PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam fachowca - wykończenie mieszkania Kraków



oliwka13
25-06-2009, 20:20
Witam,

poszukuję solidnego i dokładnego fachowca/ekipy do wykończenia mieszkania w stanie deweloperskim (45m2) w Krakowie. Prace do wykonania to m. in.
- położenie paneli,
- gres na podłodze w kuchni,
- łazienka (płytki, sufit podwieszany, montaż wanny, umywalki, podwieszanego WC),
- montaż dzwi,
- plus inne drobniejsze prace.

Będę wdzięczna za polecenia jakiejś sprawdzonej ekipy :)
Proszę również o przesyłanie ofert na priv

IBE-X
21-06-2010, 20:41
Witam Serdecznie...
Jesteśmy mocną ekipą stawiającą głównie, na jakość i estetyczność wykonywanych prac. Od początku naszej działalności zajmujemy się pracami remontowymi ze szczególnym uwzględnieniem wszelkiego rodzaju prac wykończeniowych oraz modernizacyjnych pomieszczeń, mieszkań i domów.

Zapraszamy Państwa do współpracy 609 015 536 , 790 303 742

mati_2808
16-02-2011, 09:11
POLECAM
GIELMAR 602531501 www.gielmar.pl

Magdalena007
18-05-2012, 17:39
Ja gorąco polecam Pana Mateusza, o ile dobrze pamiętam - Węgrzyna. To jego numer: 600 279 792. Pan Mateusz jest dobrym doradcą i wykończeniowcem. Po raz pierwszy spotkałam się u budowlańca z takim pedantyzmem i kulturą osobistą. Choć nie jest tanim fachowcem, wszystkie roboty wykonuje w terminie i ma się pewność, że nie będzie żadnych "utajonych" niespodzianek. Jego ludzie też są bardzo solidni, także, gdyby nie on bezpośrednio wykonywał usługę - można im zaufać (panowie wykańczali mi sypialnię i byłam bardzo zadowolona).

fl***m
20-05-2012, 17:31
zapraszamy do wspołpracy,reszta poszła na priv
pozdrawiam
Krzysztof

szefu11
03-07-2012, 19:25
Witam serdecznie. Osobiście polecam usługi 2 Panów którzy remontowali moje mieszkanie. Panowie bardzo solidni, znający sie na rzeczy a do tego kulturalni i szybcy. W wielu sprawach mi doradzili i byłem naprawdę zadowolony. Nazwy firmy dokładnie nie pamiętam chyba And-Rem. Wykonują wszelkie prace od "A do Z". Nr kontaktowy do jednego z Panów: 607-704-234 Pan Piotr.

Pozdrawiam i powodzenia:)


Witam,

poszukuję solidnego i dokładnego fachowca/ekipy do wykończenia mieszkania w stanie deweloperskim (45m2) w Krakowie. Prace do wykonania to m. in.
- położenie paneli,
- gres na podłodze w kuchni,
- łazienka (płytki, sufit podwieszany, montaż wanny, umywalki, podwieszanego WC),
- montaż dzwi,
- plus inne drobniejsze prace.

Będę wdzięczna za polecenia jakiejś sprawdzonej ekipy :)
Proszę również o przesyłanie ofert na priv

szablon
03-07-2012, 19:45
Witam, firma REM-MAL chętnie podejmie się tych prac wykończeniowych. W razie zainteresowania proszę o kontakt Janek tel.: 660463689