PDA

Zobacz pełną wersję : Studnie Wiercone - Wrocław/dolnyśląsk



stxxxxdxxxsk
20-06-2009, 11:38
Witam, chciałem zaoferować usługi swojej firmy zajmującą się wierceniem studni.
Studnie wykonujemy w województwie dolnośląskim (oprócz terenów górzystych). Jeśli interesuje Państwa studnia wykonana profesjonalnie i przez fachowców (30 letnie doświadczenie!) Proszę pisać lub dzwonić pod numer 502-576-020 . Pozdrawiam

Trociu
20-06-2009, 20:04
ja zaczynam myśleć o studni. Ale problem może się pojawić z wprowadzeniem wody do domu, bo dom stoi i wylewki juz mam. Da się jakoś rozwiązać doprowadzenie wody do domu już wykańczanego?

Myślałem jakiś czas temu o puszczeniu rury przy fundamencie aż do poziomu, w którym można się przewiercić do środka. I całość obudować styropianem jakimś nawet 30cm. Ale czy to się zimą sprawdzi?

stxxxxdxxxsk
20-06-2009, 20:18
ja zaczynam myśleć o studni. Ale problem może się pojawić z wprowadzeniem wody do domu, bo dom stoi i wylewki juz mam. Da się jakoś rozwiązać doprowadzenie wody do domu już wykańczanego?

Myślałem jakiś czas temu o puszczeniu rury przy fundamencie aż do poziomu, w którym można się przewiercić do środka. I całość obudować styropianem jakimś nawet 30cm. Ale czy to się zimą sprawdzi?

witam, podłączenie do domu wygląda następująco, po wywierceniu studni trzeba wkopać jeszcze betonowe kręgi na metr (strefa zamarzania) , w tych kręgach wykuć dziurę i puścić rurę PE wykopanym wcześniej rowkiem (też ok. metrowej głębokości), najlepiej rurę Pe doprowadzić do pomieszczenia gospodarczego(kotłowni), oczywiści bez kucia w posadzce się nie obejdzie, są to sprawy typowo już hydrauliczne i każdy szanowany hydraulik będzie potrafił zrobić takie podłączenie bez problemu, pozdrawiam

Trociu
20-06-2009, 20:42
ja zaczynam myśleć o studni. Ale problem może się pojawić z wprowadzeniem wody do domu, bo dom stoi i wylewki juz mam. Da się jakoś rozwiązać doprowadzenie wody do domu już wykańczanego?

Myślałem jakiś czas temu o puszczeniu rury przy fundamencie aż do poziomu, w którym można się przewiercić do środka. I całość obudować styropianem jakimś nawet 30cm. Ale czy to się zimą sprawdzi?

witam, podłączenie do domu wygląda następująco, po wywierceniu studni trzeba wkopać jeszcze betonowe kręgi na metr (strefa zamarzania) , w tych kręgach wykuć dziurę i puścić rurę PE wykopanym wcześniej rowkiem (też ok. metrowej głębokości), najlepiej rurę Pe doprowadzić do pomieszczenia gospodarczego(kotłowni), oczywiści bez kucia w posadzce się nie obejdzie, są to sprawy typowo już hydrauliczne i każdy szanowany hydraulik będzie potrafił zrobić takie podłączenie bez problemu, pozdrawiamale samo kucie w posadzce to jeszcze nie wszystko. Jeszcze przecież jest tam fundament.
No i jak tu kopać pod posadzką otwór na głębokość 1m.
Więc aby tego uniknąć kombinuję inne rozwiązanie.

stxxxxdxxxsk
22-06-2009, 11:26
Witam, chciałem zaoferować usługi swojej firmy zajmującą się wierceniem studni.
Wykonujemy studnie o średnicy:
-110mm
-160mm
-200mm
Wiercimy w województwie dolnośląskim (oprócz terenów górzystych). Jeśli interesuje Państwa studnia wykonana profesjonalnie i przez fachowców (30 letnie doświadczenie!) Proszę pisać lub dzwonić pod numer 502-576-020 . Pozdrawiam