PDA

Zobacz pełną wersję : Tynki zewnętrzne AKAMIT



Aguu
22-06-2009, 13:59
Poszukuję informacji na temat tynków zewnętrznych marki AKAMIT i jak na razie poza jednym z wykonawców, który zaproponował mi te tynki (cały system) w atrakcyjnej cenie, nie udało mi się znaleźć innych osób, które miałyby z nimi do czynienia. Może ktoś z forumowiczów wie coś na ich temat, ma jakieś praktyczne doświadczenia z nimi związane.

brener
03-04-2011, 12:53
Jestem wykonawcą i od 3 lat w 95 % korzystam z materiałów firmy AKAMIT i moim zdaniem jest to materiał dobry jakościowo w porównaniu z konkurencją i jego cena jest adekwatna do jakości choć nie jest wcale najtańszym materiałem. Są co prawda tańsze materiały ale różnie bywa z ich jakością. Kleje KS-01 jak i KS-02 zawierają włókno polipropylenowe siatkę mają również bardzo dobrą jedynie na co narzekali dawniej wykonawcy to tynk ,że się go ciężko kładzie ale moim zdaniem to jest kwestia doświadczenia wykonawców. AKAMIT jest młodą firmą ma 6% rynku , widać że chce się dalej rozwijać i musi dbać o jakość.Ja swoim klientom polecam AKAMIT i jak na razie nie miałem żadnej r reklamacji.