PDA

Zobacz pełną wersję : a mo?e nowe p.forum-WN?TRZA???



18-04-2002, 19:41
no właśnie...
zaczynają się nowe wątki o wykończeniu wnętrza.Może już czas założyć podforum o tej tematyce?
Ja wprawdzie mam chyba najmniej do powiedzenia i wciaż mi daleko do tego, ale lubię marzyć. A szczegolnie estetyka ,to coś co się kłębi po głowie, powstają nowe obrazy, weryfikujemy pomysły i wciąż tworzymy. Uważam ,ze to jest akurat najmilszy etap budowy.:smile:
A pragmatycznie rzecz ujmując dobrze przemyślec wystrój i wykończenie wnętrza. Uważam,że brak tego jest głównym mankamentem nowych domów.
Jest wprawdzie forum na Dobrym Wnętrzu , ale po co biegać na inne podwórko. Poza tym jest chyba mało uniwersalny.
Uśmiecham sie do redakcji.:smile:

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: opal dnia 2002-04-18 19:42 ]</font>

Luśka
18-04-2002, 21:27
Oj tak, tak! KONIECZNIE. Popieram Opal(kę) 4 łapami.

dziuba
19-04-2002, 08:21
Ja też jestem ZA!!!!!

dziuba
19-04-2002, 13:38
Ale doznałam szoku jak nie mogłam znależć Murowanej Kuchni!!!!!
Brawa dla redakcji za szybką reakcję!!!! :smile:

sanipro
19-04-2002, 20:31
Jesteśmy świadkami OPALIZACJI . Bardzo mnie to cieszy - na tym skorzystają wszyscy. Gratulacje S-O

19-04-2002, 23:27
:eek:

Luśka
21-04-2002, 19:35
Zakupiłam program do projektowania wnętrz "Wymarzony Dom"i jest to strasznie fajna zabawka. Jeśli jest ktoś obeznany z komputerem choć troszkę i ma chwilę, żeby wklepać trochę cyferek, to może sobie zrobić wizualizację urządzenia wnętrz w całym domu. I to w różnych wersjach, kolorystyce itp. Cena 69 + VAT + koszty przesyłki. Zgodnie z regulaminem nie podaję firmy (nie moja!) ale jeśli byłby ktoś zainteresowany, mogę podać namiary na priva. Mimo, że na mojej działce na razie tylko pole i chwasty, to już niebawem będę mogła obejrzeć nie tylko jak będzie na niej wyglądał dom, ale nawet urządzony !!!