PDA

Zobacz pełną wersję : Deski do kompaktów Koło Nova Top



shc73
10-12-2003, 15:59
Witam Wszystkich Forumowiczów!

Mam prośbę do użytkowników kompaktów serii Nova (Nova, Nova Top, Nova Top Pico) o sprawdzenie deski do swojego kompaktu lub podzielenie się własnymi informacjami (jeśli są) na poniżej opisany temat.

Sprawa dotyczy "rysy", którą odkryłem tuż po odpakowaniu deski z pudełka. Rysa występuje z prawej strony, w pobliżu prawego zawiasu. Co ciekawe jest symetryczna, tzn. widać ją zarówno z dołu deski, jak i z góry. Ponieważ uznałem to za wadę fabryczną, rozpocząłem normalny cykl reklamacyjny.
Po jakimś czasie okazało się, że wszystkie deski z serii Nova mają taką samą rysę. Przedstawiciele Koła stwierdzili, że jest to "ślad technologiczny" występujący w miejsu łączenia masy ABS, z której zrobiona jest deska. Po prostu tak ma być i już. Ciekawe jest natomiast to, że inne deski Koła, np. z serii Aplauz, takiej "technologicznej" rysy nie posiadają. Tak więc teraz sam nie wiem, czy tak ma być i rzeczywiście jest to kwestia technologii produkcji, czy też jest to wada produkcyjna, do której Koło nie che się przyznać mając na uwadze zapasy wyprodukowanych desek z serii Nova w magazynach.

Czy może ktoś z Forumowiczów zetknął się z problemem? Uprzejmie proszę o info.

busstop
10-12-2003, 16:04
Ceramikę w łazienkach mam z KOŁA. W jednej łazience (tej sprzed kilku lat) mam serię NOVa, w drugiej APPLAUZ. Deskę NOVA wywaliłem po 1,5 roku, bo zżółkła! Na reklamację wysłaną e-mailem KOŁO nawet nie odpowiedziało.

Ceramika jest o.k., nawet z serii NOVA. Ale dechy są do d... (choć ta z aplauza jakoś się trzyma).

Teraz mam fajna dechę sosnową. Zajebiście pasuje do drewnianego wystroju mojej chałupy i drewnianych dodatków łazienki.