PDA

Zobacz pełną wersję : [Warszawa] Instalatorzy wentylacji mechanicznej -rekuperator



leszekg
29-06-2009, 10:16
Witam,

Kto może plecić jakąś inną firmę do rekuperacji niż Link-air? Chciałbym mieć jakieś porównanie i poziom odniesienia. Widzę, że Link-air robi bardzo dużo z jednej strony to dobrze, a zdrugiej to źle więc chce zobaczyć jak to robią inni.

Po za tym mam pytanie co do rekuperatora. Czy instalowaliście inny niż "polecany" przez firmę montażową? Chodzi o to, że czesto widzę, że te wytwarzane przez nich po prostu są słabe. Jak widzę taki z filtrem z papieru to mnie krew zalewa. Bo niby jak w takiej sytuacji mozna miec 98%. :))

Dzieki za info i pozdrawiam.

Leszek

Tyrozaur
29-06-2009, 11:17
Polecam firmę Wentylacje Kowalskihttp://www.wentylacje-kowalski.pl są przedstawicielem producena rekuperatorów Pro-Vent.

Sam mam wykonaną przez nich instalacje. Odpowiadając na pytanie o wybór rekuperatora to sam znalazłem producenta Pro-Vent, na ich stronie znalazłem przedstawiciela na Warszawę - firmę Wentylacje-Kowalski. Konkretny typ i model rekuperatora,a jest tego troszkę do wyboru, został wybrany przez firmę Kowalski. Na początku spotkałem się z przedstawicielem, prezentując mu projekt domu, po czym otrzymałem propozycję instalacji wraz z dokładną wyceną.

Powinienem jeszcze dodać, że o rekuperacji pomyślałem dosyć wcześnie, na etapie adaptacji projektu, więc murując dom, mogłem go już delkatnie dostosować do wentylacji (rezygnacja ze zbędnych kanałów wentylacyjnych i kominów, pozostawienie dziury w stropie na przejście rur).

Pod względem podejścia do klienta i profesjonalizmu - firma plasuje się w ścisłej czołówce ekip, z usług których korzystałem.

PS- moja instalacja jest już zkończona, ale trwają jeszcze prace wykończeniowe w domu, więc instalacja nie pracuje, nie mogę wieć powiedzieć jak będzie się sprawdzać na codzień.[/url]

leszekg
29-06-2009, 11:19
1. Jestem na etapie stanu surowego.
2. Gazowy. W tej chwili ostatecznej decyzji nie podjeliśmy co dotego jaki.
3. Przekroje moge wyslac na maila ale adresu nie posiadam a na stronie tez nie moge znalezc.
4. Tak jak w tytule jestem z Warszawy.

leszekg
29-06-2009, 11:25
Polecam firmę Wentylacje Kowalskihttp://www.wentylacje-kowalski.pl są przedstawicielem producena rekuperatorów Pro-Vent.
.....[/url]

Dzięki za info. Właśnie o tego typu informacje mi chodziło. Na prawde bardzo dziekuje.