PDA

Zobacz pełną wersję : New Glory V&B



skibusia
23-06-2009, 14:32
Czy ktoś z Was użytkuje te płytki? Jak się sprawdzają, co daliście na podłogę? Będę wdzięczna za wszelkie informacje i zdjęcia aranżacji.

monah
23-06-2009, 14:37
cudowne płytki... nie mówię z autopsji, bo nie mam ich (tylko zamiennik ;) ), ale NG to moja pierwsza wielka płytkowa miłośc... ;)
a umywalkę do tego planujesz Memento??

skibusia
23-06-2009, 14:46
Wiem Monah, że to Twoja miłość- choć do tej pory nie pisałam na forum, to wiele już przeczytałam :wink: i bardzo mi się podobają Twoje wnętrza, szczególnie pokoik córki.

Tak, planujemy umywalkę Memento - a nawet dwie (bo to ma być kolekcja do łazienki małżeńskiej) lub jedną podwójną. Tu też mam wątpliwości co będzie lepsze. Mąż twierdzi, że dwie osobne, bo przy jednej podwójnej i tak będę się rozpychała :D :)

monah
23-06-2009, 14:58
:oops: o kurka wodna, no to mnie już rozpracowałaś :D :D :D
co do umywalki (przecudnej) - a często stoicie nad umywalką razem?? bo mnie się wydaje, że to się raczej nieczęsto zdarza... chyba jedna duża wystarczy. dwie umywalki - dwie baterie, dwa przyłącza, dwie powierzchnie do czyszczenia...
NG + Memento - będzie pięknie!

skibusia
23-06-2009, 15:39
Czytałam na forum podobne opinie co do dwóch umywalek, jednak dwuletni staż małżeński wskazuje, że w 70% przypadków korzystamy z łazienki w tym samym czasie :wink: