PDA

Zobacz pełną wersję : Zrobiłem błąd. Proszę o porady



Jacek Arafat
10-12-2003, 17:35
Chodzi o to że,będe robił wylewki tzn chudziak .Jestem zmuszony wylać go ok.20cm poniżej poziomej izolacji na fundamencie.Jak połączyć te dwie izolacje?Jak to rozwiązać?.Pomocy!!!
Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Jayer
10-12-2003, 17:50
Mysle, ze nie ma sie czym martwic. Lej sobie tego chudziaka bez izolacji. Mozesz potem dac izolacje pod styropian. I nad styropian tez. I polaczyc je wszystkie razem na goraco. Chyba, ze nie zamierzasz juz dawac styropianu na chudziaka, bo np. dales pod... Wtedy to tylko widze problem z przyczepnoscia tynku do folii. Ale nie taki wilk straszny jak go maluja...

U mnie docelowo bedzie tak:

_____________ - folia
;;;;;;;;;;;;;;;;;; - styropian
_____________ - folia
:::::::::::::::::: - chudziak
////////////////// - piach


A polaczyc o tak:

__|
__|


Pozdrawiam
Jay

Jacek Arafat
10-12-2003, 19:20
Jay dzięki za odpowiedż.W sumie to chcę zrobić tak jak ty.Powinno być dobrze.Pozdrawiam Jacek A.
Ps.Może ktoś jeszcze mnie uspokoi. 8)

xaveryd
10-12-2003, 20:31
Ja na twoim miejscu bym dal keramzyt, zapominajac o styropianie.

Pozdrawiam
Xaveryd

wg
10-12-2003, 21:08
Dlaczego uważasz, że to błąd? Przecież poziomą izolację fundamentów można wywinąć w dół na chudziak i połączyć z izolacją chudziaka. W czym problem?

Jacek Arafat
11-12-2003, 17:34
Dlaczego uważasz, że to błąd? Przecież poziomą izolację fundamentów można wywinąć w dół na chudziak i połączyć z izolacją chudziaka. W czym problem?
Wydaje mi się że normalnie to powinno być tak żeby chudziak kończył się na wysokości izolacji na fundamencie.Wtedy połączyć izolacje i dawać następne warstwy, czyli styropian,folia i kilka cm wylewki.A u mnie wychodzi tak że ostatnia warstwa wylewki (te kilka cm) będzie na wys. izolacji na fundamencie.Pewnie świat się nie zawali. Teraz już się tego nie zmieni.A wszystko przez rolety .Muszę obniżyć poziom zero o wys. skrzynek do rolet.Zrobię tak jak mówicie.
Pozdrowionka Jacek S.