PDA

Zobacz pełną wersję : SZCZECIN i okolice - biała lista wykonawców



ryba_22
28-06-2009, 11:51
Polecam wykonawcę Dariusza Rysia (tel. 665409113)
Robił u mnie wykończeniówkę: duże tarasy z kafli, gładzie i malowanie.
Jest solidny i bardzo dokładny.
Poprawia mi też łazienkę po partaczu, którego umieściłam tutaj na czarnej liście.
Jak wiadomo trudniej jest poprawić niż wykonać od nowa, zwłaszcza kafelkowanie.
Teraz dopiero widzę, jak pracuje porządny fachowiec od wykończeniówki: powoli, dokładnie, czysto.
Wykańczam dom w Dobrej, gdzie buduje się bardzo dużo, ale o dobrego fachowca w dalszym ciągu trudno.

mariobros35
31-07-2009, 17:11
Polecam wykonawcę Dariusza Rysia (tel. 665409113)
Robił u mnie wykończeniówkę: duże tarasy z kafli, gładzie i malowanie.
Jest solidny i bardzo dokładny.
Poprawia mi też łazienkę po partaczu, którego umieściłam tutaj na czarnej liście.
Jak wiadomo trudniej jest poprawić niż wykonać od nowa, zwłaszcza kafelkowanie.
Teraz dopiero widzę, jak pracuje porządny fachowiec od wykończeniówki: powoli, dokładnie, czysto.
Wykańczam dom w Dobrej, gdzie buduje się bardzo dużo, ale o dobrego fachowca w dalszym ciągu trudno.
:o

iness650
24-08-2009, 13:33
Ja moge polecić z ręką na sercu fachowca od wnętrz z którym współpracuje już nieprzerwanie od 5 lat.
Pan Maciej Tokarski ze Szczecina nr tel. 509 53 09 37.
Wykonał na moje zlecenie wykończeniówkę 6 mieszkań! Perfekcyjnie układa kafle.
Gdyby ktoś był zainteresowany posiadam zdjęcia jego realizacji. Można również obejrzeć moje mieszkanie w którym właśnie toczą się prace wykończeniowe.

Barbara63
18-02-2011, 10:50
Witam, chciałabym polecić firmę Pana Marcina Konopielko ze Szczecina, numer telefonu 669911873. Otrzymał on ode mnie do remontu i wykończenia 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, a gdy kończył swoją pracę było ono od razu gotowe do zamieszkania. Co ważne bez problemu zmieścił się w wyznaczonym terminie. Pracował schludnie i solidnie, był otwarty na wszelkie moje pomysły i w miarę możliwości starał się je jak najlepiej zrealizować. Wykończona przez niego łazienka jest moim ulubionym pomieszczeniem w mieszkaniu. Jestem w pełni zadowolona, że to jemu powierzyłam moje oszczędności. POLECAM!!

nordzik
10-01-2017, 16:26
Witam serdecznie

Chciałbym prosić was o pomoc w celu polecenia solidnej ekipy budowlanej która wybuduje dom jeszcze w tym roku do stanu SSZ.
Miejsce budowy to Kliniska Wielkie okolice Szczecina.

Dziękujemy bardzo za pomoc
M&K