dobry dzial na taki watek ale ..... potrzebuje fachowca ktory pomoglby mi w odbiorze technicznym mieszkania - nie znam sie na budowlance a nie chce odebrac jakis bubli ... chodzi Wrocław --> jezeli jest ktos taki na forum lub znacie kogos takiego to prosze o kontakt na mail [email protected] przy okazji moge znalezc kolejnych klientow w tym samym budynku

zbigmor
18-06-2009, 14:36
nie wiem czy to dobry dzial na taki watek ale ..... potrzebuje fachowca ktory pomoglby mi w odbiorze technicznym mieszkania - nie znam sie na budowlance a nie chce odebrac jakis bubli ... chodzi Wrocław --> jezeli jest ktos taki na forum lub znacie kogos takiego to prosze o kontakt na mail [email protected] przy okazji moge znalezc kolejnych klientow w tym samym budynku


Ale czy chodzi o odbiór nowego mieszkania jako takiego, czy o jakieś konkretne instalacje?
Ciężko będzie znaleźć kogoś, kto zna się na budowlance, elektryce, hydraulice i wykończeniówce jednocześnie.

marecki6
18-06-2009, 14:37
chodzi o odbior techniczny nowego mieszkania