PDA

Zobacz pełną wersję : rozmieszczenie pokoi, domu na działce wjazd połu-zachód



tokarool
22-06-2009, 17:38
Już trochę czasu z tym walczę;) ale aż tak się nie spieszy wiec mam nadzieję że ostatecznie podejmę decyzję na 99% odpowiednią:)

Wymiary działki jak i budynku na zdjęciu poniżej, zastanawia mnie wjazd czy 8m od granicy działki do muru domu będzie wystarczająco.

http://img134.imageshack.us/img134/9128/moju.jpg

Mam nadzieję że doradzicie jak najlepiej;)

lgosik85
25-09-2009, 11:00
Witam!:)

Ja też posiadam działkę z wjazdem od południowego-zachodu. Chciałam zapytać jaki projekt domu wybrał Pan na swoja działkę.. Sama jestem teraz w trakcie poszukiwań i bardzo trudno jest znaleźć coś odpowiedniego
Pozdrawiam:)

Asia**
25-09-2009, 13:50
Mamy wjazd od zachodu. Po obejrzeniu setek projektów zdecydowalismy się na indywidualny. Wjazd- na szczęście- bliżej środka działki, ale podobnie jak tu- też trzeba się nakręcić. Mąż nie był pewien tego wjazdu, więc powbijał drewniane słupki, sznurkami wyznaczył wielkość każdego pomieszczenia, potem kazał to zwiedzać, a na końcu sprawdzaliśmy czy da radę wjechać samochodami. Dało radę!
W tym projekcie nieco przeraża to krecenie. Nie wiem czy garaż/ wiatę nie umieściłabym inaczej- w lieterę L.

tokarool
03-10-2009, 23:27
ja w chwili obecnej oczekuje warunki zabudowy i bede mogł konkretniejsza decyzje podjąć jednak po przeczytaniu, przestudiowaniu różnych źródeł jestem bardziej skłonny ku rozwiązaniu:

http://img194.imageshack.us/img194/6012/mojyx.jpg

PS. wolał bym umieścić budynek w granicy północnej ale nie wiadomo czy się sąsiedzi zgodzą:/

rosa
01-03-2010, 22:36
Ja też mam wjazd od zachodu. U mnie by 8m nie wystarczyło na swobodne manewry autami przy dwustanowiskowym garażu.
Pzdr.

Asia**
02-03-2010, 07:14
rosa jaki projekt wybrałaś?

rosa
02-03-2010, 13:57
Mój projekt jest firmy Inwestprojekt z adapcjami, tzn. doprojektowany został dwustanowiskowy garaż z pomieszczeniem gospodarczym i kotłownią. Mieszkamy od dwóch lat, wszystko jest ok. Nic bym nie zmieniał. Jak znajdę nr tego projektu to Ci napiszę, bo znam ten ból: cały rok szukaliśmy w gotowcach czegoś co by nam odpowiadało. Żona miała tutaj decydujący głos.
Pzdr.

rosa
02-03-2010, 22:28
rosa jaki projekt wybrałaś?
Znalazłem ten projekt to W-0614 firmy INWESTPROJEKT.

Asia**
03-03-2010, 06:56
rosa jaki projekt wybrałaś?
Znalazłem ten projekt to W-0614 firmy INWESTPROJEKT.
tego projektu już nie ma na ich stronie :(

rosa
03-03-2010, 19:00
rosa jaki projekt wybrałaś?
Znalazłem ten projekt to W-0614 firmy INWESTPROJEKT.
tego projektu już nie ma na ich stronie :(

Wiem. Jak chcesz to Ci zeskanuję rozkład pomieszczeń i ogólny wygląd.